Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43175) mtomi95


mtomi95
senior tag

Üdv mindenki!
Ma épp egy Telenorban töltöttem az egyenlegem, ott pedig rámbeszéltek egy 1500FT/1GB netet a régi klikk-em helyett.
Na szóval, nem lett mondva..., de ez már az adatkeret elfogyása után kikapcsolásra kerül.
Igazából ezzel sem lenne gondom, mert még így is jobb szerintem mint a régi 1300FT/150MB klikk. Bár majd ez kiderül, hogy válik be ez az új.
A problémám inkább az, hogy én abban a hitben voltam, hogy Klikk 1GB-ot kapok. Ennek ellenére semmilyen Klikk szolgáltatásom sincs. Helyette ezt írja a MyTelenor app: Megújuló adat jegy 1GB
Kerestem, de nem igazán tálaltam a Telenor weblapján erről infót, csak a Kilkk 1GB van és a Plusz 1GB ami ugyan ennyi, de ahhoz kell másik net és egyszeri dologról van szó!
Kártyás vagyok, nincs másik net szolgáltásom ezen a megújuló nevűn kívül! Egyedül csak a feltöltéssel járó hiperszuper király adatforgalom, ami most is tart.
Megújuló, ez akkor gondolom havidíjas, de mi a fene a különbség van a Kilkk 1GB meg eközött?
Van valami hátránya?

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.