Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83601) szabonagyur válasza 8 (#83599) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ha nem jelentik elegen mind2 oldalon, meg nem reprodukálható egyértelműen akkor nem hiszem, hogy csak úgy megjavul. Valaki írta vagy itt vagy iPhone témában, hogy kb nem is hallottak a hibáról még nagyon, kevés a bejelentés.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#83602) INGJOKE válasza szabonagyur (#83601) üzenetére


INGJOKE
veterán

Én azt olvastam, hogy tud róla az apple és a telenor is és a 15.1.1-2-be szeretnék a javítást betenni...

(#83603) szabonagyur válasza INGJOKE (#83602) üzenetére


szabonagyur
félisten

Meglátjuk.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#83604) bopeti98 válasza Stonerice (#83600) üzenetére


bopeti98
őstag

A MyTelenor felületen tudod megnézni a szerződést. Fontos, hogy ügyfélszintű jelszóval regisztrálj, és ne az adott telefonszámhoz tartozóval (mindkettő 4 számjegyből áll).
Ha nem tudod az ügyfélszintű jelszavad, vagy nincs is beállítva még, akkor személyesen tudsz újat megadni.

(#83605) 8 válasza INGJOKE (#83602) üzenetére


8
senior tag

Ezt hol olvastad? :R

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#83606) szaboi6512 válasza Stonerice (#83600) üzenetére


szaboi6512
őstag

Már megválaszolták előttem....
.Telenor fiókodban tekinthető meg, a dokumentumoknál.

[ Szerkesztve ]

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#83607) INGJOKE válasza 8 (#83605) üzenetére


INGJOKE
veterán

Mivel elég sok topicot olvasok ezért nem 100%, de az Iphone topikban ha jól rémlik. :D

(#83608) Stonerice válasza Stonerice (#83600) üzenetére


Stonerice
őstag

Próbáltam beüzemelni az Mr600 as routerembe az újonnan szerzett simet/előfizetést
De eléggé laggos. Speedtest kidob hibára.. Letöltések 3 másodpercig mennek aztán megállnak 10-re majd ezt ismételve.
Nem vágom mi lehet. Ip címet csak alkalmanként lát a router.
APn: net -mel van beállítva.
A profil nevet nem tudom akármire átirtni ha van szóköz is..
De telefonban bármit adtam meg működött..
Mi lehet a nyűgje?

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#83609) szoja válasza szabonagyur (#83601) üzenetére


szoja
tag

A Telenor is ismeri a hibát, valamely iOS frissítéssel javítják majd. Hogy mikor, az egy másik kérdés.

(#83610) D@ny7


D@ny7
aktív tag

A telenornál kapható Huawei B535-333 router-nek gyári az sw-je?
Vettem tőlük 2 éve Huawei 5785-t, az gyári sw+ független volt :)

[ Szerkesztve ]

(#83611) szabonagyur válasza szoja (#83609) üzenetére


szabonagyur
félisten

Akkor arra lehet várni.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#83612) 8 válasza szoja (#83609) üzenetére


8
senior tag

Ezt honnan veszed, hogy ismerik a hibát?

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#83613) Viktor0610 válasza 8 (#83612) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ismerik. ;)

És -bár előszeretettel mondják többen, hogy a hiba megoldására lehet várni-, biztos vagyok benne, hogy a kollégák az Apple-lel együtt dolgoznak a probléma kijavításán. :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#83614) AsusBoy válasza Viktor0610 (#83613) üzenetére


AsusBoy
senior tag

Én már jeleztem a Telenor ügyfélszolgálatán telefonon illetve személyesen is.
Jeleztem az Apple Call Centerében is.
Mind a két fél tud a problémáról és közösen dolgoznan a hiba elhárításán.

De senki nem tudta megmondani , hogy mikorra lesz kész a javítás :U

(#83615) mikk2000


mikk2000
őstag

Jött üzenet a böngészős mytelenorban hogy pár nap múlva a felület felújítás miatt nem nagyon fog működni.... nekem már most se működik (néha megdöccen), appból ugyanúgy... pedig pont kellett volna hogy működjön.

(#83616) ftamas0201


ftamas0201
senior tag

Sziasztok!
Webshopból telefont szeretnék rendelni Telenortól (mily meglepő ugye hogy tőlük :D ) Viszont két napja próbálkozom, kosárba behelyezi aztán mikor mennék tovább kiírja hogy hiba történt kérjek visszahívást. Eddig azért nem kértem mondom biztos valamit csinálnak. De döcögősen működik az app is meg a weben a belépésnél is a saját fiók böngészések is, ismert valami probléma a webshopról?

Köszönöm nektek!

(#83617) bopeti98 válasza mikk2000 (#83615) üzenetére


bopeti98
őstag

Nálam sem működik. Egyszer kiírja hogy még nem adtam a fiókhoz előfizetést, kilépek, belépek akkor már mutatja az előfizetéseket, de ha rámegyek az egyikre akkor is csak tölt tölt. Én számlát akartam befizetni, de megoldottam inkább átutalással.

(#83618) peeat


peeat
tag

Hi.
Mi10t lite telefonnal mostanaban nekem Pest belvarosi reszen pl nyugati korul nagyon rossz a mobilnetem(7mbit alatti sebesseg) kulso keruletben jo. Telekomos kartyaval nincs gondom.
Probaltam hogy lte prefer de nem segit .
Valami ötlet mi lehet a gond ?

[ Szerkesztve ]

(#83619) mikk2000 válasza peeat (#83618) üzenetére


mikk2000
őstag

Adatkereted nem merült le? Amúgy meg ha volt szerencséd más szolgáltató kártyájával kipróbálni a netet ugyanabban a telóban és azzal jó, akkor én az ügyfélszolgálatot hívnám hogy nézzék meg a műszakiak mi van... amíg senki nem jelent be semmit, addig minden jó és szép.

(#83620) peeat válasza mikk2000 (#83619) üzenetére


peeat
tag

Ha kulso keruletben jo rendes savszelesseg van akkor nem adatkerret

(#83621) joey04 válasza Viktor0610 (#83555) üzenetére


joey04
titán

hát nem jött össze :DDD
link ugyan van, ami a mytelenor oldalára visz. :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#83622) pitiless válasza joey04 (#83621) üzenetére


pitiless
senior tag

Ez már jó pár évvel ezelőtt is így volt. Most visszaolvastam, 2015. augusztusában volt egy csörtém velük, hosszas huzavona után egy kedves ügyfélszolgálatos hölgy segített befizetni a számlát. Jó tudni, hogy vannak dolgok, amik nem változnak. :D

(#83623) joey04 válasza pitiless (#83622) üzenetére


joey04
titán

küzdeni kell, hogy fizethess :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#83624) TeeJay


TeeJay
félisten

Ennyi volt a jó világ, valamit állítottak és már nem csatlakozik sehol B7-re a telefonom csak B3 mindenhol a városban. Pedig végig van M3 pótló vonalon B7 cella :U

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#83625) pauliboy23


pauliboy23
senior tag

Aki esetleg a telenornál vette előfizura, most a 13–as széria függelten a telenornál? Mert az iPhone topikban többen jelezték, hogy igen.

(#83626) AsusBoy


AsusBoy
senior tag

ios 15 & adatkártya problémáról valakinek friss infó??

(#83627) bul07 válasza AsusBoy (#83626) üzenetére


bul07
nagyúr

Rosszul fogod ;] :DDD

Bocs nem hagyhattam ki :DDD

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#83628) tomp válasza TeeJay (#83624) üzenetére


tomp
félisten

Ma nálam se akart egyik CA esetében se a B7 az elsődleges lenni.
De azért így is 400Mbiteket kaptam. ;]

(#83629) TeeJay válasza tomp (#83628) üzenetére


TeeJay
félisten

CA mentes telóknál pedig jól jött hogy ilyen helyen B7-re felment és egyből 120-130megabiteket kaptam, most mindenhol csak B3 azon meg 15-20megabit végig M3 metró pótló buszon. Értem én hogy a 2-3CA telefon profitál belőle de a többieket szét lehetne osztani a gyorsabb B7-re mert bár kisebb a lefedettsége de ahol jó ott hasítana

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#83630) yanna


yanna
őstag

De jó , hogy nektek ilyen problémáitok van csak!
Én már simán gusztustalannak tartom ezt a szolgáltatásnak nevezett lenyúlást... a reklámokban meg verik a nyálukat...

(#83631) 4Grider válasza yanna (#83630) üzenetére


4Grider
nagyúr

Pedig szemmel láthatóan van kapacítás, csak éppen a veled egy cellában lévők lenyúlják. Persze a szolgáltató is bővíthetne néhány (10)millióért ilyen helyeken, de ha egyszer nem köteles 0 Mbps-nél többet nyújtani, vajon miért tenné...

[ Szerkesztve ]

(#83632) 8 válasza yanna (#83630) üzenetére


8
senior tag

Óó... szerintem tedd össze a két kezed!

iOS15 hotspot:

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#83633) 4Grider válasza 8 (#83632) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha rendesen tesztelt oprendszerű telefont használnál, más lenne a helyzet.

(#83634) tomp válasza MadMancs (#83591) üzenetére


tomp
félisten

Nyilván a saját telefonomnál értendő az android 12...
Bár jöhetne nekem is a béta 2.

(#83635) yanna válasza 4Grider (#83631) üzenetére


yanna
őstag

Tudom hogy valami barom ezt tette alaphelyzetbe.
Tehát egy autószerelő elvállalja a munkát, majd odaböki, vagy az apróbetűs részben ott figyel, hogy ha semmit sem csinál, akkor is kötelező fizetni 50000 forintot.
Tudom tudom... Rohadt egy világ ez...

(#83636) 4Grider válasza yanna (#83635) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha rákényszerülsz (vagy csak natúr nem nézed meg a szerződést), akkor nem tudsz mit tenni. A semmitől több az, hogy van másfél Mbps sebességed, tehát nem a semmiért fizetsz havonta 50e Ft-nál jóval kevesebb összeget. Egy csomó hely van az országban, ahol még ennyi sincs. Persze jellemzően nem a sűrűn lakott területeken, mert ott azért igyekeznek normális kapacitással megjelenni (mint ahogy a vezetékes neten szolgáltatók is).

(#83637) yanna válasza 8 (#83632) üzenetére


yanna
őstag

Sajnálatos, de én telefonban és routerben is ezt kapom. Neked meg úgy apple van.

(#83638) yanna válasza 4Grider (#83636) üzenetére


yanna
őstag

Értem, csak nem fogadom el. Egy fejlett társadalomban hónapok alatt a süllyesztőben végezné.
Jaaa, és reklámokra van sok 100 millió, vagy jóval több... Elmennek a 3,14csába!

[ Szerkesztve ]

(#83639) szabonagyur válasza yanna (#83638) üzenetére


szabonagyur
félisten

Egy fejlett társadalomban hónapok alatt a süllyesztőben végezné.

Ez azért nem ennyire fekete-fehér. Minden országban vannak igen meglepő fekete lyukak szolgáltatás terén. :(

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#83640) yanna válasza szabonagyur (#83639) üzenetére


yanna
őstag

Ez igaz, csak nem mindegy, hogy m²-ként, vagy km²-ként.

(#83641) szabonagyur válasza yanna (#83640) üzenetére


szabonagyur
félisten

Van mindegyikre példa. Meglepődnél, hogy a fejlett nyugaton is sok helyen milyen gyenge szolgáltatás van. Nem véletlen amikor kijön, hogy a 4G szolgáltatás (az ország méretéből adódóan is) milyen magas szinten van mind3 szolgáltatónál.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#83642) yanna válasza szabonagyur (#83641) üzenetére


yanna
őstag

Kívánok neked olyan "magas" szintű 4g szolgáltatást, mint az enyém. Biztos boldog leszel.

(#83643) #08176384 válasza yanna (#83642) üzenetére


#08176384
törölt tag

Kar védeni a magyar szolgáltatókat, igenis nincs egy csomó helyen megfelelő bővítés. Az pedig, hogy nyugaton rosszabb a helyzet, konkrétan nem igaz. Elég sokféle járok és Olaszországban, Ausztriában, Horvátban és Szlovéniában is jobb a mobilnet használhatósága mint nálunk. Szlovéniában még a Vintgar vízesésrendszer szurdokban, az erdő közepén, az Alpokban is van full 4G min 50 megabites sebességgel. Nem is láttam még mást a kijelzőn Telekom Slovenia hálón. Ausztriába elég átmenni a határon és az első faluban is van 5G, pl Oberwart felé és 100 megabit felett megy a hálózat. Telekom/A1 egyaránt jó. Olaszban is a tengerparton idén augusztusban (főszezon) ment min 80-100 megabites net Tim hálón. Nagy gond lesz nálunk, ha le lesz kapcsolva a 3G hálózat, mert pl. VOLT-E sem megbízható utazás közben. Olyan még nem volt, hogy pl egy dimbes-dombos részen, ne 2G-re mennek le a hívások az utazás végére. Ez természetesen mindhárom szolgáltatóra igaz.

[ Szerkesztve ]

(#83644) szabonagyur válasza yanna (#83642) üzenetére


szabonagyur
félisten

Nem lennék, de tapasztalom eleget más országokban. Másik szolgáltató sem jobb?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#83645) szabonagyur válasza #08176384 (#83643) üzenetére


szabonagyur
félisten

Én meg NemetorszG, Dánia, Franciaország, ezeken mozgok elég sokat és ha lemész az autópályáról már sokat gyengül a net vagy nincs is.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#83646) #08176384 válasza szabonagyur (#83645) üzenetére


#08176384
törölt tag

Arra látod nem járok, de tudtommal németben elég jó a Telekom, mert nagyon átfogó fejlesztési program volt most náluk 4/5G téren. Amennyiben Telenor roaming vagy kint, akkor nem tapasztalod, mert o2 kint a leggyengébb lefedettségű. Német Telekomnál még prepaid 5G opció is van, aki megfizeti. Amúgy a napokban olvastam, hogy a franciáknál egyáltalán el sem indult még az 5G szolgáltatás hivatalosan egyik szolgáltatónál sem, ami meg is lepett.

[ Szerkesztve ]

(#83647) Gubu0101 válasza #08176384 (#83646) üzenetére


Gubu0101
veterán

Valtozo a telenor is,ahol vagyok itt nemetben,mindenhol 4G van az o2-nek,ahol a telekom edgezik ott vigan van 4G a telenornak.Viszont van 5G ha olyan helyen vagyok a Telekomnak.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#83648) 4Grider válasza yanna (#83638) üzenetére


4Grider
nagyúr

100 milkából a bázisállomások 1%-a sem fejleszthető. Persze ez attól is függ, hány kilométer árkot kell ásni az optikai kábeleknek, mert nem biztos, hogy ennyiből kijön.
Befektetési társaságról van szó, nem non-profit szervezetről. Majd ha állam bácsi megveszi, akkor jobb lesz (vagy nem).

(#83649) Somatom válasza 4Grider (#83648) üzenetére


Somatom
veterán

És 57 milliárdból?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#83650) 4Grider válasza Somatom (#83649) üzenetére


4Grider
nagyúr

Milyen hozamra fektetsz be sok 100 milliárdot? És gondolom hallottál már olyanról, hogy egy cégnek kicsi volt az adózás utáni eredménye, mert az anyavállalata által számlázott költségek szinte minden bevételét elvitték? Ezzel a céggel legalább itthon adóznak (sajnos az általunk befektetésösztönző céllal eléggé alacsony mértékű osztalékadóval).

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.