Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5551) lomha lepke válasza Studi22 (#5550) üzenetére


lomha lepke
tag

Nem szőrszálhasogatásként, de én úgy tudom, a legutóbbi 6 hónapot nézik. Minden hónap elsején frissül a kategóriás ajánlat, és flottás csomagra nincs más lehetőség kedvezményt kapni.

Szerk.: mármint kedvezményt kapni a készülék árára, vagyis nincs lehetőség tarifahűséget aláírni. De a flottacsomag már maga kedvezményes (még ha nem is annyira, mint régebben).

[ Szerkesztve ]

"Az okos ember elvégzi a sors által reá rótt feladatot. A bölcs ember másokkal végezteti el maga helyett." Rahim el-Haszra

(#5552) Gebriel válasza lomha lepke (#5551) üzenetére


Gebriel
veterán

Jó pár flottás csomagra hosszabbítottam "D" kategóriát :K
Természetesen mint írtad nem lehet tarifahűséget alá írni.

[ Szerkesztve ]

(#5553) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Mégegy kérdés a vodanetről, és ígérem befejezem :DDD
Ha átlépem vagy megközelítem az 5G-t (5G tarifacsomagban vagyok) akkor tájékoztatnak sms-ben?

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#5554) Studi22 válasza lomha lepke (#5551) üzenetére


Studi22
aktív tag

Pontosság az pontosság! :P :DDD

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#5555) lomha lepke válasza Gebriel (#5552) üzenetére


lomha lepke
tag

Elhiszem, a flottások is generálhatnak 17k+-os számlákat. Én azokat a feltöltőkártyásokat nem értem, akik sima Jokerban vannak 3 éve, forgalmaznak havi 30-40 eFt-ot, de nem akarnak előfizetésre váltani mert félnek a kötöttségtől (pedig SIM only-nál nincs is hűségnyili) és még a tarifaváltáshoz is lusták.

"Az okos ember elvégzi a sors által reá rótt feladatot. A bölcs ember másokkal végezteti el maga helyett." Rahim el-Haszra

(#5556) lomha lepke válasza Barthezz2 (#5553) üzenetére


lomha lepke
tag

Már hogy értesítenének??? Akkor még a végén nem lépnéd át a sávhatárt, és nem kéne plusz pénzt fizetned (meg hát az egyenleglekérdezés is fizetős). Nem ellensége a Voda saját magának...

Értesítést csak a pre ügyfelek kapnak, hogy tudják: ideje tölteni, ha továbbra is netezni akarnak.

"Az okos ember elvégzi a sors által reá rótt feladatot. A bölcs ember másokkal végezteti el maga helyett." Rahim el-Haszra

(#5557) Barthezz2 válasza lomha lepke (#5556) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Hát pl régen mikor a telefonomon neteztem, ott kaptam sms-t, hogy elértem az xxx megabájtot(ez valamivel a limit alatt) majd egyet újra, ha átléptem..

Everybody lies.

(#5558) Bator92


Bator92
tag

Ez a Vodafone nem normális. Vitamax csomagom van. Ha küldök két SMS-t egymás után 5 percen belül, mind2 után küldik az egyenleginfót. Kezdem már unni. Mindenkinek ezt csinálja?

(#5559) Gebriel válasza Barthezz2 (#5557) üzenetére


Gebriel
veterán

Szerintem most is így van.
Egyébként a Vodafone Connect Lite-ben van adatszámláló ahol nyomon tudod követni az adatforgalmadat. ;)

Lomha Lepke.
Még ha van is igazság abba amit mondasz, számodra miért jó az, hogy negatívként tünteted fel a munkaadódat :F
Nem értelek, hol is dolgozol egyébként? ÜSZ?

[ Szerkesztve ]

(#5560) Gebriel válasza Bator92 (#5558) üzenetére


Gebriel
veterán

Csinálj egy ki-be kapcsolás hát ha megoldja a problémád. Ha nem segít, hívd a 1270-t.

(#5561) Barthezz2 válasza Gebriel (#5559) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

tudom hogy van benne, csak nem igazán jó :(
multkor töltöttem egy kb 200Mb-os fájlt, semmi nem ment csak a letöltés, de mire végzett a connect lite szerint 600Mb-nál jártam :U
És mikor lekérdeztem is kevesebb volt, mint a vmc mérése(friss adat volt amit leküldtek)
Meg most épp win 7 van a gépen, amin nem megy a vmc..

Everybody lies.

(#5562) okib4100 válasza Gebriel (#5559) üzenetére


okib4100
aktív tag

Tudod az usa adóhivatalnak van olyan munkatársa h "IRS taxpayer advocate"
Nos lomhalepke kolléga a "Vodafone consumer advocate" :DDD ;]

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#5563) lomha lepke válasza Gebriel (#5559) üzenetére


lomha lepke
tag

Számomra nem jó, viszont itt el tudom mondani a véleményemet a dologról, szemben azzal a helyzettel, mikor csak kapom a nem kifejezetten hízelgő jelzőket a kedves ügyfelektől miatta, bár sokkal jobban örülnék, ha csupa szépet mondhatnék. Ez a folyamat, és ha a Vitamaxosok sem kapnának értesítőt, nem szólnék egy szót sem. De így egyértelmű, hogy mire megy ki a dolog. Nem azért, a Voda egy profitorientált cég, meg a felhasználónak is legyen annyi esze, hogy figyel. De az hogy az egyiknek jár, pedig úgyis észreveszi, hogy átlépte a sávhatárt, ha másból nem, hát abból hogy nem megy a net, mert törölték a szolgáltatását, a másiknak meg nem jár, pedig ha ő átlépi a sávhatárt, akkor elég szépen csengetnie kell, az hogy is mondjam, nem túl etikus. Változtatni rajta egyszerű lenne, és szerintem az elégedett ügyfelek többet érnének hosszabb távon, mint ez a kis extrabevétel, úgyis mindenki csak egyszer szalad bele, utána már jobban vigyáz.

Egyébként nem akarom én bántani a Vodát, arra amit mondtam, mindenki rájön egy rövid gondolkodás után. És így magunk között úgy gondoltam ejthetünk pár szót a sötét oldalról is. :D

Te biztos viszonteladó vagy, hogy ennyire fontos a cég pozitív képe. :D

Én pedig ügyfélszolga, de ugye nem azért kérded, mert le akarsz nyomoztatni?:DDD

"Az okos ember elvégzi a sors által reá rótt feladatot. A bölcs ember másokkal végezteti el maga helyett." Rahim el-Haszra

(#5564) Gebriel válasza lomha lepke (#5563) üzenetére


Gebriel
veterán

Igazad van lehet, csak kicsit túl nyers volt. Vagy lehet én vagyok csak túl érzékeny. Sorry
Csak voltam :)) :D
Dehogyakarlak. :DDD

(#5565) Mazsika válasza lomha lepke (#5551) üzenetére


Mazsika
őstag

na most akkor pontosan hány hónapot néznek? és mennyi ez a limit ami felett kategória váltás van, úgy értem ha a 6 hónapos átlag 8ezer vagy valami ilyesmit hol lehet megtudni!? (az ügyfélszolis kollégád nem tudta) csak nem értem hogy akkor ki tudja vagy minden hó elején menjek és kérdezzem hogy milyen csomagban vagyok? még olyan kedvezméyről nem hallottam hogy bemegyek a boltba bevásárlok és fizetésnél tudom meg hogy mennyi kedvezményt kapok! :DDD ez így kicsit vicces!

Dáccsika

(#5566) lomha lepke válasza Mazsika (#5565) üzenetére


lomha lepke
tag

Ha felhívod a 1270-et telefonszám és üf. bizt. kód alapján megmondják, hogy milyen kategóriában vehetsz telefont hosszabbításkor, az ajánlat következő hónap elsejéig érvényes. Konkrét határokat én se tudok, saját tapasztalat alapján azt mondanám, olyan 17 ezer Ft körül van a D kategória és úgy négy-ötezresével vannak a sávok.

"Az okos ember elvégzi a sors által reá rótt feladatot. A bölcs ember másokkal végezteti el maga helyett." Rahim el-Haszra

(#5567) wwhy válasza lomha lepke (#5566) üzenetére


wwhy
veterán

Elég vékonyan jön ki így a kategória, mert nekem az egyik előfizumon van ~12e/hó, arra adtak B-t, illetve ~7-8e/hó a másikon, arra A-t. Bónusz Szimpla.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#5568) lomha lepke válasza wwhy (#5567) üzenetére


lomha lepke
tag

Miért vékonyan jön ki?
17+ az D kategória. 13-17-ig C. 9-13-ig B. Alatta meg A. Nagyjából stimmel szerintem.

"Az okos ember elvégzi a sors által reá rótt feladatot. A bölcs ember másokkal végezteti el maga helyett." Rahim el-Haszra

(#5569) Mazsika válasza lomha lepke (#5568) üzenetére


Mazsika
őstag

nekem ilyen 7-8-9 ezrek a számláim és ugye a B-be voltam de nagyon a határon lehetettem ha megint visszaraktak A-ba! szóval inkább olyan 8-ra tenném a B-t! végre kaptam egy értelmes választ hogy hogy működhet ez! köszönöm szépen! és időben akkor 6 hónap vagy 3?

Dáccsika

(#5570) lomha lepke válasza Mazsika (#5569) üzenetére


lomha lepke
tag

Az utolsó hat hónapot nézik, tehát nem biztos, hogy elég, ha egy hónapig sokat beszélsz, bár ha nagyon a határon vagy, összejöhet.

"Az okos ember elvégzi a sors által reá rótt feladatot. A bölcs ember másokkal végezteti el maga helyett." Rahim el-Haszra

(#5571) ottoyes


ottoyes
senior tag

Voda nem lassít..újra lehet regelni ajándék VitaMax Instant SIM-ért..potom 40000 darabot postáznak ki..

Ottoyes

(#5572) taxy88


taxy88
aktív tag

Hello mindenkinek!

Szeretném a segítségeteket kérni! Adott egy E220-as modem 5gb-os net tarifával.
A probléma a köv.: a csatlakozás kizárolag vitamax.wap.vodafone.net apn cimmel hajlandó kapcsolódni.Nem tudom hogy van-e hozzá vmi köz, de 20 oldalból kb 5oldal nyílik meg(pl mobilarena.hu tökéletesen műkszik) internet explorer 7-el.Más böngészővel nem tudom tesztelni mert letölteni sem enged.

jah és ez vitamax kártya

köszönöm

(#5573) lomha lepke válasza taxy88 (#5572) üzenetére


lomha lepke
tag

Ez érdekes, mert ez nem jó APN. Az alap a vitamax.internet.vodafone.net, de lehet próbálkozni a vitamax.snet.vodafone.net-tel is. Oldalak nincsennek korlátozva, szerintem azért nem nyílnak meg, mert wapozol, nem pedig netezel. Írd át az APN-t és úgy próbáld.

"Az okos ember elvégzi a sors által reá rótt feladatot. A bölcs ember másokkal végezteti el maga helyett." Rahim el-Haszra

(#5574) taxy88 válasza lomha lepke (#5573) üzenetére


taxy88
aktív tag

vitamax.internet.vodafone.net-el semmit nem csinál, azaz kapcsolódik de nem nyílnak meg az oldalak.
vitamax.snet.vodafone.net-el szintén semmi de legalább az msn működik

(#5575) lomha lepke válasza taxy88 (#5574) üzenetére


lomha lepke
tag

Az gáz. Lehet, hogy valami hiba volt a telepítésnél. Próbáld meg letörölni a VMC-t és újra felrakni, ez néha segít. Ha nem, akkor próbálkozz kézi csatlakozással, kiküldtem a mail címedre a telepítési útmutatót. Végső esetben 1270.

szerk.: valószínűleg valami hálózati para van egyébként, mert sok vitamaxos üf. tapasztalja ue-t. Elméletileg létrejön a csatlakozás, csak nem nyílik meg semmi, mert nincs átviteli sebesség. A hiba kijavításán remélhetőleg dolgoznak.

[ Szerkesztve ]

"Az okos ember elvégzi a sors által reá rótt feladatot. A bölcs ember másokkal végezteti el maga helyett." Rahim el-Haszra

(#5576) Mazsika válasza lomha lepke (#5570) üzenetére


Mazsika
őstag

köszönöm szépen az infókat! remélem összejön... :DD ;]

Dáccsika

(#5577) taxy88 válasza lomha lepke (#5575) üzenetére


taxy88
aktív tag

Kösz szépen a segítséget!
Megoldva a probléma:D
A baj az ajándék 1Mb wappal volt mert azt haszálta fel előszőr.

(#5578) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Ha jól látom, újraindult az ingyenes Vitamax SIM igénylés. Jelenleg még 38.198 SIM igényelhető. Ha valakinek kell, és lemaradt a múltkor. Jutalom Na nem a nap végén, hanem az év elején.

(#5579) CsuRi101


CsuRi101
tag

Sziasztok! Nekem sehogy sem sikerül aktiválni a kártyát, holott csak pár adatot kell beírni, ezt meg is teszem, de nem lép tovább az oldal illetve nem történik semmi, nem aktiválódik a kártya.... van valami tippetek, hogy lehet életet lehelni bele? :O

(#5580) ragazzo válasza CsuRi101 (#5579) üzenetére


ragazzo
őstag

Szia!

Szerintem tedd be egy telefonba, és hívd fel róla a 1270-et. Rajtuk keresztül aktiváltasd be.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#5581) CsuRi101 válasza ragazzo (#5580) üzenetére


CsuRi101
tag

Sajna az sem megy, azt írja ki, rossz sim... elvileg február 28-ig lehetne aktiválni, szóval furi... :(

(#5582) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Az lehet hogy néha "behülyül" a voda rendszere?
Mert 13.-i számlazárásom van. hogy ne lépjem tul az 5 giga keretet, mondom lekérdezem hogy állok. 11-én este küldtem az sms-t, a válasz 31xxMb, utolsó frissítés jan 7 :F aztán utána másnap megint lekértem 33xxMb(ez kb igaz is a két lekérés közti forgalomra) de a frissítés dátuma még mindig jan 7 :W tegnap éjfél(számlazárás) előtt lekérve az adat ugyan annyi(nem neteztem), és a frissítés dátuma ugyan csak jan 7...
Most ez hogy is van?

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#5583) embe


embe
nagyúr

Hali! Mit csinált ez a gyökér szolgáltató??? Olyan áremelést csinált 'A' kategóriában...... :W hogy csak lesek. itt van ni :) Van közte 1-2 olyan készülék is , ami már rég kifutott. Illetve a Media M-ban jelentősen olcsóbb. Mi ez??? pl. N3120 5eFt-ról 25eFt-ra emelkedett, stb. stb. Olcsóbb bármelyik gsm üzlet. N 6300 -30eFt. 2 év hűséggel? Hülyék ezek, vagy minket néznek hülyének?.... Vagy csak ezután lesz egy "hatalmas akció" ? :DD :DD :DDD :DDD Ugyanis egy Voda márkaképviseleten azt mondta 1 ügyintéző, hogy janúárban hatalmas akciók lesznek. lehet ezután fogják azt mondani, hogy 80% -os árcsökenés stb. :)

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#5584) Norbi21 válasza embe (#5583) üzenetére


Norbi21
senior tag

Basszus, ne is mondd! Most jutottam géphez rá is kukkantok, erre mit látok :F ? Mostanában akartam volna venni A-ban egy jó kis 3120 classicot erre 5k-ról felviszik 25-re, normálisak? Mondjuk tény, hogy ebből bőven lehet lefelé akciózni :)

(#5585) okib4100 válasza embe (#5583) üzenetére


okib4100
aktív tag

6230i :F

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#5586) lexus88 válasza Norbi21 (#5584) üzenetére


lexus88
tag

Akciózni ebből valóban marha nagyokat lehet majd! :D Egyáltalán nem örülök most ennek az újabb marhaság, most szerettem volna venni én is egy 3120-ast. Igaz, hogy most már raktárról sem tudtak rendelni, de én azért bizakodom és várok még. Vagy hátha lesz helyette olyan, ami jó árba kerül majd és ilyeneket tud mint a 3120C. (5310, 6300) :))

[ Szerkesztve ]

(#5587) Norbi21 válasza lexus88 (#5586) üzenetére


Norbi21
senior tag

Tényleg nem tudom ez honnan jött nekik, na mindegy, próbálok nem rá gondolni mert csak felidegelem magam :) ... De lehet veszek egy 6230i-t :DD !

(#5588) grafikus17


grafikus17
senior tag

Ezt olvastátok már? 5800 is lesz Fix3000-el 1 ft-ért???? Már mint kettő együtt ;]
Valentin – napi ajánlatunk

Gyertek együtt a Vodafone-hoz a Valentin 2009 promóció ideje alatt, és beszéljetek 6 hónapig egymással díjmentesen, és szerezzetek meg kettőt a kiemelt készülékajánlataink közül!

Amennyiben egyszerre két új számlás előfizetést kötsz és hozzájuk készüléket is vásárolsz, fél évig 0 Ft-ért hívhatjátok egymást, külön opciós díj fizetése nélkül.
A 6 hónap letelte után továbbra is 0 Ft-os percdíjjal hívhatjátok egymást havi bruttó 690 Ft-os előfizetési díjért.

Az ajánlat 2009. január 15-től 2009. március 31-ig, a készlet erejéig érvényes.

Nokia 2680, Samsung J700, Motorola K1, LG KF310, Sony Ericsson V640i, Samsung L700, Nokia 6300, Sony Ericsson K770i, Sony Ericson T280i, Sony Ericsson W595, Sony Ericsson C902, LG KF750
Nokia 5800 - HAMAROSAN

A promócióban az alábbi tarifacsomagok vesznek részt:
Vodafone Fix 3000, Vodafone Fix 4500, Vodafone Fix 6000, Vodafone Fix 9000, Vodafone Fix 12000, Vodafone Fix 15000 vagy,

Vodafone Fix 9000 osztható, Multimédia 5000 hálózaton belüli csomag, Multimédia 5000, Multimédia 7500, Multimédia 10000, Multimédia 15000, Multimédia 15000 hálózaton belüli csomag.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi note 7

(#5589) Norbi21 válasza grafikus17 (#5588) üzenetére


Norbi21
senior tag

Hol találtál te ilyet :) ?

(#5590) grafikus17 válasza Norbi21 (#5589) üzenetére


grafikus17
senior tag

[link]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi note 7

(#5591) Norbi21 válasza grafikus17 (#5590) üzenetére


Norbi21
senior tag

Köszi! Azért az nem lenne gyenge ha fix 3000-ért 5800-ákat szórnának :)

(#5592) Kötike


Kötike
tag

Az még hihető is, hogy felnyomják az árakat. De előszedni régebbi modelleket irreális áron? Ráadásul régebbi modell drágábban, mint az új? Pl. SE P990i „A”kat 82980-SE P1i 45990? Ja és néhány esetben az „A” kategóriás ár, és a Vitamax ár között minimális a különbség. Csak fogom a fejem, és nem hiszek a szememnek. :Y :F Még jó, hogy csak szeptemberben vehetek akciós készüléket. És addig helyreáll a káosz. Vagy addigra még rosszabb lesz, és veszek egy 3210-est 50000-ért!!! :C

(#5593) okib4100 válasza Kötike (#5592) üzenetére


okib4100
aktív tag

Szerintem vmi nem stimmel, lehet h egy régebbi lista került vissza. Nem az áremelésből gondolom, hanem a nok 6230i meg hasonló készülékek visszakerüléséből.

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#5594) Kötike válasza okib4100 (#5593) üzenetére


Kötike
tag

Én ma voltam hosszabbítani az egyik rokonomnak, és a boltban szembesültem először az új árakról! :Y Utána néztem csak a neten. Kérdeztem is az eladót, hogy ez meg milyen árlista??? :F Erre csak azt mondta: hogy az új. Mondom magamban, az lehetetlen. De sajnos igaz. De majd lesz ez jobb is.

(#5595) ottoyes válasza grafikus17 (#5590) üzenetére


ottoyes
senior tag

...nemsemmi.. :)

Ottoyes

(#5596) embe


embe
nagyúr

'A' kategóriás árak:
SE K610-50eFt.
LG SHINE 60 eFT.
Ratyi kategóriában: Samsung X660-19eFt. stb.stb.stb.
Hihetetlen :W

A smiley nem kifestő!!!

[ Módosította: Viktor0610 ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#5597) ottoyes válasza embe (#5596) üzenetére


ottoyes
senior tag

Valami nem oké...ezek nemjó árak.. :F

Ottoyes

(#5598) embe válasza ottoyes (#5597) üzenetére


embe
nagyúr

..anyázok is tegnap óta. 2 előfizetést akartam hosszabbítani :W :W :W

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#5599) embe


embe
nagyúr

Az ügyfélszolgálatot felhívtam, megkérdeztem vicc-e az új árlista. Csak hümmögött a hölgy. Ez a jó és kész. Amikor elkezdtem 1-2 példát mondani ő is meglepődött :Y :Y :Y .

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#5600) okib4100 válasza embe (#5599) üzenetére


okib4100
aktív tag

Remélem hamarosan jön lomhalepke és megmondja a frankót :DD

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.