Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-04 08:17:22

LOGOUT.hu

Spórolj magadnak és másoknak időt, olvasd el az összefoglalót, és annak megfelelően kérdezz!
Aki nem hajlandó elolvasni az összefoglalót, erre bökjön rá:
----> Ajánlott házak adatbázisa <--- frissítve 2024 január
Ha kérdeznél, ennyit írj meg:
1. Mennyit szánsz a házra
2. Mi megy bele (legalább alaplap, CPU hűtő)
3. Bármi más ami Neked fontos (RGB, oldalablak, szín stb)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59101) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Sziasztok!

Létezik ajánlott fekvő elrendezésű, nagyméretű, gémelésre alkalmas ház? Valami olyasmi érdekelne, amelyben az alaplapot vízszintesen lehet elhelyezni.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#59102) #97716736 válasza KubanitoS (#59101) üzenetére


#97716736
törölt tag

Van ilyen sok jo, PCX oldalon keresgess. Bitfenix, Cooler Master-bol biztos van. En most nem tudok kuldeni, majd csak du.

(#59103) TomiLi válasza KubanitoS (#59101) üzenetére


TomiLi
addikt

Hali!

Pár napja keresett cyberkind kolléga ilyen házakat. Sajnos négyet találtunk csak:

- Cooler Master HAF XB
- Lian Li V33
- Thermaltake Core X5
- Thermalteke Core X9

(már ha erre a fajta elrendezésre gondoltál)

[ Szerkesztve ]

Bogyóka

(#59104) nagyko


nagyko
csendes tag

Sziasztok!

Milyen házakat ajánlanátok, az alábbi kondíciókkal? Nekem tetszik nagyon az NZXT S340, hasonlókat keresek, de jó szellőzés miatt kompromisszumokra is hajlandó vagyok. Illetve kérdés a fenti NZXT jó lenne-e?

25 000 Ft körül jó lenne, persze pár ezer eltérés lehet.

Kb az alábbi konfig lenne benne:
MSI B150M Night Elf
I5-6500
MSI GTX 1070 Gaming X
1TB WD EZEX HDD
120GB SSD (Kingston Fury vagy Intel 535)
8 vagy 16GB DDR4 2133MHz RAM
Táp még kérdéses…

Köszönöm előre is!

(#59105) abridabri válasza nagyko (#59104) üzenetére


abridabri
veterán

Jo haz az S340 , egy kicsit jobban szellozo haz ,hasonlo felepitessel, ugyanolyan aron : Eclipse P400
Vagy szinten jol szellozo Aerocool Aero800 17k ert.
Es akkor meg tudsz venni par ventit is hozza a 25k-s kereteddel.

(#59106) satz18


satz18
őstag

Sziasztok. Egyik ismerősöm szeretné a konfigját egy új házba költöztetni, mert az előzőben nem nagyon fért. ATX méretű kéne, ami 305 mm-nél hosszabb VGA-t is fogad, a CPU hűtő is jó magas, nem tudom pontosan menni, mert nem az enyém a cucc. Szóval valami jó tágas ház kéne. Lehetőleg nem túl drágán. Egyetlen extra ami esetleg nem lenne rossz, az az ablakos kivitel és hogy lehetőleg az Iponban kapható legyen, mert ott szeretnénk a költöztetést elintézni. Válaszaitokat előre is köszönöm.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#59107) tranceplanet válasza satz18 (#59106) üzenetére


tranceplanet
addikt

Aerocool Aero 1000 a te házikód. Minden kritériumnak megfelel, jó szellőzés, minőségi gyártmány, ára tűrhető.

--------------------------------
( #59104 ) nagyko

Neked is ajánlott vétel lehet!

[ Szerkesztve ]

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#59108) satz18 válasza tranceplanet (#59107) üzenetére


satz18
őstag

Köszi szépen a segítséget.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#59109) DTQ


DTQ
csendes tag

Hali mivel a cooler master haf xb túl széles így megint keresem az igazit:(
Saberthoot r2.0
msi gtx 1060 x
2ssd
1hdd
----------------------------------------------------------------------------------
Fractal Design DEFINE S
Corsair Spec-Alpha
NZXT Source Series S340
Corsair Carbide SPEC-03
------------------------------------------------------------------------------------
Néztem nzxt 440-et is ,de amire azt beventillátorozom ................ lesz vagy 50k
Szóval körülbelül max 30-35ezer lenne ráfordítva.
Továbbá nem tiszta számomra (mivel a jelenlegi házam egy 10+éves thermatake apró ventillátorokkal),hogy
PWM fan hub/Alaplapon lévő 4pines csatlakozók/beszerelhető ventillátor sebesség szabályzók között mi a különbség .Mi kell ahhoz ,hogy csend legyen végre:)
Válaszotokat előre is köszönöm!

(#59110) Simi37


Simi37
őstag

Sziasztok!

Létezik a Fractal Design Node 202höz hasonlóan kis ház vga hely nélkül? Ismerősnek kell miniitx beépített wifis lap max egy i5 lesz (65W) de a vga tuti nem és hely nem sok. Minipc barbone azért esik ki, mert a legtöbb win10es és neki win7 kell bizonyos programok miatt.

Óh... most látom, hogy már MO-n is lehet kapni az asrock ministx re alapuló barbonét... ettől még a kérdés áll, mert kellhet egy B terv... hol kérdezősködjek az asrockkal kapcsolatban? A barbone topik nem túl aktív...

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#59111) Hunork


Hunork
veterán

Üdv Srácok!

Az őrületbe vagyok kergetőzve.
Van a mostani házam, a kis Zalman. Nagyon jó, de szűkös.
Úgy gondoltam a korszerű elrendezés mellett voksolnék, figyelembe véve a kellékeimet. Adatlapomon minden megtalálható, de röviden az elvárások: 4 HDD, 1 ODD, 1 SSD, és a VGA R9 390, tehát a 30 cm az minimum.
Árkategória: 20k körül.

Kinéztem ezt a gyönyörűséget, mert ez felene meg leginkább stílus, minőség, elrendezés szempontjából. A HDD-k lehetőleg elrejtve legyenek, ahogy a linkelt ház esetében. De mégsem tökéletes. Plusz szerelési anyag szükségeltetik, azonban ilyet hol és honnan rendelnék? És ha jól látom, a DVD író itt már a múlté?
Vagy ha van más ötlet, az igényeket figyelembe véve, akkor azt szívesen várom!

Eclipse P400

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#59112) Hunork


Hunork
veterán

Fentihez kiegészítés: keresgéltem, és még ezt találtam: T28
Kérdés, hogy a HDD keret kivétel az hogy megy? Egyben, vagy külön is, ahogy a képeket nézem? Viszont itt nincs felső ventilátor. És a lehetőség sem. Nem fogok jót találni...

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#59113) Hunork


Hunork
veterán

Újabb találmány: raijntek
Itt az SSD az ODD alatt van? Jól látom?
Erről tapasztalat valakinek? Szellőzés, hőmérséklet?

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#59114) Hunork


Hunork
veterán

Oké. Az utolsó a RAIJINTEK Aeneas a befutó eddig. Remek, hogy az alaplap a talpán van, és nem oldalt. A design, a tesztek alapján dicsért alkatrészek nemkülönben elragadóak. Kicsit beleszerettem... :B
Kérdés:
1. A 31 cm VGA hely valóban annyi? Ugye az R9 30 cm.
2. Az SSD-t hova tudom tenni? Alul ugye ott a 4 HDD hely, ez remek. Én az ODD alá gondolnám a meglepő floppy helyére.
3. Utolsó: a tápegységet hogyan? Rengeteg képet néztem, és nem egységes a módszer. A táp ventije befelé vagy kifelé, a hátsó fal felé néz. Ezt nem tudom...

Akinek van ilyen házikója, kérem jelezze. :R

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#59115) ledgeri válasza Hunork (#59114) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ajánlom a youtube rewiev-eket bármelyik fentiről akár többfélét is.. Hisz több kép, több részlet.. meg beszélnek is róla, ha megy az angol...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#59116) Hunork válasza ledgeri (#59115) üzenetére


Hunork
veterán

Hát igen, tudom, de olyat nem láttam, hogy 4 HDD és SSD, meg R9 390 beszerelés... :) De nézem, keresem. Én úgy vélem, hogy a DVD író alá, a régi floppy helyére prímán befér az SSD, két csavarral, vagy kerettel.

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#59117) ledgeri válasza Hunork (#59116) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Videókarinál a hossz, és alapból a meghajtók száma ott van a weboldalán mindegyik háznak akkor lehet probléma, ha pl a kártya végéhez jönnek a tápcsatik..
+
A 3.5-ös helyre befér a vinyó is, hisz az is akkora

A videókon meg az látszik, hogy mi van merre, látszhat mi van útban stb.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#59118) Hunork válasza ledgeri (#59117) üzenetére


Hunork
veterán

Igen, néztem jó párat, szlovákot is. :)
A VGA tápcsati felül van, ez jó hír. És igen, a floppy helyére megy az SSD.
Praktikus háznak néz ki, rég láttam ilyet, hogy fekszik az alaplap és nem "lóg".
mATX méred tartósan marad, és a HDD száma sem növekszik, max a méretek változnak. (így is sok) Sőt, inkább majd csökken a darabszám.

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#59119) Hunork


Hunork
veterán

Amit nem látok, az az alaplap és a ház teteje közti magasság. Hogy valóban beférne-e: r9 390
30x14 cm a "célterület."

De továbbra is várok hasonlóan jó és stílusos házat a cuccaimnak! :K
És a fő kérdés: szellőzés/hanghatások a mostani Zalman Z3 Plus-hoz képest milyen lehet? :F

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#59120) akoska07 válasza Hunork (#59113) üzenetére


akoska07
nagyúr

Nekem csak az alaplapi tálca alatt lévő üres kihasználatlan hellyel van "bajom",azon kívül rendben van.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#59121) Milán13


Milán13
tag

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni. Jelenleg egy Bitfenix Shinobit koptatok. A Konfigomban 1 VGA, 1 HDD, 1 SSD van. Ettől a háztól szeretnék egy jóval minőségibb darabot hasonló méretben.
A következő paramétereknek kellene megfelelnie:
- ATX
- Noctua D14 beleférjen
- Porvédők mindenhol
- Alblakos
- 120-140mm halk ventik 2-3 db (nem baj ha a házon van szabályozó)
- Minimál, elegáns design (fekete)
- 1 ODD hely előny (nem baj ha nincs)
- 2-4 3,5" HDD hely, ami egyben SSD-t is fogad
- Könnyen nyitható oldalablak (nem a klasszikus bepattintós)
- Szélesebb ház a könnyebb kábelmenedzsment miatt (205mm-től felfelé)

A rászánt összeg 50-70 ezer Ft.

Köszönöm a előre a segítségeteket!

Üdv, Milán

[ Szerkesztve ]

(#59122) #97716736 válasza akoska07 (#59120) üzenetére


#97716736
törölt tag

Egesz jo haz, irtam neki PM-be, hogy amit tud es az arat nezve a szamara bestbuy.
Jo ez hogy a VGA allo helyzetben van, mert az oldalan "lovi" ki a meleget, es igy egybol felfele szal.
A hagyomanyos allo hazakban meg meg beszorul a levego. Hacsak nincs a haz oldalan venti lehetoseg.

10/9-es nalam. :)

(#59123) #97716736 válasza Milán13 (#59121) üzenetére


#97716736
törölt tag

Szia!

Ezeket neztem, ilyen arban mar jokat kapni.

NZXT Phantom 530

NZXT Noctis

NZXT Phantom 630

Be Quiet! Silent Base 800

Corsair Obsidian 450D

Corsair Obsidian Series 750

A te helyedben valamelyik NZXT-t valasztanam, igen tagasak, szellozessel sem lenne gondod, es mindened elfer benne. ;)

[ Szerkesztve ]

(#59124) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Sziasztok!

Kis segítséget kérnék Bitfenix Raiden házamba építettem gépet, de nem tudom megfejteni mi lehet egy kábel dolga és hova kéne dugnom:

[link]

[link]

A házamhoz tartozik:
2 usb (3.0) kábel
Reset, Power kábel
Ventillátor szabályzók (4)
Ventillátor áram kábel
Jack kábel

Ezek mind be vannak dugva, ez az 1 nem tudom mire jó.

Köszi a segítséget.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#59125) zolee0307 válasza NandorHUN (#59124) üzenetére


zolee0307
őstag

Ez 3 pines venti csatlakozó. Nem valamelyik ventié, vagy a vezérlő kábele?

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#59126) Zsmester89


Zsmester89
őstag

Esetleg ledsor vezérlője...vagy tápja lehet.

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#59127) NandorHUN válasza zolee0307 (#59125) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ledek működnek.

A ventillátorok is, mert ahogy képen is van a szabályozó a gép tetején van, vagy akkor ez arra van, hogy szoftwares-en is lehessen szabályozni őket?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#59128) Milán13 válasza #97716736 (#59123) üzenetére


Milán13
tag

Szia!

Köszönöm a tanácsokat! Nekem ezt sikerült eddig kinéznem: Phanteks Enthoo Evolv ATX
http://www.phanteks.com/Enthoo-Evolv-ATX.html

Az általad javasolt Be Quiet és a Corsair-ek (750) tetszenek jobban, az NZXT dizájnban nekem túl futurisztikus.

Mi a véleményed, véleményetek?

Köszönöm, Milán

(#59129) #97716736 válasza Milán13 (#59128) üzenetére


#97716736
törölt tag

Ha elfernek benne a cuccaid, es tetszik ez a dizajn, akkor ez a Te hazad. ;) Neztem ezt a hazat is, csak nem mertem linkelni.

(#59130) Zsmester89 válasza Milán13 (#59128) üzenetére


Zsmester89
őstag

Az én nagy batár cpu hűtőm és a videókarim is simán elfér benne, úgyhogy itt nem lehet nehézségekbe botlani :) Rejtve viszont csak 2 normál vinyót lehet elhelyezni, a többit előre kell pakolni a berakható tálcákra (ssdknek külön van hátul hely).

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#59131) zolee0307 válasza NandorHUN (#59127) üzenetére


zolee0307
őstag

Lehet, alaplapról is tudnád szabályozni.

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#59132) Laccoss válasza NandorHUN (#59124) üzenetére


Laccoss
addikt

Szia!

Kézikönyvben mutatja, hogy a ház tetején van egy ventivezérlő. A gyártó oldalán még videó is van, 5 db ventilátort tudsz vele szabályozni.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#59133) proci985 válasza #97716736 (#59123) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

Phantom 630hoz van teljes ablakos oldallap is, nekem is olyanom van rajta. Egyebkent tenyleg eleg jol szellozik, enyem vizen kb 880Wal megbirkozik (hazon beluli radiatorokkal).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#59134) NandorHUN válasza Laccoss (#59132) üzenetére


NandorHUN
addikt

Igen, de nem ez volt a kérdésem, mert a vezérlőnek nincs külön kábele.

Egyébként hülye volt a kérdésem, rájöttem, hogy csak az egyik venti kábele volt, csak már belegabalyodtam a a sok zsinórba :)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#59135) hunvarlan


hunvarlan
aktív tag

Sziasztok lehet rossz helyen kérdezem előre is bocs ha igen. Azt szeretném megtudni van 1 Xigmatek recon házam és szeretnék az elejébe berakni 1 ventilátort csak nem tudom hogy vehetném le az előlapi borítást sérülés nélkül remélem másnak is van ilyen háza és rakott is bele mert akkor leírná nekem hogyan kellene megcsinálni. Köszi előre is.

(#59136) Milán13 válasza Zsmester89 (#59130) üzenetére


Milán13
tag

Köszönöm! Még két kérdés: A HDD helyek akár a lenti rejtett és a felső opcionális tálcák rezgéscsillapítása milyen? Olvastam itt a fórumon arról, hogy a ház hűtése nem a legjobb, mivel az elülső nyílások és a tetőn lévő kivágások szűkek. Erről van tapasztalatod?

[ Szerkesztve ]

(#59137) Zsmester89 válasza Milán13 (#59136) üzenetére


Zsmester89
őstag

A hátra rejtettekből tuti nem hallani semmit, csavar nélküli gyorsrögzítéses megoldással vannak bepattintva, ha minden igaz az elülsők pedig gumibakon csücsülnek.
Fent nincs ventim, az elsők halkak, ha nem fullon tekernek, akkor nem hallani őket, a szellőzés tapasztalataim szerint tökéletes. Cf radeon + amd procihoz lehet találsz szellősebbet.

[ Szerkesztve ]

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#59138) Simi37 válasza Simi37 (#59110) üzenetére


Simi37
őstag

Erre valaki?

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#59139) Zsinder


Zsinder
aktív tag

Sziasztok!

I7 6700k és egy gtx 1070 köré szeretnék egy házikót.
NZXT H440 tetszik a legjobban de sok helyen olvastam hogy nem a leghűvösebb, ezért elbizonytalanodtam mert nyáron a szobámban 27-29 fok is előfordul és nem szeretnék semmit megsütni.
Nem tudom van e valamilyen hasonlóan szexi és jobb ház nála.
Nektek lenne valami ötletetek?

Köszönöm:R

(#59140) abridabri válasza Zsinder (#59139) üzenetére


abridabri
veterán

Eclipse P400 22k ert
vagy
Enthoo Pro M 30k ert ,es sokkal jobb szellozessel.

(#59141) Zsmester89 válasza Zsinder (#59139) üzenetére


Zsmester89
őstag

Nem melegedősek a komponenseid. Ha nem akarod őket húzni, akkor nevetve jó neki az a ház.
Kolléga által linkelt Enthoo is nagyon jó választás.

[ Szerkesztve ]

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#59142) Zsinder válasza Zsmester89 (#59141) üzenetére


Zsinder
aktív tag

A videokártyát nem biztos, de a procit tuningolni szeretném olyan 4.5 körülre. Egy Dark Rock 3 segítene a hűtésben.

(#59143) Zsmester89 válasza Zsinder (#59142) üzenetére


Zsmester89
őstag

Szép darab az is :) a procid alapon kihajtja a kártyádat.

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#59144) Zsinder válasza Zsmester89 (#59143) üzenetére


Zsinder
aktív tag

A Te házad is nagyon tetszik, csak vajon megéri e a plusz pénzt :) Abban az árkategóriában a Mastercase Maker 5 is nagyon tetszetős.

[ Szerkesztve ]

(#59145) Zsmester89 válasza Zsinder (#59144) üzenetére


Zsmester89
őstag

Az üveg oldal és a letisztult forma kellett, mert a nappali falára lett felrakva. :)

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#59146) sixpak válasza Zsinder (#59139) üzenetére


sixpak
nagyúr

440H-m van, GTX 1070-el és 4690k-val...a vga nem éri el a 60 fokot, nyugodtan vegyed.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#59147) smiti válasza sixpak (#59146) üzenetére


smiti
addikt

Az sem mindegy, hogy milyen venti fordulaton és mekkora zaj kiséretében. Nálam ha minden fullon teker akkor sem sikerül ilyen alacsony hőmérsékleten tartani a GTX 970-et. :(

(#59148) Zsmester89 válasza smiti (#59147) üzenetére


Zsmester89
őstag

Akkor ott valami nagy gebasz van...a strix kártyákat amúgy sem dicsérik mostanában.

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#59149) smiti válasza Zsmester89 (#59148) üzenetére


smiti
addikt

Ezért írtam, hogy milyen hangerővel. Nekem is csak akkor melegszik 71°C felé, ha a VGA gyári vezérlésen van, és így hangtalan. De ha hűteni akarom akkor manuálisan felveszem a fordulatot 60-70% közé és úgy már hüsi is marad. Persze ilyenkor már minden csak nem csendes. :U

(#59150) Hunork válasza Zsmester89 (#59148) üzenetére


Hunork
veterán

Ha Strix, az én tapasztalatom: Afterburnerrel szabályozom. És 50%-ig kussol, 51%-nál már egyes fokozat leválik, 80%-nál hipertér. :D

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.