Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20401) Omega81 válasza Synthwave (#20400) üzenetére


Omega81
senior tag

:)

No, nagyon hasznos volt az általános leírás, teljesen képbe kerültem, mikre kell figyelni.
Nagyfiam osztálytársa kért tőlem tanácsot.
Nos, számára kéne egy játékpatkány. Garis, lehetőleg új. A kerete maximum 12 ezer forint, feltétele, hogy legalább 2-3 programozható gomb legyen rajta.
Jómagam Logitech- et ajánlottam, mert nagyon jó tapasztalataim vannak magamnak is, de nem zárkózom el mástól... ám elsősorban e cég választékából kérem, segítsetek nekem valamit választani.

Bónuszkérdés: EZT nézte ki magának a srác, mielőtt megkeresett, és kérdezte a véleményemet. Tapasztalatok? Mert ez már ránézésre nem ergonomikus...

Ui.: nem baj, ha olcsóbb. Futárral lenne Nagykanizsára, ezt kalkuláljuk hozzá.

Köszönöm a közreműködéseteket. :R

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#20402) WolfheartGR válasza Omega81 (#20401) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Logitech G400.
A rat széria nem a megbízhatóságáról híres.

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#20403) Omega81 válasza WolfheartGR (#20402) üzenetére


Omega81
senior tag

Kösz. Magam is így gondoltam. 2005- ben rendeltem egy MX518- at, egészen 2011- ig megbízható társam volt. Ez meg 1:1 az utóda. Biztosan jó lesz a srácnak. Csak ők annyira a design- t nézik, és a csiri-csárék jönnek be nekik. Pedig ez a letisztult, ergonomikusság a lehető legjobb.

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#20404) WolfheartGR válasza Omega81 (#20403) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Célt ér az időszakos földmunkás látásromlásáért elkövetett erőfeszítése a gyártónak. ;)

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#20405) Omega81 válasza WolfheartGR (#20404) üzenetére


Omega81
senior tag

:D

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#20406) neduddgi8456


neduddgi8456
csendes tag

Sziasztok!

A Logitech G9x alkalmas a Fingertip grip re?

Előre is köszi!

(#20407) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, holnap megyek egy logitech mk520-as szettért, ami a több, mint 5éves ex110-es szettet fogja váltani.

Mint olvastam sajnos az mk520-hoz adott egér (m310) nem vmi jó, illetve méretben sem a legjobb.

Kinéztem helyette egy logitech m705-ös egeret.

Az lenne a kérdésem, hogy ez mennyire jó/megbízható egér?
Vagy esetleg tudtok ajánlani vmi hasonló egeret (főleg méretben és súlyban), ami unifying vevős és nem drágább?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#20408) Isual válasza Isual (#20398) üzenetére


Isual
veterán

Fel! :)

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#20409) scream válasza Isual (#20408) üzenetére


scream
veterán

Sziasztok!

Történt egy kis "baleset" az A4Tech XL-747H görgője eltört (a tengely megadta magát).

Ugyan megragasztottam pillanatragasztóval, de már nem a régi, ezért (mivel már nem egy új darab és rendesen volt használva) egy hasonló egér beszerzésén.

Milyen egereket tudtok ajánlani hasonló szegmensben ? Leginkább FPS,RPG,RTS játékokkal játszom és ebben a 6-7ezres kategóriában keresgélnék.

(#20410) Arkennys


Arkennys
addikt

Sziasztok. Gondolom nem vág pontosan a fórum profiljába, de illőbbet nem találtam érdeklődésemnek. Találtam egy hirdetést, ahol egy sharkoon tactix bill.-t és egy A4Tech X7 XL-747H egér van párban eladóként. Utóbbi már régóta tetszik. Vannak vele itt valakinek tapasztalatai? (előttem hozzászólónak látom ilyen van pl, bár látom, történt vele gikszer) Ha igen, jók avagy rosszak?

(Plusz kicsit majdnem gyanúsan olcsó így a kettő együtt, az eladó 19 napja regelt, de telszámot, nevet adott, és személyes átvételtől nem zárkózik el. Bizalmatlan nem akarok lenni, de közben annyiszor olvasom a rossz üzleti tapasztalatokat...kicsit tanácstalan vagyok emiatt. Bocsánat a HSZ off részéért, de érdekelne, tapasztaltabb üzletelők mit gondolnak esetleg. Köszönöm. Válasz privátba is jöhet, hogy miattam ne szemeteljük tele a fórumot az utóbbi érdeklődésemmel.)

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#20411) drtimot válasza Arkennys (#20410) üzenetére


drtimot
aktív tag

Első hozzászólást ajánlom a figyelmedbe, legalább az ajánlott egerek listáját.
Sajnos ha minőségi és megbízható egeret keresel, az A4techeket nem szokták ajánlani - kivétel talán csak az X710. Ha olcsó és jó egeret szeretnél, a legjobb opciód az Ebay.

Ha ki tudod próbálni a személyes átvételnél, akkor nehéz trükközni. A legtöbb csalás vakon előre utalásból ered. Ebayen is csak olyannal érdemes üzletelni, aki "trusted seller", vagy 100%-hoz közeli pozitív visszajelzése van több száz termék után - egy ilyen account nem fogja a saját hírnevét (=üzletét) rontani avval, hogy átver valakit.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

(#20412) Arkennys válasza drtimot (#20411) üzenetére


Arkennys
addikt

Igen azt tudom, azért érdeklődtem. Személyes átvétellel nincs gondja, csak ezért utazok át Pestre, de így a kipróbálás már esélytelen.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#20413) Newyorker


Newyorker
addikt

Sziasztok!

Kér kérdésem lenne. Jelenleg van egy MX518-as egerem és a kérdésem az, hogy érdemes e letölteni a setpoint drivert? Jó az vmire?

A másik pedig tervben van véve egy másik egér, mégpedig razer imperator, de nem látom az 1. hsz-ben, hogy ajánlott egér lenne :S vélemény róla?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#20414) eastsider


eastsider
nagyúr

sajna nem kaptam választ a kérdésemre :((

5k körül keresek nano vevős vezetéknélküli egeret.
jelenleg egy microsoft wm 3500-at. ez jó, csak meghalt a görgő, és elöregedtek a gumik (2 éves).
nem muszáj picinek lennie
ebay is játszik

[ Szerkesztve ]

(#20415) scream válasza Arkennys (#20410) üzenetére


scream
veterán

Igazából szerintem jó kis egér és a görgője csak azért adta meg magát mert elképzelhető,hogy picit nagyobb erőhatás érte, mint amennyi a megszokott ... :DDD

És igazából én nagyon elégedett vagyok/voltam vele miután megvettem, előtte egy Logitech G9x-em volt, és nekem ennek a formája,viselkedése sokkal jobban bejön mint a G9x-é.

Ebben az alsó 5-6ezres kategóriában van valamilyen ajánlott egér (esetleg amit még játékra is lehet használni?) ?

[ Szerkesztve ]

(#20416) n3zold3r válasza Newyorker (#20413) üzenetére


n3zold3r
csendes tag

Imperatort nem ajánlanám, most adtam el én is az enyémet. Az optikája nem olyan rossz, de néha ugrik (razer mantis padon) de nagyon ócska a kattintás érzése, a jobb klikk meg mintha akadna kicsit (valószínű reszelgetéssel meg mikrokapcsoló cserével jó lenne de a tököm akar faragni egy ilyen drága egeret).

Ha jót akarsz veszel egy Logitech G400-at az úgy is a MX518 utódja és nagyon jó egér, vagy ha Razer akkor Deathadder akár az új 2013-as.

(#20417) Newyorker válasza n3zold3r (#20416) üzenetére


Newyorker
addikt

Én csupa jót olvastam az imperatorról :S nem lehet, h a te darabod nem volt 100%-os? :S gondolkodtam még a G500-ban is, arról vélemény_?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#20418) Synthwave válasza Newyorker (#20413) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Driver: Nem igazán. Attól még kísérletezhetsz vele.

Imperator: Tekintélyes visszalépés egy MX 518-hoz képest. A réginek Z-axis problémák, perfect control-gyengeségek, az új "duál szenzoros" meg zsellérflashbang (parasztvakítás :DDD) aranyárban. Plusz optikai szenzor, hogy kalibrálja a lézerest a felülethez..ugggyan már..

G500: A szubjektív része, hogy nehéz féltégla, az objektív része, hogy Avago ADNS-S9500 szenzor, felületfüggetlen pozitív gyorsulással. Nem teljesen ócska az elektronika, G9x-ben is az van pl., de az MX 518 bele (A3080(E)) jobb. Az oldalra dönthető görgő jópofa funkció, de nem túl nehéz élni nélküle.
Nem minden arany, ami fénylik - a túlnyomó többség biztos nem.

Ha szereted az MX 518 fogását, teljesen fölösleges lecserélni bármire is, csak pénzkidobás (vagy visszalépés).

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#20419) Arkennys válasza scream (#20415) üzenetére


Arkennys
addikt

Köszönöm :) Igazából jelenleg egy microsoft wireless mouse 5000-et használok, játékra is. Nekem megfelel, fogásra-súlyra nagyon jó. Csak DPI nem ártana állítható játékokhoz pl. Ez az A4tech nagyon jó formájú, legalábbis nekem külsőre tetszik, és formára is jónak tűnik. Akkor azért te is meg voltál vele elégedve a törés előttig :)

Egeres kérdésedre egy kérdőjeles Gigabyte-ot kérdeznék vissza félve (pl GM-M6900)...annak van ebben az árkategóriában is "gamer" besorolású rágcsálója, bár véleményileg sokfelé olvastam nem a legjobbat az egereikről, de személyesen még nem volt bajom termékükkel. (bár egerem tőlük még nem volt). Csak egy opciónak eszembe jutott ilyen árkategóriában.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#20420) Newyorker válasza Synthwave (#20418) üzenetére


Newyorker
addikt

Pontosítanék nem lecserélni szeretném, hanem ezt bevinni melóba, és ide egy másikat :) meg nem válok az 518-tól amíg meg nem hal :)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#20421) Synthwave válasza Newyorker (#20420) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Ha szereted az MX 518 fogását.."

---> G400 és a nagy kérdés eldőlt.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#20422) Newyorker válasza Synthwave (#20421) üzenetére


Newyorker
addikt

G500-ról vélemény?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#20423) Synthwave válasza Newyorker (#20422) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Már írtam.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#20424) Newyorker válasza Synthwave (#20423) üzenetére


Newyorker
addikt

Jah sry! Te milyen egérre esküszöl? :) neked milyen van

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#20425) Synthwave válasza Newyorker (#20424) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Logitech MX 300, Razer Salmosa, Logitech G1.

A Ninox Aurora nagyon ígéretesnek látszik.

Ill. a régi Microsoft-ok (WMO 1.1a, IMO 1.1a, IME 3.0). Tenyeresekből MX 500, de én a kisméretű és pehelysúlyú dolgokat favorizálom.

Most van zöld Razer Diamondback 3G, MS IME 3.0, de a Salmosa-t használom (800 cpi, 500 Hz, no driver, accelfix).

Egy hibátlan (netán bontatlan :Y) MX 300-ért odaadom a szomszéd veséjét. Mind a kettőt.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#20426) Newyorker válasza Synthwave (#20425) üzenetére


Newyorker
addikt

:))) még a G5-öt néztem, emlékszem még az jött annó az MX518 után és nagyon tetszett :)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#20427) Newyorker válasza Synthwave (#20425) üzenetére


Newyorker
addikt

illetve még ami n agyon tetszik az a Apple Magic egere, bár az nem tudom, h win-re milyen is lenne :S

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#20428) Synthwave válasza Newyorker (#20426) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

G5 --> Elég gyengus, teljesítményben (perfect control, fine tracking tekintetében - némelyiknél még jitter-ről is tesznek említést) MX 5xx széria alatt jóval.
1.1 (NEM 1.2) firmware frissítéssel (kék "Refresh"-ekben már gyárilag az van), 1000 cpi alatti beállítással, nem-homogén mintázatú szövetpadon (pl. Allsop Raindrop), mid-high sens-re még a használható kategóriába tartozik, de nem erőltetném túlságosan.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#20429) Isual


Isual
veterán

Valaki írna egy normális vezetéknélküli egeret 5k körül? Laptophoz. :U

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#20430) Synthwave válasza Isual (#20429) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Valami Logitech (garancia miatt), ami kijön ennyiből.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#20431) Isual válasza Synthwave (#20430) üzenetére


Isual
veterán

Köszönöm.

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#20432) nyunyu válasza Isual (#20429) üzenetére


nyunyu
félisten

Abbol max valamelyik mutyur L jon ki.

Mostani kinalatbol M235 (=M315)
Utobbiakat unifying vevovel+dontheto gorgovel+dekorativ mintaval M325 neven is aruljak, ~1k-val dragabban.

Vagy ha akad meg valahol neked tetszo mintaju M305, az jobban megeri mint a nem dontheto gorgos M235.
SetPointtal a gorgo billentes atdefinialhato +2 gombra!

+2 gombos, plusz dontheto gorgos M345 mar nagyon kilog az 5k-s keretbol.

MS egeret mostanaban nem merek javasolni.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#20433) execute93


execute93
őstag

Sziasztok.

Van egy Razer Abyssus egerem. Az normális, hogy zörög benne valami?0.o
Leszedtem a tetejét, de rájöttem hogy kb semmit sem tudok piszkálni, max a lámpát.
Gondolom a csúszótalpat le kellene vennem, hogy hozzáférjek a csavarhoz. De hát nekem jó az a talp, szóval nem szeretném leszedni. A bal klikk ma picit fura lett. Mintha akadna egyet, amikor lenyomom. Nagyon minimális, de játék közben mégis zavaró, meg úgy általános használat mellett is. Erre nincs valami ötletetek? Vettem 13 ezerért azt ilyen gondok vannak..
A jobbal semmi gond, az teljesen simán megy.

:R

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#20434) Synthwave válasza execute93 (#20433) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"De hát nekem jó az a talp, szóval nem szeretném leszedni."

Nem értem, hogy ez miért releváns. Meg hogy szedted le a tetejét, ha nem csavaroztad szét?

"Vettem 13 ezerért azt ilyen gondok vannak.."

OMG. Keményen horror-árban vetted - még akkor is, ha a posta is benne volt. : /

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#20435) krichd1


krichd1
addikt

Sziasztok!

Egy kényelmes, halk működésű vezetékes egeret keresek irodai munkára max. 6000Ft-ig. Mit tudnátok nekem ajánlani ?

Ma kicsit megszívattam magam, mert utánakeresgélés nélkül vettem egy Logitech M115-t (gondoltam mivel Logitech, nem lehet olyan rossz), ami egy borzalom, holnap viszem vissza. Egy kis Speedlink egeret váltott volna le, ami 4,5 év után adta meg magát, addig tökéletesen megfelelt nekem. Az M115 nekem kényelemben sem felel meg, borzalmasan hangos a görgője, a vezeték hosszát is sikerült elspórolni. :(((

[ Szerkesztve ]

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#20436) execute93 válasza Synthwave (#20434) üzenetére


execute93
őstag

Hogy szedtem le? Mag a teteje az leszedhető.[link] Alatta van egy "védőburok" azt kell lecsavarozni gondolom.
Szerintem a 13e. nem kevés összeg. De hát kinek mi.

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#20437) nyunyu válasza execute93 (#20436) üzenetére


nyunyu
félisten

Vekony pengeju kessel/tapetavagoval finoman alanyulsz a tappancsnak, figyelve arra, hogy a ketoldalas ragaszto a teflonon maradjon, es ne az eger hasan.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#20438) Synthwave válasza execute93 (#20436) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

link--> És ezt hogy csavar nélkül?

13k: Hát nem az, főleg egy Abyssus-ért. ~9k reális, aprón 4-5k, eBay-ről 5k az új Mirror.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#20439) n3zold3r válasza Synthwave (#20438) üzenetére


n3zold3r
csendes tag

Az az ebayes 5k-s mirror szinte tuti h fake, pár emberrel beszéltem már ebayen akihez odaért, de azért kíváncsi leszek ha egyszer ideér az enyém.

(#20440) Isual válasza nyunyu (#20432) üzenetére


Isual
veterán

neked is! :R

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#20441) execute93 válasza nyunyu (#20437) üzenetére


execute93
őstag

Köszönöm. Mitől akadhat egy kicsit a gomb lenyomása közben? Vannak ilyen hibák?
(#20438) [oWn]f4te A szegélynél becsúsztattam egy vékonyabb csavarhúzót és az egér vonalát követve végigcsúsztattam.

[ Szerkesztve ]

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#20442) Synthwave válasza execute93 (#20441) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Na jó, de a csavar rögzíti a fedőt. Így nem tudod rendesen szétszedni, max. ha eltöröd.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#20443) execute93 válasza Synthwave (#20442) üzenetére


execute93
őstag

Így van. Akkor jöttem rá, amikor a védőburoknál találtam magam. Gondoltam, hogy valami beragadt, de hát semmi.. Full tiszta. Nem tudom mi lehet a baja. Érzem hogy nem jó.

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#20444) nyunyu válasza execute93 (#20441) üzenetére


nyunyu
félisten

Nem lehet, hogy lifeg a gombja az egernek, igy eloszor a levegot nyomod, aztan a Razer gazdasagos mikorkapcsolot? *
Ezen lehet segiteni, hogy az kapcsolo billentyujet elsuto nyulvanyra raksz egy(-ket) reteg celluxot.

* Ujabban kinai Omronra se tellik nekik.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#20445) krichd1 válasza krichd1 (#20435) üzenetére


krichd1
addikt

Nehezet kérdeztem ? :F

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#20446) scream válasza krichd1 (#20445) üzenetére


scream
veterán

Szerintem igen, mert én sem kaptam választ az 5-6ezer Ft-os milyen egeret vegyek kérdésemre. :DDD

(#20447) Synthwave válasza scream (#20446) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

MS WMO 1.1a, Logitech MX 310 / G1 --> eBay.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#20448) krichd1 válasza Synthwave (#20447) üzenetére


krichd1
addikt

Ezek közül melyiknek a leghalkabb a gombja, görgője ? Ebayen sok belőle a hamisítvány ?

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#20449) drtimot válasza krichd1 (#20448) üzenetére


drtimot
aktív tag

Ezeket nem nagyon hamisítják szerintem, nem lenne belőle nagy hasznuk. A divategereket szokták.
Trusted Sellertől kell vásárolni, ott nem fognak átvágni.

Nekem mx310-em és WMO-m van, a kettő közül mindenképp a 310-es a halkabb, ha jó állapotban vannak a mikrokapcsolói.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

(#20450) deatom válasza krichd1 (#20448) üzenetére


deatom
tag

mx310: én innen rendeltem még tavaly, új, és kb. másfél hét alatt megjött mx310

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.