Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5401) pétrik


pétrik
csendes tag

Sziasztok!. A kérdésem a következő lenne: a Samsung Pixonba a Vodafone belerakta a Live menüjét? Ha igen, akkor a Live menü mit takar? Változtat valamit a telefon dolgain? Lehet, hogy ezek hülye kérdések, de mindig is T-mobile-os voltam, szóval nem tudom a válaszokat. Előre is köszönöm a segítségeteket! :)

(#5402) FoxiestFox válasza dim3nsi0n (#5398) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ja, mostmár megy..
De azért az éjjel nem bírta végig a DC...

(#5403) ordogfajzat válasza dim3nsi0n (#5399) üzenetére


ordogfajzat
csendes tag

thx!

(#5404) Lasy válasza lomha lepke (#5400) üzenetére


Lasy
veterán

ezt azért cáfolnám, mert ha az opera mini-t telepíted azzal mehetsz net-re is a wap forgalmadra.

+36702778032

(#5405) lomha lepke válasza Lasy (#5404) üzenetére


lomha lepke
tag

Működhet, igen, de nem garantált. Hivatalosan semmiképp. :)

"Az okos ember elvégzi a sors által reá rótt feladatot. A bölcs ember másokkal végezteti el maga helyett." Rahim el-Haszra

(#5406) FR33


FR33
aktív tag

sziasztok !
fater nevén van elöfizu , hosszabítani akarok . Azt mondták ö aláirása kell , de elfelejtettem megk. hogy meghatalmazást elfogadnak e esetleg ?

(#5407) Lasy válasza lomha lepke (#5405) üzenetére


Lasy
veterán

Én úgy használtam. Tehát megy vele. De mivel van net kapcs azzal vagyok már.

+36702778032

(#5408) Gebriel válasza FR33 (#5406) üzenetére


Gebriel
veterán

Csak cég esetnén.

(#5409) Lasy válasza FR33 (#5406) üzenetére


Lasy
veterán

Magánszemélynek semmi meghatalmazás nincsen.

csak a halotti

+36702778032

(#5410) Edween válasza dim3nsi0n (#5391) üzenetére


Edween
őstag

Tévedsz, ezt olvastam, nem tévedek, a roaming az egy másik tészta.

(#5411) Edween válasza Edween (#5410) üzenetére


Edween
őstag

A teljes cikket nem akarom ide másolni, amit én olvastam az így szól,

részlet
"Viviane Reding európai uniós biztos, aki kijelentette, hogy akár még az idei év végén újabb szabályozások várhatók. A politikus szerint a mobilszolgáltatóknak tovább kellene mérsékelniük áraikat és az sem jó, hogy egy 20 másodperces hívásért egy percet számláznak. Az ERG szintén ez utóbbi gyakorlatot kifogásolta. A szervezet szerint azáltal, hogy a díjszámításnál a szolgáltatók továbbra is a percalapú számlázást használnak a felhasználóknak átlagosan 20 százalékos többletköltségük keletkezik."

Tehát, a perc alapú számlázást kritizálta.

[ Szerkesztve ]

(#5412) lomha lepke válasza Edween (#5411) üzenetére


lomha lepke
tag

Ez szerintem is a roamingra vonatkozik. Legalább is ebből nem derül ki az ellenkezője, és mi köze lenne hozzá az Uniónak, hogy az egyes országokban mennyit és hogy számláz egy szolgáltató? Illetve a tavaly nyári nagy roamingdíj-csökkentések is Uniós kezdeményezésre születtek és csak az Unióra vonatkoztak. Ez alapján gyanús...

[ Szerkesztve ]

"Az okos ember elvégzi a sors által reá rótt feladatot. A bölcs ember másokkal végezteti el maga helyett." Rahim el-Haszra

(#5413) Edween válasza lomha lepke (#5412) üzenetére


Edween
őstag

Azért én, remélem, hogy jól értelmeztem az írást, ha meg nem akkor sem lesz nagy durranás, de azért jobb volna csak azért fizetni amit fogyasztottál, szerintem.

(#5414) okib4100 válasza Edween (#5411) üzenetére


okib4100
aktív tag

Sztem ami itthon lehetséges az pl az , h 1 percet mindenképp, és utána 60mp, vagy 15 mp, 30mp számlázás. Mint írtam másutt sok helyen ez a gyakorlat. 1mp hívásért 1mp-t számlázni egyhamar sztem nem fog magyar szolgáltató lakossági publikus díjcsomagban. Meg azt sem szabad elfelejteni, h noha jó ötletek voltak az eddigi EU-s kezdeményezések, de a kevesebb versenyű piacokon az EU-n belül részben oda vezettek, h a szolgáltató máshol kényszerült a kiesett bevéltelt behozni, jelesül a belföldi díjak emelése révin. Ny-on a készülék ártámogatás sokkal nagyobb, abból simán lehet faragni, plusz az erősebb verseny nehezebbé teszi a tarifaemeléseket, de itthon ez nem egy kizárható eshetőség, különösen az amúgy is kevesebbet hozó feltöltős szegmensben.

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#5415) Edween válasza okib4100 (#5414) üzenetére


Edween
őstag

Értem amit írsz, és tudom, hogy itthon nem igen lesz változás e téren, csak abbéli reményemet adtam itt közre, hogy nem volna baj, ha az eu kicsit megfingatná a "szolgáltatókat"...

(#5416) Lasy válasza Edween (#5415) üzenetére


Lasy
veterán

Pedig régen volt ilyen,de eltörölték.

+36702778032

(#5417) Edween válasza Lasy (#5416) üzenetére


Edween
őstag

Sejtem miért, így nagyobb a kasza ... :((

(#5418) okib4100 válasza Edween (#5417) üzenetére


okib4100
aktív tag

del.

Más: az ajándék simkártyához aktiválás után nem küldenek vmi levelet mint a pannon amin aktiválókód van?

[ Szerkesztve ]

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#5419) ottoyes válasza okib4100 (#5418) üzenetére


ottoyes
senior tag

Dehogynem..csak sokat kell küldeni,ugyhogy legyél türelmes.

Ottoyes

(#5420) okib4100 válasza ottoyes (#5419) üzenetére


okib4100
aktív tag

Ok, köszönöm.

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#5421) dim3nsi0n válasza ottoyes (#5419) üzenetére


dim3nsi0n
tag

azokról a dolgokról nem is beszélve, hogy volt 1x, amikor valami hiba miatt megállt az egész kiküldési folyamat... :))

(#5422) okib4100 válasza dim3nsi0n (#5421) üzenetére


okib4100
aktív tag

Ha már itt vagy:
kaptam 2 újabb simet (össz 4-et rendeltünk), erre egy matrica van ragasztva, h 30 sms voda hálóban ha online aktiválok. ezek szerint ezen már egyenleg helyett 30 hálón belüli sms van?
aktiválás után 1 hónapon belül lőhető el?

Ha ez így van, ezeket lepasszolom hugomnak, nagy sms májer, örülni fog neki, nekem meg 1 vodás kontaktom sincs.

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#5423) 4sal3


4sal3
tag

hali
nem tudjátok, a vodánál előfizuval van vmi olyan szolgáltatás, amivel vmennyi plusz díjért 1számot ingyen hívhatok?

(#5424) dim3nsi0n válasza okib4100 (#5422) üzenetére


dim3nsi0n
tag

hát, nevezhetjük úgy is, hogy egyenleg helyett ez van rajta. :)) De csak akkor, ha az interneten keresztül aktiválod a kártyát. Miután aktiváltad ilyen módon, max 48 órán belül kapni fogsz egy sms-t az újonnan aktivált számra, hogy az ajándék 30 db sms beaktiválása megtörtént. Innentől fogva 31 napod van arra, hogy ellőd az smseket, persze csak hálón belülre, mint írtad. :)

(#5425) dim3nsi0n válasza 4sal3 (#5423) üzenetére


dim3nsi0n
tag

olyan sajna nincs. Max úgy tudnál ingyen beszélni, hogy Vodafone Fix csomagot kötsz, abból is az osztható verziót. Így lesz egy alap havidíj a két számra, plusz számonként 690 Ft-os opciós díj, amivel ingyen beszéltek belföldön.

Osztható csomagok:
Fix 9000 osztható (2 kártya között osztható meg a havidíj, a percdíj 20 Ft)
Fix 12000 osztható (2 vagy 3 kártya között osztható meg a havidíj, a percdíj 19 Ft)
Fix 15000 osztható (2 vagy 3 vagy 4 kártya között osztható meg a havidíj, a percdíj 18 Ft).

(#5426) sNORh


sNORh
addikt

Hali
Jelenleg meik szolgáltatóval járnék a legjobban kártyás percdíjak szempontjából?
üdv.

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5427) okib4100 válasza sNORh (#5426) üzenetére


okib4100
aktív tag

Attól függ kiket hívsz főleg:

Voda - 3 féle van
39 mindenhová
19 Voda 49 más
29 csúcsidőn kívül 49 csúcsidőben

Pannon
Djuice: 41 mindenhová
Praktikum: 39 mindenhová vagy
20 hálón belül 55 hálón kívül
20 csúcsidőn kívül 55 csúcsidőben
Djuice smart (26 év alatti rendelheti csak meg, csak január végéig, utána visszavonásig használható):
20 pannon 39 más

T
Domino Nap: 34 T 39 más
Domino Nap Plusz (250 Ft/hó): ld. mint domino nap, csak 6 után és hétvégén 20 mindenhová
Domino Aktív (450 Ft/hó): T/vezetékes 25/15, más 35/25 (csúcsidőben/cs.kívül)

Plusz vannak mindenféle kiegészítő dolgok, ezeket nézd meg a szolgáltató honlapján (x kedvenc szám - V, T , 5 perc után 0 hálón belül - P, stb.)

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#5428) sNORh válasza okib4100 (#5427) üzenetére


sNORh
addikt

köszi. :R
végülis össze-vissza telefonálok.. nincs nagy tábor.. :F így szerintem a legésszerűbbnek a pannon smart tűnik.. :U ennek nincs havidíja?

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5429) okib4100 válasza sNORh (#5428) üzenetére


okib4100
aktív tag

Nincs, ha 26 alatti vagy akkor simán meg tudod rendelni január 31-ig.
És ráadásul a sms is 20 Ft mindenhová. Ha minden igaz nekem is ilyen lesz, igaz fiatalabb rokon révin, mert már kinőttem ebből a korosztályból :DD

link

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#5430) sNORh válasza okib4100 (#5429) üzenetére


sNORh
addikt

zsír.. akkor ez nagyonjó.. én még beleesem :)

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5431) AMD Power


AMD Power
titán

Megkérdeztem a Vodát ,hogy a meglévő Bónusz előfizum mellé ha szeretnék milyen telefonokat és milyen árban tudnék venni.

2 éves hűségnyilatkozat és A kategória.

Elég nevetséges. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5432) wwhy válasza AMD Power (#5431) üzenetére


wwhy
veterán

persze h az, de sajnos ez van :(
nekem akkor engedtek volna B kat-ás telót (előf. meghosszabbítással!), ha kilépek a Bónuszból egy nyilvános csomagba; ha nem, akkor legyen elég az A kat+másodp alapú számlázás

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#5433) AMD Power válasza wwhy (#5432) üzenetére


AMD Power
titán

Ez még egy indok amiért mondom azt ,hogy nekem csak független telefon kell.... :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5434) bici75


bici75
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget, véleményt kérnék.
Most jár le az asszony előfizuja, de nemrég kapott tőlem egy G600-at, így most nem kell neki új teló. Viszont az előfizetést meg akarjuk hosszabbítani. Nekem sem kell telefon jelenleg benne vagyok egy vásárlásban.
A kérdésem az volna, hogy "D" kategóriából tudunk választani és a telefon eladásra kerülne. Szeretnék csinálni belőle 20-30 ezret. :B
Melyiket vegyem, melyiket lehet könnyen eladni úgy, hogy minél nagyobb legyen az árrés?
A mostani árak!

(#5435) bici75 válasza bici75 (#5434) üzenetére


bici75
csendes tag

Bocs, nem "D" hanem "C"..úgy túl könnyü lenne.... :(

(#5436) grafikus17 válasza AMD Power (#5431) üzenetére


grafikus17
senior tag

én októberben vettem "C" kategóriában 2 év hosszabbítással. igaz az utolsó két számlám 10e felett volt. Először a 1270 is megerősített, hogy "B" kaphatok, mire egy hét múlva mentem, hogy akkor mehet a biznisz, közli, hogy átraktak "C"-be. :C :C
Nálam így jött össze, de nem értem most sem mi alapján kategorizálnak.
Ja és Bónusz szimplám van.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi note 7

(#5437) ottoyes válasza grafikus17 (#5436) üzenetére


ottoyes
senior tag

Minden bizonnyal a forgalmad alapján...ugytudom,hogy az utolsó 3 hónap különösen nagy hangsúllyal esik latba..de majd egy bennfentes megerősít,vagy cáfol..

Ottoyes

(#5438) csibor


csibor
őstag

A fiam is Vodás lett,karácsonyra kap w910 2 év hűséggel.Azért ez a 0 forint elég jó akció a részükről,bár személy szerint továbbra sem szeretem őket. Nem mintha a másik 2 sokkal színpatikusúbb lenne :)

(#5439) okib4100 válasza bici75 (#5434) üzenetére


okib4100
aktív tag

Üdv,

A w910-et, ami 1 hufba kerül, olyan 25...30 körül ki tudod árulni, de D kategóriában jó ára van az i900 Omniának is (30e huf), ezen minimum 30e amit tudsz szakítani, de lehet h jóval többért is elmegy. Sokan viszont húzódozni fognak az előfizetéssel vett mobil vásárlástól, mondván h ha a tulaj nem fizeti az előfizetést, akkor van olyan szolgáltató aki tiltja a telefont (vodánál nem tudom h így van e)

Nézz körül itt az árak után vagy kérdezz rá egy konkrét készülék aktuális piaci árára itt, ahol nálam sokkal inkább pro emberek vannak a témában.

Update: most látom, hogy C, akkor sztem w910-et vegyél 1-ért, aztán próbáld kimaxolni a profitot.

[ Szerkesztve ]

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#5440) bici75 válasza okib4100 (#5439) üzenetére


bici75
csendes tag

A W910i mellet döntöttem, feltettem egy aukciós oldalra (1 Ft no minimálár) remélem 25-30 körül elmegy.
Köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#5441) Loha


Loha
veterán

Most döbbentem rá, hogy Rózsa és Robin elvitte az ATM feltöltésre járó VitamaMax bónuszomat, az új csomagok sztem tiszta szarok, én legalábbis biztosan nem váltok Joker Plusz-ról. Na mind1, akkor ezentúl majd apránként töltögetek, mert a 12500-es így nem éri meg.

(#5442) okib4100


okib4100
aktív tag

Meg tudja mondani vki, hogy a Voda egyenleget neten fel lehet e tölteni a ppo.hu oldalon kívül máshol is?

A pannonnak tudom h a pannonline felületén van ilyen lehetőség, de voda honlapján nem találtam hasonlót.

Köszönöm.

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#5443) wwhy válasza okib4100 (#5442) üzenetére


wwhy
veterán

1270 talán :)

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#5444) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Üdv!

Most töltöttem, és jött is az sms, hogy megkaptam a jutalom hétvégét. Kérdésem csak annyi lenne, hogy most a közelgő ünnepek alkalmából a karácsony két napja, valamint jan1-4 is hétvégének számít és érvényes rá az hogy akkor a vodásokat ingyenbe hívom?

Everybody lies.

(#5445) Donfuli78 válasza Barthezz2 (#5444) üzenetére


Donfuli78
tag

Nem.Csak szombaton és vasárnap ingyenes :K Nem azt nézik hogy ünnepnap hanem hogy hétvége legyen

(#5446) okib4100 válasza wwhy (#5443) üzenetére


okib4100
aktív tag

Majd ha lesz félórám, akkor esetleg. :DD

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#5447) Barthezz2 válasza Donfuli78 (#5445) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

hát ezt sajnálattal hallom :(
Csak azért gondoltam, hogy hátha, mert minden ilyen ünnepnapon benyögik ügyfszolg-on, hogy a hétvégi opciók akkor is érvényesek, gondoltam ez is, de hát akkor sajna nem..

Everybody lies.

(#5448) lomha lepke válasza okib4100 (#5442) üzenetére


lomha lepke
tag

Tudomásom szerint nincs más lehetőség a netes töltésre.

"Az okos ember elvégzi a sors által reá rótt feladatot. A bölcs ember másokkal végezteti el maga helyett." Rahim el-Haszra

(#5449) okib4100 válasza lomha lepke (#5448) üzenetére


okib4100
aktív tag

Köszönöm. Mondtam h nem kell 1270 :DD

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#5450) lomha lepke válasza okib4100 (#5449) üzenetére


lomha lepke
tag

Dehogynem kell. Csak helybe jött a professzionális ügyfélkiszolgálás miatt. :DDD

"Az okos ember elvégzi a sors által reá rótt feladatot. A bölcs ember másokkal végezteti el maga helyett." Rahim el-Haszra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.