Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20101) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

4000 HUF környékén még mindig a A4TECH X-710BK a jó választás?

Köszi: RR

═════════════════════════════════════════

(#20102) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok!

Erősen gondolkodom egy komolyabb egér vásárlásán. Eddig a kiszemelt, az általatok is erősen ajánlott Logitech G400-as volt. Igen ám, de közben elkapott a GW2 "láz", és szeretnék egy többgombos egeret vásárolni. Na most a Razer Naga családra irányult a figyelmem, azon belül is a:

Razer Naga: [link]

Razer Naga MMOG Molten Edition: [link]

Razer Naga 2012 MMO: [link]

Érdekelne, hogy mennyire kényelmes (nagy kezem van, és a tenyeres fogást részesítem előnyben), mennyire lehet a gombokat jól használni, milyen egérpad való alá stb.
Bárkinek van ilyen egere (vagy ha nincs), és megosztaná velem a véleményét, azt nagyon megköszönném.

Köszi

[ Szerkesztve ]

battletag: bossi#2666

(#20103) Synthwave válasza RootRulez (#20101) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Csak akkor, ha feltétlenül magyar boltból akarsz vásárolni.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#20104) Synthwave válasza bajtokarpi (#20102) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Naga --> Szenzor-ügyileg G400 alatt, vicces ár, otromba, nehéz, IMO tök fölösleges gomberdő, ami elég nyomorék helyen is van ---> én egy petákot nem fizetnék érte, de ajándékba jöhetne, hogy aztán jól eladjam. :)

Arra, hogy "mennyire kényelmes", nem lehet válaszolni. Ahány ember, annyi kéz és fogás, de azt hiszem, ez egyértelmű.

Szóval a kettő közül egyértelműen G400.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#20105) bajtokarpi válasza Synthwave (#20104) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Köszönöm, a válaszodat. Lényegre törő vélemény, hasznos, köszönöm!!!

battletag: bossi#2666

(#20106) DokiBaxxi


DokiBaxxi
őstag

Sziasztok!
A legnagyobb valószínűséggel, ha megtehetem egy Logitech G400 lesz a következő rágcsálóm, ám a biztonság kedvéért nézegettem kicsit az alsóbb árkategóriát.
Ezt a két egeret találtam: -Gigabyte Gm-M6900
-Asus UX300

Tesztek alapján a Gigáról nem írnak rosszat, de az UX300-ról nem találtam semmit. Mi a vélemény ezekről az egerekről?

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#20107) MarcZ válasza denverx-92 (#20100) üzenetére


MarcZ
senior tag

Mégis mit gondoltál? Hogy a G500 majd pontosabb lesz?

A man's got to do what a man's got to do.

(#20108) RootRulez válasza Synthwave (#20103) üzenetére


RootRulez
félisten

Iponból rendeltem mást is, akkor hozzácsapom még ezt...

═════════════════════════════════════════

(#20109) Jazz válasza Jazz (#20097) üzenetére


Jazz
veterán

Nekem az MX300-hoz hasonló, vagy azzal teljesen megegyzező egerem van Logitech UltraX Optical Mouse M-BT-85, ezt a részét nem tudom hova tenni mivel külsőre majdnem megegyeznek, ahogy azt sem hogy belülről is ugyan azon szenzorral rendelkeznek e.
Viszont 10 éve megy hiba nélkül. Kb. ezt várhatom a G400-tól is? Egyáltalán van köze az egeremnek az MX300-hoz? Netán tök ugyan az csak ez OEM, ezért kapott másik nevet, vagy teljesen más belülről?

free your mind

(#20110) WolfheartGR válasza DokiBaxxi (#20106) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Kiválasztottál egy halálpontos eszközt. Vedd meg azt. Az a vélemény.

Jazz: A G400 egy cca 2 éves eszköz. Majd tíz év múlva könnyes szemmel gondolunk rá, ha még megy és már megint nem lehet kapni normális egeret. Vagy úgy kell összevadászni.

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#20111) MarcZ válasza DokiBaxxi (#20106) üzenetére


MarcZ
senior tag

De miért keresel jobbat a legjobbnál? Nem értem. Sokan elmondtuk, hogy mi a jó, de Te mégis kételkedsz. Ha ez neked jó, akkor nem szóltam, csak nem értelek egy csöppet.

A man's got to do what a man's got to do.

(#20112) WolfheartGR válasza MarcZ (#20111) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Kell a hsz, vagy a szemének akar egeret venni és a felsorolt példányokon márt megfelelő a csicsamérő állása.

swagger55: Microsoft WMO 1.1A. Olcsó és cudarul tartós. Számomra pedig nem egyértelmű, hogy kilóghat a keretből az eszköz. Bár ahogy fáj a fejem lassan semmi sem egyértelmű...

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#20113) DokiBaxxi válasza MarcZ (#20111) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Nem jobbat keresek. Én értem hogy az jó egér, én nem kételkedtem. Le is írtam, hogy ha nem lesz rá keret, akkor mi legyen.

Jólvan már jólvan, most mért kell ennyire lehúzni mindjárt? Csak 2 egeret szerettem volna játékra egyet a számomra drágábbak és egyet az olcsóbbak közül... Nem tudom miért kell mindjárt b*sztatni az embert

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#20114) MarcZ válasza DokiBaxxi (#20113) üzenetére


MarcZ
senior tag

Kb, egy árban vannak, a Gagyival, nem? Mellesleg ha erre nincs keret, akkor szépen eBay-ről kell WMO-t venni.

A man's got to do what a man's got to do.

(#20115) Synthwave válasza MarcZ (#20111) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"De miért keresel jobbat a legjobbnál"

Nem MX300-at keresett. :P

De komolyan, hanyagoljuk ezt a "legjobb" dolgot. Ahány ember, annyi legjobb és itt nem a szenzorra gondolok, hanem a fogásra és súlyra. Ha nem tehetném pénzzé, nem tudnál kényszeríteni se, hogy G400-at használjak. Teccikérteni?

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#20116) MarcZ válasza Synthwave (#20115) üzenetére


MarcZ
senior tag

Az Ő nyelvén mondtam, hogy "legjobb", mi tapasztaltabbak tudjuk az igazságot, de tudod, több legjobb nem lehet, csak egy...

A man's got to do what a man's got to do.

(#20117) Synthwave válasza Jazz (#20109) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Egyáltalán van köze az egeremnek az MX300-hoz?"

Semmi. Még a burkolat is teljesen más.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#20118) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Razer Abyssushoz milyen olcsó egérpadot ajánlanátok?

[ Szerkesztve ]

(#20119) Synthwave válasza rayoliviero (#20118) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Másik topik. Amúgy Goliathus-t / Mantis-t. De ha Bay-ről vettél volna 5-ért új Mirror-t, most nem kéne padon agyalni. :P

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#20120) rayoliviero válasza Synthwave (#20119) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ok.
Hát ez igaz. :D

(#20121) Kube válasza bajtokarpi (#20102) üzenetére


Kube
senior tag

[oWn]f4te már kifejtette a lényeget, én csak megerősíteni tudom. Volt már dolgom Nagaval és nem jött be. Nagy kezem van nekem is, kényelmetlen volt, az oldalt lévő gombokat nem tudtam kényelmesen használni szóval felesleges pénzkidobás.

Jelenleg egy G400-ast koptatok SteelSeries QCK egérpad alatt. A kettő nagyon jó párosítás és árban is rendben vannak. Mivel nekem is nagy a kezem és a tenyeres fogást részesítem előnyben mint ahogy te is, ezért csak ajánlani tudom.

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#20122) neorow1 válasza Synthwave (#20119) üzenetére


neorow1
senior tag

Hogy tudja ilyen olcsón adni? [link]

Ez tuti nem fake?

(#20123) MarcZ válasza neorow1 (#20122) üzenetére


MarcZ
senior tag

Trusted Seller az illető, és innen is topikból többen vették már ezt a "csomagot", szóval biztonságos.

A man's got to do what a man's got to do.

(#20124) neorow1 válasza MarcZ (#20123) üzenetére


neorow1
senior tag

Értem, csak mikor rákerestem a google-ban erre az egérre feldobta a gyakran keresett dolgok között, hogy " razer abyssus fake". Innen gondoltam, hogy hamisítják és ez gyanúsan olcsó, paddal együtt 4300 Ft + 3 usd a posta. Itthon meg 10 rugónál kezdődik a normális boltokban.

Megnéztem több hirdetést is, egy csomóban ugyanazok a képek vannak, ez is érdekes.

(#20125) MarcZ válasza neorow1 (#20124) üzenetére


MarcZ
senior tag

Kína egy ilyen világ, elektronikai cikkek hihetetlen olcsóak.

A man's got to do what a man's got to do.

(#20126) neorow1 válasza MarcZ (#20125) üzenetére


neorow1
senior tag

Hmm, Anandtech-en van róla topik: [link]

Van egy olyan hsz: "So my replica just arrived...

S/N was the same as the one in EpicSurvivor's replica. Build quality is bad: cheap plastic, cheap switches (really hard to press). The worst part is the sensor: max. polling rate of 500Hz, 3 dpi steps: 600, 1000 and 1400 (something along those lines). Oh, and the polling rate and dpi switches graze the mousepad.

So yeah, guys, not much else to say. Just don't buy it, lol. Get the real thing instead or you will regret it."

Viszont van ilyen is: " So I wanted to mention that I'm still using this mouse. I haven't had any issues with mine. I also wound up downloading the Razer Abyssus Update found here http://www.razersupport.com/index.ph...loaditemid=450 The Razer software actually recognized the Device! Didn't think it would work since its a Chinese mouse but the Razer software did recognizes the mouse. I was then able to tweak the mouse settings through the Razer Software, beyond what is allowed from the default "Windows Mouse Properties". After tweaking with the settings it actually made my mouse a lot smoother and responsive in game. I would recommend giving this a try if for anyone who has bought a China brand Razer mouse, replica or not."

Szóval az egyik kapott egy hulladékot, a másik meg van vele elégedve és még a hivatalos razer szoftver is felismeri.

Van róla videó is: [link]

Másik oldal: [link]

"PCB is very cheap. Basic FR2 with hand soldered points.
No screws holding the PCB down, relies on platic points on top of ID. Cost cutting ^^
Sensor is an Avago 5050 model which is quite common in faked mice.
Micrcontroller is an unmarked unit.
Lens is fake. or more or less not the Avago model that's suppose to be paired with this sensor.
Encoder is very cheap, Rubber around wheel is a dead give away that the abyssus is fake.
125hz > 1000hz toggle switch on bottom. Mouse "reboots" in driver when switching positions (Another dead give away)
1000hz mode peaks @ 500~ max. < Points to weak controller.
Driver loads, but doesn't function with mouse.
DPI steps are all wrong. I don't even think they work properly."

Ezzel szerintem el is dőlt, ne vegyetek 5000 Ft-os Abyssus-t!

[ Szerkesztve ]

(#20127) MarcZ válasza neorow1 (#20126) üzenetére


MarcZ
senior tag

Hulladékok mindenből vannak. Én nem félnék tőle, selejtek mindig vannak, nem lehet minden hibátlan. Best-buy még Mantis nélkül is.

A man's got to do what a man's got to do.

(#20128) izee válasza neorow1 (#20126) üzenetére


izee
senior tag

A videóban van az a certificate papír és ez jelenthet valamit, mert amennyire én tudom, a gyári munkásokat alaposan átvizsgálják ott. Nem tudnám megmondani, de emlékezetem szerint épp csak testüreg motozás nincs.

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#20129) Synthwave válasza neorow1 (#20124) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Bécsben meg jó 50 ronggyal olcsóbb egy iMac az 4-5x bérek mellett, mint itthon. Üdvözöllek Magyarországon.

De ha az írásodat vesszük alapul, nekem is "replika" Salmosa-m van (sima, nem Pro-gaming Edition), mivel OEM volt, árban ugyanott és nincs rajta S/N number - 1 éve tökéletes.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#20130) n3zold3r válasza neorow1 (#20126) üzenetére


n3zold3r
csendes tag

Hát majd kiderül mert éppen kb. 2 órája rendeltem egyet.

És az egérpad vajon eredeti -e? :)

(#20131) neorow1 válasza Synthwave (#20129) üzenetére


neorow1
senior tag

Akkor vegyetek sokat belőle, ott áll, több user is leírja, hogy gagyi NYÁK, kézi forrasztás!, gagyi szenzor, stb. Én csak összeszedtem amit a neten találtam, legyen hozzá szerencsétek, remélem valaki beleugrik a dologba és kiderül az igazság, de én bárkivel fogadok nagyobb összegben, hogy megszívja a dolgot. Kicsit sokkalom az 5000Ft-ot egy olyan egérért aminek 500 Ft-os egér bele van.

@izee: szerinted ha komplett autókat is lemásolnak a kínaiak, meddig tart nekik rittyenteni egy papírt?

@n3zold3r: na nem is kellett sokáig várnom.

[ Szerkesztve ]

(#20132) Synthwave válasza neorow1 (#20131) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Akkor vegyetek sokat belőle, ott áll, több user is leírja, hogy gagyi NYÁK, kézi forrasztás!, gagyi szenzor, stb."

Sok helyen meg hulladékokat emelnek Olümposzi magaslatokba. Interwebz for you, a puding próbája az evés.

Már jaffa is rendelt egyet vagy 2 héttel ezelőtt, talán hamarosan meg is kapja. Mindenesetre én nem bántam meg a kínából rendelt "replika" Salmosa megvásárlását; egyike életem legjobban befektetett 3000 Ft-jainak, S/N number nélkül pedig tudok élni. Egy doboz viszont nem ártana hozzá, mert jól mutatna a monitor tetején.

"Kicsit sokallom az 5000Ft-ot egy olyan egérért aminek 500 Ft-os egér bele van."

Pedig a boltokban nagy divat ez, csak nem (csak) 5000 Ft-os egerekkel, hanem 10k+ -os árkategóriában is.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#20133) neorow1 válasza Synthwave (#20132) üzenetére


neorow1
senior tag

OK, te vagy a szakértő, de ezt a flegmázást mellőzhetnéd.

(#20134) jaffa 2843 válasza Synthwave (#20132) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Majd kiderül, hogy mi igaz és mi nem. Rendeltem Salmosa pro-gaminget és abyssus mirrort is. Ha esetleg észrevenném, hogy valami nem stimmel szenzorilag, ugyis szétkapom és megszakértem közelebbről.
Habár amilyen gyorsan dolgozok.. Még az Ikari mikrokapcsolót sem volt erőm kicserélni :D

A 2500 Ft-ért vásárolt hibás mikrokapcsolójú Krait-et már megcsináltam. Jó vétel volt, szép állapotban van.

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#20135) Synthwave válasza neorow1 (#20133) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Oké, tehát azok közé tartozol, akik szerint "flegma", ha nincsenek smiley-hegyek vagy bratyizós / formális mondatfoszlányok.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#20136) Synthwave válasza jaffa 2843 (#20134) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Kis Salmosa-t is? Lapihoz?

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#20137) izee válasza jaffa 2843 (#20134) üzenetére


izee
senior tag

Kíváncsi vagyok! Adns5050 volt az egyikben, azt írták sok fake-ben az van.

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#20138) Synthwave válasza izee (#20137) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Gondolod, hogy egyikbe 5050-est raknak, másikba meg S3888-at? Esetleg a Top-rated seller-ek tudják, hogy melyik szériában mi van és aszerint szerzik be?

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#20139) nyunyu válasza izee (#20128) üzenetére


nyunyu
félisten

A videóban van az a certificate papír és ez jelenthet valamit,

Ja, nyomtatni is tudnak a kinaiak.

RB napszemuvegek, meg a Vibram FiveFingers cipok klonjaihoz is adnak 7 nyelvu certificatet.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#20140) hunace válasza Synthwave (#20098) üzenetére


hunace
tag

SZia,

tudnál nekem linket adni egy-két bolthoz, eladóhoz ahol tudnék venni talpakat egy wmo -ra, viszonylag olcsóbban ?

(a slicksurft annyira nem erőltetném elég sok rá a panasz)

Köszi !

(#20141) bajtokarpi válasza Kube (#20121) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Köszönöm szépen válaszodat! Naga, akkor kihúzva, pedig megörültem annak a sok gombnak. Marad a G400.

Köszi

battletag: bossi#2666

(#20142) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Sziasztok!

Melyik a legolcsóbb ajánlható egér? Netezős géphez...
WLS és madzagos tippeket is megköszönöm :)

(Esetleg billentyűzet, vagy kombó tipp is nagyon jól jönne ;) )

(#20143) #10691584 válasza CoolBoy323 (#20142) üzenetére


#10691584
törölt tag

Szerintem pölö [ez]

De majd még úgyis mondanak.

[ Szerkesztve ]

(#20144) izee válasza Synthwave (#20138) üzenetére


izee
senior tag

Csak azt olvastam, hogy az 5050-es egy közkedvelt fake-bél. Lehet az abyssus fake-ben vagy bármi másban. Miután jelzést kaptunk a forumban, hogy megtudjuk a belsejét hamarosan és tegyük fel jó, akkor kis bátorsággal, de végülis nyugodtan merek rendelni attól az eladótól. (Ha Top rated.)
Azon nem gondolkozok, hogy razer gyárból vagy fake gyárból jön ki és hogyan.

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#20145) Kube válasza CoolBoy323 (#20142) üzenetére


Kube
senior tag

Még tudom ajánlani a Logitech M90-et :) nekem tetszett.

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#20146) denverx-92 válasza #10691584 (#20143) üzenetére


denverx-92
csendes tag

Ilyenem volt anno! Logitech ide vagy oda baromi kényelmetlen egér netezésre sem ajánlom. Iszonyatosan gyenge a reakcióideje. FPS-re is kipróbáltam. Nem kommentálnám. 499 Ft-os hama egerem precízebb. Hidd el ezzel az egérrel nem jártok jól.

A legtöbb ember bólogat telefonbeszélgetés közben, holott ez színtiszta energiapocsékolás.

(#20147) #10691584 válasza denverx-92 (#20146) üzenetére


#10691584
törölt tag

Őszintén szólva nem "kell" elhinnem, ugyanis van egy ilyen használatban a másik szobában :)
A gomjai puhák, a mozgása stabil, görgője kellemes, különösebb pontatlanságot én még nem tapaztaltam és anyagminőségre is rendben van (szerintem)

Persze ettől még nem vitatom, hogy neked nem jött be, vagy pedig kényelmetlennek érzékelted. Pl. nem éppen egy böhöm nagy méretű egér, szóval, ha valakinek az átlagosnál nagyobb a keze, máris lehet, hogy kényelmetlennek érzi. FPS-re meg általában nem 1700 Ft-os egereket vesz az ember, vagy ha mégis arra használja, nem biztos, hogy az ilyen irányú tapasztalatok józan összevetés tárgyát képezhetnék egy, akár a legolcsóbb "gémer" egérrel összefüggésben.

(#20148) nyunyu válasza #10691584 (#20143) üzenetére


nyunyu
félisten

Szerintem a szogletes elodje kenyelmesebb volt, de az RX300at mar vagy 3-4 eve nem lehet kapni.

Amugy par eve azt mondtam volna, hogy netezesre tetszoleges egypalcas MS vagy L eger megteszi, csakhogy azota megszunt az MS BOM/WMO/IMO/IME vonal, helyettuk kaphato Comfort akarmennyi meg erosen gagyi lett.

Egyebkent meg az egypalcas L egerek optikaja kenyesebb az alatta levo feluletre, mint az oldschool MSek, csupasz asztalon hajlamosak teveszteni.
-> egeralatet NEM opcionalis, hanem kotelezo.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#20149) jaffa 2843


jaffa 2843
Ármester

Nah, megérkezett a Razer Salmosa Pro-gaming Edition. Egyelőre játékban még nem volt időm tesztelni, de itt egy Enotus Mouse Test előlegként.
A méretét tekintve egész vicces kisegér, viszont nekem mintha kényelmesebb lenne, mint a sima. :F
Az egyetlen szokatlan dolog az a 800dpi, kicsit fürge a 400 után, amit már egy jóideje használok.
Majd rakok fel róla fotókat, meg összehasonlító képeket, csak a poén kedvéért. Mondjuk egy 3.0 mellett biztos viccesen fest majd. :D (főleg, hogy már a Krait is óriásnak tűnik mellette)

A görgő és a gombok határozottak, nem lötyögnek, nem nyomódik meg ha hirtelen teszem le az egeret. (folyt később)

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#20150) tankal


tankal
tag

Olcsóbb ár kategóriában a [link] kívül nincs más?Most nincs 10-15e egérre kiköltekeztem majd nyáron veszek valami komolyabbat!
Ebay nekem nem jó csak hazai boltok!
Kösz a segítséget!

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.