Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5201) bodom87


bodom87
tag

üdv!
valaki megmondaná, hogy milyen percdíjak voltak eddig a feltöltőkártyás csomagokban?

(#5202) szumoo válasza bodom87 (#5201) üzenetére


szumoo
senior tag

Itt meg tudod nézni a régi tarifákat -> Page. ;)

A nyúlon túl?

(#5203) bodom87 válasza szumoo (#5202) üzenetére


bodom87
tag

köszi. én nem találtam

(#5204) VINIKOR


VINIKOR
senior tag

Kipróbáltam a Vitamax-os internetet. 1500 Ft 100MB. Kb 2 óra 50 perc-et neteztem csak híroldalakat néztem és egy HVG-s hírvideót. 62 MB az össz forgalmam. Még nagyon kevés ez a 100 MB. Pedig nagyon jó lenne. Nem kell kábelekkel, wifi-routerekkel vacakolni.

Simán 1GB-ot lehetne adni ennyi pénzért. Az se tartana szinte semmeddig.

[ Szerkesztve ]

(#5205) Studi22 válasza VINIKOR (#5204) üzenetére


Studi22
aktív tag

Legyél előfizus és pont ennyi lesz havídíjad 6 hónapig 1GB-re aztán meg 3 ezer de az is csak 6 hónapig nem vészes. :B
Ne várd hogy feltöltőkártyával egy veszteséges szolgáltatást szinte ingyen dobáljanak uttánad.
Álmodozni viszont lehet... :U

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#5206) okib4100 válasza VINIKOR (#5204) üzenetére


okib4100
aktív tag

Az ilyen 100-as csomagok leginkább mobilos netezésre vannak, arra bőven elég egy hónapra is, ha opera minit használsz akkor főleg

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#5207) Barthezz2 válasza okib4100 (#5206) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

arra még majdnem sok is.. csak ugy fogy el, ha töltesz is valamit a mobiloddal..

Everybody lies.

(#5208) VINIKOR válasza Studi22 (#5205) üzenetére


VINIKOR
senior tag

Miért veszteséges a 3G mobilnet? A kábeles internet hogy tud nyereséges lenni? Pedig ott kábelt kell kiépíteni, modem, szerelők, ügyfélszolgálat stb. Így is megéri nekik.

Mobilszolgáltatónak jobban megérné hiszen a telefonálás mellett ugyanazzal az aparátussal müködtetné a netet is. De jobban el kellene terjednie. Csak az a gond, hogy drága készülékekben van a 3G és kicsi az 3000 Ft/1GB. Ezen kellene dolgozni, hogy többen használják és megérje használni akár a kábeles szélessáv alternativájaként is.

[ Szerkesztve ]

(#5209) VINIKOR válasza VINIKOR (#5208) üzenetére


VINIKOR
senior tag

Különben szuper dolog ez a mobilinternet. Picit talán lassú de elmegy.

Itt a fórumhozzászólásnál az új válasz elküldésekor nem ugrik vissza a fórumba. Nálatok nincs ilyen?

(#5210) VINIKOR


VINIKOR
senior tag

Ja és még annyi, hogy az akciós Sony Ericsson K770i-ben nagyon bonyolult beállítani a 3G-t. Adatfiókok meg profilok átírása. Vodafonos eladó fél órát bütykölte és végül a Sony Ericsson ügyfélszolgálata segített. Kizárt hogy egy átlag otthonyi felhasználó meg tudja oldani. Sok bejgli és :W várható.

(#5211) motogirl válasza VINIKOR (#5210) üzenetére


motogirl
tag

Nem hiszem, hogy olyan bonyolult lenne beállítani. Beállítások-Kapcsolódás-Mobilhálózatok-GSM/3G hálózatok.

(#5212) motogirl válasza VINIKOR (#5204) üzenetére


motogirl
tag

(#5213) fateless válasza motogirl (#5212) üzenetére


fateless
veterán

250 mega 1000 Ft-ért :R
Bár adnák ezt meglévő telós előfizuhoz is :O

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#5214) ottoyes válasza VINIKOR (#5210) üzenetére


ottoyes
senior tag

Talán az internetkapcsit..de aztsem,hiszen a Voda telepíti az adatfiókokat..csak választani kell.

Ottoyes

(#5215) okib4100 válasza fateless (#5213) üzenetére


okib4100
aktív tag

A saját topicjában meg orrba-szájba anyázzák. :DD
Pedig ha csak keveset használja valaki akkor 500 MB-t ad 2000-ért ugyanúgy mint a pannon, de havidíj és hűség nélkül. Az azért már laptop mellé is jó ha valaki csak néha napján webezik. Azt kellene tudni, hogy pl. Bp-en mennyire jó a lefedettség, mert w910i-vel ha csak telefonról neteztem akkor otthon (ÉNy-Budapest) nem állt át HSDPA-ra, csak akkor ha a telefont rákötöttem a gépre.

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#5216) grafikus17


grafikus17
senior tag

Nem tudom láttátok-e már a "Te ajánlatod" linket a fő oldalon fenn?
Lehet nekem új csak. Bár az online boltról sem írt még senki, hogy lehet végre vitamxokat rendelni.
Szóval 2 hónapja vettem egy C702-est "C" kategóriában. Örültem mint majom a farkának. Most beléptem a A te ajánlatod link
-re és azt közli velem, hogy mivel régóta hűséges efi vagyok "D" kategóriában vásárolhatok. :C :C csak kicsit későn tudtam meg. Bár akkor még a régi honlap volt, és személyesen is csak a C kategóriát ajánlottak fel.
Megnéznétek Ti is hogy nektek mit ajánl fel? Csak úgy kiváncsiságból, hát ha valakinek még meglepetést szerez.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi note 7

(#5217) ottoyes válasza grafikus17 (#5216) üzenetére


ottoyes
senior tag

86-szor beírtam az SMS-ben kapott kódot,de hibát jelez...és nem enged tovább... :O

Ottoyes

(#5218) ottoyes


ottoyes
senior tag

Na!....megy ez,kérem..ezt volt pofája írni nekem:
Köszönjük, hogy ellátogattál hozzánk! Kérjük aktuális ajánlataidért látogass vissza később!
:P

Ottoyes

(#5219) grafikus17 válasza ottoyes (#5218) üzenetére


grafikus17
senior tag

:D :D :D ;] ;] Hát ez jó. Talán új ügyfél vagy? Még egy éve sem vagy vodafonos talán? :F

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi note 7

(#5220) wwhy válasza grafikus17 (#5216) üzenetére


wwhy
veterán

hűségért cserébe A kategóri :(((

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#5221) fateless válasza okib4100 (#5215) üzenetére


fateless
veterán

Nem tudom, BP-en milyen a HSDPA-lefedettség, de Nálunk Pápán a lakáson belül is jó a HSDPA.

Nekem sem mond semmit a személyes ajánlat közel kilenc év után... Bár ezt pár hsz-szel korábban olvashattad is...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#5222) okib4100 válasza fateless (#5221) üzenetére


okib4100
aktív tag

Az offba tett szöveget gondolom grafikus17 kollégának írtad, csak ugyanaz az avatarunk :DD

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#5223) ottoyes válasza grafikus17 (#5219) üzenetére


ottoyes
senior tag

2000. Augusztusa szerepel dátumként a szerződésen..

Ottoyes

(#5224) Micuir_M válasza grafikus17 (#5216) üzenetére


Micuir_M
tag

Nekem Bónusz Szimplám van, folyamatosan hűség nélkül. A fő számomon B kategóriás készülékvásárlás (kb. 7.000.-ret költök havonta). Viszont hétvégén gyakorlatilag nem beszélek, erre felajánlották a hétvégi perceket. ;) És a Kenguru opciót, ami semmire sem jó nekem.

Vodafone Basic, fél havidíjjal, még 1,5 év hűséggel: Hétvégi percek opció és semmi több.

A Bónusz párjával nem tudtam belépni, 3 kísérlet után sem.

Az ötlet szerintem jó, de tényleg nem ártana, ha a telefonálási szokásaimat figyelembe vennék, mert akkor valami csúcsidős díjcsökkentő csomagot ajánlhatnának.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=micuir_m

(#5225) grafikus17 válasza Micuir_M (#5224) üzenetére


grafikus17
senior tag

Már nekem is csak a Kenguru opciót ajánlotta fel a délutáni "D" kategória helyett. Nincs ez még kiforrva. Kár érte. :(((

Xiaomi Redmi note 7

(#5226) fateless válasza okib4100 (#5222) üzenetére


fateless
veterán

:B

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#5227) VINIKOR válasza motogirl (#5212) üzenetére


VINIKOR
senior tag

Telefonhoz miért nem adják ezt a tarifát?15000Ft-ért vennem kell egy semmi másra nem használható USB-s kütyüt. Nem értem! Szolgáltatónak is jobban megéri a telefonos mobilnet, mert még telefonálni is lehet a készülékkel.
De 250 MB is kevés. Pedig az lenne a cél hogy versenytársa legyen idővel a vezetékes internetnek (mennyiségbe is).

Ma csak a telefonon neteztem. Megnéztem az origót néhányszor és 30 MB forgalmat csináltam. Ez a 100 MB 1500 Ft-ért használhatatlan szolgáltatás.

Légyszi dolgozzatok ezen a mobilneten mert ez még nem oké!!! Pedig nagyon jó dolog lenne!!!!

[ Szerkesztve ]

(#5228) unknownuser


unknownuser
tag

Hali!

Én a pannontól szeretnék áthordozni egy számot az ajándékba kapott vodás simre. A problémám az, hogy a pannonnál az előfizetői szerződés nem az én nevemen van. Üfsz azt mondta, hogy ebben az esetben csak úgy tudom áthordozni a számot, ha a pannonnál a saját nevemre íratom. (ami ahogy látom most 4500 HUF, pedig szerintem régebben ez ingyé volt) Esetleg ti tudtok valami más megoldást, ahogy olcsóbban meg lehetne úszni a dolgot? Illetve ha mégis átíratom a pannonnál a számot, akkor utána a számhordozásért már ugye nem kell újra fizetni?

(#5229) lomha lepke válasza unknownuser (#5228) üzenetére


lomha lepke
tag

Ebben az esetben nincs más megoldás. :( Bár ez a 4500 Ft kicsit sok. A Vodánál magánszemélyeknek előfizetéses számnál 2500 Ft, vitamaxos számnál 1000 Ft az átírás díja.

A számhordozás ingyenes.

"Az okos ember elvégzi a sors által reá rótt feladatot. A bölcs ember másokkal végezteti el maga helyett." Rahim el-Haszra

(#5230) Studi22 válasza lomha lepke (#5229) üzenetére


Studi22
aktív tag

Ezen nem kell meglepődni, magentánál 6 rongy per sim előfizunál. :O

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#5231) unknownuser válasza Studi22 (#5230) üzenetére


unknownuser
tag

Pannonnál előfizunál, ha nem közvetlen hozzátartozóra íratják át, akkor 19200 HUF.

(#5232) Viktor0610 válasza unknownuser (#5228) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ennek jobb helye lett volna a Pannon topikban, de válaszolok itt.

Amennyiben feltöltőkártyás vagy, a kártya PIN-kódját tudod, és szám a helyszínen megcsörgethető, díjmentesen a nevedre irathatod, viszont előfizetéses számnál valóban ennyi az átírási díj.

"Pannonnál előfizunál, ha nem közvetlen hozzátartozóra íratják át, akkor 19200 HUF"
Ez valóban így volt, de két eset lehetséges. Vagy eltörölték, vagy a bolt vezetője csökkentheti a díjat 4500 Ft-ra.
A lényeg, ennyit nem fizetsz semmiképp'.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#5233) lomha lepke


lomha lepke
tag

A Vodánál cégek esetében van az, hogy ha olyan gazdasági társaság nevére íratják az előfizetéses számot, amelynek nincs még Vodával havidíjas szerződése, akkor +10000 Ft-ot kell fizetni.

De ahogy a hozzászólásokat nézem, még ezzel együtt is a legolcsóbb.

"Az okos ember elvégzi a sors által reá rótt feladatot. A bölcs ember másokkal végezteti el maga helyett." Rahim el-Haszra

(#5234) unknownuser válasza Viktor0610 (#5232) üzenetére


unknownuser
tag

Ez tuti? Mert itt ilyen ingyenességről említést sem tesznek.

(#5235) Viktor0610 válasza unknownuser (#5234) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mégegyszer. :D

Előfizetéses számot nem írhatsz át díjmentesen, csak elhalálozás, cégformaváltozás és magánszemély<->egyénivállalkozó esetén, feltöltőkártyásat viszont igen. ;)

Amennyiben előfizetéses számod van, 4500 Ft az átírási költség.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#5236) unknownuser válasza Viktor0610 (#5235) üzenetére


unknownuser
tag

Feltöltőkártyás vagyok. Akkor ennek örülök, holnap sztem be is megyek akkor valamelyik üzletbe, és átíratom. Köszi a segítségeteket. :)

(viszont azt még mindig nem értem, hogy ezt miért nem tüntetik fel a honlapon)

(#5237) lancika


lancika
tag

Itt van ez az új Vitamax instant net.

Márkaüzletben azt mondták rendelkeznem kell egy 1 gigás használattal havonta és akkor kapok 50 megát ingyen. A honlapot többször átolvastam, de ott nem találtam ezt a kritériumot. Akkor most hogy is van ez?

(#5238) unknownuser válasza lancika (#5237) üzenetére


unknownuser
tag

Tudtommal nincs ilyen kritérium. Egyszerűen még nem tájékozatták az üzletet az új akcióról. Mikor elkezdték az ajándék simeket osztogatni, akkor felhívtam üfsz-ot, hogy ha kérek ilyet, akkor ennek van-e valami kötelezettsége? Ekkor magyarázta, hogy ez ilyen flottás előfiztésekhez van. :) Mondogattam neki, hogy ez bizti nem az. Kérdezte, hogy akkor hol láttam ezt az akciót? Mondom a honlap főoldaláról rögtön odajut. Megnézte, körbekérdezte az ottlevő többi üfsz-ost, és végül megmondta, hogy erről nekik senki sem szólt, de most kérnek tájékoztatást. :D Gondolom instantnettel is ez a helyzet.

(#5239) lancika válasza unknownuser (#5238) üzenetére


lancika
tag

Érdekes. Megkérdezem máshol is. :)
Még valami. Ez csak E220-as modemmel vásárolható? Mert ilyet akart nekem adni,-bár a leírásban ez se szerepel- de nekem usb stickes jobb lenne.

(#5240) Gebriel válasza VINIKOR (#5227) üzenetére


Gebriel
veterán

Ha ennyire kevesled miért nem használsz 1GB netet 3000ft-ért :F
Ami most ráadásul akciós!
Nem a Vodának kell dolgozni rajta, neked kéne át látnod.
De ha nem megy keres egy segitő kész értékesitőt aki megfelelő csomag választásban segit neked :U :W

(#5241) okib4100 válasza Gebriel (#5240) üzenetére


okib4100
aktív tag

De ő azt szeretné, h a _kábeles_ szélessávnak legyen az alternatívája a mobilnet! :DD :C

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#5242) VINIKOR válasza okib4100 (#5241) üzenetére


VINIKOR
senior tag

Vagy legalább egy hónapi netezésre elegendő adatforgalom legyen (varez nélkül). Ez kb 3-5 GB / 3000 Ft-ért. Bár lehet hogy ez is kevés pl. webkamera használat mellett. Legyen inkább 10GB. Szép kerek szám.

:K :C

(#5243) okib4100 válasza VINIKOR (#5242) üzenetére


okib4100
aktív tag

T-nél van 4GB 4e-ért. Az azért már közel van a megadott határhoz. Amúgy meg jó ideig még nem lesz a vezetékes net alternatívája a mobil, mégpedig egyfelől a ping idők miatt, másfelől pedig nem lehet hatékonyan megoldani, h adott körzetben nagy számú user egyszerre intenzíven használja a hálót. Ezért vannak a P2P tiltások is többek között
Ehhez jó eséllyel tech váltásra lesz szükség.

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#5244) HXY válasza lancika (#5237) üzenetére


HXY
addikt

Az EuroPark-ban lévő Vodafone-nál még csak nem is hallottak erről a csomagról...

(#5245) lancika válasza HXY (#5244) üzenetére


lancika
tag

pedig én pont az Europarkban kédeztem. :D

(#5246) tothm


tothm
őstag

Sziasztok! Valakinek már megjött a vodás ingyen sim kártya? Üdv!

(#5247) Studi22 válasza tothm (#5246) üzenetére


Studi22
aktív tag

Nem nagyon akarlak kioktatni így senior tag létedre de csak az vagy 50 hsz kéne visszaolvasni és észre vennéd hogy a kérdésedre a válasz hogy:IGEN :W :(((

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#5248) ottoyes válasza tothm (#5246) üzenetére


ottoyes
senior tag

Persze...megjött már az első adag...aktiválás sima ügy...ugyhogy fasza minden. :C

Ottoyes

(#5249) tothm válasza ottoyes (#5248) üzenetére


tothm
őstag

Hány nap után jött meg neked?

(#5250) ottoyes válasza tothm (#5249) üzenetére


ottoyes
senior tag

14.-én kaptam meg...elsején regeltem 7 perccel éjfél után,amikor még 99xx kari volt a 10000-böl.

Ottoyes

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.