Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-04 08:17:22

LOGOUT.hu

Spórolj magadnak és másoknak időt, olvasd el az összefoglalót, és annak megfelelően kérdezz!
Aki nem hajlandó elolvasni az összefoglalót, erre bökjön rá:
----> Ajánlott házak adatbázisa <--- frissítve 2024 január
Ha kérdeznél, ennyit írj meg:
1. Mennyit szánsz a házra
2. Mi megy bele (legalább alaplap, CPU hűtő)
3. Bármi más ami Neked fontos (RGB, oldalablak, szín stb)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65001) draco31 válasza fogtunder (#65000) üzenetére


draco31
veterán

Igen, azt észrevettem, hogy szeretik felülre rakni. :(
A jelenlegi házamon ebay-es porszűrő van, jól működik, csak nagy helyet foglal, vagyis 1 centi vastag. De az a ház már egy tragédia.
i5-ös Intel lesz benne, vagy 7. vagy 8. generációs, és GTX 1050 Ti
Gépösszerakóban lesz majd meg a pontos hardver, csak azt mondták várjak még a dologgal, hadd legyen jobban elterjedve a 8. generáció. Amihez csak ATX méretű lapok vannak.

mATX ház esetén hasonló kritériumokkal mi lenne esélyes? Lehet inkább maradok a 7. generációnál, ott a lapok is olcsóbbak és van rengeteg mATX lap is.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#65002) fogtunder válasza draco31 (#65001) üzenetére


fogtunder
nagyúr

mATX-ben még kisebb a választék, én klasszik toronyból igazán csak a Fractal Define Mini C-t szoktam ajánlani, az a kereten is túllóg, meg felül vannak a portjai is.

ha tudod máshová rakni, akkor azt javaslom, én is szórakoztam egy darabig ezzel, aztán inkább csináltam helyet az asztalon és boldogabb lettem.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#65003) draco31 válasza fogtunder (#65002) üzenetére


draco31
veterán

Az asztallal az a helyzet, hogy PC asztal, van direkt polca a gépnek. A gép háta eleje és bal oldala szabad teljesen. A magasság jelenleg 50 centi, de azt kis átalakítással meg tudom oldani 53 környékére.
A csatlakozókkal annyit lehet játszani most jobban megnézve az asztalt, hogy lehetnek felül ha a ház első lábai hátrébb vannak. Gyakorlatilag ha az előlapi műanyag panel tetején vannak a csatlakozók, az legtöbb esetben az első lábak előtt van. Az úgy még rendben van.
Valahogy így.
Vagy mint a Zalman Z9 neo, még talán ez jobb kuckó lenne, van elől is szűrő, és ott felül még jó helyen vannak a csatlakozók.
Így más ház esetleg ami szóba jöhet?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#65004) tomaszka88 válasza abridabri (#64980) üzenetére


tomaszka88
aktív tag

Köszönöm :) Egyébként talán, ami negatívum az Aero 1000-nél, hogy a ventik nem fordulatszám szabályzósak, és már közel nem olyan csendesek , mint amikor első összerakás után vettem használatba.

(#65005) fogtunder válasza draco31 (#65003) üzenetére


fogtunder
nagyúr

a Z9 Neo ár-érték arányban jó, az első porszűrője nem egy nagy szám, de legalább van, amúgy meg nem rossz ház, jó kábelrendezéssel. a gyári ventik sajnos MOLEX csatisak, tehát tápra dugva fix 12V-on mennek és hát nem halkak, ezt lehet 7V-ra moddolni, de jobb, ha cseréled őket.
de a hét elején még volt aprón NZXT S340 Elite 20-ért, abban egyedül felül nincs szűrő, de ha pozitív légnyomásod van, akkor annyira nem gáz, mint az első hiánya, az kicsit komolyabb ház, mint a Z9 Neo.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#65006) fallenag87


fallenag87
csendes tag

Üdv!

egy kis segítséget szeretnék kérni, kinéztem pár házat, érdekelne szerintetek melyik éri meg legjobban közülük
Nem a külső a lényeg, inkább a tágas belső, szűrők, jó szellőzés. Gyári ventik ha jók öröm, de szerintem cserélve lenne úgyis.

A versenyzők:
Aerocool Aero 1000
Phanteks Enthoo Pro M
Sharkoon DG7000
Thermaltake Core V41
Zalman Z11 Neo

Ahogy néztem a 162mm processzor hűtő elfér mindben, ez lényeges szempont még :)

A válaszokat előre is köszönöm.

(#65007) fogtunder válasza fallenag87 (#65006) üzenetére


fogtunder
nagyúr

a Sharkoont nem ismerem, a Z11 Neo nem jó, a Core V41 OK. de én az Aero 1000 és a Pro M közül választanék, attól függően, hogy hány meghajtót akarsz beleszerelni, a Pro M-ben nincs elől gyárilag venti. és a Pro M-ből is megvenném a TG verziót, annak a gyári ventijei nem rosszak.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#65008) fallenag87 válasza fogtunder (#65007) üzenetére


fallenag87
csendes tag

Ezt kihagytam igazad van, 1 ssd, 2 hdd menne bele jelenleg, max 1 hdd-vel bővül a sor a későbbiekben.
Ventim van 12 cm-es 5 így annak hiánya nem gond, teljesen átlátszó oldalú házat nem szeretnék és nem is látszana a mostani elhelyezés mellett.

[ Szerkesztve ]

(#65009) fogtunder válasza fallenag87 (#65008) üzenetére


fogtunder
nagyúr

akkor Aero 1000, vagy van aprón 23-ért egy Phanteks Enthoo Pro, én leginkább azt venném, ha jó állapotban van.

ha elég a 2 HDD + 1 SSD felállás és nem lesz harmadik lemez, akkor Enthoo Pro M. bár ehhez is lehet külön venni HDD tartót, de szerintem az lehúzás.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#65010) fatal`


fatal`
titán

Sziasztok!

Max 30 ezerig keresek házat:

- Új
- NE legyen ablakos, se ledes
- Fekete legyen
- ATX
- Cofee lake platform lesz, hűtő: Alpenföhn Brocken
- VGA MSI GTX 1060 6G ARMOR
- 4 HDD (3,5")
- 1 SSD (2,5" sata, később lehet nvme lesz)

Mit ajánlotok? CM 690-et néztem egyelőre, ami tetszik is.

[ Szerkesztve ]

(#65011) fogtunder válasza fatal` (#65010) üzenetére


fogtunder
nagyúr

alapesetben a Fractal Define S-t mondanám, de abba csak 3 HDD fér. a második tippem a Phanteks Enthoo Pro lenne, de az most csak a Merlinnél van ablak nélküli verzióban és túlmegy a kereten.

pár hangszigetelt ház még van, ami pont belefér, vagy nagyon kicsit lóg túl, BQ Silent Base 600, Fractal Define R4. illetve Nanoxia Deep Silence 3, ebben kicsit kevés a hely a hátlap alatt a kábeleknek, de megoldható a sztori.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#65012) fatal` válasza fogtunder (#65011) üzenetére


fatal`
titán

Nagykerben vásárolok, néztem az enthoo pro-t de csak ablakos fehér van :(

Köszi, megnézem a többit :)

(#65013) #12681728


#12681728
törölt tag

Sziasztok!

Nagy nyűglődések árán sikerült döntésre jutni, és rendeltem egy define S-t. Nem tudja valaki véletlen hogy külön lehet hozzá vásárolni porszűrőt?

(#65014) draco31 válasza fogtunder (#65005) üzenetére


draco31
veterán

A Z9 neo-ra visszatérve, ha a molex csatikban a kábelt az 5v-os ágra raknám, annak lenne bármi értelme? Vagy az már kevés lenne nekik?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#65015) fogtunder válasza #12681728 (#65013) üzenetére


fogtunder
nagyúr

A tetejére? Nem tudok róla. De oda többnyire nem is kell venti, mindenhol máshol meg van.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#65016) fogtunder válasza draco31 (#65014) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Itt linkeltem 7v átalakításhoz útmutatót:

[link]

Én csak simán vennék bele normális ventiket, 5db úgyse kell.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#65017) draco31 válasza fogtunder (#65016) üzenetére


draco31
veterán

Eszembe sem jutott volna, hogy így 7v lesz belőle. Ha ez a ház lesz a vége, akkor venti csere, csak már ott tartanák. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#65018) #12681728 válasza fogtunder (#65015) üzenetére


#12681728
törölt tag

Rendben! :) 4 venti lesz a gepben, akkor ketto elore, egy alulra egy es egy hatra. Esetleg valami alaplapi talca moge telepitheto ventilatorvezerlot tudnal ajanlani? Nagyon szepen koszonom az eddigi segitsegedet! :R

(#65019) fallenag87 válasza fogtunder (#65009) üzenetére


fallenag87
csendes tag

Az Enthoo Pro elég nagynak tűnik, szerintem nem használnám ki és újonnan nem is fér bele a keretbe.
A Pro M hibátlan lenne, az oldalra néző előlapi csatlakozók miatt is jobban tetszik, de nem találtam egy bolt kínálatában sem feketét, a titanium zöld szín nekem nagyon nem jön be :( .

Úgy néz ki marad az Aero 1000, hacsak nem találok valahol fekete Pro M-et.

(#65020) tomaszka88 válasza tomaszka88 (#65004) üzenetére


tomaszka88
aktív tag

Ezt lehet mégis csak átgondolom újra, megnéztem ,de valószínű a régi tápomban van hangja a ventilátornak, és nem a ház illetve procihűtő ventilátorok azok.

(#65021) j0k3r!


j0k3r!
senior tag

Helló!

Biztosan hülyeséget fogok kérdezni, de sajnos nem vagyok jártas a témában: ha vettem egy ilyen házat és szeretnék egy 3.5"-os HDD-t beszerelni, akkor külön kell vennem hozzá belső keretet? Ha igen, akkor tudtok ajánlani típust/boltot, ahonnan érdemes beszerezni?

Előre is köszönöm a segítséget :R

some men just wanna watch the world burn...

(#65022) tpeter77 válasza fatal` (#65012) üzenetére


tpeter77
addikt

Szerintem a választásod a Fractal Define R4 vagy TT Suppressor F31 (ablak nélküli fekete is van belőle) legyen.
Nekem is ez a kettő tetszik, de még én sem tudom melyiket vegyem a kettő közül. :)
Azt mondják itt, mindkettő nagyon jó, hasonló szinten állnak. Az a bajom, mindkettő egyformán tetszik. :D

fogtündér!
F31 gyárilag piros ledes ventikkel van szerelve?

(#65023) abdulka1 válasza j0k3r! (#65021) üzenetére


abdulka1
őstag

Szia!

A képen jelölt 2db nincs benne?

Nem az számít, hogy veszítesz vagy győzöl, az számít hogy ÉN veszítek-e vagy győzök.

(#65024) fogtunder válasza tpeter77 (#65022) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Az F31-ben csak 3 HDD-nek van hely.

Szerintem gyárilag valami olcsó venti van benne, LED nélkül.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#65025) fogtunder válasza fallenag87 (#65019) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Az Aero 1000 sem lesz kisebb, mint az Enthoo Pro.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#65026) fatal` válasza tpeter77 (#65022) üzenetére


fatal`
titán

F31 kicsi (mármint a HDD helyek száma) de a define r4 tetszik :)

(#65027) tpeter77 válasza fogtunder (#65024) üzenetére


tpeter77
addikt

fontos kérdés.
Ha van az alaplapban egy dupla széles vga kártya, akkor hány hdd fér a TT F31 és a Define R4 házba?
ha jól tippelem, az F31-be csak 3, és az R4-be több?
mert ez szempont nálam is.

(#65028) fogtunder válasza tpeter77 (#65027) üzenetére


fogtunder
nagyúr

az F31-ben eleve 3-as keret van, szóval 3. az R4-ben 395mm-ig megy VGA úgy, hogy minden keret bent van, hosszabb esetében vagy 3, vagy 5, ezt most nem vágom fejből, át kellene olvasni teszteket, de most fáradt vagyok.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#65029) tpeter77 válasza fogtunder (#65028) üzenetére


tpeter77
addikt

Mester uram! akkor esetemben az R4 lesz a befutó. :)
jó éjt.

(#65030) MrTwister


MrTwister
őstag

Megérkezett a Phanteks Enthoo Luxe házam :C , mint az aláírásomban is látjátok Gigabyte lapom van RGB Fusionnel, a kérdésem, hogy hogyan tudom rákötni a ház világítását melyik csatit hová dugjam az alaplapon, hogy kommunikáljanak egymással, úgy értem vezérelje? :U

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#65031) Mclovin


Mclovin
senior tag

Sziasztok,

Lehetosegekhez kepest a legkisebb meretu mATX cube hazat keresem ugy 15-25 ezer forint magassagaban.

Eloszor ITX-ben gondolkodtam, de eleg nagy lenne a felar.

Tippek? :R

(#65032) fogtunder válasza Mclovin (#65031) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Fractal Define Mini C, Corsair Air 240, TT Core V21 ebben a sorrendben.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#65033) fogtunder válasza MrTwister (#65030) üzenetére


fogtunder
nagyúr

A vezérlőnek van valahol RGB csatlakozója, azt kell az alaplapra dugni. Lehet, hogy egy kábel kell majd hozzá.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#65034) MrTwister válasza fogtunder (#65033) üzenetére


MrTwister
őstag

:R

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#65035) Mikeee89


Mikeee89
senior tag

Hello. Egy esetleges gépházcsere előtt állok. A jelenlegi házam egy Cooler Master Elite RC 331. Ez már a harmadik gépem kuckója, de újabban egyre több a porszűrős, sokventis ház, amikben jól el lehet vezetni a kábeleket. A mostani házamban max 2 db 120 mm-es ventilátor fér el, egy elöl és a másik hátul. A Cooler Master felső tápos.

A kinézett új ház az ajánlóban is szereplő Aerocool Aero-800 amiben már van kábelmenedzsment, meg mindenhol van porszűrő is. Ebben 5 ventilátor helyezhető el, és jóval nagyobb a hely a videokártyáknak is. A jelenlegi házamban max 27 cm hely van, a mostani Sapphire AMD RX 470 Nitro + 4GB éppen hogy elfér benne, ha több vinyóm lenne, nem férne be.

A gépben ezek az alkatrészek vannak:
- Intel Core i5-4460
- Alap CPU hűtő (valamiért nem melegszik, elégnek bizonyul Artic MX2 pasztával)
- ASRock H81M-HDS R2.0 alaplap
- Sapphire AMD RX 470 Nitro + 4GB
- 16 GB Corsair Vengeance 1600 MHz DDR3
- 2db BE QUIET! Pure Wings 2 120mm házhűtő (elöl és hátul)
- 1 db Crucial SSD és egy db WD 1TB merevlemez

Valószínűleg előrelépés lenne az új ház, de érdekelne a véleményetek, tapasztalatotok a házról, mivel a gyártóval nem volt sosem dolgom. Ha esetleg tudtok, maximum 20 ezer Ft (áfával) árig kérlek javasoljatok még házakat. Fontos lenne rajta az USB 3.0 bemenet elöl. Még a Zalman Z9-et nézegettem, de azzal sincs tapasztalatom.

A jelenlegi házban a videokártya max 70 fok körül szokott lenni, a proci nem nagyon lépi át a 60 fokot. Egy bajom van vele, hogy valahogy rezonál az első házventi, mert elég hangos, ha megfordítva rakom be, akkor nem csinálja, de úgy meg nem kintről szívja a levegőt. Meg a vinyót nem mindegy hova teszem, mert a videokártya eléggé befűt neki, ha magasabbra rakom akkor van mikor 35 fok felett is van, most a ház aljára tettem így max 31 fokra megy fel játék közben. Pedig a játékok az SSD-n vannak, szóval a környezet hőjét veszi át. Amivel mostanában játszok: Simcity 2013, Rise of the Tomb Raider, Forza 7 demo. Előre is köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#65036) smiti válasza fallenag87 (#65019) üzenetére


smiti
addikt

Élőben inkább enyhe zöld, messziről nem is látszik rajta.

(#65037) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

Nem tudom, hogy a jó topikba írok-e, de az a gondom, hogy rohadt hangos a gépem.
A cpu hűtú egy Gammaxx 300 , a vga 1050ti (üresben passzív), házventí, valami deepcool, táp FSP HEXA+ 400, ház: Deepcool Tesseract.

Már kipróbáltam, hogy kihúztam a cpu és a házventit, de akkor is ugyanúgy zúg az egész. A tápot is hallgattam, de szerintem nem az csinálja üresben az is baromi halk.

Szóval arra gyanakszom, hogy a ház olyan szar, hogy valahogy a rezgéseket felerősíti és így zörög az egész. Egyébként az oldallapot fel sem tudom rakni, mert akkor tényleg érezhetően rezonál, viszont ha rányomom a kezem akkor abbamarad a zaj.

Mit javasoltok? Érdemesebb lenne valami komolyabb házba átköltözni, vagy nem feltétlenül az okozza a zajt.

Ha érdemes akkor mit ajánlotok ami minőségi, rendesen össze van rakva, nem fog rezonálni, és fehér színű?

Köszönöm.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#65038) fogtunder válasza Mikeee89 (#65035) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Az Aero 800-ban nincs elől porszűrő, pont most volt róla szó a napokban. 20K-ért van most aprón NZXT S340 elite, az így best buy ennyiért. Vagy sima S340 boltból. Ha előre akarsz lépni, akkor sima Z9-et ne, a Neo nem rossz, arról is most volt szó, olvass kicsit vissza, meg kereső.

A 35 fok melyik dimenzióban meleg HDD-nek? Ha tartósan nem megy 50 fölé, semmi baja nem lesz.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#65039) fogtunder válasza adamssss (#65037) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Ezért nem nagyon szoktam erőltetni azt az árkategóriát, ha minőségi házat akarsz, akkor 20K minimum, de inkább 25-30. Te is mondod, hogy ha ráteszed a kezed, nem zajong, a szar anyagminőség és olcsó gyártás miatt ilyen.

Az ajánlóban a 20-30K kategória már normálisan van gyártva, azok nem fognak így remegni. Phanteks P400 és NZXT S340 van fehérben, a családi kasszát se döntik be.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#65040) adamssss válasza fogtunder (#65039) üzenetére


adamssss
veterán

Igazad van. Soha többet olcsó házat.

Ez szerinted jó lenne nekem: [link]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#65041) Grave_444 válasza adamssss (#65037) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Azért az a táp se túl halk, legalábbis engem zavarna a hangja. Igaz egy 2,5" HDD a leghangosabb a gépemben.

[ Szerkesztve ]

(#65042) fogtunder válasza adamssss (#65040) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Nekem a sima verzió volt, nagyon jó ház, a szellőzése nem a legjobb, de a te konfigodhoz bőven elég lesz.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#65043) apple87


apple87
senior tag

Sziasztok

ehhez a confighoz szeretnék házat, minél kisebbet ami jó ár érték arányban van. mATX, ITX,

köszönöm

(#65044) j0k3r! válasza abdulka1 (#65023) üzenetére


j0k3r!
senior tag

De volt, én voltam a béna. Köszönöm a segítséget :R

some men just wanna watch the world burn...

(#65045) Mikeee89 válasza adamssss (#65037) üzenetére


Mikeee89
senior tag

Nekem akkor csinált ilyesmit amikor a merevlemez nem volt eléggé berögzítve. Próbáld meg valahogy gumialététtel (biciklibelsőből pl) kiékelni a vinyó(ka)t, hátha megszűnik.

(#65046) fogtunder válasza apple87 (#65043) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Fractal Design Define Mini C

I hate morning people. And mornings. And People.

(#65047) adamssss válasza Mikeee89 (#65045) üzenetére


adamssss
veterán

Köszi a tippet. Megnézem, bár sanszos, hogy házvásárlás lesz így is úgy is.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#65048) Mikeee89 válasza apple87 (#65043) üzenetére


Mikeee89
senior tag

mATX házakat nézegess, ITX házba ez az alaplap nem megy bele semmiképp! Az ajánlóban is van pár jó mATX ház.

[ Szerkesztve ]

(#65049) S. Szabi


S. Szabi
őstag

Helló!

Aki microATX-es kockaházat keres, bátran ajánlom az Antec ISK600M-t.

Viszonylag kicsi, szerintem jó az elrendezése, a táp alul van külön, léghűtés esetén nem a procitól szívja el a meleg levegőt, és nagy hűtő elfér benne, pozitív az is, hogy az alaplap fekszik benne, így egy nagyobb procihűtő, VGA sem húzza a lapot, stb... Amiket néztem még házakat, mindegyiknél a proci felett volt a táp.

Több helyen írták, hogy nehezen szerelhető, meg a kábeleket nehéz normálisan elvezetni, szerintem nem vészes, megoldható egész normálisan a dolog.

Az áráért az anyaga is jó, nem túl vékony, nem gagyi. Plusz a táphoz van kihúzható porvédő, és a táp egy gumis-párnázott kereten fekszik. Az előlapja szálcsiszolt, alu, jól néz ki, és majdnem fekete.

A HDD-knél sajnos viszont egyik oldalról a fémhez van rögzítve, másik fele műanyaghoz.

SSD-t rendesen csak a felső, kivehető tálcához lehet gyárilag rögzíteni, de én betettem simán egy csavarral HDD helyre, majd később szerzek hozzá beépítő keretet. Valamint az álján is vannak rögzítések, viszont úgy annyira alacsonyan van, hogy nem lehet rádugni az áram kábelt...

Az oldalán vannak szellőzőnyílások (ide én majd veszek mágnesesen rögzíthető porvédőt), valamint az előlapon oldalt.

A hátránya, hogy nem lehet külön levenni az oldalát, csak egybe a másik oldallal és tetejével, hátra húzva.

A tappancsai egész nagyok, gumirozottak, "Hi-Fi-sen" megoldva.

Korábban volt egy Corsair Obsidian 550D házam, azzal nyílván nem egy minőség/kategória, de hát árban sincsenek közel :)

Összeségében nekem bejött!

(#65050) fogtunder válasza S. Szabi (#65049) üzenetére


fogtunder
nagyúr

kösz, hogy írtál, akartam is kérdezni, hogy milyen ház ez, mikor láttam a képeket. nem néz ki rosszul, nekem csak egy bajom van vele, hogy egy árban van a Fractal Define Mini C-vel, ami pofátlanul jó lett.

a TT Core V21-nek viszont jó vetélytárs lehet, sokkal szebben néz ki, jó lenne tudni, hogy egy komolyabb VGA mennyire melegszik benne.

I hate morning people. And mornings. And People.

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.