Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21251) jaffa 2843 válasza TTomax (#21250) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Ki írja és hol? :F

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#21252) Zigi


Zigi
senior tag

Sziasztok.
Egér vásárláson töröm a fejem, most egy explorer 3.0A egerem van. Kiemlékszik melyik cs verzióhoz vettem anno, most újra összejött a régi brigád és leporoltam. Gyakorlatilag semmi baja, de megszédített a dpi láz meg az 1000 Hz ( valahogy kompenzálni szeretném az öregedő reflexeim) :)
Tenyeres fogással játszom 3.0-ás érzékenységgel egy 320x270mm-es egérpadon. A razer halálosztó 2013-al szemezgetek, de érdekelne a véleményetek, hogy 1: van e értelme ~ 20e jó magyar forintot költeni egérre? 2: mekkora dpi kellene nekem ha 320-as az egérpadom és 1680x1050-es a monitorom? 3: melyik egerek jöhetnek még számításba (nagy a kezem)?
Kösz.

[ Szerkesztve ]

(#21253) Tron80


Tron80
csendes tag

Sziasztok! Érdekelne hogy Genius Deathtaker nevű egérrel kapcsolatban van e valakinek valamilyen tapasztalata? Ilyet szeretnék venni vagy pedig Gigabyte GM 6980X-et. Megéri?

[ Szerkesztve ]

(#21254) MarcZ válasza Tron80 (#21253) üzenetére


MarcZ
senior tag

0. hsz.

A man's got to do what a man's got to do.

(#21255) WolfheartGR válasza Zigi (#21252) üzenetére


WolfheartGR
őstag

1. Nincs, kapsz olcsóbban, meg amúgy is van egy jó egered. Game senset átállítod kb azt az eredményt kapod mintha magasabb cpi-n játszanál (nem dpi).

2. kérdésedre a válasz meg kb az, hogy rendesen beállítod az ingame sens-t.

3. 2013-as Da felejtős tudtommal. Van gond a szenzorral vagy az fw-vel jelenleg. Inkább az elődjeit nézegesd.
Esetleg SS Ikari Optical, Logitech G400. Meg az sem baj, ha átolvasod a topik összefoglalót ott fent. Sok kérdésedre választ ad. (Én speciel mindegyik egeremet 400-on használom, hiába 3500cpi-sek).

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#21256) nyunyu válasza Tron80 (#21253) üzenetére


nyunyu
félisten

Ha el akar menni az etvagyad tole, akkor itt a bele.

Cimszavakban:
- Avago ADNS-9500
- Fo gombok meg veletlenul sem a szokasos meretuek, gyartojuk is ismeretlen
- tobbi gomb meg az aktualis Microsoftokban "kivaloan" teljesito Panasonicnak tunik, ami a WMObol is ismeros lehet.
- noname gorgo encoder
- tomegnovelheto

Meg amugy sem tudom, ki az az elvetemult, aki halaloszto helyett halalt kapo egerrel akar jatszani FPSt. :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#21257) drtimot válasza nyunyu (#21256) üzenetére


drtimot
aktív tag

Eléggé off, de megjegyezném, hogy az adder a Deathadderben nem az add szóból származik, hanem egy kígyófajta neve - Razer ugye az öszes rágcsálóját kígyókról nevezi el, ez a "halálkígyó".

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

(#21258) TTomax


TTomax
nagyúr

Elindultam g400ért...Roccat Kone XTD lett belöle... :DDD

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#21259) MarcZ válasza TTomax (#21258) üzenetére


MarcZ
senior tag

Helytelen.

A man's got to do what a man's got to do.

(#21260) TTomax válasza MarcZ (#21259) üzenetére


TTomax
nagyúr

Hát eléggé bejön,mintha a kezemre öntötték volna... i'm happy with this...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#21261) Zigi válasza WolfheartGR (#21255) üzenetére


Zigi
senior tag

Köszi a választ. A sens tökéletes számomra azzal nincs gond. Tulajdonképpen az egérrel sincs, csak gondoltam vennék egy új jobb gyorsabb pontosabb egeret, de most még jobban elbizonytalanodtam mint elötte:) Akkor az én játékban 3-mas sensemhez felesleges 400+ os cpi? A 3.0 explorer-re a DA hasonlít a legjobban ragaszkodnék a tipushoz. A v2-nek nincs gumirozott oldala a black edition pedig 1-2 ezressel olcsóbb mint a 2013, tehát nem éri meg a régit venni. Tényleg vannak gondok a 2013-massal? Az lesz a vége, hogy marad az ex3.0 és dugják fel a 8000 dpi-t meg az 1000Hz-t:U

Valakinek tapasztalat a DA2013-ról?

[ Szerkesztve ]

(#21262) whYz válasza Zigi (#21261) üzenetére


whYz
addikt

Ha windowsban kikapcsoltad az eger gyorsitast(1.hsz), 6osra allitottad a senset es jatekban 3-ra akkor 400 dpi-nel jobb nem is kell neked, nem is szabad nagyobbal jatszanod, mert pontatlan lesz.
Az 1000hz meg amugy sem ajanlott, jobb az 500 vagy 250, de ezt is tudod allitani.

(#21263) MarcZ válasza whYz (#21262) üzenetére


MarcZ
senior tag

Ez így helytelen, hogy nem szabad, mert van aki pont azt preferálja, ha gyors a sens, azaz high senses. Ja és nem Pista, hanem sok pár pro játékos különböző nagy csapatokból és kompetitív játékokból.

A man's got to do what a man's got to do.

(#21264) Zigi válasza whYz (#21262) üzenetére


Zigi
senior tag

Igen az mindig ki volt. Viszont a polling az 125Hz 64bit-en nem akar összejönni sehogy az 500, pedig elméletileg mindent úgy csinálok ahogy a videón van. Én azt hittem, hogy a magas sens-hez kell igazán a jobb felbontás. Azt látom pl a winben is hogy a legkisebb mozdításra is több mint 1 képpontot ugrik az egér. Gondoltam ha az egér "felbontása" egyezne a monitoréval nem lenne ilyen gond. Vagy nagyon tévúton járok?

Marcz

No igen nem vagyok egy pizsamás ninja:) de az 1.0 óta az összes cs verziót végig kísértem.

[ Szerkesztve ]

(#21265) ng0ofy válasza MarcZ (#21263) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Na igen. Ügyes kezük van, állandóan gyakorolnak és jók a reflexeik. Zigi pedig hol játszik hol nem és mint írta: reflexek sehol a régihez képest. Én is ahogy öregszem lett alacsonyabb a sensi, most ott járok, hogy nagyobb asztalt kellene venni :DDD

Zigi: Lényegében ha nagyobb a felbontás, többet érzékel az egér adott távon az asztalon, nem a monitoron, persze emiatt a képernyőn is "gyorsabban" mozog. CPI:counts/inch, azaz mintavételezés 2,54 centinként. Nem időben, távolságban. Az asztalon kevesebb minta=több lehetőség, hogy te válaszd meg, melyik pixelre mutatsz a képernyőn, kevesebb hibalehetőség.

[ Szerkesztve ]

(#21266) whYz válasza MarcZ (#21263) üzenetére


whYz
addikt

Akkor te azt javaslod, hogy 400cpi mellett emeljen a sensen? Ha nem low senses akkor ne hasznaljon 400 cpi-s egeret, ilyen egyszeru. Ha 400 cpi mellett senset emelsz akkor az szvsz nem egy kellemes erzes...

Meg az uberpr0 wmo fanok se javasolnak high sensre ilyen egeret, ebben meg WolfheartGR kollega is egyetert velem. :)

Zigi: Igen, ha magasabb senssel jatszol akkor pixelt fog ugrani a kurzor, ezert erdemes olyan 800 vagy 1000 cpi koruli egeret keresni ilyen esetben.
Deathadder 2013-al nem hiszem h gondod akadna, mivel high/mid sensen nem rangatod 30m/s-al az egeret.
Viszont olcsobban is meguszhatod egy logi g400-al, ha bejon az a forma(palmosoknak igen tetszik).

[ Szerkesztve ]

(#21267) WolfheartGR válasza Zigi (#21264) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Itt egy vidi, itt 64 biten szereli meg a polling ratet. A többit nagyjából leírták a többiek. Továbbra is inkább a 2013-as kiadás előtti Deathaddert javasolnám, ennek egyszerű oka van. Amennyiben megváltozik a felhasználói szokás és teszem azt elkezdesz alacsonyabb sensen játszani lehetnek gondok az egérrel. Ezért ajánlom inkább azt az egeret ami a lehető legtöbb körülmény / felhasználói szokás mellett tudja amit kell neki. Ezzel biztosra megy az ember, nem játszok a pénztárcáddal. Tutit ajánlom inkább.

whYz: Ezt te is fontold meg, kevesebb az esélye, hogy utána jönnek panaszra. (Nem mellesleg meg a Wmo is használható high sensen, csak annyit kell tenni, hogy ingame senset magasabbra állítja. Tehát simán javasolható még high sensre is. Más kérdés, hogy valszeg az alacsony cpi desktopon sem kellemes az usernak, ezért célszerűbb magasabb felbontással rendelkező egeret ajánlani.)

ng0ofy: Nekem is kellene egy nagyobb asztal, csak pillanatnyilag nincs hely neki. :DDD

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#21268) djmorphy


djmorphy
tag

Sziasztok!

A véleményeteket kérdezném, hogy milyen egeret ajánlotok nekem.
Jelenleg egy Logitech VX Revolution egerem van.

Gondolkoztam, hogy lecserélem egy Logitech G700-ra de sajnos a maximum két napi energia nem igazán tetszik. Csak ez az egy miatt nem veszem meg amúgy minden más kritériumomnak megfelelt

Esetleg van-e alternatíva Logitech márkában?

Ami fontos számomra:
Nagy egérérzékenység. Most is minden maximum van ahol csak lehet állítani.
Oldalt legyen előre és vissza gombok
Jó lenne az új egérbe programozható gombok lennének. Nem játékban hanem általános használatnál kényelmi funkciónak gyanánt

Amire használom:
általános géphasználat(böngészés,film, zene,)
nagyon kevés képszerkesztés
néha FPS játékok(hobbi szinten)
üzemidő ne két nap legyen :)
ágyban egy műanyag egérpadon használom szóval a kialakítása szeretném ha olyan lenne mint a mostani VX Revolutionnak

Árat tekintve azért a kinézett G700 30-35 000Ft árnál ne legyen drágább :D

(#21269) Zigi válasza WolfheartGR (#21267) üzenetére


Zigi
senior tag

Pont ez alapján a nem sikerült:)
Még nem tiszta szóval kicsit még fárasztalak titeket. A win-ben középen a csúszka és mindenféle egérgyors kiiktatva. Az in game sensem mint írtam jó, oda célzok ahova akarok (khm khm ), rántásokra jól reagál semmi késés csúszás nincs. No de cs-sek előnyben:) dust2 a hosszú egyik végéből a másikba olyan érzésem van hogy nem tudok olyan picit mozdítani az egéren,hogy pont fejbe nyomjam az ellent mert "átugrik" rajta az egér. Amit már fentebb is írtam a legkissebb mozdításra nem 1 pixelt mozdul, hanem többet. Én azt szeretném ha pixelenként tudnám mozdítani az egeret. Gondoltam veszek egy magasabb cpi v. dpi-s (már nem tudom) egeret át állítom a sensemet hozzá (találtam valahol képletet ehhez bár most azt sem találom) és problem letudva. Ehhez képest azt írjátok, hogy a mid-high sensemhez passzol az alacsolny cpi és az alacsony senshez kell a magas cpi. Azon kívül hogy azt tanácsoljátok állítsam át a 10+ éve megszokott sensemet (ami = az uninstallal:) ) van megoldás a gondomra (ami lehet nem is gond csak 40 felé már nem adja úgy) ?

whyz

Sajnos az518-g400 nem bejövős.

[ Szerkesztve ]

(#21270) jaffa 2843 válasza Zigi (#21269) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

In-game konfigban nincs elbaszkurálva az egér?

Más:

Erről hallott már valaki? Bár valami átmatricázott CM lehet...

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#21271) lostprophet


lostprophet
aktív tag

Kinéztem magamnak ezt az egeret: Trust GXT 31
Van esetleg olyasféle tudnivaló ezzel kapcsolatban, ami eltántoríthatna a megvételétől? Trust cuccom még nem igazán volt, legalábbis egér biztosan nem.

[ http://lostprophet.hu ] Játék és számítógépes programfordításaim oldala

(#21272) TTomax válasza lostprophet (#21271) üzenetére


TTomax
nagyúr

Szerintem most se legyen,nagyon gyenge a minőségük..és még próbálok finoman fogalmazni... erre ráírni hogy "gamer" vastag bőr kell,

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#21273) lostprophet válasza TTomax (#21272) üzenetére


lostprophet
aktív tag

Akkor ez kihúzva. Nekem elég nagy kezem van és kényelmes egérre lenne szükségem, főleg játékhoz, max 7 ezer forint értékben. Mit tudnátok ajánlani?
Jelenleg ilyenem van: [link], de már tele van a hócipőm vele, hogy az oldalsó gumírozott részek ragasztása elengedett és ide-oda csúszkál.

[ http://lostprophet.hu ] Játék és számítógépes programfordításaim oldala

(#21274) McReay


McReay
aktív tag

A revoltec és a canyon mennyire megbízható egerek terén?
(nem hangos a klikkelés, nem halnak meg hamar a mikrokapcsolók?)

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#21275) WolfheartGR válasza Zigi (#21269) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Huhh, igazándiból nem olvasol elég figyelmesen. Vagy rosszul értelmezel dolgokat. Nagyon félreértettél.

..."hogy a mid-high sensemhez passzol az alacsolny cpi és az alacsony senshez kell a magas cpi."
Nem igaz. Általában low sens playerek használják alacsony cpi-n az egereket (mondjuk ngoofy, jaffa, vagy én).
Mid és high sens playerek használják általában magasabb cpi-n az egereket.
Ellenpélda:Lehet valaki magas cpi mellett is low senses, csupán a játékban kell az egérkezelést állítani. Én is így kezdtem anno. Magas cpi melett játékban állítottam elvetemült alacsonyra az egér érzékenységét.

Nekem is volt Ime 3.0-ám, pixelre pontosan tudtam vele operálni. Ehhez annyit kellett tennem, hogy Windows egércsúszka középen, rámutatás pontosságának javítása unpipa és ez után tettem fel egy mousefixet, mivel az unpipálás nem kapcsolja ki teljesen, csupán 1-re veszi az értékét ha jól emlékszem.

"nem tudok olyan picit mozdítani az egéren,hogy pont fejbe nyomjam az ellent mert "átugrik" rajta az egér."
Erre meg az a javaslat, hogy vedd lejjebb az ingame sense-t. 2,95, ha átugrik akkor 2,9 és így tovább. Amíg nem tudsz olyan finomat mozdítani. Illetve az mpitch és az myaw értékeket, ha van ilyen a cfg file-ban sőt, inkánbb ezzel kellene kezdeni. Egy egércserével nem fogod megoldani a problémát (valószínűleg, 100%-ra akor merném mondani, ha ott ülnék melletted és bazergálhatnám a dolgokat.). Ettől függetlenül persze cserélhetsz egeret. Illetve nem tudom milyen pad van alatta, az is okozhat gondokat.

(#21273) lostprophet: Sajnos kilóg az új ára a keretből esetleg nézz körbe a használtpiacon egy Logitech G400 után. Vagy mégolcsóbban egy mx 518. Formára nagyon hasonlítanak ahhoz amit használtál csak azok jók is. Van egy olyan egér is anyáméknál hentergőben, nagyon hmhmhm fhosss az a Giga. Már bocs.

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#21276) Zigi válasza WolfheartGR (#21275) üzenetére


Zigi
senior tag

Ilyen a padom csak még a régi lógóval[link]
Köszi a leírást így már kb. képben vagyok. Szerintem Da 2013 lesz aztán meglátjuk. Köszönöm a segítséget.

(#21277) tpeter77 válasza helgi (#21231) üzenetére


tpeter77
addikt

bocs, én csak netezni szoktam, és mivel a gyerek állandóan az egérrel szaladgál, vettem vezetékeset, és a Microsoft vs. Logitech kérdésből utóbbit választottam.
Tetszik egyelőre a G400-as... kényelmes, könnyű.

(#21278) WolfheartGR


WolfheartGR
őstag

Egértanya 2.

Itt meg az 1.

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#21279) jaffa 2843 válasza WolfheartGR (#21278) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

A Nukia ( ;] ) kicsit jobb képet csinál mint a Motorola, de még mindig nem az igazi. :DDD
A Mionix meg nagyon jó helyen van ott összehajtott kábellel. :P

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#21280) Zigi válasza WolfheartGR (#21278) üzenetére


Zigi
senior tag

Háhá és én még azt hittem sokat akarok egérre költeni....az ott majd egy kiló :Y

(#21281) WolfheartGR válasza Zigi (#21280) üzenetére


WolfheartGR
őstag

A hobbinak ára van. Mai tapasztalataimmal inkább elqrváznám. :DDD
A kezdetek: [link]

Jónéhányukat eladtam, akad olyan ami többször is volt.

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#21282) MarcZ válasza WolfheartGR (#21281) üzenetére


MarcZ
senior tag

Sok olyat látok, ami saját kézből került ki. :D

A man's got to do what a man's got to do.

(#21283) doctor_rager


doctor_rager
csendes tag

Na srácok.
Megrendeltem ebayről a razer krait 2013-at.
Várhatóan péntekig megérkezik a kicsike,akkor irok majd egy kis beszámolót.

(#21284) Handball94


Handball94
aktív tag

Sziasztok!
Vezeték nélküli egeret szeretnék vásárolni, laptophoz.
Valamilyen ismertebb, eddig általam használt márka választékából választanék szívesen : Logitech,Microsoft, Az fontos lenne számomra ,hogy fekete, vagy szürke színű legyen. Nem játékra kell, csak átlagos , mindennapi felhasználásra, internezésre. 6 ezer FT-ig bezárólag, ebben a kategóriában tudnátok ajánlani pár megbízható, gyors vezeték nélküli egeret?
Köszönöm

Edit: beleolvastam a nyitóhozzászólásba is, de nekem teljesen átlagos, mindennapi felhasználásra kellene az egér, teljesen alapbeállítással. Nagyon régen volt már vezeték nélküli egerem, akkor még nem volt túl életképes ez a technológia, most hogyan működnek ezek?
Tudtátok webshoppal együtt linkelni majd egereket?

[ Szerkesztve ]

(#21285) Handball94


Handball94
aktív tag

Esetleg ők?
[link]
[link]

(#21286) lostprophet


lostprophet
aktív tag

Hosszas kutakodás után ezt az egeret szemeltem ki: [link] Rossz tapasztalat valaki?

[ http://lostprophet.hu ] Játék és számítógépes programfordításaim oldala

(#21287) WolfheartGR válasza lostprophet (#21286) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Ez megfontolandó szerintem. Vagy ez. Esetleg ez.

Handball94: Logitechet szoktunk ajánlani, azon belül is olyant ami neked kényelmes.

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#21288) whYz válasza lostprophet (#21286) üzenetére


whYz
addikt

Ha raersz a 2 hetes szallitasi idore, akkor ez. :)

(#21289) Normi™


Normi™
őstag

Sziasztok!

Szeretném leváltani a kiöregedett X7-esemet.Nem vagyok nagy játékos,de azért előfordul néha,hogy tolok egy kis fps-t.Hasonló optikai,vezetékest szeretnék az X7-el azonos dpi tudás elég lenne.Ami fontos,hogy a mikrokapcsolója nagyon csendes legyen.Bármilyen ajánlatot elfogadok,kizárólag a gigabyte nem jöhet szóba.Az ár nem lényeg.

Köszönöm előre is!

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#21290) Prison85 válasza whYz (#21288) üzenetére


Prison85
senior tag

Erről hol találni hivatalos adatot? :U

[ Szerkesztve ]

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#21291) whYz válasza Prison85 (#21290) üzenetére


whYz
addikt

Minden adat megegyezik a hivatalos oldalon talalhato kana white1.1 adataival,
Amiben mas:
-feher helyett fekete muanyagboritas
-szovetkabel helyett hagyomanyos kabel(ez egy nagy plussz pont)
-nem jar hozza doboz

Ha van meg kerdesed akkor mondd. Ilyen egerem van, szoval tudok valaszolni. :)

(#21292) Prison85 válasza whYz (#21291) üzenetére


Prison85
senior tag

Okés, csak kicsit sántított, hogy az SS oldalán nem találtam meg.

[ Szerkesztve ]

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#21293) tpeter77 válasza WolfheartGR (#21278) üzenetére


tpeter77
addikt

haha azt hittem mozi kvíz fórum :)

(#21294) xxSanchez


xxSanchez
őstag

Sziasztok!

A Razer DeathAdder 2013-al van valakinek valami tapasztalata?

Előre is köszi!

Heyho.

(#21295) GergoHD


GergoHD
tag

Na leváltottam a x7 750BK-mat egy 710BK-ra és mellé beszereztem egy goliathus speed egérpadot nagyon jó az összhatás mindenkinek tudom ajánlani aki akar egy jó egér+alátét szettet 10k-ért :D. Igaz sikerült elmérnem a szükséges egérpad méretet ezért nem széltében hanem hosszában lett elhelyezve xD :DDD

(#21296) jaffa 2843 válasza GergoHD (#21295) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Azzal annyi a különbség, hogy szálirányban gyorsabb a pad. Elforgatva 90fokkal a "le-fel" irány a gyorsabb.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#21297) deadelon válasza GergoHD (#21295) üzenetére


deadelon
aktív tag

ha a goliathus helyett egy Gigabyte GP-MP8000 et veszel megspórolsz kb 3000 pénzt és még a különbséget sem vennéd észre.

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#21298) havri1


havri1
félisten

Sziasztok!

Jelenleg ~11 éve használt Microsoft Intelimouse1.1 usb egerem kezd tönkremenni. Néha 2x érzékeli a bal kattintást, így elkezdtem nézelődni..
Nem szeretnék 5k-nál többet költeni egérre, ilyen alap logitech vezetékes lenne a minimum. Semmi játék, netezésre használom itthon.
Szerintetek az alábbi egér megfelelő minőségű lenne?
Új Microsoft Whell Mouse Optical/WMO egerek
Esetleg ha nem, akkor mit ajánlanátok ilyesmi árkategóriában ( ~5k).
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

havri

(#21299) whYz válasza havri1 (#21298) üzenetére


whYz
addikt

Megeri, jobbat nem nagyon talalsz ezert az arert.
Ha meg kevesebbet akarsz ra kolteni, akkor ki is cserelheted az imo-ban a gombokat.

(#21300) havri1 válasza whYz (#21299) üzenetére


havri1
félisten

Köszönöm!
Gombokat hol tudok rendelni?

havri

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.