Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-04 08:17:22

LOGOUT.hu

Spórolj magadnak és másoknak időt, olvasd el az összefoglalót, és annak megfelelően kérdezz!
Aki nem hajlandó elolvasni az összefoglalót, erre bökjön rá:
----> Ajánlott házak adatbázisa <--- frissítve 2024 január
Ha kérdeznél, ennyit írj meg:
1. Mennyit szánsz a házra
2. Mi megy bele (legalább alaplap, CPU hűtő)
3. Bármi más ami Neked fontos (RGB, oldalablak, szín stb)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60044) gabriel26


gabriel26
tag

Urak! Szuksegem lenne egy kis segitsegre!
Nem hiszem, hogy barki hasznal innen Cougar QBX hazat, de sehol nem talaltam arrol informaciot, hogy mekkora lehet a tavolsag egy sfx tapegyseg es a side bracket kozott.
Hivtam csomo boltot de sehol sincs raktaron, csak rendelesre van igy segiteni senki nem tudott. Nemzetkozi forumokon csak olyan embert talaltam aki vagy csont sotet, vagy atx tappal hasznalja.
Ideiglenesen hasznalnam a hazat amig megerkezik dec. Kozepen a rendelt ncase m1-em. Viszont a proci Aio hutonek es Vga aio hutonek is el kellene ferni benne. Tudom, hogy 240-es radiatort bele lehet rakni de a csovek minden kepen az alaplap oldalan vannak.
Azert neztem ezt a hazat, mert "utazos" gepkent hasznalom es tenyleg fontos, hogy kicsi legyen.
Ha mas nem, muszaj vagyok venni addig egy fractal nano s-t ami mar nem kicsi kategoria....

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.