Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-22 11:39:34

LOGOUT.hu

Renault, topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15751) rob210 válasza SocketA (#15728) üzenetére


rob210
Topikgazda

Ha patent meg bolha kell akkor :
Én ezt javaslom.

Na látom már linkeltétek :((( amikor kimarad egy nap a fránya meló miatt mindig le vagyok maradva.:)
Azért bennhagyom.

[ Szerkesztve ]

Renault power

(#15752) tresh válasza rob210 (#15751) üzenetére


tresh
addikt

Sebaj keresésnél több találat lesz :))

(#15753) tresh


tresh
addikt

ezt de meg venném ha valaki elvinné a römcim 400k ba :))

AMD:

Van van imádom a formáját :B

[ Szerkesztve ]

(#15754) AMD Power válasza tresh (#15753) üzenetére


AMD Power
titán

Ebben már van kakaó! :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#15755) tresh válasza AMD Power (#15754) üzenetére


tresh
addikt

[link] ennek még a színe is olyan hogy>> must have jövőre muszáj lesz beneveznem egy min 1.8-as benyás gépre :D

Ez neked lenne jó [link]

[ Szerkesztve ]

(#15756) SocketA válasza rob210 (#15751) üzenetére


SocketA
aktív tag

Koszi! Holnap megyek szerelohoz, hatha tudnak adni ilyen patentet. Legalabb egy par szaz Forintot hagyjak ott, ha mar ingyen atnezik a kocsit...

(#15757) tresh válasza SocketA (#15756) üzenetére


tresh
addikt

Vagy hívd meg egy kávéra ha van rá lehetőség és persze kávézik ;)

(#15758) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#15759) tresh válasza FRENK1988 (#15758) üzenetére


tresh
addikt

Én is kérnék egy kép cserét így valahogy szebb :B

(#15760) FerNandor válasza FRENK1988 (#15758) üzenetére


FerNandor
őstag

te is waxolod? :)
mit használsz?

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#15761) FRENK1988 válasza FerNandor (#15760) üzenetére


FRENK1988
veterán

amit a mosóban kap :)

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#15762) Josi válasza tresh (#15759) üzenetére


Josi
aktív tag

Látom nem sikerült szabályosan beállni. :D :D

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#15763) _NCT válasza Josi (#15762) üzenetére


_NCT
őstag

Takarta a roki jelet :DD

(#15764) tresh válasza Josi (#15762) üzenetére


tresh
addikt

Hát mit tudtam volna csinálni túl széles a gép ;]

MMA87: az max csak egy sámli lehetett mert négyszög kerekű rokijel nincs tudtommal :D

[ Szerkesztve ]

(#15765) _NCT válasza tresh (#15764) üzenetére


_NCT
őstag

Ma már azt is festhetsz :DD

(#15766) honeker


honeker
őstag

helo.......sok renos forumban vagyok forumozo segitségre szorulnék....vdodayton rádiohoz keresnék RC6204/00 EDI interfész

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#15767) FRENK1988


FRENK1988
veterán

egyszerűen gyönyörű

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#15768) tresh válasza FRENK1988 (#15767) üzenetére


tresh
addikt

az a króm dísz csík és a kilincsek meg a felni tökéletes párosítás elfogadnám szívesen tényleg szép :R :B

(#15769) _NCT


_NCT
őstag

No. 2 napja vidékről BP-re járok autóval, tegnap 7.2, ma 6.7 lett a fogyasztásom, 1 óra BP-i dugó és 1 óra autóút, napi 2x.

(#15770) FerNandor válasza FRENK1988 (#15767) üzenetére


FerNandor
őstag

tényleg az. mostanában áll itt egy új laguna coupe. hát az is valami eszméletlenül szép. rettentöen gyönyörü.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#15771) tresh válasza FerNandor (#15770) üzenetére


tresh
addikt

Patkány stílusba :))

(#15772) wertigo1984 válasza tresh (#15771) üzenetére


wertigo1984
őstag

Nagyon cuki Cili :C Az kajak origi rozsda, vagy ilyen festest kapott?

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#15773) tresh válasza wertigo1984 (#15772) üzenetére


tresh
addikt

Festés és nem kis munka van egy ilyenbe..vessetek meg de nekem nagyon tetszik :)

Ebbe már nem vagyok biztos ;]

[ Szerkesztve ]

(#15774) AMD Power válasza tresh (#15771) üzenetére


AMD Power
titán

Fene a gusztusodat. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#15775) wertigo1984 válasza tresh (#15773) üzenetére


wertigo1984
őstag

Sokszinu...mint a gazdaja ;]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#15776) FRENK1988 válasza tresh (#15773) üzenetére


FRENK1988
veterán

de azért a felnit elfogadnám :D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#15777) rob210 válasza tresh (#15773) üzenetére


rob210
Topikgazda

Nekem ez a Patkányosdi már a VW talin se jött be.
De van egy előnye nem látszik amikor tényleg el kezd rozsdásodni:)

Én egy szép metálkék fényezést mindennél szebbnek tartok.

[ Szerkesztve ]

Renault power

(#15778) tresh válasza AMD Power (#15774) üzenetére


tresh
addikt

Akkor lenne az igazi ha plusz poén ként még egy williams 2.0 literes moci hajtaná ;]

wertigo1984: hát tuti nem evvel jár melózni :D

FRENK1988: azt én is..így se találok normális szép gyári felnit a röncire :(

rob210: nekem ez túl világos /élénk ... nekem ez a fajta tetszik ja és a felnit oda adhatná amiért megdicsértem az a autója színét ;]

[ Szerkesztve ]

(#15779) FRENK1988 válasza tresh (#15778) üzenetére


FRENK1988
veterán

hát a tegnapi videó után úgy be vagyok zsongva :D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#15780) FerNandor válasza tresh (#15771) üzenetére


FerNandor
őstag

itt is van egy ilyen "rust is not a crime" VW polo. de az tényleg rozsdás. :DDD az is ugyanilyen kockás, piros.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#15781) SocketA válasza _NCT (#15769) üzenetére


SocketA
aktív tag

Kumpjuteres meres, vagy Te szamoltad? En tegnap szamoltam egy fel tankra, vegyes hasznalattal, nekem 7.2liter jott ki! Nagyon meg vagyok elegedve. Persze varosban januarban volt 9.1-es fogyasztas is, de az mas teszta.

Mas: Most jottem el a masik szerviztol, atneztek a gepet, azt mondtak, minden rendben!
A valtonal valoszinuleg a kulisszaval van baj, azt lehet, hogy meg kell reszelni, lehet, hogy cserelni kell, sajnos ehhez szet kell kapni. Viszont a motortartokkal egyelore nincs gond. A "szerelom" is ezt mondta, egyedul a Renault szerviz akarta nagyon cserelni :S

(#15782) _NCT válasza SocketA (#15781) üzenetére


_NCT
őstag

Compi mérte, papíron még nem matekoztam most, elmúlt 2 hónapban volt 7.2 meg 6.8 a vegyes. Varosira computer 8 körül írta, papíron bőven 7.5 körül voltam. Amúgy így utólag belegondolva nem is baj, h nem az 1.4-est vettem, mert ahogy látom ugyanott vagyunk fogyasztásban. Mondjuk azt se mondom, h erőgép az 1.6, mert pörgetni kell 3ezer fölé hogy menjen, 1,4.esbe bele se merek gondolni :DD

Kicsit örülök, h még vidékről járok be BP-re dolgozni, mert ott úgy kell gyilkolni a kuplungot, meg az autót, h nemigaz.... Araszolgatás meg pörgetni, hogy elérjem a következő lámpát, ha nem akkor állhatok 5 percet a pirosnál....Meg mindenki össze vissza mint a vadbarom. Tegnap kb 3x törtek meg majdnem, szerencsére nem csak előre szoktam nézni, hanem előre látnom kell h a másik milyen balfaszságot fog elkövetni....

Nem tudom évek múlva hol lesznek az árak, de a Fluence nagyon bejövős, egyre többet látok belőle és gyönyörű :B Vagy ez vagy egy újabb Octavia vagy Rapid lesz a befutó :B Remélem a fluence-nek már jobb a váltója.

Megane-ban eddig az nem tettszik, hogy váltásoknál nem nagyon szereti ha nem csúsztatom, tehát ha gyorsan engedem a kuplungot, darabos, bólogatós lesz a váltás. Ezt azzal szoktam kiküszöbölni, h már a fogási pont előtt nyomom a gázt is, így viszonylag lehet gyorsan, bólintás nélkül váltani.

[ Szerkesztve ]

(#15783) _NCT válasza _NCT (#15782) üzenetére


_NCT
őstag

(#15784) SocketA válasza _NCT (#15782) üzenetére


SocketA
aktív tag

Igen, ugy nez ki egyedul az okoskerek miatt nem erdemes 1.6 venni, minden masban jobb valasztas, mostmar en is azt valasztanam. En azert ezzel a 98LE-s 1.4-es is elvagyok, amire hasznaljuk tokeletes.

Valatasnal meg 1-esbe csusztatom picit, vagy meg neha 2-esben szoktam, mert nem szeretem visszapakolgatni egyesbe a hang, illetve a valtoszorulas miatt. De a tobbi sebessegben gyorsitaskor epp' csak megnyomom a kuplungot, es mar at is tettem. Sot, en mar azelott veszem ki sebessegbol, hogy kinyomtam volna a kuplungot. Ezert is nem baj nekem, hogy kicsit fentebb fog, mert igy nagyobb fokozatokat gyorsan lehet kapcsolni vele.

Annyira kivancsi lennek, hogy akik irjak, hogy lassan kell valtani, meg uresbe kihuzni, vagy akar duplakuplungolni, azok hogy vezetnek, vagy hany perc alatt erik el az 50km/h-t :D

En ha valtasban gondolkoznek, akkor erre a hasznalatra megint csak 1 milla kornyeken szannek, akkor ami nekem szobajohetne: 2006 utan faceliftes Megane II, Ford Focus.
Az uj Megane alapvaltozatban nem tetszik, viszont az RS valtozatok nagyon bejonnek.

Az Oktavia jo kis gep, tobb is van a csaladban, viszont nagyon nagyok, csak varosba hatalmas.
Akkor mar inkabb egy hasznalt 5-os BMW. Napokban nezegettem hasznaltauton, hogy 3 millaert mar lehet 5osoket kapni... durva...

(#15785) _NCT válasza SocketA (#15784) üzenetére


_NCT
őstag

Még a Mondeo is nagyon bejövős, főleg a 2008-2009 körüliek. Persze én ezeket kb 3-5 év múlva mondom, mikor már a család is esélyes lesz.

[ Szerkesztve ]

(#15786) tresh válasza _NCT (#15782) üzenetére


tresh
addikt

Hát most megint meg fogtok ezért kövezni....
az az 1.4 16v szerintem nem rossz választás csak jó kaszniba kell hogy legyen pl egy clio :)) 980 Kg 100 le

azért nem lép ez rosszat :P

#15787) MMA87 : tegnap pont voltam egyet meglesni 1.4 full gyári tech run (kedvenc fajtámat) nagyon gondolkodok benne :)

[ Szerkesztve ]

(#15787) _NCT válasza tresh (#15786) üzenetére


_NCT
őstag

Jah hát igen, 1.6-osban ültem, ami meg volt chipelve, féltem benne, mert tudtam h a kasztnin kívül én is darabokban szállok ki, ha valami rosszul sül el :D

(#15788) tresh válasza _NCT (#15787) üzenetére


tresh
addikt

Pont ilyet

(#15789) _NCT válasza tresh (#15788) üzenetére


_NCT
őstag

Emlékszem anno én is kérdezgettem meg nézegettem ilyeneket, nekem túl fapados meg biztonsága nekem gyenge. De az biztos h ezek mennek rendesen, meg a fogyasztása kurvajó.

(#15790) tresh válasza _NCT (#15789) üzenetére


tresh
addikt

A tech run-ba olyan ülések vannak elől hogy csak na + 4 csillagos töréstesztjük van és a futómű is eszméletlen jó .


Azért ez az ülés igen csak kényelmes :))

(#15791) tresh


tresh
addikt

na így kell ezt kenni a startja nem gyenge a figurának Jean Ragnotti rulez :)

(#15792) rob210 válasza tresh (#15791) üzenetére


rob210
Topikgazda

Kint volt a renault napon a Hungaroringen is.
Jól vezet, de van nála durvább is, az a szörnyű.
Pedig én ki merem jelenteni, már mellette is fosnék.:D

Clio témához, csak annyit, hogy jól gondold meg.
Mi is kipróbáltuk a thalia clió kombót, egy álom visszaülni az öreg megan-be.
Nekem semmi nem esett kézre és rohadtúl rámszabták azt az autót.
Konkréten kicsi mindenhol.
Pont az veszett oda amiért imádjuk a megane-t kivül kicsi belül nagy:D

Mi nálunk ezért lett az egyetlen opció a 2002-es 1.6-os vagy 1.4 es 16szelepes klímával.
HA ebben lenne klíma nem is jönne szóba a csere, szeretjük, becsüljük.

Most is épp 262cm-es bútorlapokat hozunk el vele, mert gardróbot építünk.
A véleményem az, hogy kevés autóval tudtam volna elhozni, ami nem kombi.
:R

Renault power

(#15793) tresh válasza rob210 (#15792) üzenetére


tresh
addikt

Igen tényleg nagyon jó gép én is szeretem de sajnos nekem sincs klíma.. viszont annyira rendbe van az autó hogy nincs szívem motorcsere+klíma kombóért megbontani stb..mert ugye ami jó azt hagyni kell :))
Viszont nincs kihasználva (na jó azt leszámítva hogy 2 clio csomag terét tele tudnám pakolni annyi cucc van most a csomiba ;] ) Nem tudom nekem ez amit linkeltem tech run-os clio nagyon kényelmes volt jó az igaz hogy mőgém senki se ült volna már be :D

szerk: de lehet eldurran a pici buksim és megy bele a 1.6 16v +klíma igaz ahhoz váltó és ecu is kell de lehet bevállalom :) végül is volt belőle ilyen motorral szerelt 1-es megane :)

[ Szerkesztve ]

(#15794) just válasza _NCT (#15782) üzenetére


just
aktív tag

Hát az 1.4-est tuti pörgetni kell, szó szerint átlyukasztani a padlólemezt. Faternak az van. 1.4 98le MII. Az enyém negyed akkora gázadásra ugyanúgy viselkedik mint az övé padlón.

Two things what i hate. People that can't count...

(#15795) AMD Power


AMD Power
titán

Tetszik.

Felfrissül a Renault Kangoo

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#15796) tresh válasza AMD Power (#15795) üzenetére


tresh
addikt

Kicsit fiatos az orra (dublo vagy mi a neve) viszont tenyleg csinos lett az elodhoz kepest sokkal vallahatobb akar csaladi autonak is;)

(#15797) _NCT válasza just (#15794) üzenetére


_NCT
őstag

Már lehet nekem sem lesz sokáig .... Ma eléggé felbosszantott a gépes....Hát nem eltört a k****rva visszapillantótükör állító joystick/gomb??? Nem hiszem el, h mindig van valami, ami elromlik, eltörik stb....

(#15798) rob210 válasza just (#15794) üzenetére


rob210
Topikgazda

Hát nem tudom, akkor az enyémmel mit csinálnál, ami 8 V-s és 75 lovas.

Én ezzel is megvagyok és ha kell tempósan lehet vele közlekedni.

Persze nem egy erőgép, félreértés ne essék ezzel tisztában vagyok.
De városi közlekedésre bőven jó az 1.4-es motor.

Egy évben kb. 2 szer használjuk autópályán.
Ahol a 130-140-közötti tartományt azért kényelmesen teljesíti.

Tehát felhasználási igények szerint kell autót választani.
Nekem bőven elég az 1.4-tehát egy 95 lovas 16V-s re fejlesztés is előre lépés lenne.

Ettől még elismerem, hogy az 1.6 os nagyon jól megy a 107 lovacskával meg a komolyabb nyomatékával.
De az is egy lepkefing egy 1.9 es dieselhez képest ami nyomaték bajnok.

Csak én meg gyűlölöm a diesel autókat..... :R

Renault power

(#15799) tresh válasza _NCT (#15797) üzenetére


tresh
addikt

:)A hasznaltauto mar csak ilyen mindig lesz valami kis dolpg de hat jo gazdaja van es megcsinalja akkor halas lesz a gep erte;) amugy ez legyen a legnagyobb baja hogy a visszapillanto tukor allitojoystickja eltor

(#15800) SocketA


SocketA
aktív tag

Sracok, segitsetek mar nekem, legy' szives!

Tegnap mondtak a szervizben, hogy valoszinuleg a valtokulissza rosszalkodik, es lehet reszelni kellene, de lehet masik kell bele.

A gondom:
1. Nem talalok sehol egy robbantott abrat vagy videot arrol, hogy nez ki a MII valtoja, hogy melyik resze felelos a fokozatokert.

2. Es sajnos bonott vagy uj valtokulisszat sem talaltam.

Akinek van barmi infoja, kerem, ossza meg velem! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.