Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15601) siebener válasza Landsmann (#15600) üzenetére


siebener
aktív tag

OK, köszönöm a segítséged.

Szerencsére nem nekem kell, meg amúgy is, egy korábbi műbalhé miatt - nem voltam hajlandó kétszer ugyanazt az előfizetési díjat befizeti - feketelistán vagyok.

De meggyőzöm azt a "valakit", aki kérdezte, hogy nem kell neki a Telesz@r, elég volt elolvasgatni pár bejegyzést, na meg megnézni a linkelt videót.

Köszönöm a segítséged. :R

(#15602) asdf_ válasza siebener (#15595) üzenetére


asdf_
veterán

Mintha az remlene, hogy lehet eggyel is, de akkor deposit is bejatszik.

(#15603) Landsmann válasza asdf_ (#15602) üzenetére


Landsmann
addikt

Valóban, nekem is rémlik, hogy említetted. DE az a della most mit változtat a lényegen? Attól lesz két fényképes igazolványa a fazonnak? :) Mondjuk ha készüléket nem vesz, nem is értem minek két fényképes igazolvány. Sőt, ha meggondoljuk, a szolgáltatónak egyáltalán mi köze a jogosítványomhoz, vagy az útlevelemhez? Nem hatóság ő. A személyit még megértem, oké, valós adatok legyenek a szerződésen, ne ilyen exhasra bemondott név és cím. De hogy a másik kettőre milyen jogon tart igényt, az talány. Lehet, hogy az adatvédelmi ombudsmannal, vagy hogy az anyja kínjába hívják, megérné futni egy kört. Milyen jogon kér egy szolgáltató olyan iratokat, amire nincs szüksége a szolgáltatáshoz és nincs is semmi köze hozzá? Ezen iratok hiányában pedig miért kér kauciót?

[ Szerkesztve ]

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#15604) St3ven válasza St3ven (#15578) üzenetére


St3ven
addikt

Nincs itt senkinek sem mobilinternet-csomagja a Telenornál? :F

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#15605) lugosi válasza St3ven (#15604) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nekem pl van.

(#15606) St3ven válasza lugosi (#15605) üzenetére


St3ven
addikt

Én független 3G-s modemmel szeretnék telenoros mobilnetet használni.

Melyik csomagot ajánlanád? Feltöltőkártyás hangalapú szolgáltatást is tartalmazó is megfelel a célnak, vagy esetleg kifejezetten mobilnetre kitaláltat vegyek?

Ami fontos, hogy nem szeretnék hűséget vállalni, és jó lenne, ha feltöltőkártyás konstrukció lenne. Havonta kb. 2 GB elég.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#15607) club1 válasza St3ven (#15604) üzenetére


club1
veterán

Nekem is van. A telenyomor honlapján szereplô csomagokon kívül keresel valami más mobilnet csomagot, vagy valamelyikkel kapcsolatban kérdésed van?

(#15608) St3ven válasza club1 (#15607) üzenetére


St3ven
addikt

Azt hallottam, hogy a Telenor nem lassítja netet, ha eléred a havi kereted. Ezért keresek valami olyan költséghatékony megoldást "nálatok", amivel az otthoni gépemen tudnék netezni.

Mindegyik csomag esetében igaz a fenti hír? Mert nem szeretnék olyat választani, amiben 10 perc alatt elfogyasztom a 30 megát, aztán csak 32 kbit/sec-dal jönne az áldás.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#15609) club1 válasza St3ven (#15608) üzenetére


club1
veterán

A prepaid csomagokra nem igaz, és a postpaid csomagoknál is dolgoznak a megoldáson (igaz több mint egy éve).

[ Szerkesztve ]

(#15610) St3ven válasza club1 (#15609) üzenetére


St3ven
addikt

Nagy kár. :( Már azt hittem, egyszer én is jól járhatok.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#15611) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Most halottam a tv ben, hogy a hűségidős ügyfeleknél nem emelhetnek a szolgáltatók.

De hát már mind emelt.

Akkor most megint adtak a szarnak egy pofont?!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#15612) M3oH válasza Vangelis (#15611) üzenetére


M3oH
addikt

Most sem emelt, csak megvaltoztatta a felteteleket, ami miatt jo nehanyan tobbet fizetnek...

(#15613) Vangelis válasza M3oH (#15612) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Azért sokan kaptak kiegészítő havidíjat is.
meg hát a kapcsolási díj.

Változtattak és emeltek is.

De itt értem mindegyik szolgáltatóra.
Csak a telenyomort utálom a legjobban.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#15614) siebener válasza asdf_ (#15602) üzenetére


siebener
aktív tag

Persze, még fizetünk a Telesz@rnak, hogy adjanak előfizut... :W

(#15615) M3oH válasza Vangelis (#15613) üzenetére


M3oH
addikt

Sajna ez igaz, mind harom szolgaltato emel vagy emelni fog. Csak tenyleg a Telenor csinalta a legpofatlanabbul. De azert az emeleshez van koze kedves kormanyunknak is, de ez mar masik forum temaja.

(#15616) Landsmann válasza M3oH (#15612) üzenetére


Landsmann
addikt

Volt ott emelés is. Ha csak a kapcsoláési díjat számoljuk, már az az. Kártyásoknak még +2-ot is löktek a percdíjra. JÓ, ők nem hűségesek. Olyanok, mint a kóbor kutyák. :) Oda csapódnak, ahonnan némi morzsát várnak.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#15617) davenport válasza davenport (#15562) üzenetére


davenport
aktív tag

Első körben elutasították az igényt. Erről sms érkezett.
A Telenor a T-mobile-ra mutogat, a telefonos ügyfélszolgálat (Telenor) szerint adategyeztetési probléma van, és újra kell indítani személyesen.
A személyes ügyfélszolgálaton (szintén Telenor) a Mammutban hebegtek-habogtak - merthogy a számhordozási csoport csak 9-17 óra között dolgozik, amit sehol senki nem mondott- nem tudták azt se megmondani, hogy a korábbi igény milyen státuszban van.
Új kérelmet javasoltak, ami a 9-e helyett így csak 16-án teljesül.
A T-mobile szerint adategyeztetés nem szükséges, csak valami "technikai probléma" volt. (mind a telefonos, mind a személyes, mind pedig a T-mobile flotta kapcsolattartójának tájékoztatás alapján).
Mindkét szolgáltatónál panaszt tettünk, melyben kötbérigényt terjesztettünk elő.
(Az külön említésre méltó, amikor a telefonos ügyfélszolgálat és a "személyes" teljesen mást mond + hirtelen kiderül, hogy az ezzel foglalkozó csoport csak 9-17 óra között érhető el). Ezen panaszok kivédésére talán a megfelelő kommunikáció (értsd: a számhordozási lapon rávésett tájékoztató) biztosan segítene.

Kolléganő még rosszabbul járt, neki sms sem jött, nem tudott telefonálni,státuszáról még ennyit sem tudtak mondani.

[ Szerkesztve ]

No money, no honey.

(#15618) darvinya válasza Landsmann (#15616) üzenetére


darvinya
titán

Inkább kivert kutya, mint rabláncon rabszolgaként ostorozva fizetni a semmiért és hajtani a malomkereket.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#15619) St3ven válasza club1 (#15609) üzenetére


St3ven
addikt

Hm, a szomszed topicban van, aki azt mondja, hogy ot kartyaskent nem lassitjak.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#15620) darvinya válasza St3ven (#15619) üzenetére


darvinya
titán

Ő arról beszélt, hogy van praktikum net.
És nem arról, hogy praktikum kártya és arra egy net előfizetés. pl: Online 100MB (a Klikk-et lassítják)
A kettő nem ugyanaz.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#15621) St3ven válasza darvinya (#15620) üzenetére


St3ven
addikt

Ezert kerdeztem ket nappal ezelott, hogy ki mit ajanlana, de sajnos a ma reggeli reakciokat leszamitva senki nem valaszolt, szoval egyelore nem tiszta a kep.

Akkor most vegul is mit kerjek, ha bemegyek a Telenorhoz?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#15622) Heimdallr75 válasza St3ven (#15621) üzenetére


Heimdallr75
őstag

Egy térképet, hogy hol van telenor üzlet, mert szeretnéd mind elkerülni.

[ Szerkesztve ]

الغريبة في هذا الكوكب

(#15623) Qru


Qru
MODERÁTOR

Ha külföldön vagyok hogy tudok sim kártyát aktiválni?

#nincsbennetarcsi

(#15624) Heimdallr75 válasza Qru (#15623) üzenetére


Heimdallr75
őstag

ha minden igaz itt

الغريبة في هذا الكوكب

(#15625) Qru válasza Heimdallr75 (#15624) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Net nélkül nem lehet? Mert márt kint van de itthon elfelejtette aktiválni a sim-et.

#nincsbennetarcsi

(#15626) Vangelis válasza Heimdallr75 (#15622) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Támogatom az ötetlet.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#15627) Qru válasza Qru (#15625) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

megoldódott. Már csak 1 kérdés:

Feltöltő kártyás telón, hogy tudom akitválni a roamingolást ha már külföldön vagyok?

#nincsbennetarcsi

(#15628) darvinya válasza St3ven (#15621) üzenetére


darvinya
titán

Praktikum kártya és hozzá a net előfizetés.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#15629) St3ven válasza darvinya (#15628) üzenetére


St3ven
addikt

OK, akkor a lenyeg, hogy ne a Klikk legyen, hanem a masik 100 megas csomag. Kar, mert ha jol lattam, a Klikk most 3 honapra kedvezmenyesen veheto igenybe.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#15630) club1 válasza St3ven (#15629) üzenetére


club1
veterán

A klikkért tavaly tavasz óta az első 2-3 hónapban nem kell fizetni. Azaz ki tudod kockázat nélkül próbálni. A lemondását követően pedig egyszerûen tudsz magadnak aktiválni nem lassított előfizetést.

(#15631) #65007616


#65007616
törölt tag

1220: jelenleg minden vonalunk foglalt. Kérjük, próbálja újra később.

Találkoztatok ezzel ti is? Pár napja ez megy egész nap.

(#15632) Heimdallr75 válasza #65007616 (#15631) üzenetére


Heimdallr75
őstag

Szinte mindig ez van.

الغريبة في هذا الكوكب

(#15633) Melack válasza #65007616 (#15631) üzenetére


Melack
veterán

Ez régebben is volt így. A híváscsúcs 8-14 között van, próbáld meg azon kívül elérni őket. Hátha nagyobb szerencséd lesz.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#15634) #65007616 válasza Melack (#15633) üzenetére


#65007616
törölt tag

Végül sikerült elérni őket.

LTE lefedettségről kérdeztem őket, mert a napokban teljesen más listát láttam a honlapjukon, sőt, a szülővárosomat, ahol eddig volt, le is vették az elérhető LTE települések listájáról. Most meg a régi van kint. Wtf.

(#15635) asdf_


asdf_
veterán

A problema az, hogy a hibabejelnto is a 1220-on van, viszont torveny altal koteles biztositani a szolgaltato, hogy -azt hiszem- 2 percen belul elo emberrel tudj beszelni hibabejelentes kapcsan. Namost amikor belefutsz a minden vonal foglalt, kerjuk probalja kesobb szovegbe, akkor konkretan ezt a torvenyt szarja telibe a telenor. Ha valakinek van affinitasa ra, jelentse fel oket a francba ;)

(#15636) St3ven válasza club1 (#15630) üzenetére


St3ven
addikt

Akkor most ha aktiválom a Klikket, kipróbálom, és ha jó a sebesség, de mondjuk már estére el is fogy a 100 MB, akkor "ráaktiválhatom" a Mobil Online 100 MB-ot? Vagy a kettő nem lehet aktív párhuzamosan?

Bocs ha hülyeségeket kérdezek, de új vagyok a telenoros témában.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#15637) Melack válasza St3ven (#15636) üzenetére


Melack
veterán

Egyszerre csak az egyik lehet aktív. 3 hónapra Klikk, aztán lemondod a 88. napon, majd aktiválod a másikat.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#15638) Foose válasza St3ven (#15636) üzenetére


Foose
addikt

Nyilván,2 szolgáltatás nem lehet aktív. Ha megrendeled a 100MB klikket,és meg is eszed gyorsan a 100MB-ot,akkor csak úgy tudsz mást rendelni,ha előbb a klikket lemondod. Azt meg kérdés,hogy akarod-e,mivel 3 hónapig van ingyen. Szóval,most vagy használod 3 hónapig ingyen a klikket,vagy miután megetted a 100MB-t,lemondod. De nem tudom pontosan,hogy kártyásoknál lehet-e úgy,hogy ezt a két folyamatot egyetlen nap alatt csinálod?? :D
Javítsatok ki,ha nem jól mondom. :U Kb 7 éve vagyok Telenoros. (meg most már T-s is pár napja)

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#15639) St3ven válasza Foose (#15638) üzenetére


St3ven
addikt

& Melack

Akkor asszem nem lacafacázok, megrendelem a Mobil Online 100 MB-ot, aztán ha nem válik be, lemondás után még mindig aktiválhatom a Klikket, és vigasztalódhatok, hogy az legalább ingyen van 3 hónapig.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#15640) lugosi válasza St3ven (#15606) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én telefonon használom. A csomag nevét nem tudom, havi 100 mega 990 ft.

Én személyes tapasztalatot nem tudok arról hogy lassítják-e, én még nem léptem túl.

(Bár nem szeretem a telenort, erről az a véleményem, hogy leszerződni egy ezresért egy 100 megás csomagra és utána havi 10 gigát forgalmazni azért, mert úgysem tudják lassítani az nem fair.)

(#15641) St3ven válasza lugosi (#15640) üzenetére


St3ven
addikt

A T-nél Domino Web csomaggal előző hónapban megálltam 1 GB-on belül. Az került 2000 Ft-ba. Most ha ugyanezt megkapom 999 Ft-ért, azzal jól is járok, meg szerintem nem is voltam unfair.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#15642) sarkanyolo2 válasza lugosi (#15640) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

DEHOGYNEM fair! :DD

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#15643) Qru válasza #65007616 (#15631) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ezért szoktam az info vonalukat hívni ha vmi hasfájásom van, mert ott egyből emberrel beszélsz nem géppel és nem olyan túlterhelt mint a 1220.

#nincsbennetarcsi

(#15644) Foose válasza lugosi (#15640) üzenetére


Foose
addikt

Az életben sok minden nem fair. Pl ez sem! És őket sem érdekli az ügyfél... (csak hallgasd meg,kit "védesz"!) És én ezt úgy mondom,hogy régi motoros vagyok a Telenornál...

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#15645) St3ven


St3ven
addikt

Azért most, hogy nézem, vannak itt jó dolgok a Telenornál. Pl. én sima Praktikum csomagot kértem, és rögtön mondta az ügyintéző, hogy akkor aktiválhatunk rá egy vezetékes irányokba érvényes kedvezményt, amivel 6 Ft a percdíj. :Y

De ez az 5 perc után 0 Ft-os percdíj is igen jó, főleg ennyiért.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#15646) axioma válasza lugosi (#15640) üzenetére


axioma
veterán

Fair-seg: mar bocs, de azt mondtak, BARMENNYI forgalmazasra jo a csomag CSAK 100MB utan mar csak lassitva. Arrol nem tehetek, hogy nekem eleg lenne lassitva is (hogy megnyugodj, a 30 nap x 24 ora x 3600 mp x 32kbit -et meg se kozelitem per ho, egyebkent nagysagrendileg ez a 10 GB), csak azt a 100M feletti reszt is nem elkenve, hanem a lassitas hianyaban szakaszokban fogyasztja a telefonom. Email, update-ek, ritkan bongeszes (de akkor is jellemzoen egy adatot keresek az egesz weboldalon, tehat azt megvarom akkor is, ha 32-vel jon csak). Mi a francert vennek 500M-s csomagot? En igazabol vennek olyat, amiben semmi nincs benne de folyamatos (tenylegesen megoldottan) 32-re lassitott net lenne fix havi dijert. A hangkartyamhoz (ehhez a flottashoz) ilyen nincs, a djuice control ilyen lenne, de annal meg nem tartjak be a sajat maguk altal leirt termekjellemzoket, masfel honapja nem sikerul addig eljutni, hoghy az irasbeli valaszok pattogasabol kiderulne, hogy nem a leirtaknak megfeleloen mukodnek (visszaallitsak, es/vagy kartalanitsanak).

(#15647) Foose válasza St3ven (#15645) üzenetére


Foose
addikt

Az 5 perc után ingyen cucc még van? :Y Régen használtam én is... Bár gondolom nem mindegy,milyen csomagban van az ember,nekem ilyet nem ajánlottak amikor legutóbbi karimat vettem. Mennyi most a csomag díja?
(#15646) axioma Ez is igaz!! Nem arról szól a mobil online 100MB,hogy csak "ennyit" használhatok. Elvileg korlátlan...! Az hogy nem tudnak lassítani pedig nem az ügyfél hibája. Csak nem fogok odaállítani,hogy ugyan már,nem kérem a csomagot,mert nem tudnak lassítani :DD

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#15648) axioma válasza St3ven (#15645) üzenetére


axioma
veterán

Ezekkel szoktak a legnagyobbat megszivatni. Egyszer csak hirtelen dijkoteles lesz a szolgaltatas, es persze csak mikor mar harmadszor nem erted, hogy mi a francert tunt el a penz a kartyadrol, akkor talan megemlitik, hogy ja hat havonta szamlazunk 2345 Ft-ot most mar erre a szolgaltatasra. Megtettek, szerintem minden ilyen opcios izenel eloszor ingyen volt, me'g emlekszem tesco elotereben is toboroztak ra embereket, aztan januar 1-tol meg fizetosse tettek. Nem kicsit eri meg ezeket lenyomni az ugyfel torkan, ha ennyi marketingkoltseget is visszahoz.

(#15649) St3ven válasza Foose (#15647) üzenetére


St3ven
addikt

899 Ft/hó-t ír, és simán választható nálam az online ügyfélszolgálati oldalon.

(#15648) axioma
Azért az durva lenne... de figyelni fogok.

Más.

Mondtok nekem egy internetes APN-t?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#15650) Melack válasza St3ven (#15649) üzenetére


Melack
veterán

online - nálam ez szerepel, de a program beállításaiban is írják, hogy neked mi kell.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.