Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21501) sider24 válasza WolfheartGR (#21500) üzenetére


sider24
tag

Értem. :) Akkor ajánljatok olyan egeret ami most is kapható újan! 9-10k körül :R

(#21502) birno válasza sider24 (#21499) üzenetére


birno
addikt

Basszus de rusnya, ettől tuti rémálmaim lennének. :D

(#21503) jaffa 2843 válasza sider24 (#21499) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Úgy néz ki, mint az összes többi termékük... Visszavinném, hogy fejezzék be, mert ez még nincs kész, mint C3PO a Baljós árnyak című Star Wars-nak hazudott alkotásban.

Igazából nem is vennék ilyet. ;]

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#21504) SRII


SRII
őstag

[link]

[link]

valami ilyenre gondoltam, bár nem tudom hogy ez megoldaná e a problémát mivel a HÜVELYKUJJAM megszokott fájdulni zsibbadni amikor sokat netezek, az olcsó egerekkel, nem tudom hogy ezek a drága egerek ezt a bajt orvosolják e.

[ Szerkesztve ]

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#21505) n@p@lm


n@p@lm
őstag

gyerekek, hihetetlen.
játszatok az egérrel, ne nézegessétek. :W

(#21506) deadelon válasza SRII (#21497) üzenetére


deadelon
aktív tag

ne már a külső nem számít.először én is így voltam a csajokkal,marha jól nézett ki de kiderült ,hogy matekból és töriből csak 4 es.és 15 mp alatt futja csak a 100 at mondom már csak nem égetem magam vele.aztán megtaláltam az igazit ,mindenből jeles 3 nyelvet beszél és sakkban 10 lépésből lealáz
képet azért nem raknék fel róla mert lehánynád a monitorod.válassz csak nyugodtan az első hsz-ből legfeljebb ha nem tetszik napközben letakarod egy törülközővel mint én szoktam csajom este meg úgyse látja senki.

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#21507) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

~yawn

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#21508) drtimot válasza deadelon (#21506) üzenetére


drtimot
aktív tag

Az csak a baj, hogy egy Trust márkájú olcsó barátnő nem 4-es töriből, hanem bepisil éjjel, nappal pedig nem tud egyenesen járni és nyáladzik :)

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

(#21509) SRII válasza deadelon (#21506) üzenetére


SRII
őstag

:DD ez jól sikerült....

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#21510) SRII válasza n@p@lm (#21505) üzenetére


SRII
őstag

mindenki a kinézet alapján dönt és vesz egeret vagy billentyűt, ha neked nem mutatták volna meg a képet vagy az egeret és csak az értékeket láttad volna és hogy egy hsz ben azt írták róla jó akkor te csukott szemmel meg is rendeled? ugyan már fontos a kinézet, .......

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#21511) birno válasza drtimot (#21508) üzenetére


birno
addikt

:DD

(#21512) jaffa 2843 válasza SRII (#21510) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

A kényelem és teljesítmény az, ami fontos. Minden más harmadlagos (esetemben lényegtelen). Az meg, hogy a szomszéd "gémer" vérpistike azt fogja gondolni róla, hogy gagyi, az az ő baja, és körbelövöd a "puritán" kinézetű egereddel. :K

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#21513) SRII válasza jaffa 2843 (#21512) üzenetére


SRII
őstag

igazad lehet az ujjaim fájnak az olcsó egértől... de gondolom viszonylag olcsó kényelmes tudásában gazdag egér nincs! vagy van? néztem az első hsz-t de mi alapján döntsek milyen az a kialakítás és teljesítmény ami már elég jónnak mondható ? hogy döntsek...

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#21514) drtimot válasza SRII (#21513) üzenetére


drtimot
aktív tag

Sajnos a kényelem egy szubjektív dolog, mindenkinek más egér kényelmes. A legjobb az lenne, ha meg tudnál fogdosni pár egeret, a fővárosban több boltban ki szoktak állítva lenni darabok. (MediaMarkt, Pixel)

Addig is ha meg tudod nekünk mondani, nagyjából hogyan fogod az egeret (ld. első hozzászólás: palm, claw vagy fingertip), tudunk ajánlani tipikusan kényelmeseket.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

(#21515) n@p@lm válasza SRII (#21510) üzenetére


n@p@lm
őstag

akartam írni valamit de jaffa már összefoglalta....

(#21516) Synthwave válasza SRII (#21510) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem, én nem az alapján veszek egeret.

1) súly és forma, hogy ne szakadjon le a kezem és a fogásomhoz passzoljon
2) értelmes szenzor legyen benne
3) ha nincsenek benne fölösleges "feature" hegyek (súlyozás, braided kábel, LED-ek, LCD meg ARM processzor (rofl), 3 gombnál több), az csak pozitívum

Más szempont nem érdekel. Nem asztalidíszt vásárolok, hanem célhardware-t.

1. hsz-ban nincs gagyi cucc.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#21517) stefyY válasza Synthwave (#21516) üzenetére


stefyY
őstag

Én azért az oldalsó 2 gombot a G400-on nem tartom feleslegesnek. Több tényleg nemigen kell, de én pl. igénylem ezeket. :))

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#21518) SRII


SRII
őstag

Gigabyte M6900

Speed-Link Styx

ModeCom MC-GM1 Volcano

találtam pár öhm olcsó egeret.. ami még tetszik is.

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#21519) kristof123


kristof123
őstag

PAW3305dk(-h?) Ez egérszenzor akar lenni?

(#21520) WolfheartGR válasza SRII (#21518) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Gratu. Ügyes vagy. És?

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#21521) zsoltyyy válasza SRII (#21518) üzenetére


zsoltyyy
senior tag

ha a Speedlink Styx tetszik, akkor a g400 miért nem? szerintem majdnem ugyanaz kinézetre :U

(#21522) jaffa 2843 válasza zsoltyyy (#21521) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Én is ezen morfondíroztam, de biztos a G400 nem néz ki olyan giccsesgémörösen. :(

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#21523) SRII válasza jaffa 2843 (#21522) üzenetére


SRII
őstag

erre most nem válaszolnák mert megsértenélek.... :o és ha már morfondírozol szerintem az árban van különbség nem?

[ Szerkesztve ]

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#21524) zsoltyyy válasza SRII (#21523) üzenetére


zsoltyyy
senior tag

de most őszintén. azon kívül, h fényes a felülete, piros, és valószínűleg szar a szenzora, miben különbözik a g400tól? :U

(#21525) SRII válasza zsoltyyy (#21524) üzenetére


SRII
őstag

hát ha már ennyire ragaszkodtok a színére [link] ez gics! az ára az ami különböző.. mivel én nem számítottam arra hogy egy jobb egér amit ajánlattatok az már 9k kezdődik. azt hittem van jó pár ami közül lehet válogatni olcsóbban is. és ha már tényleg megéri az árát kicsit sem zavarna a színe a világítása vagy épp hogy mi hogy villog, én csak ráböktem egyre amit úgy véltem jobb lehet a többi olcsóbb egér mellett, ez a kinézet vagy kialakítás tetszik, ugy mond a forma, mivel nem kicsi a kezem(de nem is nagy)
Az hogy ilyen makró meg olyan gyorsulás, háttt, mintha űrben érezném magam, nem értek hozzá, de sokallom azt a 8-10k egy egérért, félek is, egyszer vettem genius egeret 5500ft az is 3 hétig bírta, bezzeg a 600ft az már 8 éve megy.
itt nem a gicsről van szó hanem hogy nem értek hozzá, bevallom nem szégyen.!! meg azzal sem értek -vagy is értettem egyet hogy egy egerecske 10k -ba fog fájni, ezek alapján ha mindenből a jobbat veszem a konfighoz ki sem jö 500 ezerből, de hálás vagyok hogy segítséget nyújtottatok, ha megbékélek az árával, lesz a g400-as, de ebben az árban is van több más gyártótól is meg ugyan ezen gyártótól is ott is már csak megkeveredem mivel van vagy 3 ami elég jól néz ki és még tesztek is azt bizonyítják hogy elég jók.

[ Szerkesztve ]

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#21526) zsoltyyy válasza SRII (#21525) üzenetére


zsoltyyy
senior tag

kb 1,5 hónapja mikor itt utoljára kérdést tettem fel, én se értettem, hogy miért csak ennyi ajánlott egér van, meg hogy a felét már nem is nagyon lehet kapni, stb. Le is toltak azonnal vagy 3an... ;]
Azóta csak néha benézek ide, olvasgatom a hsz-okat, kicsit jobban utánajártam, és rá kellett jönnöm, hogy mégiscsak nekik volt igazuk. Vettem innen hardverapróról egy wmo-t, azóta se bántam meg, és nagyon szeretem. Tehát így utólag is köszönöm, h letoltatok ;]
Legalább megúsztam olcsóbban. :DDD

A logitech meg szerintem nem annyival drágább...

(#21527) SRII válasza zsoltyyy (#21526) üzenetére


SRII
őstag

rendben el fogok gondolkodni, a tapasztalatuk biztos nagyobb mint az enyém, ugy hogy....

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#21528) SRII válasza SRII (#21527) üzenetére


SRII
őstag

másképp teszem fel a kérdésem és akkor elfogadom a tanácsot és a tapasztalatot

ezen egerek közül melyet érdemes megvenni, játékra és egyéb dologra, és a kényelem sem utolsó szempont...

[link]1

[link]2

[link]3

[link]4

köszönöm a helyreigazítást. :R

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#21529) drtimot válasza SRII (#21528) üzenetére


drtimot
aktív tag

A kényelem még mindig szubjektív, olvasd el, amit korábban írtam :) (#21514-ben)

Rendre:
- Nem érdemes. (gyenge minőség)

- Nem érdemes. (jó minőség, de nekem pl. megfoghatatlan volt közepesen nagy kezemmel, nagyon rossz helyen vannak a gombok, és a mérete is kicsi. A szenzora nem éppen a legjobb, de szerintem ez a kisebb baj.)

- Nagyon érdemes. (Ha kényelmes számodra az alak.)

- Nagyon érdemes. Ugyanennyiért viszont jobb vétel lehet újonnan a G400. Viszont ha tetszik az Mx518, használtan már 3000 forintokért látni mindenfele. Legendásan jó és strapabíró egér.

De érdekes módon hiába adok személyre szabott véleményt, az eredmény ugyanaz, mintha az első hozzászólást követnéd :)

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

(#21530) jaffa 2843 válasza SRII (#21528) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

MX518, G400. A kényelem pedig szubjektív, így azt csak te fogod érezni, hogy neked kényelmes-e vagy sem.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#21531) sider24 válasza jaffa 2843 (#21530) üzenetére


sider24
tag

Erről az egérről mit gondoltok?

A4TECH Bloody Gaming V7 Nekem nagyon bejön így rá nézésre meg ahogy néztem a videókat róla. Kíváncsi volnánk ti mit mondtok legjobb lenne, olyan mondana akinek van/volt ilyen egere, de persze mindenkit meg hallgatok :))

[ Szerkesztve ]

(#21532) jaffa 2843


jaffa 2843
Ármester

Unalmamban összegyűjtöttem néhány jobb vételt itt aprón, akit esetleg érdekel...[link] [link] [link] [link]

Nem sajátok. Semmiféle érdekem nem fűződik hozzájuk. :)

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#21533) WolfheartGR válasza sider24 (#21531) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Semmit. Nem ebbe a topikba való.

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#21534) deadelon válasza sider24 (#21531) üzenetére


deadelon
aktív tag

hiába kéred,hogy olyan mondjon véleményt "akinek van/volt ilyen egere".ja és tényleg nem ide való a kérdés tedd fel a videokártya topikban .odavaló nem?

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#21535) stefyY


stefyY
őstag

Ajánlott? :)

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#21536) WolfheartGR válasza deadelon (#21534) üzenetére


WolfheartGR
őstag

A képlet egyszerű. Van A4 Teches topik, ott többen használják ezt az eszközt nagy örömmel. Azok biztos ajánkani is fogják.
Amennyiben átveszed tőlem teljes áron az egeret, úgy veszek egyet, hogy saját tapasztalatból is mondhassak véleményt erről az egérről. Pillanatnyilag felesleges pénzkidobásnak tartom kipróbálni amikor a végeredményben kb tutira biztos vagyok.

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#21537) deadelon válasza WolfheartGR (#21536) üzenetére


deadelon
aktív tag

ennyi erővel az összes egérnek van topikja,akkor ez melyik?egy tök általános ahol vagy válaszolsz a kérdésre vagy nem és nem kötelező.megvenned felesleges az egeret válaszol helyetted az aki használja vagy esetleg használta.

ui:ha nem tetszik neked ez az egér nem kell ám tragédiaként megélni.

[ Szerkesztve ]

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#21538) Phvhun válasza stefyY (#21535) üzenetére


Phvhun
őstag

(#21539) stefyY válasza Phvhun (#21538) üzenetére


stefyY
őstag

A két egérnek semmi köze egymáshoz. :DDD

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#21540) drzozo


drzozo
senior tag

Esetleg valaki tudja, hogy a Roccat Lua driverje támogatja-e a Windows 8-at? Sehol sem találom.

[ Szerkesztve ]

(#21541) Phvhun válasza stefyY (#21539) üzenetére


Phvhun
őstag

Bocs, rosszat linkeltem, [ezt] olvasd el, a lényeg a gumiborítás eltrutymósodásán van. És ez nem a klasszikus ráragad az egérre a retek dolog, hanem tényleg az anyagválasztás volt szerencsétlen.

Szerk: annyit hozzátennék, hogy van épp most nálam egy ilyen egér, és tényleg furcsa érzetet kelt az a gumi rajta.

[ Szerkesztve ]

(#21542) Tikakukac


Tikakukac
titán

Nos gyerekek lassan elhal a Gigabyte M6880-as egerem, így venni kell másikat.

Napi 8 órát van püfölve, tökéletesen jó volt eddig minden szempontból. Kérdés: vegyek ugyanilyet, vagy tudtok jobbat/hasonlót 4k-ig?

Előre is :R

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#21543) stefyY


stefyY
őstag

:)) öcsém padjával.

[ Szerkesztve ]

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#21544) ricsiii01


ricsiii01
tag

Sziasztok!
Szerintetek ez a Razer Abyssus eredeti? Lehetséges, hogy ilyen olcsó legyen külföldön? :Y

.

(#21545) jaffa 2843 válasza ricsiii01 (#21544) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Fake, kerüld.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#21546) jaffa 2843 válasza jaffa 2843 (#21545) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

De ha gondolod adok el neked egy ilyet féláron. :DDD

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#21547) zsoltyyy válasza jaffa 2843 (#21546) üzenetére


zsoltyyy
senior tag

ez aztán a reklámfogás :DDD

(#21548) stefyY


stefyY
őstag

Senki nem dícséri a szépségeimet... :((( :DDD

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#21549) WolfheartGR válasza stefyY (#21548) üzenetére


WolfheartGR
őstag

(#21543) stefyy:

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#21550) stefyY válasza WolfheartGR (#21549) üzenetére


stefyY
őstag

:DDD :DDD :DDD

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.