Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5951) engusz


engusz
veterán

Az Internet csomag közül az akció miatt tűnt el az 1500 Ft-os, 100MB-os csomag? Ugye még létezik? Most akartam aktiválni.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#5952) szumoo válasza engusz (#5951) üzenetére


szumoo
senior tag

Vitamax-ban van 100MB-os [link]

A nyúlon túl?

(#5953) engusz válasza szumoo (#5952) üzenetére


engusz
veterán

Nekem viszont postpaid-esre kellene.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#5954) szumoo válasza engusz (#5953) üzenetére


szumoo
senior tag

Azt viszont nem találtam! :(

A nyúlon túl?

(#5955) engusz válasza szumoo (#5954) üzenetére


engusz
veterán

Az a baj, hogy én sem. Később felcsörgöm az ügyfélszolgálatot. Köszi.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#5956) grafikus17 válasza engusz (#5955) üzenetére


grafikus17
senior tag

[link]

Neten is aktválhatod. :)

Xiaomi Redmi note 7

(#5957) lomha lepke válasza engusz (#5951) üzenetére


lomha lepke
tag

Az opció él, küldd a NET100 tartalmú SMS-t a 1270-re, ezzel megrendeled, az aktiválásról kapni fogsz egy értesítést, majd egy ki-be kapcsolás után használható. Viszont fontos, hogy előfizetéseseknél az aktiválás napjától a következő számlazárásig időarányos részhavidíjat kell fizetni, és a felhasználható adatmennyiség sem lesz teljes 100 mega, csak a havidíjjal arányos mennyiség. Ha átléped a sávhatárt, 48 fillérbe kerül minden megkezdett 10 kilobyte.

"Az okos ember elvégzi a sors által reá rótt feladatot. A bölcs ember másokkal végezteti el maga helyett." Rahim el-Haszra

(#5958) engusz


engusz
veterán

Köszi a segítséget srácok! De... kilencedikén lekérdeztem a státuszt, akkor azt az SMS-t kaptam vissza, hogy a szolgáltatás nem aktív, nincs bekapcsolva. Most, hogy meg akartam rendelni, olyan üzenetet kaptam, hogy egyszer már aktiválták a szolgáltatást. Tényleg felhívom őket... :)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#5959) mila1214


mila1214
csendes tag

Ilyen egész gyakran előfordul,szerintem is telefonálj be! :)

Reni

(#5960) Davey7


Davey7
senior tag

Nem tudjátok,hogy lesz fent a jövőben valami emberi árlista? Vagy válság van? :DDD

Mert lejárt a szerződésem és karácsony után akartam meghosszabbítani,de még nem tettem meg,mert drágák a készülékek...Ha ez továbbra is így lesz azt érik el,hogy én itt hagyom őket...

(#5961) Davey7


Davey7
senior tag

Bocsi,hogy egymás után kétszer vagyok,de még annyi,hogy szokott küldeni a vodaa olyan smst(pont most is jött egy),hogy "a tarifacsomagját a megváltozott keretszerződés szerint módosítottuk"

Én flottás vagyok (MÁV) és a kérdésem,hogy hol tudnám én megnézni,hogy mi változott?

(#5962) mukibuci válasza Davey7 (#5961) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Csak személyesen tudod megnézni bármely üzletben.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#5963) Donfuli78 válasza Davey7 (#5961) üzenetére


Donfuli78
tag

Illetve az üfiszolgálat tud felvilágositást adni(beazonositás után). :))

(#5964) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

Sziasztok, van olyan lehetőség hogy gari levél pótlás :F
Véletlenül ki lett dobva...

(#5965) DigitXT válasza -NOKIA- (#5964) üzenetére


DigitXT
félisten

Úgy tudom, egy alkalommal ingyenes a dolog.

(#5966) sonran válasza -NOKIA- (#5964) üzenetére


sonran
csendes tag

Ha javítani kell a telód akkor vidd a szerzit és pótolják a garilevelet! Elsőre ingyér! :)
Ha nincs baja, akkor csak úgy nem pótolnak! :))

[ Szerkesztve ]

"... ami késik..., az eljön..."

(#5967) dedike válasza Davey7 (#5960) üzenetére


dedike
addikt

Ahogy én figyelgetem, lesz...MAJD... :W

Jó szerencsét!

(#5968) Kharesz


Kharesz
tag

Szevasztok!

Tegnapelőtt kaptam egy sms-t a vondafonetól.
"T.ügyfelünk Csoporton belülre a +3670 vagy 003670 vagy 0670-es formátumban indított hívások ingyenesek, a 7jegyű mobilszámra inditottak djkötelesek."
Ilyen postás csomagban vagyok bent már több éve.
Valaki nemtud segiteni pontosan mit takar ez?! aki tudja irja meg :)
köszii

(#5969) Norbi21 válasza Kharesz (#5968) üzenetére


Norbi21
senior tag

Szia! Azt jelenti, hogy ha a leírt formátumok valamelyike szerint ütöd be a számokat, és ők szintén a postás flottához tartoznak, ingyen beszélhettek :) .Nekem is így volt,csak nekem vodafone tanáros csomag van. A hétjegyű pedig értelemszerűen annyi, hogy nem írsz előhívószámot csak magát a számot. Ami ugye csak hálózaton belül működik. Ezzel vigyázz, mert nekem volt olyan, hogy elfelejtettem rendes formában beírni a számot, azt hittem ingyen beszélek,aztán jött a több tízezres számla :) . Remélem azért érthetően írtam le :)

(#5970) Kharesz válasza Norbi21 (#5969) üzenetére


Kharesz
tag

köszi a választ :)

nah de nekem azé fura mert kaptam olyan smst is még tavaly december elején hogy:
tisztelt ügyfelünk tájékoztatjuk hogy tarifacsomagját a megváltozott keretszerdőzésnek megfelelően módositottuk. fogalmunk se volt miez. bekellet menni megkérdezni.
400 valahány forinttal többet kellett fizetni és a hivásrészletező listán tényleg 0 ft volt azoknak akik ebbe a csomagba vannak és beszéltem velük.
szal ez már 3hónapja van. most akkor ezt mért küldik megint. :F

(#5971) Norbi21 válasza Kharesz (#5970) üzenetére


Norbi21
senior tag

Na ezzel már tényleg nem tudok mit kezdeni :) . Lehet hogyha valaki még nem tudta volna, írtak üzit is. Nagyon rendes ez a voda, csak új és jobb árlistát csináljanak már :).

(#5972) lomha lepke válasza Kharesz (#5970) üzenetére


lomha lepke
tag

Figyelmességből. Az ügyfélelégedettség miatt. Vagy esetleg volt a közelmúltban panasz miatta. Nem mindenki van vele tisztában, hogy csak a megadott formátumokban díjmentes a hívás, és ahogy Norbi21 is írta,lehet azért szép számlákat generálni, ha valaki rosszul tárcsáz.

A keretszerződés-módosítás a tarifacsomag paramétereit változtatja meg, a Voda és az érintett szervezet közös döntése alapján. Ha megint ilyen történik, nem kell személyesen bemenned, elég ha felhívod a 1270-et (telefonszám, üf. biztonsági kód) és megmondják mi módosult.

"Az okos ember elvégzi a sors által reá rótt feladatot. A bölcs ember másokkal végezteti el maga helyett." Rahim el-Haszra

(#5973) embe


embe
nagyúr

...Ez mind szép és jó. De nem várható valami emberibb árlista az "A" kategóriában???????????

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#5974) m3tr0


m3tr0
senior tag

Húúh. Sziasztok.

Tegnap vettem egy samsung telót, amivel már internetezni is lehet.
Nos, a a készülék egyik gombjára az azonnali net-elérés van beállítva és azt vettem észre, hogy már a vodafone live! on mászkálok.... tovább próbálkoztam és beírtam egy oldalcímet, ami a prohardver volt..és működött. Nos azt nem értem,hogy hogyan...mivel én semmilyen ilyesfajta szolgáltatásra nem fizettem elő. Azt sem tudom,hogy ezek a mobil netes témák hogyan működnek, ezért nem is fizettem rá elő.

Próbáltam hívni a 1270-et de amikor valami ügyfélkódot kéne megadni ott nem jutok tovább, mivel a nővérem intézte az előfizetést...(bónusz szimpla)

Mindenesetre valamit sürgősen kéne kezdenem vele...

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#5975) m3tr0 válasza m3tr0 (#5974) üzenetére


m3tr0
senior tag

elértem őket. minden ok. :DDD

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#5976) lomha lepke válasza m3tr0 (#5974) üzenetére


lomha lepke
tag

Van egy alapszolgáltatás, az Internet Start, ez sokszor automatikusan aktiválásra kerül. Ezzel wapozni és netezni is lehet, minden megkezdett 10 kB 1,2 ft-ba kerül. Ha előfizetéses vagy, szinte biztos, hogy ez áll a háttérben. Ha le akarod mondani (és nem tudod az üf. bizt. kódod), akkor küldj egy SMS-t a 1270-re XSTART tartalommal. Ezzel törlöd a szolgáltatást, amiről értesítő SMS-t is kapsz. Az üf. biztonsági kódot meg kérd el a nővéredtől (ha nem emlékszik mi volt, megnézheti a szerződésen), mert ennek hiányában telefonon másban sem nagyon tudnak segíteni.

szerk.: na tessék, nem voltam elég gyors, feltartottak az üf.-ek. De igazam volt?

[ Szerkesztve ]

"Az okos ember elvégzi a sors által reá rótt feladatot. A bölcs ember másokkal végezteti el maga helyett." Rahim el-Haszra

(#5977) lomha lepke válasza embe (#5973) üzenetére


lomha lepke
tag

Kérés továbbítva, de válasz még nincs. :(

"Az okos ember elvégzi a sors által reá rótt feladatot. A bölcs ember másokkal végezteti el maga helyett." Rahim el-Haszra

(#5978) m3tr0 válasza lomha lepke (#5976) üzenetére


m3tr0
senior tag

igen teljesen. amúgy köszönöm. :R

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#5979) szumoo


szumoo
senior tag

Kíváncsi vagyok, h naponta mennyi ember érdeklődik a scool csomag után, mert ma kb. 3-an keresték nálam! Igaz persze az senkinek nem tűnik fel, h már nincs nálam vodafone értékesítés. :D Ennyire figyelnek az emberek... :(

A nyúlon túl?

(#5980) mukibuci válasza szumoo (#5979) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Nálunk szinte senki. Kivétel az újonnan érkező külföldi vendégdiákok, akik olyat akarnak mint a már ittlévő "tesóknak" van :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#5981) dim3nsi0n


dim3nsi0n
tag

Március 9-i dátummal percdíjak változnak a Vodafone Fix tarifacsomagokban!

[katt ide]

(#5982) wwhy válasza dim3nsi0n (#5981) üzenetére


wwhy
veterán

miért is nem lepődök meg, hogy csak drágább lett minden? illetve, hogy suttyó módon tesznek be/vesznek ki telefonokat: új pl. az LG KP500, és én tegnap vettem egy Nokia 6300-at :W visszacserélni meg már gondolom nem lehet

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#5983) Blamazs


Blamazs
senior tag

Sziasztok!

Dijcsomagot valtottam az online ugyfelszolgalaton. Azt irta ki, hogy 48 oran belul sms-ben ertesitenek a valtasrol. Ennek mar 5 napja kb, de sms sehol.
Felhivjam oket, hogy mi a rak lehet, vagy csak az sms maradt el?

(#5984) lomha lepke válasza Blamazs (#5983) üzenetére


lomha lepke
tag

Az a legjobb, ha felhívod a 1270-et. 95%, hogy csak az értesítő SMS maradt el, jellemző hiba a Vodánál, de szerintem tanácsosabb biztosra menni.

"Az okos ember elvégzi a sors által reá rótt feladatot. A bölcs ember másokkal végezteti el maga helyett." Rahim el-Haszra

(#5985) lomha lepke válasza wwhy (#5982) üzenetére


lomha lepke
tag

Hát nem is olcsóbb, sajnos. Telefont visszacserélni más típusra természetesen nem lehet, de ha viszonteladónál vetted, és megvesztegeted, akár még össze is jöhet. Én persze nem javaslok semmi ilyesmit. ;]

"Az okos ember elvégzi a sors által reá rótt feladatot. A bölcs ember másokkal végezteti el maga helyett." Rahim el-Haszra

(#5986) wwhy válasza lomha lepke (#5985) üzenetére


wwhy
veterán

visz. eladó volt, de sajnos nem valószínű, h meg tudom oldani. Se időm, se kedvem, se megfelelő (ezirányú) tudásom :D

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#5987) Blamazs válasza lomha lepke (#5985) üzenetére


Blamazs
senior tag

Megprobaltam ujra az online rendeloben, ma reggel kaptam is sms-t!

(#5988) embe válasza wwhy (#5982) üzenetére


embe
nagyúr

Azért arra figyelj, hogy a Vodafos honlapja megtévesztő. Mert ott azt írják, hogy tudja a 3G-t, és a HSDPA-t. Ha hinni lehet a [Mobilaréna tesztnek] , márpedig inkább ennek hiszek, akkor a fenti adatátviteli formák HIÁNYOZNAK a telóból. Igaz a N6300-ban sincs.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#5989) wwhy válasza embe (#5988) üzenetére


wwhy
veterán

köszi :) Amíg a 3G a hangátvitelben nem kap nagyobb szerepet, addig nekem tökéletes a GSM1800 is ;) így nem hiányolom a N6300-ból sem, az viszont furcsa, hogy a beszéd elég visszhangos (előző telóknál ilyet nem tapasztaltam).

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#5990) szumoo


szumoo
senior tag

V640i-t még lehet kapni, mármint értem ez alatt, h fellelhető márkákban?
Asszem egy ilyenre cserélem a demo w660i-m! :D

A nyúlon túl?

(#5991) Studi22 válasza szumoo (#5990) üzenetére


Studi22
aktív tag

Persze hogy lehet! :D
Itt figyel nálam pocon 2 db... :DDD

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#5992) szumoo válasza Studi22 (#5991) üzenetére


szumoo
senior tag

Asszem most nem mennék el Gyöngyösre, hanem maradok Szegedennél. :D

A nyúlon túl?

(#5993) Studi22 válasza szumoo (#5992) üzenetére


Studi22
aktív tag

Egy V640i-ért kihagyhatatlan ajánlat,a kopós arany gombjaival... :DDD

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#5994) szumoo válasza Studi22 (#5993) üzenetére


szumoo
senior tag

Nem lehet minden tökéletes. :D

A nyúlon túl?

(#5995) mukibuci válasza szumoo (#5992) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Mellesleg elég Debrecenig jönnöd :U :U

tudtommal még rendelhető, tehát elvileg bárhol megkaphatod. Bár vagy 2 napja néztem utoljára :B

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#5996) szumoo válasza mukibuci (#5995) üzenetére


szumoo
senior tag

Debrecen sem nyerő! :)
Mióta van akcióban? Csak, h mennyire igyekezzek.

A nyúlon túl?

(#5997) mukibuci válasza szumoo (#5996) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Hétfő óta 17980 asszem, de most nincs a közelemben árlista

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#5998) lomha lepke válasza mukibuci (#5997) üzenetére


lomha lepke
tag

Hát nem egészen. Vitamax csomagban 17970. Nagy különbség! :))
Előfizetéssel A kategóriában 9990, a többiben 1 Ft.

Nincs árlista a közelben? Akkor itt van ez.

"Az okos ember elvégzi a sors által reá rótt feladatot. A bölcs ember másokkal végezteti el maga helyett." Rahim el-Haszra

(#5999) embe válasza lomha lepke (#5998) üzenetére


embe
nagyúr

Rohadjon meg az egész marketing osztály! Az "A" kategóriában továbbra is horror ár van.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#6000) lomha lepke válasza embe (#5999) üzenetére


lomha lepke
tag

Erre mit is mondhatnék? Egyetértek, mivel a marketing összes szara az ügyfélszolgálatra ömlik vissza.

"Az okos ember elvégzi a sors által reá rótt feladatot. A bölcs ember másokkal végezteti el maga helyett." Rahim el-Haszra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.