Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-04 08:17:22

LOGOUT.hu

Spórolj magadnak és másoknak időt, olvasd el az összefoglalót, és annak megfelelően kérdezz!
Aki nem hajlandó elolvasni az összefoglalót, erre bökjön rá:
----> Ajánlott házak adatbázisa <--- frissítve 2024 január
Ha kérdeznél, ennyit írj meg:
1. Mennyit szánsz a házra
2. Mi megy bele (legalább alaplap, CPU hűtő)
3. Bármi más ami Neked fontos (RGB, oldalablak, szín stb)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60051) fogtunder válasza xPraetoriaNx (#60050) üzenetére


fogtunder
nagyúr

lassan sikerül dekódolni az üzenetet, a skylake zavart össze.

ebben az esetben a hova lényegtelen, szabad választás, a hogyannal kapcsolatban pedig a józan paraszt ész és a ház használati utasítsásának kombinációja javallott.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#60052) FIREBLADE78 válasza fogtunder (#60051) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Itt a használati útmutató de semmi. Egy nulla. Azt írja alul fogjam meg és tepjem le az elülső panelt. Nem rángatnám. Nem jön le. Van valami pöcök? Nem hiszem h erőből tépni kéne. Ez lenne a kérdésem

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#60053) Dzsozi56 válasza FIREBLADE78 (#60052) üzenetére


Dzsozi56
tag

Szia!

A kínai szaki megmutatja kb 1:28 percnél a videóban!
[link]

Ez alapján talán menni fog! :U

(#60054) fogtunder válasza FIREBLADE78 (#60052) üzenetére


fogtunder
nagyúr

mi a baj ezzel a használatival? egyértelműen le van rajzolva, hogy nyúlj be alá és szedd le.

az ilyen khm.. nem túl high-end házaknál gyakran (de néha sajnos még a jóval drágább kategóriában is) elő szokott fordulni, hogy erőből kell leszedni a panelt.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#60055) Popes válasza fogtunder (#60054) üzenetére


Popes
őstag

Még az S340-nél is izomból kell leszedni az előlapi panelt. :K

Deus ex machina

(#60056) Hunork válasza Popes (#60055) üzenetére


Hunork
veterán

És a Zalman Z3-ról se feledkezzünk meg :D Az előlap nálam rendesen szorult, mindig visszatartottam "letépéskor"... :))

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#60057) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Tud már valaki véleményt, magyar tesztet esetleg erről a házról mondani?
Corsair Carbide Series® SPEC-03
Külföldi videók youtuben vagy 1 rahedli, de mivel azok angolnyelven vannak, semmit nem mond :F
Köszönöm! :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#60058) Hunork válasza makoss (#60057) üzenetére


Hunork
veterán

Azért egy értékelést olvastam:
"Gyönyörű ház, de nem valami méretes, 140mm-es proci hűtő nekem már nem fért be.(ipon)"
Ennek fényében. :K

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#60059) demmer123


demmer123
őstag

Szűkítettem a kört.

Phantks Enthoo Pro Fehér

vagy

NZXT H440.

Ti melyiket vennétek?Nagyon rossz lenne a hűtés a hangszigetelés miatt?

(#60060) fogtunder válasza demmer123 (#60059) üzenetére


fogtunder
nagyúr

a H440-nel nem a hangszigetelés a gáz alapvetően, hanem hogy a teljes front intake az előlap jobb oldala. amúgy a váz az fasza, ha az tetszik, akkor érdemes megnézni a Noctis 450-et is, az ugyanez, csak jobban szellőzik.

ha ez a kettő a vége, akkor én Enthoo Pro-t vennék.

(#60057) makoss: megnéztem egy tesztet, megvehetőnek tűnik, bár a porszűrők, kábelrendezés eléggé nem ebbe az árkategóriába valók, de semmi rémisztőt nem láttam a külsején kívül. én amúgy nem ajánlanám, mert ez a ház kb. 14-ért lenne OK szerintem.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#60061) Hunork válasza demmer123 (#60059) üzenetére


Hunork
veterán

Hát van egy rossz hírem, innentől már a TE személyes tetszés-nem tetszés faktorod dönt. :K
Én az NZXT-t venném e kettő közül esztétikusabb, elegánsabb, és több a beépített venti.

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#60062) SoulReaver válasza demmer123 (#60059) üzenetére


SoulReaver
veterán

Leírásodban már ott van az enthoo pro, ezek szerint, már döntöttél?

Most akartam leírni, hogy mennyire bejött nekem ez a ház.

[ Szerkesztve ]

(#60063) makoss válasza Hunork (#60058) üzenetére


makoss
addikt

Azt én is láttam.

(#60060) fogtunder: Az a helyzet, hogy ebben a méretben, ami beleférne ide, nem nagyon van. :( max 218mm széles
max 450mm magas helyre

[ Szerkesztve ]

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#60064) fogtunder válasza makoss (#60063) üzenetére


fogtunder
nagyúr

tudom, ezért írtam, hogy megvehetőnek néz ki.

én személy szerint továbbra is inkább asztalt cserélnék, vagy felraknám az asztalra a gépházat, de ezen a körön már rég túl vagyunk.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#60065) FIREBLADE78 válasza Dzsozi56 (#60053) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Ő alig fejtett ki erőhatást. Nem cibálom,össze van rakva. Aztán meg elcseszek valamit. Azért köszi.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#60066) ledgeri válasza FIREBLADE78 (#60048) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ha kipattintős a fedél, nem törős, akkor pattintsd ki mindet, és nézd meg, hogy a kábeleid hol nem feszülnek, ha törős, akkor próbáld meg a slotok magasságában ugyanezt.. igazából ez ami számít, meg ha melletted van, lábnál a gép akkor ne nyomhasd meg a gombot a térdeddel...

(#60053) Dzsozi56 Azért legalább az írásjelek karakterisztikájából felismerhető lehetne, hogy ez Thai-féle... ;]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#60067) demmer123 válasza makoss (#60063) üzenetére


demmer123
őstag

Gyűjtsél nagyon sok jó asztalt lehet már kapni.Én is egy ilyent fogok majd venni.Van több méretben is.

[link]

[link]

Phanteks Enthoo Pro Fehér lesz.Előre rakok majd egy 18cm ventit vagy inkább 2db 14-est rakjak?

[ Szerkesztve ]

(#60068) fogtunder válasza demmer123 (#60067) üzenetére


fogtunder
nagyúr

kéne hogy legyen benne egy 200-as gyárilag, miért akarod cserélni?

I hate morning people. And mornings. And People.

(#60069) SoulReaver válasza demmer123 (#60067) üzenetére


SoulReaver
veterán

Én cseréltem a 20cm ventit.

(#60070) fogtunder válasza SoulReaver (#60069) üzenetére


fogtunder
nagyúr

hova lett a táp takaró lemez? :Y

(#60071) +SoulRiever-: jahogy ebben csavaros, a P400-ban szegecselve van. mondjuk nekem por még nem nagyon ment be szerencsére, takarítani nem kellett, szerelésnél meg nem volt útban és jobban tetszik így a ház belseje.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#60071) SoulReaver válasza fogtunder (#60070) üzenetére


SoulReaver
veterán

Kivettem, mert fentről lekerült az egyik DS venti, mert elszívta a proci ventik elől a levegőt. Nyertem pár fokot vele :) Így sem csúnya, meg nem kell ki-be csavarozgatom, ha takarítom, rendezgetem.

Ez mondjuk még azelőtt készült, hogy leraktam volna alulra a ventit.

[ Szerkesztve ]

(#60072) süttyő válasza SoulReaver (#60071) üzenetére


süttyő
tag

Kb mekkora távolságban szoktál a gép előtt ülni, nekemis hasonló méretű tv-m van, és lehet kipróbálnám milyen rajta játszani, csak félek hogy zavaró lenne.

(#60073) SoulReaver válasza süttyő (#60072) üzenetére


SoulReaver
veterán

Kb 1-1,5m távolságból szoktam kockulni. Próbáld ki, aztán többé nem kell monitor :D

(#60074) Mofli


Mofli
csendes tag

Sziasztok.
Szeretnék egy kis segítséget kérni hátha tud valaki segíteni. Én is ház cserén gondolkodom sajnos. Nemrég családiból panelbe költöztem ahol ugye igencsak szűkös a rendelkezésre álló hely és a CM Stryker meg nem épp kicsi. Ezért arra jutottam, hogy le kéne cserélnem legnagyobb bánatomra. Szerintem nagyon jó kis ház és nekem még tetszik is meg már több mint 3 éve megvan csak hát a méretei. Viszont én már a topikot olvasva meg a neten nézelődve sok ház közül eldöntöttem, hogy milyen ház kell és ez a Phanteks Enthoo Pro M Acrylic, nekem tetszenek az ablakos házak, szürke színben. Viszont én sehol nem találtam ilyen verziót Magyarországon több webshopot is kérdeztem, hogy be tudják-e szerezni,de mindegyiktől azt a választ kaptam, hogy csak a kínálatban szereplő házak rendelhetőek. Esetleg tud valaki segíteni, hogy hol tudnám ezt a házat beszerezni?
Vagy ha valakinek van és megválna tőle akkor keressen meg. :R
Köszönöm

(#60075) Hunork válasza SoulReaver (#60073) üzenetére


Hunork
veterán

Hány colos a tévé? Én egy 24" Freesync monitoron filózok, de nagyobbat nem merek, fiam és én is szemüvegesek vagyunk... :((

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#60076) fogtunder válasza Mofli (#60074) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ilyen esetekben mindig érdemes felütni a merlin oldalát, egy csomó olyan dolgot beszereznek külföldről, amivel az átlag webshop (illetve a mögöttük álló nagykerek) nem foglalkozik, most is sikeres volt a keresés

az ilyen megvenném, ha valaki megválna tőle dolgok pedig hivatalosan hirdetésnek minősülnek, ha nem akarsz a moderátorokkal priviket váltani, akkor hanyagold inkább :)

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#60077) SoulReaver válasza Hunork (#60075) üzenetére


SoulReaver
veterán

40" a tv. Szerintem a led tv-k, monitorok már nem rongálják annyira a szemekt, mint anno a crt monitorok.

(#60078) NikoXXX1991


NikoXXX1991
csendes tag

Sziasztok,

Az aktualis gepem:

Gigabyte 970A-DS3P
FX 8320
16 gb ddr3 1600 mhz Ram
Gigabyte GeForce GTX 1060 G1 Gaming 6GB GDDR5 192bit
120 gb Kingston SSD
1 Tera Hard Disk
Chieftec 500W Aps-500S / Chieftec Giga Miditower DF-01B-OP

A jovoben tap-ot szeretnek cserelni es hazat, 2017-ben meg alaplap es valoszinu intel proci ra valo kozepes meretu tuning huto.
A jelenlegi haz hutesi ertekei jok 4 db low budget ventivel (Doom max-on full hd-ben a vga 67 fokot er el maxim es eleri a vga venti az 50%-ot, a proci gyari hutovel 59-62 fok max / most iddle-ben vga 35 fok, cpu 25-28).

Szeretnek cserelni hazat mivel hangos, nagyon jo alvo vagyok de mellette nem lehet aludni (vasarnap delutani mecs streambe nem lehet belealudni barki is jatszik :DD)

A Be Quiet stilus tetszik, minimalista, lehetoleg uveg nelkuli.

A cel a hosszu tavu befektetes, a jelenlegi haz 2010-es vasar,fontos hogy halk legyen de ez ne menjen a hutes rovasara, ha rosszabb C' ertekeket produkal mint a mostani es csak halkabb az nem eleg.

Kb 40 000 forintot koltenek ra, mivel erdelyi vagyok ezert en a roman piacot felkutatom a legjobb ar-ert csak nem tudom mit vegyek.

Sok Be Quiet termeket neztem, valoszinu tap-bol es proci hutobol is oket valasztom, talan hazbol is.
Az egyetlen nagy negativum hogy dragak.

A kabel menedzsment fontos lenne, a jelenlegi vga 280 mm.

Jelenleg egy ssd es egy hdd talalhato a gepben + egy venti szabalyzo NZXT Sentry Mix 2 (sajnos ezt nem hasznalom mert a ket olcso venti alapbol olyan hangos hogy a szoban kivulrol is hallatszik :D, ha felhuzom maxra egy szintel lennebrol is hallatszik,tulzas nelkul szinte hozza a porszivo db-jet)

Design-ra tetszik a Corsair Carbide Quiet 400Q (fentebb valaki emlitette valakinek).

Amolyan best buy ajanlatok erdekelnek,feketeben nem kell nekem csilivili cucc, aztan meg raknak bele BQ vagy valamilyen jo minosegu ventit hogy kihasznaljam az NZXT Sentry-met.

Varom az ajanlatokat

Gigabyte 970A-DS3P FX 8320 16 gb ddr3 1600 mhz Ram Gigabyte GeForce GTX 1060 G1 Gaming 6GB GDDR5 192bit 256 gb Samsung SSD 1 Tera Hard Disk Corsair RMx Series RM650x 650W / Fractal Design Define R5 Window (Titanium Grey)

(#60079) Mofli válasza fogtunder (#60076) üzenetére


Mofli
csendes tag

Szia.
Köszönöm. Pedig néztem ott is csak valószínűleg bezavart, hogy én az Acrylicra kerestem rá ezért voltam figyelmetlen.

Ezt is köszönöm megpróbálok legközelebb erre is odafigyelni. :R

(#60080) Gery15


Gery15
addikt

Sziasztok!

M-ATX laphoz keresnék valami kis frankó házat, ezekről mik a vélemények?
BitFenix Prodigy M
Anidées AI7BW

Előre is köszi a választ. :R

HyperX

(#60081) cyberkind


cyberkind
félisten

Huh emberek, most költöztem át a Cooler Master MasterCase Pro 5-be, és azt kell mondjam abszolút nembaj, hogy kisebb mint a régi Corsair, de cserébe nagyon kompakt, nagyon minőségi minden pontja, a kábelmenedzsment valami tökély, olyan szinten ellehet tüntetni a kábeleket mintha nem is lennének és itt nem a tápkábelekről beszélek, aki teheti, és tervben egy jobb/drágább gépház vásárlása az mindenképp ezt vegye. :K
Nem elég, hogy több hely lett az asztalomon még hidegebb is minden mert kisebb a ház és jobban megy a levegő, már most imádom, egyedül annyi a gondom, hogy az alsó 2-es vinyótartó helyett lehetett volna alul egy 3-as. :))

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#60082) NikoXXX1991


NikoXXX1991
csendes tag

Fractal Design Define R4
Vagy
Corsair Carbide Series Quiet 400Q
???

Gigabyte 970A-DS3P FX 8320 16 gb ddr3 1600 mhz Ram Gigabyte GeForce GTX 1060 G1 Gaming 6GB GDDR5 192bit 256 gb Samsung SSD 1 Tera Hard Disk Corsair RMx Series RM650x 650W / Fractal Design Define R5 Window (Titanium Grey)

(#60083) Hunork válasza NikoXXX1991 (#60082) üzenetére


Hunork
veterán

TE szimpátiád elsősorban, ha ez a kérdés. Amúgy inkább Fractal Design Define R4. Több USB, több beépített venti, hosszabb VGA is elfér (HDD keret nélkül 43cm), Fan szabályzó, elegánsabb, csendesebb.
(szerintem)

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#60084) makoss válasza demmer123 (#60067) üzenetére


makoss
addikt

Ez az egy biztos ami felejtős, tökéletes számítógép asztalom van.
Itt a ház mérete a lényeg

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#60085) Hunork válasza makoss (#60084) üzenetére


Hunork
veterán

Hmmm. Te tudod. De ott egy katlan lesz azért, bármennyi venti is pörögjön. Csak akkor ne vegyél ablakos házat, mert nem lesz értelme a betekintésnek. :(

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#60086) carpediem007


carpediem007
tag

jonsbo/COOLTEK umx4 vagy IN win 805 lenne szerintetek a hasznosabb? Nem akarok víz hűtés pl, szerintem sacra ugyanolyan kategória. Mind a kettőnek látom az előnyét és a hátrányát. Érdekelne a véleményetek 😊

(#60087) Hunork válasza carpediem007 (#60086) üzenetére


Hunork
veterán

Azta! Az In WIN mennyivel gusztusosabb! :K Pöpec házikó, és van ára is... :Y A másiknak igen érdekes a táp elrendezése. Az sem csúnya! Nem ismerem egyiket se, de ezt muszáj volt elmondanom.

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#60088) fogtunder válasza Hunork (#60083) üzenetére


fogtunder
nagyúr

+1 a Fractal R4-re, az egyetlen igazi hibája, hogy az egyik hátlapi SSD felfogató csavarjai az alaplap alatt vannak, ha ezt kell cserélni, az azért kicsit szívás. szerintem a 37cm VGA clearance is bőven elég amúgy, a 32 feletti kártyák is nagyon ritkák, az átlagosak elé még egy kompakt víz is bőven befér a Corsairbe.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#60089) thomeef válasza carpediem007 (#60086) üzenetére


thomeef
őstag

Az IN win 805 egy dizájn ház, kétségkívül szép, de te azt kérded hasznos-e? 60k pénzért nagyon nem, anyagminőségre nem a legjobb, itt nem az üveg részekre gondolok, hanem minden másra. Eléggé melegedős, mondjuk egy kártyás rendszerhez még mindig elég lehet, de nem fogják a lakók otthonosan érezni magukat. Viszont ami fail, hogy porosodik is rendesen. Más negítuma talán nincs. Ennél a háznál 80%-ban a kinézetet fizedeted meg.

A COOLTEK umx4 47k ha jól láttam. Mindkettő aluház alapvetően, ez lemaradt, de a Cooltek komolyabbra, stabilabbra sikerült valamivel. Persze egy lian-li minőségtél még mindig messze vannak. Mivel az In Win teljesen zárt, ennek pedig nyitott a felső eleme, így a szellőzés is jobb ebben a házban. De a bejutó lévegő mennyisége mindkét háznál nagyon erősen korlátolva van. Összeségében szerintem a cooltek a "hasznosabb", és olcsóbb is, már-már ajánlható kategória, de az ára ennek is relatíve magas.

Mindkét háznál a kinézetet fizeted meg, én speciel ilyen rosszul szellőző házat max akkor vennék, ha kis teljesítményá pc lesz bele építve.

[ Szerkesztve ]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#60090) mobal


mobal
MODERÁTOR

Sziasztok!

Jövőre házat cserélnék, a kinézett darab egy SX340 Elite. Milyen az anyagminősége?

mobal,

[ Szerkesztve ]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#60091) fogtunder válasza thomeef (#60089) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én egyébként ezért nem vennék üveges házat, a termékfotókon nagyon pöpecül néz ki az összes, de takarítson ennyi üveget, akinek két anyja van.

(#60090) mobal: az S340 alapvetően egy elég masszívra összerakott ház, nem hajlik szinte egyáltalán, az egyetlen kritika az előlapot érte, de az sem vészes. az elite valamivel még jobb, mint a sima verzió és pár apróságot, ami az alap verzión elég gyenge volt, kijavítottak (sajnos a csavarozós HDD keretet nem), elég jó ház összességében. én az árát kicsit sokallom ennek a verziónak, de nem rossz választás. a VR/headset tartó korong meg egy rohadt nagy ötlet, kellene találni valakit, aki olcsón nyomtat egyet 3D nyomtatóval :)

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#60092) makoss válasza Hunork (#60085) üzenetére


makoss
addikt

Az eleje és a vége üres, nem zárt asztal, pont úgy fog hűteni mint ha az aztal tetején lenne
Elöl bemegy a levegő, hátul meg kimegy.
Igen, az oldalának tényleg semmi értelme átlátszónak lennie, sosem látok bele

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#60093) carpediem007 válasza thomeef (#60089) üzenetére


carpediem007
tag

Tudod hogy a külsőt fizetem meg, de szeretnék egyszer egy jól kinéző igényes házat venni. Rx 470 videokártya egy SSD, egy HDD, komoly AMD procivaval, komoly hűtővel így játék közben a proci sincs 48 foknál melegebb. Szóval nem egy több kártyás brutál gépem van. Ezt a rendszert szerintem mint a két gép kihűti, főleg a COOL főleg az UMX4, nagy házat se akarok hisz üres lenne az egész ennyi hardvertől, most mATX a konfigom bőven elég, csak komolyabb jó alaplapok inkább ATX esek.
lian-li házakat írod, tudsz róluk véleményt mondani? Esetleg ajánlani?

(#60094) fogtunder válasza carpediem007 (#60093) üzenetére


fogtunder
nagyúr

a Lian Li nagyon jól összerakott, full aluminium házakat csinál, ennek megfelelő árcímkékkel. én ajánlani nem tudok/merek tőlük, mert csak általánosságban ismerem a márkát.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#60095) demmer123


demmer123
őstag

Ép böngésztem az internetet és ezt találtam NZXT H440 fehér 28.000 bontatlan új.
Bolti ára 35-37 körül van.
Enthoo Pro fehéret nem is lehet már kapni nagyon sehol mert készlet hiány van merlinél 36k.

Aki használ ilyesmi házat mint az NZXT vagy Hangszigeteltet mennyire rossz a hűtés a szigetelés miatt ?

[ Szerkesztve ]

(#60096) fogtunder válasza demmer123 (#60095) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én már írtam, hogy mi a gáz a H440-el, nincs elég hely elől, ahol beléphetne a levegő. ugyanez a váz normális szellőzéssel NZXT N450 néven, van belőle fehér kék piláccsal, vagy Fractal Design Define R4, szintén van belőle fehér, hangszigetelt és jobban szellőzik.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#60097) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Üdv, melyik a legkisebb elfogadható árral rendelkező akár használt ATX tápot fogadó ház?

Van egy ultrahalk tápom ,és akkor már építenék köré egy masinát.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#60098) demmer123 válasza fogtunder (#60096) üzenetére


demmer123
őstag

Kicsit fura ez a Noctis kinézete + a plexis oldala kicsinyített h440 teljes ennél csak a fele látszik belül.

De ahogy néztem ez a H440-nél oldalt illetve felül is vannak rácsok igaz nem sok de ott betud menni levegő nem?Vagy kevés a rácsok oldalán?

Itt hardveraprón láttam a H440-et Noctisból csak fekete/piros van itt 29k-ért

(#60099) thomeef válasza carpediem007 (#60093) üzenetére


thomeef
őstag

Volt már lian-li házam, minőségre, stabilitásra messze jobb bármi másnál. A szálcsiszolt alu burkolatok egy az egyben minőséget sugároznak. Viszont ezt az áruk is tükrözi sajnos. Nem kevésnek 6 számjegyű az árcédulája. Ismerek egy ph-s kollégát akinek 30-40 darabos Lian-Li gyűjteménye van/volt, ha komolyan gondolod írj rá, hogy mennyiért, mekkorát és kb milyen (ablakos stb.) házat szeretnél, és szerintem szívesen ajánl neked. SoapMacTavis nagyon ért hozzá. Mond hogy én küldtelek :)

[ Szerkesztve ]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#60100) Gery15 válasza Gery15 (#60080) üzenetére


Gery15
addikt

Valaki? :R

HyperX

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.