Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-04 08:17:22

LOGOUT.hu

Spórolj magadnak és másoknak időt, olvasd el az összefoglalót, és annak megfelelően kérdezz!
Aki nem hajlandó elolvasni az összefoglalót, erre bökjön rá:
----> Ajánlott házak adatbázisa <--- frissítve 2024 január
Ha kérdeznél, ennyit írj meg:
1. Mennyit szánsz a házra
2. Mi megy bele (legalább alaplap, CPU hűtő)
3. Bármi más ami Neked fontos (RGB, oldalablak, szín stb)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60151) Slyer


Slyer
senior tag

Sziasztok!

Van egy Corsair 350D házat, amit imádok...de mostanában nagyon kellemetlen rezgés kezdett el jönni belőle, nem tudom honnan. teljesen random hogy mikor kezd el rezegni. ilyenkor ráütöm egy kicsit a tetejére, elhalkul. Van hogy utána több óráig nem rezonál, van hogy 3 perc múlva újra. Olvastam ezzel kapcsolatban külföldi fórumokat, ott azt írták hogy az üres HDD tartó lehet a ludas. Kivettem, azt hittem megoldódott, de megint előjött a hiba. Minden a helyén van, minden csavar meg van húzva.

Valakinek van hasonló tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Köszönöm előre is!

(#60152) ledgeri válasza Slyer (#60151) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Hát normál hibakeresesés: ha csinlja, akkor szépen nyomd a felületeit, hátha... Ha nem tudtad így lokalizálni, akkor oldalllap nélkül belenyúlkálva le-le fogdosva a komponenseket, persze ésszel!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#60153) abridabri válasza smallmer (#60147) üzenetére


abridabri
veterán

Szia !
Mindenkeppen jobban jarsz 2db jobb minosegu 14cm es ventivel mint egy db 20assal. Tobb levegot mozgat joval a 2db . pl 2db BQ PW2 14cm 1000rpmes venti ,ha nem akarsz sokat kolteni , de jo monosegu ventikre vagysz.

(#60154) erahurka


erahurka
félisten

Fractal Design Core 1000-rel és 1100-zal vannak tapasztalatok? Előbbi szellőzése jobbnak tűnik, az elülső 12 cm-es venti előtt csak egy szűrő van, az 1100-asnál az oldalsó lyukak felől szív levegőt. Vagy mindkettő ugyanolyan hatásos lehet? :R

(#60155) Thunderzolee

Üdv!

Ez milyen szgép ház? Felismeri valaki?

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#60156) pipo112


pipo112
senior tag

Üdvözlök mindenkit!

Lenne lehetőségem beszerválni egy bequiet silent base 600as pecót .
Vélemények érdekelnének a házról ha valakinek van vagy volt ilyen akkor kérem ossza meg velem a tapasztalatait thx!
Nagyjából az a konfig megy bele ami az adatlapomon szerepel ,annyi változással ,hogy a gtx 680at valószínűleg váltja egy gtx 1070 v. Rx480 .
Meg lehet lesz majd kompakt víz vagy egy tr swa v. Drp3 or 2 remélem ezek beleférnek .
Vagy ha valaki tud ajánlani jobb alternatívát azt is szívesen fogadom a lényeg ablakos legyen csendes minőségi max amit rászánok 25k , ezt a bequietet 20kért tudnám beszerezni. :R

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#60157) Gabe123


Gabe123
aktív tag

Sziasztok. Új házat keresnék a gépemnek

CMASTER HYPER 212 EVO
I7 6700
MSI B150 GAMING M3 ATX
MSI 970GTX

Mindenféle képpen "kocka" házat szeretnék. Legjobban a air 740 jön be de sajnos az ára miatt már kizártam.

Ami tetszik még

- Corsair Air 540
- Cooler Master: HAF XB EVO

Melyik lenne jobb választás? Esetleg valami más ötlet?

Mark Twain once said that "If voting made a difference, they wouldn't let us do it. "

(#60158) fogtunder válasza pipo112 (#60156) üzenetére


fogtunder
nagyúr

jó ház a Silent Base 600, de ha bármikor szeretnél akár kompakt vizet, akkor kerüld el. az egyetlen hely, ahová rendesen radiátort lehet szerelni, az a hátsó kifújó nyílás, előre fel se tudod rakni, fentre pedig azért nem jó, mert a két venti helyből az egyiknek nincs direkt szellőzése. léghűtésre elvileg jó tesztek alapján, nem szellőzik rosszul ahhoz képest, hogy zajcsillapított.

ha víz kompatibilis csendesített házat szeretnél, akkor Fractal Design Define R4, de ez túl fog lógni a 25K-s kereten, hacsak nem találsz aprón.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#60159) abridabri válasza Gabe123 (#60157) üzenetére


abridabri
veterán

Mindketto kivalo valasztas, vedd amelyik jobban bejon /olcsobb.

(#60160) Wattancsu


Wattancsu
csendes újonc

Sziasztok!

Erről a házról mi a véleményetek?

A következőknek kellene beleférnie:

alaplap: MSI B150 PC MATE
tápegység: Be Quiest! System Power S7 500W
processzor: i5 6600 gyári hűtéssel
videókártya: GTX 1060 vagy 1070
RAM: (egyelőre) 16 GB Kingston HyperX Fury
2 SSD és 2 HDD

Úgy látom, hogy helyhiány nem várható, de nem vagyok hozzáértő, lehet, hogy tévedek. :D
Fontosabb kérdés: túlmelegedéstől kell-e tartanom? Illetve, ha ezt elkerülendő feltennék még egy-két plusz házhűtő ventit, az mennyire növelheti meg a zajosságot? (Magyarán van-e értelme egyáltalán ezt a házat megvennem? :D )

(#60161) pipo112 válasza fogtunder (#60158) üzenetére


pipo112
senior tag

értem! a kompakt víz azért annyira nem lényeg számomra bár kicsit hajt a kíváncsiság ,de a csepegés esélye meg az hogy kicsit több a hiba lehetőség mint egy légnél .
azok a coolerek beleférnek amiket írtam mert később lehet beújítok valamelyikre , de akkor valszeg ennél a kéglinél maradok . :R

szerk: ok látom mind 2 befér pont szvsz marad ez a ház ha esetleg valakinek van még véleménye róla jöhet akár privátban is :R

[ Szerkesztve ]

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#60162) Gyb001


Gyb001
senior tag

Sziasztok,
Régebben valaki írt egy cikket arról hogy hogyan csinált rém "hálóból" pc-házat.
Nincs valakinek elmentve a link? nem találom :(

Annyi maradt meg hogy a csavar anyákat kétbázisú ragasztóval ragasztotta a helyére

[ Szerkesztve ]

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#60163) Gyb001 válasza Gyb001 (#60162) üzenetére


Gyb001
senior tag

*fém háló
;]

[ Szerkesztve ]

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#60164) Scooter válasza Gyb001 (#60163) üzenetére


Scooter
tag

Hirtelen azt hittem, hogy valami halloweenes téma érdekel. :D :D

[ Szerkesztve ]

(#60165) TJ22


TJ22
tag

Sziasztok mi a véleményetek a házról? i3-6100+rx460 lenne benne

Bitfenix Prodigy BFC-PRO-300-WWXKW-RP számítógép ház

There is always hope

(#60167) Rido


Rido
csendes tag

Üdv! Egy olyan gépházra lenne szükségem amibe lehet 2 videokártyát is szerelni (SLI). Ez a konfig menne bele egyelőre. Ez egy gamer gép. Fontos még hogy jó legyen a hűtése és ne legyen zajos. Árban olyan 30-60e mennék el.

Konfig:
MSI B150M Mortar
i7- 6700
2x4 gb Kingston Fury 2133MHz
Kingston 240GB HyperX Fury
1TB WD Blue
EVGA GeForce GTX 1070 SC GAMING
Pure Power 9 500W félmoduláris Silver
Deepcool Gammaxx 300 procihűtő

Ez a gépház nem lenne jó?
http://www.merlinhardver.hu/webaruhaz/anidees-ai-crystal-midi-tower-tempered-glass-black/67509

Amennyiben nem akkor valami ilyen kinézetű érdekelne.

(#60168) thomeef válasza Rido (#60167) üzenetére


thomeef
őstag

Veheted, abszolút jó vétel, ilyen szét edzett üvegezett házból nincs is nagyon választék. De ez jól szellőzik és halk is. Viszont a Deepcool Gammaxx 300 egy nagyon nem halk proci hűtő, ha halkságra törekszel akkor Be Quiet Pure Rock nem sokkal többért.

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#60169) Rido válasza thomeef (#60168) üzenetére


Rido
csendes tag

Köszönöm. Akkor ez így jó lesz már?

Konfig:
MSI B150M Mortar
i7- 6700
2x4 gb Kingston Fury 2133MHz
Kingston 240GB HyperX Fury
1TB WD Blue
EVGA GeForce GTX 1070 SC GAMING
Pure Power 9 500W félmoduláris Silver
Be quiet Pure Rock BK009 processzor hûtõ

És ebbe a gépházba belefér még 1 videokártya ha esetleg SLI géppé akarnám alakítani?

(#60170) fogtunder válasza Rido (#60169) üzenetére


fogtunder
nagyúr

elfér elvileg, de az SLI-t nem minden játék szereti és vannak egyéb hártányai is, általában inkább megéri eladni a régi kártyát és venni egy újat, mint betenni még egyet mellé.

(#60171) Rido: így elsőre igen, bár 1070-esekben nem vagyok otthon, hogy melyiket érdemes, de az EVGA nem szokott vackokat gyártani. annyi, hogy én 2*8GB RAM-ot vennék bele.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#60171) Rido válasza fogtunder (#60170) üzenetére


Rido
csendes tag

Értem, köszönöm a tanácsot. Szóval ez a konfig is jó teljes egészében? Nincsen benne semmi bóvli alkatrész? Tökéletes?

(#60172) SoulReaver válasza Rido (#60171) üzenetére


SoulReaver
veterán

SLI-hez lehet, hogy már kevés lesz az 500-as táp.

[ Szerkesztve ]

(#60173) erahurka válasza Rido (#60169) üzenetére


erahurka
félisten

SLI helyett egy 1080-nal jobban járnál szerintem.

(#60174) Hunork válasza Rido (#60169) üzenetére


Hunork
veterán

Hali!
Fontos közlemény!
Most nem akarok hülyeséget mondani, de nekem ilyen lapom van, és azt tudom, hogy a Crossfire-t engedi, de SLI-ról egy szó sincs még az alaplap kézikönyvében sem. Ennek utána kéne nézni. (én úgy tudom, hogy a B150m nem támogatja a SLI-t, már ennek okán sem: The boards basic CrossFire support, but don't have the bandwidth for SLI. (idézet H170 és B150 alaplapok tesztjéből)

Plusz: mATX lapoknál (ennél is, ha esetleg Crossfire mellett döntesz) arra azért számítsál, hogy iszonyat közel lesz a két VGA egymáshoz, valóban gondoskodni kell egy jó házhűtésről! Vagy inkább egy ATX alaplapot választani.

szerk: egy darab GTX170 jó időre elég lesz amúgy oda, a korábban javított 2x8GB rendszer memóriával.

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#60175) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Új ház a Fractal Designtól! :Y
Fractal Design Define C
Ahogy elnézem minden visszajelzést meghallgattak a svédek! :C Előrefelé kihúzható alsó porszűrő, átvariált SSD keret immár 3 meghajtónak, felső porszűrő és alsó takarólemez a tápnak ami alá bekerültek a merevlemezek is. Ha nem lenne Define S-em, most azonnal rohannék venni egy C-t mert ez így tökéletes lett! Mindent kijavítottak amibe az S-nél bele lehet kötni.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#60176) thomeef válasza rup1u5 (#60175) üzenetére


thomeef
őstag

Kapott is egy vaskos 9.6-ot techpoweruptól :D Tényleg karajnak tűnik. De szerintem az ára nem lesz karaj.

[ Szerkesztve ]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#60177) fogtunder válasza rup1u5 (#60175) üzenetére


fogtunder
nagyúr

:Y ez egyetlen dolog, amibe még mindig bele tudok kötni az az, hogy a felső részen igazán meghagyhatták volna a régi moduvent kialakítást és adhattak volna 3db kis porszűrőt, de ez már tényleg szőrszálhasogatás.

az árára azért kíváncsi leszek, de ha nem lesz drágább jelentősen az S-nél, akkor lehet leváltom a P400-amat.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#60178) demmer123


demmer123
őstag

Hát szerintem sokkal jobb és szebb az In Win 303 gépház mint ez.Jövő héten tervezem a vételét.Eléggé jókat mondtak róla hűtés terén is.Ami a legjobb szempont az edzett oldal üveg hogy végre nem karcolódik mint a sima plexisek.

[ Szerkesztve ]

(#60179) fogtunder válasza demmer123 (#60178) üzenetére


fogtunder
nagyúr

a szépség nézőpont kérdése, van aki szerint az In Win Dragon Slayer is egy szép ház, szerintem pedig formatervezési katasztrófa és soha nem lenne szabad ceruzát adni annak a kezébe sem, aki felrajzolta.

az edzett üveg tényleg szép, de takarítani elég szívás, és tud karcolódni is, igaz tényleg nem olyan könnyen, mint a plexi. illetve az évek alatt fel tud gyűlni benne a feszültség, és egy teljesen váratlan pillanatban szétrobban, mint ahogy nálunk tette a dohányzóasztal üveglapja, még 3 hónappal később is találtam üvegdarabokat 2 szobával odébb.

nem lebeszélni akarlak, mert azok alapján, amit olvastam/láttam, jó a 303, de mindennek van előnye és hátránya is. illetve a kompakt vizes topikban a kollega azt írta, hogy rendesen meg kell pakolni ventikkel (6db), hogy jó légáram legyen benne.

amúgy most nézem, hogy a VGA clearance "csak" 315mm ha van elől ventilátor, ez kb. 10 centivel kevesebb, mint az S-ben, egy vaskosabb radiátor és egy nagyobb kártya már nem fér be, pl. az én Arctic 240-em és a Strix 970 3mm híján. szerencsére fentre lehet szerelni, de azért lehetett volna 2-3 centivel hosszabb a ház.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#60180) rup1u5 válasza thomeef (#60176) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Most, hogy jobban megnéztem már árnyaltabb a kép.
Vízhűtés építéséhez pl nem olyan jó mint az S (de gondolom direkt más a célközönség) és csupán 120-as ventiket adnak hozzá mikor az S-hez két 140-es jár. Ára szerintem teljesen normális ebben a kategóriában de nem cserélném le rá az S-em. Sehogy nem tudnám belepasszintani az épülő vízhűtésemet pumpával és 280/45-ös radival. :N

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#60181) demmer123 válasza fogtunder (#60179) üzenetére


demmer123
őstag

Igen beszéltem vele.Ha van benne 6db ventilátor teljesen jól hűt.

Néztem ki 2 db ventilátort csak nem tudom melyik legyen.Mind a kettő halk és jól hűt.+ rakok bele fehér harisnyázott táp kábeleket.

Lepa bol quiet vagy Alpenföhn Wing-Boost 2 Snow White Plus 120.Te melyiket raknád bele ?Alpenföhn szerintem eléggé jól mutatna a dizájn miatt is.

Az hogy szét robban addigra már úgy is el adja az ember vagy vesz helyette másikat.

[ Szerkesztve ]

(#60182) fogtunder válasza demmer123 (#60181) üzenetére


fogtunder
nagyúr

nyilván kicsi a veszélye, hogy 2-3 éven belül szétmegy az üveg lap, nekünk is 7 évig bírta, és az asztallap volt, többet kapott, de azért óvatosan, mikor leszeded :D

a venti ügyben én design alapján választanék, ami jobban tetszik, vagy jobban illik a többi komponenshez, ami benne lesz.

(#60180) rup1u5: a hexus tesztje alapján ráadásul rosszabb a hűtése, mint az S340-nek, a VGA felment 80 fokig, az így annyira nem jó, kár volt lecsapni azt a 10 centit az elejéről. :( pedig már olyan lelkes voltam, de így még mindig inkább egy Corsair 400C

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#60183) Wattancsu válasza Wattancsu (#60160) üzenetére


Wattancsu
csendes újonc

Sziasztok! Valaki hozzáértő rápillantana? :) :R

(#60184) TomiLi válasza Rido (#60169) üzenetére


TomiLi
addikt

Az SLI ellen felsoroltak mellett még azt is vedd figyelembe, hogy a B150 Mortar lapon a második PCI-e csak fizikailag 16x! Sebességét tekintve csak 4x !!!

Bogyóka

(#60185) thomeef válasza Wattancsu (#60183) üzenetére


thomeef
őstag

Abszolút ajánlott ház, alapból van benne 3 jó minőségű venti, ami bőven elég lesz ahhoz a konfighoz. Elfér benne minden (ha nem tervezel vízhűtést későbbre), kábel menedzsmentje nem a legjobb, de ez ne tántorítson el, azt csak táp beszerelésnél kell egyszer megszenvedni. Viszont mivel ez egy hangszigetelt ház, akkor már a halkság és a jobb hűtés miatt a procira egy nagyobb bordát majd szerezz be (én a BQ pure rockot szoktom ehhez ajánlani).

[ Szerkesztve ]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#60186) zkiss0


zkiss0
tag

HI!
Mini-itx konfigot készítek, a belevalókat már beszereztem.
Bővítés nélkül lesz a későbbiekben is:
2x2,5; 1xODD slim, táp sem kell (itx integrált).
LC-1550mi házat néztem ki!
Kicsit drága... de kell a kis méret!
Tudtok jobbat?
Köszi!

Windows XP, mert megérdemled! :-)

(#60187) Wattancsu válasza thomeef (#60185) üzenetére


Wattancsu
csendes újonc

Ok, nagyon szépen köszönöm a segítséget! :)

(#60188) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Sziasztok
olcsó kategóriában kerese bestbuy opciót, remélem tudtok segíteni.
Igények nem nagyok, a konfig:
Amd fx 6300
1x 8gb corsair ram
Giga gtx 960 itx
alaplap giga 970a ud3p
+1 ssd és egy hdd

Amit keresek: Legyen kábelmagament, előlapi usb lehetőleg felül (nem kritérium)
Még nem tudom milyen procihűtő lesz de jó lenne ha 160mmig el tudnék menni.

Használt házat keresek mert a keret nem nagyon több 10 ezer forintnál.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#60189) fogtunder válasza Vismajor01 (#60188) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Bitfenix Shinobi HA-ról.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#60190) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Sziasztok,

Az NZXT Noctis ligájában mi jöhet még számításba, ami:
- fehér (vagy fekete, illetve ezek kombinációja)
- inkább letisztult, mint bazári
- elfér benne egy BQ! Dark Rock2
- fogad ATX méretet és 4 db HDD-t
- porszűrőkkel gazdagon ellátott
- jól szerelhető

Jelenleg márkán belül maradva a H440 tűnik még jónak, esetleg a Fractal Define sorozata került képbe, de elég ismeretlen terület ez számomra, így örülnék néhány tippnek.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#60191) Vismajor01 válasza fogtunder (#60189) üzenetére


Vismajor01
addikt

És ez még tetszik is! Hasonlít a Midgard II házamra ami volt.(Kár h azt már sehol sem láttam elérhetően :( )
Köszönöm!

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#60192) fogtunder válasza fi:zi'k (#60190) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Fractal Design Arc Midi R2
Define S (a tetején nincs porszűrő, esetleg mágnes szalaggal és valamilyen hálóval házilagosan orvosolható)
Phanteks Enthoo Pro (ebből van fehér, de mostanság eltűnt mindenhonnan, én gyanakszom rá, hogy egy Hanjin hajó gyomrában van a következő szállítmány)
Phanteks Enthoo Pro M (fehér nincs és az első porszűrő a két oldalsó beömlő előtt van, de ár/érték arányban nagyon jó)

a H440 szellőzés szempontjából nem túl izmos és a hátlap hangszigetelő rétege miatt nem sok hely marad a kábeleknek, a Noctis ugyanaz a váz és még szellőzik is.

én személy szerint amúgy egy fehér Noctist vennék, csak nincs kedvem 38-at adni érte.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#60193) fi:zi'k válasza fogtunder (#60192) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Első nem, második talán. A phanteks házait pont néztem, de annyira nem gyere be.

Csak több hely lehet benne, mint most a Xigmatek Asgardban. :DDD A hangszigetelő meg tulajdonképpen előny is számomra.
Igen, tudom, hogy a Noctis és a H440 osztozik a vázon, utóbbi mégis vhogy egységesebbre sikerült. Amúgy egy fekete Noctist vettem most, mert kihagyhatatlan vétel volt, de elgondolkoztam a cserén.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#60194) fogtunder válasza fi:zi'k (#60193) üzenetére


fogtunder
nagyúr

a Define S egyetlen baja tényleg csak a felső porszűrő hiánya, amúgy nagyon jó darab, ha ezzel tudsz együtt élni, vagy megoldod, akkor jó opció.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#60195) Saradomin


Saradomin
csendes tag

Sziasztok!

Zalman Z9 Neo vagy NZXT Source S340 ?

Mindkettőbe bele fér minden, a kérdés csak a szellőzése, kábel rendezés, minőség.

Szerintetek?

(#60196) Figlár válasza fogtunder (#60194) üzenetére


Figlár
csendes tag

Felülre minek porszűrő?

(#60197) fogtunder válasza Figlár (#60196) üzenetére


fogtunder
nagyúr

leginkább azért, mert van ez a fizikai jelenség, amit gravitációnak hívnak :D

ha nem megy a gép és nincs zárva a gépház teteje, simán beleszáll a por, ráadásul a Define S (és az R5 is) tetején a perforált rész szélesebb, mint egy 14cm-es venti, menet közben, ha van oda venti szerelve, nem valószínű, hogy jelentős lenne, de kikapcsolt állapotban azért már lehet. nyilván nem iszonyatos mértékben, de sokkal könnyebb egy levehető mágneses porszűrőt takarítani, mint a gép belsejét.

meg azért is, mert külön kérés volt, hogy legyen jól felszerelve porszűrővel.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#60198) fi:zi'k válasza fogtunder (#60194) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ezeken kívül nincs más opció?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#60199) fogtunder válasza fi:zi'k (#60198) üzenetére


fogtunder
nagyúr

esetleg a Corsair háza táján, 600C, 450D, de ezekkel annyira nem vagyok képben. ja és a Be Quiet Silent Base 800, de annak a külsejére nem mondanám, hogy kifejezetten letisztult.

meg hátha a többieknek eszébe jut még valami.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#60200) Ezustroka


Ezustroka
tag

Sziasztok!

A következő konfighoz keresek lehetőleg minőségi, de nem túl drága (10 E Ft körül) házat:

MSI B150M BAZOOKA alaplap
Intel Core i5-6500 BX80662I56500 processzor
Kingston 2x4GB DDR4 2133MHz HyperX Fury Black HX421C14FB/4 memória
Gigabyte GTX1060 3GB GDDR5 GV-N1060WF2OC-3GD videokártya
Kingston 120GB HyperX Fury SHFS37A/120G SSD meghajtó
Western Digital 1TB 64MB WD10EZEX merevlemez
FSP 500W Hyper 500 tápegység
Be quiet! Pure Rock BK009 processzor hűtő

Az sem lenne baj, ha nem lenne hatalmas a mérete.

Köszi a segítséget!

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.