Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen NAS-t vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-20 17:39:44

LOGOUT.hu

Kérdezés előtt olvasd el az összefoglalót, de minimum a Gyakran feltett kérdések szekciót!
A topic célja, hogy segítsen eligazodni a NAS-megoldások folyamatosan bővülő, színesedő piacán. Mivel a NAS-sal kapcsolatos igények rendkívül sokfélék lehetnek, a lehetséges megoldások között is igen komoly eltérés lehet árban, teljesítményben, kényelemben és rugalmasságban egyaránt.
Az összefoglalóban összegyűjtöttük a legfontosabb alapinformációkat, és az egyes lehetőségek rövid bemutatásával igyekszünk segíteni, milyen irányba induljon el a leendő NAS-tulajdonos.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18676) kabar válasza kalapacsolok (#18674) üzenetére


kabar
senior tag

Német ebayon lőttem már DS112-t 60EUR-ért, csak rokonom elkérte. Most is van fent DS112+ 95EUR-ért, ami keresztben lenyeli a 115J-t, bár tudom használt. De a Zyxel is biztosan jó lehet, különösen a 326-os, amit már ajánlottak. Én egyiket sem használnám wifivel a TV-hez, de ez a te egyéni döntésed.
UI: egyfiókosat én csak backupnak ajánlanék. Kétfiókosak jobban bővíthetőek. Bár sok haveromat nem tudtam meggyőzni, rövid használat után a kapacitás szűkülésével ők is eladogatták folyamatosan.

[ Szerkesztve ]

"Der erste Trunk aus dem Becher der Naturwissenschaft macht atheistisch; aber auf dem Grund des Bechers wartet Gott.“

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen NAS-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.