Hirdetés

2024. július 2., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75649) amdk7 válasza Polemius (#75647) üzenetére


amdk7
aktív tag

Én tavaly vettem az xRider-t. 30eFt körül volt akcióban a MediaM*rktnál.
Lenyomtam vele egy Erdély túrát és kisebb (értsd 3-4-500km-es) kanyarokra is használtam. Egyszer esőben jöttem haza, akkor is a gyári bölcsőjében üzemelt a motorkormányon. :)

Ami pozitív:
- Egyszer sem hagyott cserbe
- Tetszik, hogy egy mozdulattal kivehető a bölcsőből és zsebre vágható
- Nem használom hozzá a gyári cerkát. Csak újjal (kesztyű nélkül) választok útvonalat, esetleg szerkesztem PC-n, de eddig minden gond nélkül

Negatív tapasztalatok:
- A fentiek miatt karcos a kijelző, de mint azt megtudtam ez csak egy vastag fólia a kijelző fölött. (Egyébként menet közben nem mondanám vészesnek, engem nem zavar(t).
- Hosszas forró nyári napokon ha kint van a mocin (akár menet közbe is) ez a fólia "felpúposodik". Nem zavararó, de na... :D
mod: ha lehül a levegő hőmérséklete vagy nem éri közvetlen napfény akkor visszasímúl.

Egyébként csak a közvetlenül rátűző napsütésben látható nehezen a kijelző, a többi esetben nincs ilyen probléma.

Összességében véve nem bántam meg a vásárlást, főleg úgy, hogy közben néha-néha az autóban is szoktam használni. :)

[ Szerkesztve ]

Adataimat többé kevésbé az adatlapomon, illetve a személyigazolványomban találod meg. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.