Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5051) Vtwo válasza g@bo (#5048) üzenetére


Vtwo
senior tag

Csak az első megkezdett perc 1perc,utána félpercenként ketyeg.
De ez is szívás,mikor érem már meg a másodpercalapú számlázást vitamaxban? :F

(#5052) bepe79 válasza <NewL> (#5049) üzenetére


bepe79
addikt

Hol lehet regelni a SIM-ert? Kikuldik nekem ide az UK-ba is?

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#5053) KMT válasza fekeandras (#5046) üzenetére


KMT
addikt

Vicc, hogy ezért pénzt kérnek...

Sosem várom meg, amíg teljesen elfogy a pénz róla. Idegesít, hogy 300 ft alatt meg kell hallgatni a csaj dumáját. Meg amúgy is, nem jó, ha nincs rajta pénz.

Van amúgy bármelyik szolgáltatónál fél perces, esetleg mp alapú számlázás?

(#5054) bepe79 válasza bepe79 (#5052) üzenetére


bepe79
addikt

Elolvastam a reszveteli felteteleket, ugyhogy en kiestem. :(

``A promócióban részt vehet minden Magyarországon tartózkodási hellyel rendelkezı...``

:(

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#5055) fekeandras válasza KMT (#5053) üzenetére


fekeandras
őstag

Feltöltőkártyásban nem tudom, hogy van-e.Pont ezért kell előfizetéses üzleti csomag nekem.Nincs időm mindíg feltöltögetni rohangálni és végre annyit akarok fizrtni amennyit beszélek.

(#5056) g@bo válasza Vtwo (#5051) üzenetére


g@bo
nagyúr

hol ez a fél perc?

a vitamax .... 2 éve másodperc alapú volt, majd sunyi módon perc alapot vezettek be, reklamáltam is, de jött a szöveg, országos napilap, weboldal....

valami 66 ft volt csúcsidőben, de másodperc.

(#5057) DigitXT válasza g@bo (#5056) üzenetére


DigitXT
félisten

Mondjuk egy SMS-t dobhattak volna: én is csak jóval később
tudtam meg, hogy hiába örülök, ha 29 mp-nél le tudjuk rakni.

(#5058) g@bo válasza DigitXT (#5057) üzenetére


g@bo
nagyúr

gondolod a 29 nálad, 29 a szolgáltatónál is? kizárt.

ez az egyperces számlázás jó buli nekik, ha 1.05 akkor mi copjuk meg, de szerintem 0.56- nál is. ellenőrizhetetlen.

ezért nem engedném a perc alapot, gyakorlatilag von amit akar.

(#5059) Vtwo válasza g@bo (#5056) üzenetére


Vtwo
senior tag

Basszuskulcs,ez is a múlt.Kiderűlt hogy ennek is vége(azt mondta az ügyf.szolg hogy az akkor volt...)
Most már tényleg percalapú :W

[ Szerkesztve ]

(#5060) grafikus17


grafikus17
senior tag

Csak hogy tudjatok róla!!
Dec.3-tól megszűnik az elektronikus feltöltéskor adott bónusz kedvezmény az ÁSZF szerint. :DD :DD
Szerintem ez arra megy ki, hogy áttereljék a vitamaxosokat előfizetőkké. :K

Xiaomi Redmi note 7

(#5061) Vtwo válasza grafikus17 (#5060) üzenetére


Vtwo
senior tag

Na neeeee :O

(#5062) Viktor0610 válasza grafikus17 (#5060) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Micsoda??? :Y Ezt csak nem mernék meglépni... :U

Linked van esetleg a közleményhez?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#5063) Gebriel válasza Viktor0610 (#5062) üzenetére


Gebriel
veterán

Pedig bizony megszünik :(((

(#5064) grafikus17 válasza Viktor0610 (#5062) üzenetére


grafikus17
senior tag

[link]
:K

Xiaomi Redmi note 7

(#5065) Viktor0610 válasza Gebriel (#5063) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gebriel:
Szerencsére engem nem érint, mert előfizetéses vagyok, de mindenesetre elég érdekes, hogy ilyet lép egy szolgáltató, holott szerintem inkább az elektronikus módokat kellene preferálják, jutalmazzák... :U

grafikus17:
Köszi. Hát ez "vicces". Nem kicsit, nagyon... :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#5066) g@bo válasza grafikus17 (#5060) üzenetére


g@bo
nagyúr

vagy, nem akarnak ennyi ügyfelet, mert sok. lehet menni pannonhoz.

(#5067) Chris21 válasza grafikus17 (#5064) üzenetére


Chris21
csendes tag

De [...] ez a vodafone!

Hejj-hejj!
Szolidabban!!! :(((

[ Módosította: Viktor0610 ]

(#5068) fekeandras


fekeandras
őstag

Engem nem érintenek ezek a változások.Én már biztosan otthagyom a vodát. ;]
Találtam egy sokkal jobb megoldást.

(#5069) g@bo válasza fekeandras (#5068) üzenetére


g@bo
nagyúr

mesélj, mien jobb feltöltőset tudsz? ;]

(#5070) fekeandras válasza g@bo (#5069) üzenetére


fekeandras
őstag

Nem feltöltőkártyás.Másodperc alapú előfizetéses lesz.T-Mobile.Az előfizetés 100%-a lebeszélhető.Arra elég lesz, hogy 15mp alatt hazaszóljak anyáméknak, hogy üljenek le a gép elé és skype! ;]

(#5071) Gebriel válasza fekeandras (#5070) üzenetére


Gebriel
veterán

És gondolod a Vodafone-nál nincs ilyen? :U

(#5072) g@bo válasza Gebriel (#5071) üzenetére


g@bo
nagyúr

de neki már a cég nem szimpi. ahogy nekem sem a trékom, semmien formában

(#5073) taxy88


taxy88
aktív tag

Hali!
Valaki esetleg tud arról valamit hogy a vitamax duo "akció" december 3.-a után is fenn fog állni.remélem igen mert én a havi feltöltésemet visszakapom a hó végén

[ Szerkesztve ]

(#5074) fekeandras válasza Gebriel (#5071) üzenetére


fekeandras
őstag

Nincs.Mivel sokat beszéltem/beszélek így nekem már nem éri meg a Voda feltöltőkártyás csomagok közűl szemezgetnem.viszont ha már előfizetős kell akkor szétnézek mindenhol.És jelenleg 2006.11.06.-án a legjobb ajánlatot nem a Voda adja...Éves szinten megspórolok kb. 12-15k körüli összeget.Azért az nem rossz. :U

(#5075) bepe79 válasza fekeandras (#5074) üzenetére


bepe79
addikt

2008

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#5076) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Sziasztok!

Én is kérdeznék valamit: barátomnak Vodafonos korlátlan szélessávú internet előfizetése van. Jól működik a cuccos, azonban a torrentezés le van korlátozva max 5 GB/hó-ra. Azt szeretném megkérdezni, hogy tudtok-e olyan porgramot mondani, amellyel kitolható ez a korlát?

Előre is köszönöm!

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#5077) DigitXT válasza fekeandras (#5074) üzenetére


DigitXT
félisten

Egy ember a múltból! Lesz itt mindjárt ház a tónál.:DDD

(#5078) fekeandras válasza bepe79 (#5075) üzenetére


fekeandras
őstag

:Y Wááááááááhhhhhhhhhhhhhhhhhh! :R

Ez nem kicsit kínos. :B
THX! :B

(#5079) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Még sose voltam előfizetéses, és fogalmam sincs, hogyan is vásárolhatok magamnak előfizetéses készüléket. Átböngésztem a voda honlapját, világos, hogy miféle iratok kellenek etc. Na, de, most komolyan, 1 forintért B előfizetéses sávban elhozhatok egy Samsung L700-ast?!? Nekem ez gyanús. Valaki oszlassa el a homályt, hol a szolgáltatói trükk?? Még mennyit kell letenni az asztalra eme jó kis ketyeréért.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#5080) ottoyes válasza Algieba (#5079) üzenetére


ottoyes
senior tag

Nincs trükk.2 év hűség+1 év a tarifára...B esetében ez 3 rugó/hó 1 évig.Ezen időszakban csak felfelé válthatsz tarifát...jó ajánlat,én egy W910-es Sony-t hoztam el B-ben.

Ottoyes

(#5081) Algieba válasza ottoyes (#5080) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ma bemegyek a szolgáltatóhoz. Én is észrevettem aztán a listán a W910-est. :K
Egy éven át havonta 3000-rel töltögettem az egyenlegemet, így tehát egyáltalán nem gond a hűség meg a havidíj.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#5082) dim3nsi0n válasza Algieba (#5081) üzenetére


dim3nsi0n
tag

Csak vigyázz, nehogy elszaladj az egyenleggel, mert tudod, előfizetésnél nincs max összeg, amit lebeszélhetsz! ;) Vagyis van egy limit, 16800 Ft, ha ezt eléred vagy meghaladod, akkor várható, hogy a forgalomfigyelési csoport megkeres hóközi befizetéssel.. :D

(#5083) lomha lepke válasza KubanitoS (#5076) üzenetére


lomha lepke
tag

Programról nem tudok, ami kivédené, de nincs is rá szükség. El lesz törölve az extrém használat. Helyette akik 5G-n felüli adatforgalmat generálnak, azok 5G fölött forgalomlassítást kapnak, az ÁSZF-nek megfelelő 150kBit/sec átviteli sebességgel. Hivatalos kommunikáció: a változás ügyfeleink 95%-át kedvezően érinti. Akik nov. előtt kötöttek Internet Szabadon előfizut, azok ha jól tudom bonthatnak díjmentesen.

"Az okos ember elvégzi a sors által reá rótt feladatot. A bölcs ember másokkal végezteti el maga helyett." Rahim el-Haszra

(#5084) lomha lepke válasza taxy88 (#5073) üzenetére


lomha lepke
tag

A régi csomagot a meglévő ügyfelek megtarthatják, maradhatsz továbbra is Duoban.

"Az okos ember elvégzi a sors által reá rótt feladatot. A bölcs ember másokkal végezteti el maga helyett." Rahim el-Haszra

(#5085) ottoyes válasza lomha lepke (#5083) üzenetére


ottoyes
senior tag

..már jó egyéve kötöttem szabadon opciós előfizut..nem szándékozom bontani,mégsem korlátoznak.

Ottoyes

(#5086) lomha lepke válasza ottoyes (#5085) üzenetére


lomha lepke
tag

Várj türelemmel. Decembertől hatályos.

"Az okos ember elvégzi a sors által reá rótt feladatot. A bölcs ember másokkal végezteti el maga helyett." Rahim el-Haszra

(#5087) dim3nsi0n válasza lomha lepke (#5083) üzenetére


dim3nsi0n
tag

A közleményben ez van:

Az Elöfizető az Általános Szerződési Feltételek fenti módosítása esetén 8 illetőleg 15 napon belül élhet az ÁSzF 1.5. pontjában valamint az Eht. 132.§. (4) és (5) bekezdésében meghatározottak szerinti felmondási jogával.

Azaz 8 napnál november 1-ig, 15 napnál pedig november 8-ig lehet lépni a fentiek alapján. A közleményben november 23 van feltűntetve, hogy onnantól lép hatályba, azaz "élesbe".

(#5088) KubanitoS válasza lomha lepke (#5083) üzenetére


KubanitoS
veterán

köszönöm a válaszod!

Pontosan mit értesz az alatt, hogy "el lesz törölve az extrém használat?" Haverom állítólag 5 giga fölött nem is tud már torrentezni, nem hogy lassabb sebességgel, hanem sehogy sem. Egyszerűen nem megy neki 1kb/sec fölé az adatátvitel.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#5089) Neptunfű


Neptunfű
tag

Üdv!
Bocs a hülye kérdésért, de ha szeretnék másodperc alapú számlázás miatt üzleti vodafone-os tarifát kötni mint magánszemély, az lehetséges? (A szükséges okiratoknál ugyanis nem kötelező a vállalkozói igazolvány megmutatása. Vagy rosszul értelmezem a kiírást?)

as long as you don't choose everything remains possible

(#5090) wwhy válasza Neptunfű (#5089) üzenetére


wwhy
veterán

nem lehetséges; elhajtanak, mint a pinty ;] és amúgy is kérik a céges papírokat (bejegyzés, stb.)

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#5091) Algieba válasza dim3nsi0n (#5082) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Tudom, hogy könnyen megszaladhat a számla, de nyolc év alatt rögzült kártyás szokásaimat csak nem rúgja fel az előfizetés miatt érzet mámor... :Y
Keveset telefonálok, inkább a mobilok egyéb funkcióit használom ki, mint naptár, médialejátszó, ébresztő, jegyzetek.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#5092) lomha lepke válasza dim3nsi0n (#5087) üzenetére


lomha lepke
tag

Neked van igazad. Nov. 23-tól hatályos és nov. 8-ig, vagyis máig lehet díjmentesen bontani emiatt.

"Az okos ember elvégzi a sors által reá rótt feladatot. A bölcs ember másokkal végezteti el maga helyett." Rahim el-Haszra

(#5093) lomha lepke válasza KubanitoS (#5088) üzenetére


lomha lepke
tag

Az "extrém használat" azt jelenti, hogy az Internet Szabadonnál ha P2P elven működő alkalmazást használsz, akkor az adott számlázási ciklusban nem lépheted túl az 5G adatforgalmat, különben ténykedésed extrém használat. Ha ez először történik, figyelmeztető levelet kapsz. Ha másodjára is bűnbe esel, akkor elbúcsúzhatsz az Internet Szabadon tarifától, további figyelmeztetés nélkül átváltanak 5G-ás csomagba.
Na ez fog megszűnni nov. 23-ától, onnantól azt használsz, amit akarsz. Viszont ha eléred egy hónapban (számlázási időszakban) az 5G forgalmat lassítják az átviteli sebességet (szűkítik a sávszélességet), először csak csúcsidőben, aztán ha átléped a 10G-át, csúcsidőn kívül is. A lassítás miatt az átviteli sebesség nem lehet kevesebb, mint 150 kBit/sec. Hogy a csúcsidő mi is pontosan, az egy jó kérdés, info még nem jött róla, gondolom, mikor legtöbben használják a netet, mondjuk 17-22-ig.

"Az okos ember elvégzi a sors által reá rótt feladatot. A bölcs ember másokkal végezteti el maga helyett." Rahim el-Haszra

(#5094) tothm


tothm
őstag

Szerintetek ez mennyire igaz, hogy ingyen sim kártyát kaphatok? [link] A szövegből nem tudtam kivenni, hogy most ez nekem kerül-e valamibe! Létszi segítsetek!! :R

(#5095) Gebriel válasza lomha lepke (#5093) üzenetére


Gebriel
veterán

"Na ez fog megszűnni nov. 23-ától, onnantól azt használsz, amit akarsz. Viszont ha eléred egy hónapban (számlázási időszakban) az 5G forgalmat lassítják az átviteli sebességet (szűkítik a sávszélességet), először csak csúcsidőben, aztán ha átléped a 10G-át, csúcsidőn kívül is. A lassítás miatt az átviteli sebesség nem lehet kevesebb, mint 150 kBit/sec. Hogy a csúcsidő mi is pontosan, az egy jó kérdés, info még nem jött róla, gondolom, mikor legtöbben használják a netet, mondjuk 17-22-ig."

Részvételi feltételek nem ezt igazolják..

"A lassítás nem jelenti, a letölthető adatforgalom mennyiségének korlátozását.
A számlázási ciklusban elért 5GB-nál nagyobb adatforgalom esetén a szolgáltató rugalmasan, a hálózat aktuális terheltségétől függően lassíthatja az adatforgalmat. A lassítás mértéke nem akadályozhatja a szolgáltatás rendeltetésszerű használatát, azaz az Általános Szerződési Feltételek 3. számú mellékletben garantált le-és feltöltési sebességeket"

(#5096) okib4100 válasza tothm (#5094) üzenetére


okib4100
aktív tag

Sztem teljesen ingyen van. Én még 1-én rendeltem, azóta nem jött még meg.
Amúgy ha már promo, akkor teljesen indokolt h ingyen legyen:
- javul a Szent Stat
- a kipostázott simek egy részét lehet h rendszeresen használják az ügyfelek (+ bevétel)
- 500 Ft nem egy nagy összeg, ha a delikvens hálón belül használja fel, akkor a szolgáltatónak ~0-ba kerül.

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#5097) tothm válasza okib4100 (#5096) üzenetére


tothm
őstag

Akkor ez olyan mint ha boltból vennék 1-et nem?

(#5098) okib4100 válasza tothm (#5097) üzenetére


okib4100
aktív tag

Sztem igen. Ha jól láttam azt írták, h vitamax standard csomag van rajta (39/39 perc/SMS)

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#5099) tothm válasza okib4100 (#5098) üzenetére


tothm
őstag

Megyek, regisztrálok! :R :R

(#5100) Tomih


Tomih
csendes tag

És ha vki eladja? :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.