Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20901) Tenken válasza Pipó (#20900) üzenetére


Tenken
őstag

Be kell olvastatni a HIDUSBF.sys file-t. Amit valahol itt találsz meg: C:\Windows\System32\Drivers\hidusbf.sys

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#20902) Synthwave válasza 2o1i (#20875) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Én igen, az első 2 rántás után rögtön. A fine tracking is sokkal jobb és messze nem olyan érzékeny az alatta lévő felületre.

--------------------------------------------------

Imurai: Vastag, nehéz és ugyanúgy törik.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#20903) Synthwave válasza Pipó (#20900) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem minden egérnek lehet, szóval kérdés az, hogy mihez kell. Hacsak nem játszol komolyabban valami FPS-t, igazából semmi értelme sincs.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#20904) DarkDeer


DarkDeer
senior tag

Üdv!

Segítséget kérnék egér választásban.
Nagy méretű, vezeték nélküli, lézeres egeret szeretnék.
Ami biztos, hogy Logitech egeret többé nem akarok, valami más kell!
(Logitech MX Revolution egerem bal mikrokapcsolója 2 év átlagos használat után megadta magát. A Logitech garanciában küldött helyette egy Performance MX-et, de ennek is behalt a bal mikrokapcsolója 1,5 év után, és erre már nincs garancia. Egyáltalán nem bánok velük durván, átlagos otthoni használat, nagyon kevés játék. Szóval röhej, hogy 20 ezres egerek nem bírnak 2 évet, holott az ezer forintos vackok bírnak nálam 4-5 évet is.)
Szóval Performance MX méretű egeret szeretnék, nem pici notebook-os méretűt.
Ami mindenképpen kell az a bal oldali oda-vissza gomb, ahhoz ragaszkodok.
Eddig ezt néztem ki: GIGABYTE Force M9 Ice , de bármilyen ötletet szívesen veszek.

(#20905) Imurai válasza DarkDeer (#20904) üzenetére


Imurai
tag

Miért nem cseréltetsz benne Mikrokapcsolót? Párszáz forint!

[oWn]f4te
értem. Wow. És a SS-féle dupla braid?

[ Szerkesztve ]

(#20906) DarkDeer válasza Imurai (#20905) üzenetére


DarkDeer
senior tag

Kösz az ötletet! Ki és hol vállalja a javítást?

(#20907) Imurai válasza DarkDeer (#20906) üzenetére


Imurai
tag

Nézz szét itt az apróhirdetéseknél, de sztem egy műszerész/TV-szerelő se dob hátast a feladattól

(#20908) jaffa 2843 válasza Imurai (#20907) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Igen, szinte bárki ki tudja cserélni, aki kicsit is jártas az aprólékos forrasztásokban. Viszont ha már ott vagy, akkor érdemes mindet kicserélni minőségi japán kapcsolóra. (Lomex.hu, Omron D2F-01F)

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#20909) DarkDeer


DarkDeer
senior tag

Köszönöm az infókat! Bár itt Szarvason nem vállalták a szerelők, de ha tudtok konkrét pesti személyt aki korrektül megjavítja akkor szóljatok.
Amúgy a kinézett Gigabyte egérről mi a vélemény? Esetleg valami más hasonló?

(#20910) jaffa 2843 válasza DarkDeer (#20909) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Dzsidzsabájtok nemszoktak jók lenni.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#20911) DarkDeer válasza jaffa 2843 (#20910) üzenetére


DarkDeer
senior tag

A notebookomhoz egy GIGABYTE GM-M7700B bluetooth egeret használok és elégedett vagyok vele, ezért gondoltam a Gigabyte egérre. De ha van más ötlet szívesen fogadom.

(#20912) jaffa 2843 válasza DarkDeer (#20911) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Ha nem precíziós munkára kell vagy játékra, akkor felesleges sokat rákölteni. Viszont ha ezen felhasználási területek is szóba jöhetnek, akkor a vezetéknélküli nemigazán jó opció.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#20913) Alg


Alg
veterán

Sziasztok!

Irodába kellene egér a default hp pilincka helyett.

Nincs nagy elvárásom, nagyjából:

- Legyen nagy! Itthon egy MS Sidewinder X5 van, ehhez hasonló méretű patkány kellene.
- Nem túl drága, lehetőleg 6-8K max.
- ne legyen túl lassú, a mostanitól megőrülök annyit kell lökdösni mire átér a FullHD-n...

Kb ennyi lenne, nagyon köszönöm a segítséget.

jaffa jól látom hogy a g400 az MX518 forma? Mert akkor még az az opció sem kizárt :DDD - bár az X5 olyan szép a hozzá való bill mellett :B

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#20914) DarkDeer válasza jaffa 2843 (#20912) üzenetére


DarkDeer
senior tag

Csak nagyon kevés játékra használnám.
7-8 éve vezeték nélküli egeret használok, nekem megfelelnek még játékra is.

(#20915) jaffa 2843 válasza Alg (#20913) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Vidd el az irodába az X5-öst, magadnak pedig végy egy G400-at :P

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#20916) Pipó válasza Tenken (#20901) üzenetére


Pipó
őstag

Köszi, ezt meg is találtam, megadtam neki. Csakhogy a syswow64-ben is találnom kellene egyet, létre is hozta benne külön a drivers mappát, de ebbe olyat nem tett. Így sajna nem is működik csak 125-ön.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#20917) Pipó válasza Synthwave (#20903) üzenetére


Pipó
őstag

MS Intellimouse egér, és fps-hez is kellene.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#20918) Synthwave válasza Imurai (#20905) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Még vastagabb és még nehezebb.

Ha kábel, akkor Diamondback 3G meg Salmosa.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#20919) Imurai válasza Synthwave (#20918) üzenetére


Imurai
tag

Vagy 800 ft-os Trust :P Az könnyű és még nem tört meg (bár nem is viszegettem még sehova.

[ Szerkesztve ]

(#20920) tixem válasza Imurai (#20919) üzenetére


tixem
addikt

amúgy ha tényleg ocsóé' kell egér én erről csak jót tudok mindani, 5 éve vettem mediaban kemény 800 Forintért, és azóta mindennapi használat, fps főleg cod2. Most, hogy a g400 leváltotta pihenget, de bf3-ra még van, hogy most is előkapom, mert nagyon jó. Vagy csak megszoktam 5 év alatt :DDD

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#20921) jaffa 2843


jaffa 2843
Ármester

Logitech G100s, az első tapasztalatok. Innen lapozva egyre több infó :)

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#20922) Imurai válasza tixem (#20920) üzenetére


Imurai
tag

Nem olcsóra vágyom, hanem tartósra és ergonómikusra. Remélem az Ikari az lesz. Csak jönne már! :D

(#20923) ng0ofy válasza jaffa 2843 (#20912) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Ezzel nem értek egyet. Ha már csak napi 6-7 órát tologatsz vmi rettenetet az asztalon, ami nem elég ergonomikus és felesleges mozdulatokat és stresszt okoz, akkor megéri inkább drágábbat venni egyszer. Évek alatt behozza az árát.

Most a munkahelyemen egy darabig kénytelen voltam "default hp pilincka" (köszi, Alg :D) egeret használni. Zsibbadó kisujj, elfáradt csukló, rengeteg mamizás és ideg lett a vége, pedig csak egy hónapról van szó. A munkám hatékonyságán, ami sima tologatás, meg ablakbezárás és OK-ra kattintás is egyből látszik, hogy valami nem jó, számokban mérhetően. Szóval szerintem megéri egy kis időt és pénzt rászánni a dologra...

Persze lehet keménykedni (egyesek szoktak), hogy "tescos egérpaddal meg a legolcsóbb egérrel is olyan király vagyok, mint a drága egereikkel egyesek", azonban a kép árnyaltabb, mert elég olcsón lehet venni jó egeret ebayről és nem feltétlenül vicces, amikor évek óta nem érzed a kisujjad, mert krónikus ínhüvelygyulladásod van vagy ha úgy remeg a kifáradt csuklód, hogy nem tudsz megenni egy tál húslevest és még alkesznak is néznek :D Más kérdés, ha az is vagy, egyéni probléma (:

(#20924) jaffa 2843 válasza ng0ofy (#20923) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Teljesen félreértetted a mondanivalóm, úgy érzem. Nem azt mondtam, hogy olyat vegyen általános felhasználásra, ami kényelmetlen. Ez nyilván nagy ostobaság lenne. :D

3. bekezdés: :DDD :DDD :C

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#20925) ng0ofy válasza jaffa 2843 (#20924) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Nem neked szólt, csak általában (: Bár te is eléggé lezáratlanul hagytad a mondatot...

Az új szériás logitech G egerekből már van valakinek? Az a csíkozott rész a legjobban kopó részeken milyen anyag és milyen a tapintása?

[ Szerkesztve ]

(#20926) jaffa 2843 válasza ng0ofy (#20925) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

"eléggé lezáratlanul hagytad a mondatot..."
Megesik, ha war közben fórumozik az ember és gyorsan oda-vissza kell alt+tab-olni :D

"Az új szériás logitech G egerekből már van valakinek?"
Még azt sem találtam meg, hogy nonnan lehetne rendelni :D

Kicsit lejjebb van róluk info, de a felületről még nem találtam semmi lényegeset.
Az a G100s érdekes lehet számomra.

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#20927) WolfheartGR


WolfheartGR
őstag

Akkor SteelSerises Kana White kicsit bővebben az én szememmel:
Az egér pontos, szavam nem lehet rá ( in game és mouse settings legalul). Kiakasztani sem sikerült pedig gyúrtam rá erőst.
Nagyon szép amikor még tiszta, teljesen eyecandy, aki látta mind lesett, hogy miezmiez, dejól néz kiez. Énisakarok. Más kérdés, hogy a fehérsége miatt cca 8 óra játék után úgy néz ki mintha valahonnan guberáltam volna, szóval aki ilyent vesz az készüljön, hogy pucolgathatja szorgosan. A felülete nem lakkozott, hanem sima fröccsöntött, izzadok is vele összefele becsülettel. A fő gombok nyomáspontja nagyon jó, ha lelógattam az ujjamat a végéről akkor is gond nélkül bevette az input. Az oldalgombok nyomáspontja is jó, ha meg akarod nyomni el fogod találni mert hombárnagy az egérhez képest. Más kérdés, hogy a kettőből maximum egyet fog használni az ember a szimmetrikus design miatt, fingertipen rendszeresen benyomtam véletlenül, megszokást igényel (már rájöttem, hogy kell fogni benyomódás ellen. A görgőn kicsit összefolynak a fokozatok, lehetne elkülönültebb, aki ezzel akar fegyvert váltani annak ez hátrány mindaddig míg összekopik a perifériával. Drivere nagyon jó, semmi felesleges bizbasz. Cpi-t négy lépésben állíthat az ember: 400/800/1600/3200. A görgő ledjének fényereje is 4 lépésben állítható pont mint a cpi vagy a polling rate. Van statistic menü is, biztos kell valakinek, nekem nem. Amúgy sem csinál semmit, csak ha elindítod.
A kábele bosszantóan merev, rögzíteni erősen ajánlott.
Negatívumjai ellenére nekem nagyon tetszik az egér, teljesen jó helyen van az első hszban, viszont az új ára kissé erős (de inkább nevetséges)...

Teszt"környezet":

Pad: Corepad C1 XXXL
Játék: Quakelive
Cpi: 400
Polling Rate: 500hz
Ingame mouse settings:
seta in_mouseMode "win32(Raw)"
seta in_mouse "2"
seta m_cpi "0"
seta sensitivity "4.25"
seta cl_mouseAccel "0"
seta cl_mouseAccelStyle "0"
seta cl_mouseAccelPower "0"
seta cl_mouseAccelOffset "0"
seta m_pitch "0.020"
seta m_yaw "0.018"
seta m_side "0.25"
seta m_forward "0.25"
seta cg_zoomSensitivity "1"
seta m_filter "0"

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#20928) MarcZ válasza WolfheartGR (#20927) üzenetére


MarcZ
senior tag

Ezek szerint akkor jó kezekbe adtam a rágcsálót. :)

A man's got to do what a man's got to do.

(#20929) Synthwave válasza WolfheartGR (#20927) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ha a cl_mouseAccel 0, a Power/Style/Offset-et megadni fölösleges.

Az m_side és m_forward-nak semmi értelme nincs, hacsak nem az egér mozgatásával oldalazol és mész előre-hátra, ill. ha az in_mouse 2, akkor tudjuk, hogy Win32(Raw). : )

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#20930) WolfheartGR válasza Synthwave (#20929) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Ez a te cfg-d, csak kivettem az accelt. ;]

Jameg átfestettem benne az enemymodellt de az itt nem látszik, ahogy a fov meg a picmip cserék sem. :)

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#20931) Synthwave válasza WolfheartGR (#20930) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Tudom, hogy az enyém (volt).

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#20932) jaffa 2843 válasza WolfheartGR (#20927) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Nah, ez örvendetes. Még várok kicsit, hogy ezt vagy a G100s-t próbáljam-e be.Örülnék, ha az is legalább annyire jó lenne, márcsak az oldalgombok hiánya miatt is.
Görgő töknyóc, teljesen elvagyok a WMO görgőjével is. Amúgy is csak böngészésnél használom.

Most már csak azon izgulj, hogy ne fájjon tőle a csuklód, mert akkor nem fogod kiadni a kezed körül egy próba erejéig sem. :P

A Corepad C1-ről miféle véleményed vala? Szeretnék egy másodpadot is beszerezni, de a goliathus-ok nekem gyorsak voltak.Vagy túl jóak a saját hyperglide-ok :D

Ne fórumozzatok részegen. Rettenetesen összefolyik minden, ami csak összefolyhat :O

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#20933) Buster17


Buster17
addikt

Hali!
Mire jók a súlyok amik egérhez járnak?

(#20934) ng0ofy válasza Buster17 (#20933) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

1: Hivatalos verzió: Olyan súlyú lesz az egér, amilyennek Te szereted.
2: funkcionalista: mivel ahhoz, hogy belerakd, úgy kell kialakítani, stb bizonyos szempontól csak még nehezebb lesz az egér, tehát ha könnyűt akarsz, az ugrott. Ha igazán nehéz egeret akarsz az a pár gramm nem segít. Tehát értelmetlen.
3: egyszerű: Parasztvakítás.

(#20935) Mirman


Mirman
őstag

Sziasztok , be lehet állítani azt akármelyik plusz nagyujj gombos egéren hogy mondjuk amikor nyomva tartom a gombot akkor leveszi az érzékenységet mondjuk a felére ? Vagy ez valami külön feature amit csak bizonyos egerek tudnak kifejezetten erre a célra kitalált gombbal ?

(#20936) Synthwave válasza Buster17 (#20933) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Semmire.

mod: Bocs, hogy többe kerüljön.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#20937) ng0ofy válasza Mirman (#20935) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Ha jól sejtem a hüvelyk ujjadra gondolsz... A legtöbb egéren van külön állítógomb, de van amelyiken nincs, ezeken driverből tudod megoldani. Ha tudja kezelni az egér drivere a gombhoz társítást, hát tudod a hüvelyk ujjadnál lévő gombra is. Ha írnál konkrét egeret és konkrét ujjat :D tudnék segíteni is ;)

(#20938) Mirman válasza ng0ofy (#20937) üzenetére


Mirman
őstag

Picit verem a fejem a falba ettől a nagyujjas mondatomtól... Mellesleg nincs konkrét egér csak puhatolózok hogy mi lenne az a minimális ár amiért lehet olyan egeret kapni ami azt tudja. Nem az ultra gagyi kategóriára gondolok hanem elfogadható áron 5 és 15 ezer forint között kapható.

[ Szerkesztve ]

(#20939) ng0ofy válasza Mirman (#20938) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Szétnézel az első hozzászólásban az ajánlott egerek közt, elmész, megtapogatod őket valahol és amelyik jó fogásra azt veszed a CPI állítást pedig megoldod utána egérfüggően, mert más és más lesz a megoldás (: A lényeg úgyis a fogása.

(#20940) Buster17 válasza ng0ofy (#20934) üzenetére


Buster17
addikt

hát ez tényleg egy baromság

(#20941) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Van egy 1000dpi-s cannon mousja haveromnak ez mennyire jó?

(#20942) jaffa 2843 válasza Mr. Erikszon (#20941) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Nekem van egy szakadt trabant ülésem. Mennyi idő alatt jutok el vele Nyíregyházára? ;] (If you know what I mean)
Viszont kényelmes. :DDD

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#20943) Xero


Xero
nagyúr

Gyors stratégiai kérdés.
A leghűbb társam, a 10 éves IME 3.0-m kezdi végleg feladni a küzdelmet. Már réges-régen rommá kopott, viszont most már a bal mikrokapcsoló is döglődik (a kijelölés vagy a drag&drop lassan mission impossible). Feltételezem, hogy javítható lenne a mikrokapcsoló (erre mondjuk jöhetne alkatrész forrás ötlet csak, hogy megmentsem a nagy öreget az utókornak), de jó lenne egy friss darab is.

Már közel sem nyúzom olyan erőkkel (irgalmatlan mennyiségű CS-t és tervezést kapott anno), mint hajdanában, lényegében második-harmadik vonalas pointer eszköz lenne, de mindenképpen jó minőségre, és ugyan arra az érzésre vágyom.
Amennyire látom hivatalosan kivonták a forgalomból (megint), de ebay-en fellelhetőek új darabok.

Most pedig jön a lényegi kérdés:
A Kínából szállított darabok valóban 1:1-ben azonosak a régi/régi-új modellel? A festése nem igazán érdekel, az lehet már fekete, csak a mechanika és az érzékelő legyen ugyan az. Konkrétan ezen a darabon akadt meg a szemem: [link]

Ha ez tényleg ugyan azt nyújtja mint a nagy öregem, akkor már rendelem is meg, de mindenképpen szükségem lenne egy megerősítésre.

A válaszokat előre is köszi. :R

[ Szerkesztve ]

(#20944) Synthwave válasza Mr. Erikszon (#20941) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mint vasárnapi ebédre a köptető tea és ricinusolaj. Szóval egy álom. :DDD

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#20945) Synthwave válasza Xero (#20943) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

3.0 az 3.0. fleSs nemrég vett egyet, de csak kipróbálta és most árulja aprón. Szerintem egy egrest még engedne is. : )

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#20946) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

1000dpi és 800dpi között nagy különbség van?

(#20947) MarcZ válasza Mr. Erikszon (#20946) üzenetére


MarcZ
senior tag

Pontosan 200 CPI.

A man's got to do what a man's got to do.

(#20948) Mr. Erikszon válasza MarcZ (#20947) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Jó de az érződik?

(#20949) WolfheartGR válasza Mr. Erikszon (#20948) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Befejeznéd a hsz gyűjtést?

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#20950) phenomHUN


phenomHUN
aktív tag

Április bolondja :) :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.