Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20701) Synthwave válasza n3zold3r (#20700) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

1 Cm? Az meredek lehet. :DDD

A kis LOD az jó dolog.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#20702) n3zold3r válasza Synthwave (#20701) üzenetére


n3zold3r
csendes tag

jóh én mára feladom, 1mm akart lenni ofc :)

(#20703) Tenken válasza n3zold3r (#20695) üzenetére


Tenken
őstag

Mit csináljak?
Enyémen van 3500 dpi-s opció, ha erre gondolsz.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#20704) Imurai


Imurai
tag

Urak!
Némi problémám akadt a DeathAdder 3.5G-vel. Használtan vettem, hónapokig tökéletesen működött, aztán most olyat csinál, hogy néha (van, hogy magától, van, hogy attól, hogy kihúzzák az usb-jéből) megszűnik kommunikálni a géppel. Ha ekkor időben kihúzom, még megmenthető, de ha nem, akkor onnantól azon, és csak azon a porton onnantól használhatatlanná válik. Más eszközök továbbra is működnek, de az egér nem. WTF?
Mondjuk az egyik usb-t teljesen ki is nyírta... Ellenben, félek, nem az egér a gond, hanem talán az alaplap, mert először a hang kezdett zúgni (azért is húztam ki a deathaddert, h a jack-ekhez hozzáférjek) aztán az egér után a VGA kezdett el hülyéskedni (vibráló kép, de csak játékokban, nem 3D-s objektumok, pl sprite-ok, GUI.
Persze, első volt a rendszer, driverek takarítása, reinstallálása. Didnt help :(

(#20705) jaffa 2843 válasza Imurai (#20704) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

A probléma megtalálása nagyon egyszerű. Másik géppel kell kipróbálni az egeret.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#20706) Imurai válasza jaffa 2843 (#20705) üzenetére


Imurai
tag

Elküldtem unokatesómnak. Idézem: "Bármelyik portba dugták kikapcsolt a gép és ameddig benne volt be se kapcsolt"
Francba! Lehet ezt valahogy flashelni? Tuti bios hiba.

(#20707) drtimot válasza Imurai (#20706) üzenetére


drtimot
aktív tag

Lehet, hogy én nem értem jól, de ha az egérrel két különböző gép sem hajlandó elindulni, akkor ez nem BIOS hiba, hanem az egérnek van valami csúnya elektronikai hibája, valószínűleg rövidre zár valamit, amikor be van dugva. Nem vagyok villamosmérnök, de én szétszedném és nekiesnék egy multiméterrel. További gépekbe biztos nem dugnám :)

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

(#20708) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Akik új egeret akarnak, ne keressenek tovább.

:' D

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#20709) Imurai válasza drtimot (#20707) üzenetére


Imurai
tag

Az egérre gondoltam, a belső firmware-re, véletlenül írtam bios-t.
Akar valaki segíteni? Én nem tudok ilyeneket véghezvinni. Szívesen ajánlom fel az orvostudomány szolgálatára a kicsikét, perpill úgysem több egy levélnehezéknél. Hátha képes valaki feltámasztani!

(#20710) Devilhun_HUN


Devilhun_HUN
aktív tag

Sziasztok
Muternak kellene valami olcsó egér!
3000ft a max.
Logitech?
A4 tech?
Genius?
Ajánlatokat várok!

Youtube csatorna: Devilstudio 2015™

(#20711) WolfheartGR válasza Devilhun_HUN (#20710) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Logitech ami kényelmes nőnemű ősödnek.

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#20712) MarcZ


MarcZ
senior tag

Ki mit szól? Lehet vitatkozni. Szerintem teljesen fölösleges volt, teljesen jók voltak ezek ahogy voltak (már amelyek), de a szenzorokra azért kíváncsi vagyok. Csúnyácskák is lettek véleményem szerint. G500 elég jól nézett ki, de ez az új dizájn, hát, hagy kívánnivalót maga után.

A man's got to do what a man's got to do.

(#20713) Synthwave válasza MarcZ (#20712) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ahelyett, hogy megint gyártósorra raknák az MX 300-at, fixált 500 Hz-en...

Ez összefoglalja?

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#20714) MarcZ válasza Synthwave (#20713) üzenetére


MarcZ
senior tag

Én ezt nem azért kérdem, sőt, nem is kérdem, ilyen discuss-ként raktam csak fel, mindenkinek más véleménye van róla. Veled tartok mellesleg, egy badarság az egész.

A man's got to do what a man's got to do.

(#20715) belaazallat


belaazallat
addikt

Üdv!

Erről a két egérről tudnátok véleményt mondani? Nem találom az ajánlott egerek között. Egy első szériás G5-öt szeretnék leváltani, mert tönkrement.(panel repedéses) 800dpi-n használtam gyári szoftver nélkül.

[link]

[link]

Vagy ha tudnátok ajánlani más alternatívát max 7000Ft ig. Köszi!

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#20716) MarcZ válasza belaazallat (#20715) üzenetére


MarcZ
senior tag

Ha G5 volt eddig, akkor miért nem G400?

A man's got to do what a man's got to do.

(#20717) belaazallat válasza MarcZ (#20716) üzenetére


belaazallat
addikt

Max 7000-rem van rá. Nem találtam annyiért G400-at.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#20718) jaffa 2843 válasza belaazallat (#20717) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Akkor már csak azt kérdezném, hogy hol találtad az általad említett két egeret 7e alatt? :F ;]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#20719) belaazallat válasza jaffa 2843 (#20718) üzenetére


belaazallat
addikt

itt az aprón! :P ;]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#20720) jaffa 2843 válasza belaazallat (#20719) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Akkor keress rá a G400-ra is nyugodtan. De az még újonnan sem drága, és sokkal jobb mint a rokkatok. :U

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#20721) belaazallat válasza jaffa 2843 (#20720) üzenetére


belaazallat
addikt

Van 3db eladó G400, az egyik szegeden 7500-ért. Másik Szombathelyen 7000Ft-ért, de már régen uppolta a hirdetést, valamit március 8-óta nem jelentkezett be. A harmadik tag meg fel van függesztve.

Egyéb használható javaslat? :U

Mellesleg mit nem lehet azon érteni hogy max 7000Ft-om van rá. [link]

Miért kell hülyének nézni az embert? :F

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#20722) MarcZ válasza belaazallat (#20721) üzenetére


MarcZ
senior tag

Napokban volt egy 5kért, várni kell picit. :)

A man's got to do what a man's got to do.

(#20723) belaazallat válasza MarcZ (#20722) üzenetére


belaazallat
addikt

Egy kis türelem kénem de az mindjárt! Két hete nem tudok játszani, megvonási tüneteim vannak. Majd gyakrabban nézem az aprót. Köszi!

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#20724) WolfheartGR válasza belaazallat (#20721) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Mert roccat-ot akarsz venni. Azért néznek itt mentálisan kevésbé szerencsésnek. Az itt bizony amolyan szitokszó. Nem véletlen. Elégszer meg lett énekelve a topikban. Kereső ebben is segít...

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#20725) Synthwave válasza belaazallat (#20721) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Mellesleg mit nem lehet azon érteni hogy max 7000Ft-om van rá"

Akkor gyűjteni kell hozzá még masszív 2000 Forintot. Vagy veszel inkább annyival olcsóbbért valami szemetet?

Vagy eBay.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#20726) belaazallat válasza WolfheartGR (#20724) üzenetére


belaazallat
addikt

Ha ezzel kezditek nincs ez a hiszti részemről.

(#20725) [oWn]f4te

Szintén.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#20727) Devilhun_HUN válasza WolfheartGR (#20711) üzenetére


Devilhun_HUN
aktív tag

Köszönöm szépen

Youtube csatorna: Devilstudio 2015™

(#20728) tixem


tixem
addikt

Jönnek az utódok

csak szerintem rondák? Nem sok késztetést érzek a mostani cseréjére :N

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#20729) jaffa 2843 válasza tixem (#20728) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Juj, de izgi. Alig várom, hogy vegyek egy ilyen mechanikus billen.. jah, semmi :D Oszt majd' 50 rugó? Ez valami vicc akar lenni?

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#20730) fLeSs válasza tixem (#20728) üzenetére


fLeSs
nagyúr

A G100s-nek eléggé MX300-szerű külseje van.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#20731) Synthwave válasza fLeSs (#20730) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A belsejének sajnos nem sok köze van hozzá.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#20732) Ivitz


Ivitz
tag

Logitech M305 egerem haldoklik ... van hogy egyet kattintok de ő duplán kattint vagy egyáltalán nem kattint.. nagyon idegesítő..és már szétszedtem kitakarítottam hátha segít de nem segített.
Mi lehet a probléma?
Ha új egér a megoldás akkor milyen vezeték nélküli egeret ajánlotok ami nano receiveres és 4D scrollos és azért megfizethető árban van?

Hová mész te kis nyulacska ingyombingyomtálibetutálibemáli...... :D :D

(#20733) Synthwave válasza Ivitz (#20732) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mikrokapcsoló csere.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#20734) jaffa 2843


jaffa 2843
Ármester

Nos, megérkezett az ebay-es Abyssus Mirror a paddal karöltve. Senkinek nem ajánlom. Hatalmas fake az egész. Avago A5050 van benne az S3888 helyett. Továbbá erősen alkatrészhiányosnak tűnik az eredetihez képest. Nem kell hozzá túlságosan nagy sebesség, hogy kiakadjon mint Dr. Banner (Hulk). Mikrokapcsolók olcsók és kibaxott kemények. (mondom ezt úgy, hogy én szeretem ha kicsit keményebb) Görgönek nem sok köze van a Salmosa-éhoz, de még a DA görgője is sokkal jobb volt.
A mellé kapott dokumentáció meg valami fénymásolat lehet...
Majd dobok fel képeket, hogy ti is tudjatok szörnyülködni egy sort :D

De legalább a kék razer logo szépen pulzál. :DDD

Azt még elfelejtettem mondani, hogy a burkolat tetejére belülről akkor súly volt felcsavarozva mint az öklöm :D Érzésre olyan 20-25 gramm lehet. :W

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#20735) jaffa 2843 válasza jaffa 2843 (#20734) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

A képek:
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Sírjatok! ;]

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#20736) kristof123 válasza tixem (#20728) üzenetére


kristof123
őstag

Szerintem külsőre jól néz ki a g500s. De miért mondjátok meg, miért kell tovább növelni a dpi-t? 8200 dpi minek? Ki tudja ezt kihasználni (ha egyáltalán van olyan)? Inkább csinálnának olyan egeret, mint régen hogy azért 1-2 év után ne peregjen szét...
Nekem is kezd kihalni az egerem és félek egy új vásárlásától. :F

(#20735) jaffa 2843: Ezen tényleg csak sírni lehet.. Az a súly nem semmi.:DDD
Olyan Blöff (c. film) érzésem van tőle. "A súly a megbízhatóság jele..."

[ Szerkesztve ]

(#20737) jaffa 2843 válasza kristof123 (#20736) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Jaja, most hogy kivettem, már talán a mini salmosa-nál is könnyebb lett :DDD Éljen az alkatrészhiányosság! :D

A Mantis Speed pad viszont használható. Igaz nekem kicsit mérethiányos. (~300x250x2mm) és van egy olyan érzésem, hogy hamar el fog válni a teteje és az alja. :D

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#20738) kristof123 válasza jaffa 2843 (#20737) üzenetére


kristof123
őstag

Azon a padon ha csak aknakeresőt tolnék szerintem elférnék.:DDD
A "szőnyeg méret" az ideális választás, még ha nagy is max levágsz belőle.

[ Szerkesztve ]

(#20739) jaffa 2843 válasza jaffa 2843 (#20734) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Fantasztikus. A kábele is rövidebb, mint kellene :W

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#20740) n3zold3r válasza jaffa 2843 (#20739) üzenetére


n3zold3r
csendes tag

Pár napja jött meg nekem is a csomag [link], ugyanez a véleményem mint neked, iszonyat fake, menjen tőled is a negatív értékelés nekik.

A szenzorra honnan jöttél rá hogy az van benne, szétszedted? Ja a kábel nekem se ér el a gépig :D

(#20741) jaffa 2843 válasza n3zold3r (#20740) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Szétkaptam mint hülyegyerek a mikuláscsomagot. :D
Nálam jobb a helyzet, olyan 1.2m/s-nál pusztul be és az 1000hz állásban fix 500-at produkál :D Mindezt 450cpi-vel. Másikkal nem is próbáltam mert azok már botrányosan érzékenyek. A súlyt kiszedtem, így már a súlya is jó (csak kicsit használhatatlana szenzor miatt xD )

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#20742) jaffa 2843 válasza jaffa 2843 (#20741) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Teszem hozzá vágnom kellett rá új talpakat, mert az alsó switch-ek leértek a padra, annyira vákony a gyári talpa :D

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#20743) Synthwave válasza jaffa 2843 (#20734) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azért ez durva. :W
Viszont az érdekes, hogy amikor néhány hónappal ezelőtt bejött ez az eBay-es Mirror, Gábor barátom rendelt egyet (nagy Razer-fanatikus), merthogy milyen olcsó. Volt neki egy sima Abyssus-a is még korábbról (amit itthon vett) és mikor kipróbáltam őket (Goliathus Speed-en), a felületi borítás tapintását kivéve nem éreztem különbséget a kettő között, még low sens-en sem - pedig ha 5050 lett volna benne, akkor lett volna, nem is kicsi. : /

Ha kicsavarozod a súlyt, könnyebb, mint egy Salmosa (70g)? Mert akkor meg lehetne próbálni egy sima Abyssus / Salmosa belsejét beleintegrálni, hátha lenne rá mód, hogy nyerjünk pár mínusz grammot.

"Nálam jobb a helyzet, olyan 1.2m/s-nál pusztul"

Tehát akkor egy hangyányit jobb a helyzet, mint WMO-val 125 Hz-en?

@20742: lol

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#20744) jaffa 2843 válasza Synthwave (#20743) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

"Tehát akkor egy hangyányit jobb a helyzet, mint WMO-val 125 Hz-en?"

Azt azért nem mondanám. Mert nem lassul, hanem teljesen megáll a kurzor :D egy jóízű 180-at nem tudok vele fordulni, csak a pad fogy :DDD
High sensre amugy simán jó lehet az egér. (bár arra majdnem minden jó)

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#20745) tixem válasza kristof123 (#20736) üzenetére


tixem
addikt

a helyedben addig vennék g400-at amíg jó áron kapok.

Abyssus: hát ez gáz, éljen az ebay :DDD na ezért nem veszek én soha semmit innen, max telefonra fóliát meg szilikon tokot, azon nem sokat lehet elsinkófálni. Inkább drágábban, de itthon, és jó esetben még vásárlás előtt ki is tudom próbálni.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#20746) jaffa 2843 válasza tixem (#20745) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Nincs baj az ebay-jel, tisztában voltam vele, hogy valszeg fake. Több forrásból is ezt lehetett ovlasni. Mindössze kiváncsi voltam. Ennyivel is segítettem azoknak akik ezen gondolkoztak, vagy vacilláltak. Nos, ne tegyék. Szép kövér minuszt kapott az "úriember" ebay-en. :K

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#20747) izee válasza jaffa 2843 (#20746) üzenetére


izee
senior tag

Nem kívánom senkinek ezt a fajta önfeláldozást. Tedd közkinccsé a selleredet is. :Y Amúgy a pad magában alig lenne olcsóbb :)

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#20748) jaffa 2843 válasza izee (#20747) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Attól, hogy azt mondtam, használható a pad még nem jelenti azt, hogy eredeti. :)

Seller. Már nem árul ilyet hála az égnek. :D
Hirdetés link.

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#20749) izee


izee
senior tag

KÍsérletezőknek egy valódi ajánlat: Ezért kérdeztem rá a Savura...

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#20750) jaffa 2843 válasza izee (#20749) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Roccat+pixmania? Kösz nem ;]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.