Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:26

LOGOUT.hu

Mindent a robogókról / kis motorokról topik
Első hozzászólás előtt olvasd át a téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12701) runner 125 válasza GabN73 (#12700) üzenetére


runner 125
nagyúr

Króm-spray-nél gagyibb cuccot nehezen tudok elképzelni. :)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#12702) Tothgera30 válasza akos3 (#12689) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Láttam a Cibbered, grat. hozzá, 380-ért szép kis gépet vettél! 7600km-el pedig még szintre be sincs járatva. Sok sikert hozzá, és csak óvatosan motorozz ilyen időben, itt olyan köd van hogy 5m-re nem látok el.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#12703) runner 125 válasza Tothgera30 (#12702) üzenetére


runner 125
nagyúr

..nyugavér, gyorsan úgysem tud menni. ;]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#12704) akos3 válasza Tothgera30 (#12702) üzenetére


akos3
addikt

Köszi szépen:) Hát pesten egész nap sütött a nap, szép idő a legjobbkor jött:) Remélem marad még egy darabig:)

Márk: Egyszer kihúzod a gyufát csak jönnél már pestre :)

(#12705) GabN73 válasza runner 125 (#12703) üzenetére


GabN73
addikt

like :DDD

(#12706) runner 125 válasza akos3 (#12704) üzenetére


runner 125
nagyúr

;]

Néztem egy Gixer-t Bp.-n, lehet megnézzük majd, előtte jelzek. :D

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#12707) akos3 válasza runner 125 (#12706) üzenetére


akos3
addikt

Mindenképp! ;)

(#12708) Tothgera30 válasza runner 125 (#12703) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Hát ez igaz, Etz-m verte volna, akár keresztbe ;] .

#12704 akos3: Azért csak óvatosan, ez nem robogó, mégiscsak máshogy fog viselkedni ;) . Amúgy színe is bejön, állapotra is pöpec, km-se sok van benne, szóval én is megvettem volna ha pont 125 4T-t keresek, de most épp máshol jár a fantáziám :DDD .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#12709) Tibi78


Tibi78
csendes tag

Sziasztok! arra lennék kíváncsi ha légszűrő szivacsot cserél az ember akkor azt csak simán ki a régi be az új, vagy van valami trükk még? bocs ha hülyeséget kérdeztem..(2t Gilera)

(#12710) akos3 válasza Tibi78 (#12709) üzenetére


akos3
addikt

Nincs semmi trükk. Tisztítsd meg még a környezetét azért, meg a csövet is amennyire lehetsége, de más nincs.

(#12711) akos3 válasza Tothgera30 (#12708) üzenetére


akos3
addikt

Igen most már nekem is egyre jobban tetszik a fényezése, pedig tod, h mondtam, h a repsol kezdetben jobban bejött. Úgy látszik tényelg igaz, h mindenkinek a sajátja a legszebb :))

(#12712) Brogyi válasza Tothgera30 (#12708) üzenetére


Brogyi
senior tag

Nem akarok vitát nyitni, de az-az MZ nem ment 130 körül.A honda szerintem pedig megy.
Így azt a keresztbe dolgot 1 kicsit erősnek tartom.Sőt szerintem a 250-es se ment olyan nagyon.Az biztos jobban gyorsul egy 250-es NDK, de én nem emlékszem, hogy többet ment volna 140-nél.A 125-150-esek vége olyan 120 körül volt.Szóval elég emberes tempót nyom az a kis CBR,de azt nem vitatom, hogy kivárni a végét azért az egy más világ.Csak már szúrja a szemem ez az MZ imádat.Ültem MZ-n (125-250). Ez volt kb.olyan 36 évvel ezelőtt.Nekem nem mondd meg, hogy milyen jó.A 250-es egyenesen sz@r volt.
A szemem előtt halt meg egy 17 éves srác, mert a kedves MZ kormánya beszitált a kanyarban.Erős emlék.Főleg mikor látod, hogy mozog még, és a doki nem tesz semmit, mert neki annyi.Gyalog mentem haza tolva a biciklit.Soha nem ülök már fel olyan tákolmányra.Ez az én véleményem, és akármit írsz le nem fog megváltozni.Szép napot fiatalok.

(#12713) Tibi78 válasza akos3 (#12710) üzenetére


Tibi78
csendes tag

Köszi a gyors választ :R

(#12714) Tothgera30 válasza Brogyi (#12712) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Nem akarok vitát nyitni, de az-az MZ nem ment 130 körül.A honda szerintem pedig megy. - én sem, csak hülyülök, a Hondát meg nagy H-val írjuk, ennyivel tiszteljük meg, régóta gyártanak robbanómotoros termékeket :DDD .
Így azt a keresztbe dolgot 1 kicsit erősnek tartom. - Bármit keresztbe rakok neked, főleg egy ilyen vad masinát ;) .
Sőt szerintem a 250-es se ment olyan nagyon.Az biztos jobban gyorsul egy 250-es NDK, de én nem emlékszem, hogy többet ment volna 140-nél. - Cbr 125 vége, Etz 150 vége. Etz 125-el még nem mentem, de ami késik nem múlik. Sőt még csak nem is írtam hogy az ex-MZ-m gyorsabb lett volna, így nem értem miért kötsz bele hogy mi a végsebessége, bár ez pilótafüggő, bár érzetre másképp gyorsult, mintha vehemensebben ment volna!
Csak már szúrja a szemem ez az MZ imádat. - Most ez komoly akar lenni, kérem szépen? Elvileg már a kib***ott topic neve is megváltozott így on-ban is elférne egy rohad kisköbcentis NDK-s gép, ahogy egy kínai Tesco-s robogó is, ha már k****ra meg mertem említeni! Sajnálom, tényleg hogy ennyire önző érdekek vezérelnek, néha meg-megemlítem mert sok szép emlékem fűződik hozzá és szerettem.
Ültem MZ-n (125-250). Ez volt kb.olyan 36 évvel ezelőtt.Nekem nem mondd meg, hogy milyen jó.A 250-es egyenesen sz@r volt. - Elhiszem hogy ültél rajta, sokan ültek már ilyen motoron, elég gyakori. Én tudom, nekem jó volt, meg sok másnak is jó, nem hiába van mzhungary club, és nem hiába vannak MZ pályanapok.
A szemem előtt halt meg egy 17 éves srác, mert a kedves MZ kormánya beszitált a kanyarban.Erős emlék.Főleg mikor látod, hogy mozog még, és a doki nem tesz semmit, mert neki annyi.Gyalog mentem haza tolva a biciklit.Soha nem ülök már fel olyan tákolmányra. - Ezt sohasem fogod elfelejteni és sohasem fogod megszokni (én sem tudtam), hidd el nem a motor tehetett róla (bármilyen motornak beszitálhat a kormánya, ezért taknyoltam már nem egyszer) hogy meghalt, ha egy robogón ül akkor is meghal, ha egy túra motoron akkor is, olyan helyzetben ez van.

#12711 akos3: Meg a Repsol már kezd uncsi lenni :DDD . A tiéd tényleg szép, nekem is nagyon tetszik :K .

[ Szerkesztve ]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#12715) GabN73 válasza Brogyi (#12712) üzenetére


GabN73
addikt

nekem még mindig az MZ kéne jobban mint a kis cibere... Hogy őszinte legyek: nekem nem jön be a formája, olyan kis nyeszlett, de ráerőltették ezt a "sportmotor" kinézetet... MZ pedig úgy jó ahogy van. Ha felújítod és elrakod akkor 20 év múlva érni fog egy bizonyos összeget, nem úgy mint a cibere. :B

Végsebesség: Szerintem a linkelt kis cbr nem gyári. A 125 ös 4T-k 130~ra vannak "korlátozva" gyárilag.Ha meg végsebességen akarsz utazni akkor vegyél egy nagyobb gépet, ott már van értelme. Itt meg csak ölöd a motort mert 10-9szer végsebességen kínzod.

Hogy miért szeretem jobban a 125ös 2T-ket mint a 4Tket? Egyrészt jobb menetteljesítmény másrészt a futómű. A 4Tken kb olyan kerék van mint egy Simsonon. Egy Miton már valahogy nem néz ki olyan "soványnak" a kerék....Lehet hogy 2 annyit eszik és vannak fenntartási költségei de az élvezetfaktor.... 100x jobb :K :K

(#12716) koshmar válasza GabN73 (#12715) üzenetére


koshmar
őstag

Kétütem fanok látom itt is vannak. :DDD

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#12717) bajnokpityu válasza Brogyi (#12712) üzenetére


bajnokpityu
félisten

trabidugóval óra szerint ment 130at.a kis CBR órája szerintem csal,ha képes 140et mutatni.

nekem olyan 260-270ccmes volt,nagy kompresszióval, leáttételezve, igy kiforogta a 120at óra szerint,de ennél többet nem ment még a bing karbival sem.

a 125ösöm 70et tudott max mutatni,ez olyan 85lehetett,rossz volt az órája.
150es meg elérte a 105öt,én igy emlékszem.

egy normális állapotú 250es stabilabb,mint a 125,vagy 251.ott valami egyéb gixer volt. tény,hogy a villája instabil,de villamerevitővel már elfogadható lett.

szal, abszolut nem tákolmány, és én nem csak ültem rajta,de6-7évig biztosan volt ETZm.utána hiába lett 600as CBRem,de sokáig vágytam rá.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#12718) bajnokpityu válasza Tothgera30 (#12714) üzenetére


bajnokpityu
félisten

nekem a 250esem simán megcsúsztatta seggét városi zebrán. pont a helyi központban a motorosbolt előtt csúsztattuk, frenkiztünk.azóta sem csinálok ilyen a nagymotoron, csak a kis roxin.szóval nem tényszerű, hogy életveszéles az ETZ250váza.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#12719) koshmar válasza bajnokpityu (#12718) üzenetére


koshmar
őstag

Gondolom csavarodik, mint az atom.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#12720) runner 125 válasza Tothgera30 (#12714) üzenetére


runner 125
nagyúr

Azért az komoly, h a videón látható MZ km óra 100 és 120 között "kicsit" kileng. :D

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#12721) koshmar válasza runner 125 (#12720) üzenetére


koshmar
őstag

Enyémnek is így remeg. :)

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#12722) runner 125 válasza koshmar (#12721) üzenetére


runner 125
nagyúr

Nekem annó a kis Jog-ban akkor remegett amikor már meg volt törve, és a végét járta.

..de akkor is mókás. :)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#12723) Tothgera30 válasza bajnokpityu (#12718) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Hát persze, azért azt a vázat használják három blokknál is, érthető hogy nem épp a legnagyobbhoz a legjobb, bár nekem nem volt 250-esem, nem is lesz.

#12720 runner 125: Hát egy 20 év fölötti géptől mit vársz? Amúgy a múltkor mentem egy Ybr-el, nah annak is ugrált az órája pedig alig 5 éves a kis gép, bár már van benne 30 ezer km.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#12724) Tothgera30 válasza bajnokpityu (#12718) üzenetére


Tothgera30
Ármester

...bocs, kétszer ment...

#12719 Tibii91: Nem csavarodik, elbírja a 300-as blokkot is, csak néha nincs a helyzet magaslatán, én inkább TS vázba építenék!

#12715 GabN73: Szinte mindenben egyetértek, viszont abban ne reménykedj hogy olyan sokat fog érni, mert Magyarországon nem vesznek veterán motort, itt vagy csak felújított van, vagy régi és kész :U . Én is 150k-ért tudtam eladni, pedig ahogy most szétnézek 25-30 ezret futott gépért akar 120-at kapni :W ! Van amelyiken műszaki sincs és horror áron kínálja, de ki fogja azt megvenni, mert alkudnak orrba-szájba, vagy felújított Simsont kínálnak érte :O .

[ Szerkesztve ]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#12725) Brogyi válasza Tothgera30 (#12714) üzenetére


Brogyi
senior tag

[Ezzel]
én se mentem,de érdekes motor :) .

(#12726) Tothgera30 válasza Brogyi (#12725) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Inkább ritka, és vizes, amúgy tiszta Ybr. De nem erre gondoltam, hanem ez Etz 125-re. Amúgy nem értem mi bajod van vele, írtad hogy a szerkezet (ahogy én értelmeztem) "tákolt" jellegű, pedig több vas van benne mint akár melyik mai gépben, de te tudod, ha 36 éve mentél vele, szerintem azért próbálj ki egy vadi új 125-ös akármit meg egy régi NDK-s gépet, a régi gépben érezni fogod a tömeget, meg az olajszagot, utóbbi engem is bűvöletében tart jó pár éve.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#12727) koshmar válasza runner 125 (#12722) üzenetére


koshmar
őstag

Rosszul mondtam.

A 350-es Jawa-n szokott remegni, az MZ-n be sincs kötve. :DDD
Szóval megyek a nagy kéthengeres döggel 110 körül, akkor a fordulatszámmérő valahol 4 és 5 ezer között tangózik.

Brogyi: A linkelt képen az MZ gyár utolsó próbálkozásainak egyikét láthatjuk...de sajnos így sem kerülhette el a végleg bezárást.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#12728) Brogyi válasza koshmar (#12727) üzenetére


Brogyi
senior tag

Ja-ja.Pontosan ,mint Csepelen.Huuu,de sajnáltam,pedig nem volt egy Pannoniám se.Nicsak mit dobot a googli nekem.[link]

[ Szerkesztve ]

(#12729) koshmar válasza Brogyi (#12728) üzenetére


koshmar
őstag

Nekem sem volt Pannóniám- amikor én felnőttem, már egyáltalán nem gyártották.

MZ: Sokáig azt hitték, hogy életben lehet tartani.
Egy ideig MuZ-ként is futott- az új tulaj nevezte el így.
Pedig sok ígéretes gépet gyártottak így a vége fele- Baghira, 1000S, SF, stb.

A linkelt kép nagyon ismerős nekem!! Szerintem valamelyik Motorrevüben láttam anno.

Érdekes egyébként, hogy a Danuvia is újjáéledt.
510-es Sherco blokkot kaptak.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#12730) GabN73 válasza koshmar (#12729) üzenetére


GabN73
addikt

és az a Danuvia elég szép. Legalább is nekem bejön :K :K

bár nem sok minden jön át a régi Danuviából....

[ Szerkesztve ]

(#12731) Gergello válasza GabN73 (#12715) üzenetére


Gergello
addikt

Mentél te már mz-vel? :))

(#12732) GabN73 válasza Gergello (#12731) üzenetére


GabN73
addikt

igen, 150es van a szomszédban (nagybátyáméké), 250es pedig havernak. T5ös Pannival is mentem már. :K

Miért, mi a bajod velük?

[ Szerkesztve ]

(#12733) runner 125


runner 125
nagyúr

Íjj ez mekkora már; T-max-ban 750-es Ducati blokk. :))

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#12734) Tothgera30 válasza runner 125 (#12733) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Kicsit veszett egy akkora blokkal :K ! A T-max eleve a zsánerem, így meg még pályázni is mennék vele ;] .

#12735 akos3: Azt a nagyon nagy gyorsulást ne várd, igen csak ki kell húzatni hogy bőven menjen 100 fölött is, jó az úgy ahogy van, 90 fölé meg ne gyorsulj és örök élet + 1 év.

[ Szerkesztve ]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#12735) akos3


akos3
addikt

Ma vtam fenn a Nagyimnál. Ez alapjába véve nem lenne nagy szám, de a Sas-hegyen lakik és aki pesti az tudja hogy a Hegyalja út az elég meredek azért. a BWS-el kb 30-35el tudtam felmenni. Nos ezzel 60al követtem az autókat szépen, de bármikor tudtam vna előzni még emelkedőn. Kellemes volt látni a különbséget azért :) Lassan kiváncsi lennék a végére is, de egyszerűen nem tok felgyorsulni addigra itt a nagyvárosban. 100 éppenhogy megvolt, de jött egy lámpa :)) Bocsi, hogy ilyen kis hülye sztorikkal untatlak benneteket, de már nagyon várom a tavaszt, h végre igazán használhassam az új gépsárkányt :)

(#12736) runner 125 válasza Tothgera30 (#12734) üzenetére


runner 125
nagyúr

Jah, az új piszkosul ott van a szeren. Bár a régebbi is elég frankó. Új Nexus-ra leszek kíváncsi, reméljük lassan ők is befrissítenek, már 8 éve ugyanaz a forma, kisebb változásokkal.

T-Max-nak még az a hatalmas előnye, h központi blokkos, eleve jobb a súlyelosztása, illetve így sokkal mélyebbre dönthető. Pályáztam már a Nexus-szal, jobb oldalon a sztender ért le folyton, balon meg konkrétan a blokk.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#12737) Tothgera30 válasza runner 125 (#12736) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Eddig egy 250-eshez volt szerencsém T-maxok közül, nekem bőven elég lenne. Csak az b@szná a csőröm hogy nem használom ki, illetve nem olcsó mulatság, így most egy ideig nem lesz motor, maximum valami 50 vagy 125ccm-es kisgép, lehetőleg veterán. Nexusra visszatérve az egy jól eltalált forma, sokat nem kellene változtatni rajta, csak az árakon faraghatnának, mert elég drágák, bezzeg a múltkor Nyíregyen Család úton egy 500-as Nexus nyitott Akro dobbal úgy csattogott előttem az esős úton (szerencse hogy autóval voltam, nem akartam megázni) mint egy SM, hát azonnal beleszerettem abba a hangba.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#12738) runner 125 válasza Tothgera30 (#12737) üzenetére


runner 125
nagyúr

250-es T-Max???
Olyan nincs vazeg.
Keversz valamit, X-Max van 250-es, illetve Majesty.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#12739) akos3 válasza Tothgera30 (#12737) üzenetére


akos3
addikt

Neked am most milyen géped van? ott tartottam, h eladtad a babettát is.

(#12740) Tothgera30 válasza runner 125 (#12738) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Basszus, ez igaz. X-max a nagy kerekű, ugye? Akkor Majesty volt az.

#12739 akos3: Semmi, eladtam és azóta még várom az ihletet.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#12741) akos3 válasza Tothgera30 (#12740) üzenetére


akos3
addikt

jah értem. De azt se tod, h 50es v 25ös lesz? váltós v robesz?

(#12742) Tothgera30 válasza akos3 (#12741) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Mindenképpen robesz, azt hogy 50-es vagy 125-ös legyen, azt még nem, de 125-től nagyobbat most nem, illetve ha 125-öst, akkor érvényes műszaki alapfeltétel lenne.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#12743) koshmar válasza Tothgera30 (#12742) üzenetére


koshmar
őstag

Két- vagy négyütemű 125-ös?

Már elnézést, hogy így hirtelen közbeszólok. :U

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#12744) Tothgera30 válasza koshmar (#12743) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Semmi gond, nyugodtan, ezért van a fórum. Lehetőleg kihalófélben lévő 125 2T-t keresek (épp láttam egy cirka 20 éves Vespát, ha lett volna műszakija, már nem itt beszélgetnénk, vagyis nem ilyen formában), azután ha nem találok megfelelő vasparipát akkor majd rátérek a 4T-re is (Leonardo, Cygnus, Matrix 125 és társai), bár azzal se lenne problémám, boltba járni, néha kikapcsolódni elég lenne pár évig.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#12745) koshmar válasza Tothgera30 (#12744) üzenetére


koshmar
őstag

Hát igen, akinek kell valamiféle teljesítmény, 125 2t-t vesz.
Most nem azt mondom, hogy a 4t valami iszonyat gyenge, de akkor is.
A kétütem az kétütem.

Most nézem, hogy Vespát írtál, akkor nagyon nem gyorsaságiról van szó. :DDD

Vespát annyira nem ismerem, azt tudom, hogy repülőgyár volt, és az a speciális első felfüggesztés az még onnan maradt meg.
Meg ugye az önhordó kasztni.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#12746) akos3 válasza Tothgera30 (#12742) üzenetére


akos3
addikt

Nem csak A1re van jogsid? :U
Ennyire rossz vt az MZ váltója, v miért útáltad meg? :P Énmeg pont h most végre élvezem, h én vezethetek és nem az autómata váltó teszi a dolgát, mert volt h nem éppen vt a jó fokozatban :U

(#12745) Tibii91 Gyorsasági? Azt írta, h robesz... ;)

[ Szerkesztve ]

(#12747) runner 125 válasza Tothgera30 (#12744) üzenetére


runner 125
nagyúr

Egy régi Vespa nálam is nagy favorit, egyszerűen életérzés, nincs mese.

Sajnos, most nem engedhetem még meg, h vásároljak egy nézegetős^^ robogót. Egyszer talán összejön.

mod.

125-ös 2t-ből az egyik legjobb ár/érték arányú motorok a Piaggio Skipper-ek, 60-70.000ft-ért ki lehet már fogni - bár tény, h ezek 99%-a 50-esként fut.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#12748) koshmar válasza akos3 (#12746) üzenetére


koshmar
őstag

Tudom, megint figyelmetlenül olvastam... :(((

Vespa-k mostanában szárnyalnak, mostanában olvastam valami GTS250-ről, eléggé megy. :)

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#12749) runner 125 válasza koshmar (#12748) üzenetére


runner 125
nagyúr

Van belőle 300-as is.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#12750) akos3 válasza koshmar (#12748) üzenetére


akos3
addikt

Ha már szóba jött a GTS250 érdemes megnézni: [link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.