Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21651) Halfer


Halfer
tag

Sziasztok!
Jelenleg van egy Gigabyte ECO600 vezeték nélküli egerem. Szeretnék játékhoz egy másikat, ami vezetékes, de mivel bejött ez a forma jó lenne megtartani azt. Ezért kettő egeret néztem ki, egyik kétszer olyan drága, mint a másik, de nem tudom érdemes-e a drágábbat venni. Az ECO600 árban a kettő között van, de szeretnék legalább ilyen jót venni.

Gigabyte GM-M6900
Gigabyte GM-M6980X

Adjatok légyszi tippeket vagy mondjatok tapasztalatokat. Köszi előre is!

(#21652) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Mondjátok csak melyik a leggagyibb egér a piacon?

(#21653) WolfheartGR válasza Halfer (#21651) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Topik összefoglalót légyszíves olvasd el. Gigabyte perifériát nem fogunk ajánlani.

(#21652) eriklambing: Mire érted? Minőségre vagy árra? Amúgy Trust, Gigabyte vonalon érdemes elindulni. A legborzasztóbb eddig egy Silverline egér ami volt a kezembe.

(#21654) Halfer: Volt itthon Gigabyte egerem, ha ez neked ennyire fontos. Igaz nem az adott példányok.

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#21654) Halfer válasza WolfheartGR (#21653) üzenetére


Halfer
tag

Beleolvastam, hogy minek ajánlatok, de gondoltam csak van valaki aki tapasztalt valamit Gigabyte-al kapcsolatban annál részletesebben, mint hogy "nem ajánlja". Egyelőre nem érzem, hogy pl. Razert kellene vennem 10+ért de biztosan érdemes lenne kipróbálnom...

(#21655) Mr. Erikszon válasza WolfheartGR (#21653) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Hát minőségben.

(#21656) WolfheartGR válasza Mr. Erikszon (#21655) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Eddig a 990Ft-os legkisebb is számít boltból egy Silverline volt a legalja ami volt a kezembe. Aztán a Trust amit kérdeztél meg a hirtelen nemtom fejből melyik giga egér, valami 6680 vagy mi volt ráírva. Estére megnézhetem neked. Anyuméknál van tartalékegérnek.

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#21657) Mr. Erikszon válasza WolfheartGR (#21656) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Anyósnak kell :D

(#21658) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Ez mi razer másolat? [link]

(#21659) WolfheartGR válasza Mr. Erikszon (#21657) üzenetére


WolfheartGR
őstag

A könnyeim is folynak a röhögéstől! :DDD
Vegyél neki egy olcsóbb Logitechet azt csókolom Mama. :K

(#21658) eriklambing: Igen, Deathadder copy.

(#21662) eriklambing : Ragassz rá pár rajzszöget meg ilyeneket. ;]

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#21660) Synthwave válasza Mr. Erikszon (#21657) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Irány a TESCO. Meg is tapogathatod őket, hogy melyik ropogása a legsilányabb. Miután kiválasztottad, nem kell aggódnod, a "belbecs" még nagyobb hulladék lesz. ;]

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#21661) Mr. Erikszon válasza Synthwave (#21660) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Good idea.:D

(#21662) Mr. Erikszon válasza WolfheartGR (#21659) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Valami kényelmetlenre gondoltam. ;]

(#21663) Synthwave válasza Mr. Erikszon (#21662) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mondjuk ez drága. De tuti silány. ;]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#21664) Mr. Erikszon válasza WolfheartGR (#21659) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Ér valamit a deathadder kópia?

(#21665) Mr. Erikszon válasza Synthwave (#21663) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Ilyen van egyik haveromnak...:D

(#21666) Synthwave válasza Mr. Erikszon (#21665) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Na, egy zacskó szotyiért elbizniszelitek és meg van oldva a problémád. ;]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#21667) Mr. Erikszon válasza Synthwave (#21666) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Bekenem disznózsirral és odadom anyósnak XD

(#21668) WolfheartGR válasza Mr. Erikszon (#21664) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Szépen világít a kép alapján... Nemtom, de nem én leszek az aki kipróbálja, abban biztos lehetsz.
Am tényleg, vegyél neki valami alap logitech billt meg egeret azt csókolom. Nem kell 3 havonta cserélgetned, csak ha telehamuzza.

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#21669) MAKKERMANN


MAKKERMANN
csendes tag

Helló, ez a 3 egér esne választásomba. Melyiket ajálnjátok a legjobban?
Logitech G9x
Gigabyte M8000Xtreme
Razer Deathadder 2013

Call of Dutyra használnám, Saints Rowra meg hasonló játékokra.

(#21670) Phvhun válasza MAKKERMANN (#21669) üzenetére


Phvhun
őstag

G9x és Deathadder jó egerek, azt vedd, amelyik kényelmesebb számodra.

(#21671) Mr. Erikszon válasza MAKKERMANN (#21669) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Egyértelműen deathadder.

(#21672) bozzi


bozzi
csendes tag

Sziasztok!
Főleg Photoshophoz használnék valami jó egeret. Van valami tanácsotok?
Microsoft 5000-es nem működik minden funkciónál, létezik hogy egyes részein a görgetéssel gondjaim vannak?
Köszi

(#21673) Synthwave válasza bozzi (#21672) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

1. hsz.

De Photoshop-hoz tablet való. Ég és föld.
Csak Wacom, minimum egy Bamboo vagy egy régebbi, használt Intuos.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#21674) whYz válasza Synthwave (#21673) üzenetére


whYz
addikt

Szerintem ez igy nem igaz.

Ha rajzolni akarsz akkor igen egy hasznalt intuos3, vagy hasonlo, de ha kepet akarsz szerkeszteni, vagy egyeb grafikai munka akkor felesleges tollal szarakodni, eger konnyebben kezelheto.

En sokszor valtogatni szoktam a kettot, de egy jo eger hasznalata akkor is elkerulhetetlen.

(#21675) Synthwave válasza whYz (#21674) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"eger konnyebben kezelheto"

Mint egy toll? Ne má.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#21676) whYz válasza Synthwave (#21675) üzenetére


whYz
addikt

Nem minden esetben, de eleg gyakran.

Van valamilyen wacom tableted?

(#21677) bozzi válasza whYz (#21676) üzenetére


bozzi
csendes tag

Képszerkesztéshez kellene, nem rajzoláshoz.
Visszatérve, lehet, hogy egyik egér jó másik nem? Vannak részek ahol nem görget az új egér? Mert akkor még esetleg kicserélik másra, ezért gyűjtenék egy kis infót.
Köszi

(#21678) Synthwave válasza whYz (#21676) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Volt, Intuos2 A4. Ég és föld egérrel szemben grafikus alkalmazásokban.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#21679) whYz válasza bozzi (#21677) üzenetére


whYz
addikt

Lehetseges, hogy a microsoft driverevel van gond, nekem eleg sok gondom volt vele anno.
Probaltad, hogy letorlod es anelkul hasznalod?

(#21680) bozzi válasza whYz (#21679) üzenetére


bozzi
csendes tag

Eredetileg úgy használtam, de ahol vettem azt mondták biztosan az a baj. Tegnap telepítettem rá a letöltött szoftvert, de azzal se jó. Ami érdekes, csak egy bizonyos helyen nem tud dolgozni, érthetetlen.

(#21681) whYz válasza Synthwave (#21678) üzenetére


whYz
addikt

Igen pl korbevagni valamit, vagy radirozni, rajzolni termeszetesen jobb, viszont rengeteg olyan alapveto muvelet van, ahol csak az egerrel kell kattintgatni es ahol nem veszed semilyen hasznat annak, hogy egy tollat fogsz.

Pl en gyorsabban mozgatom az egeret es gyorsabban kattintgatok, arrol nem is beszelve, hogy rengetegszer lepek ki chrome-ba vagy ts-re stb es ott mar igazan csokkenik a toll hasznalhatosaga.

Nem azt mondom, hogy nem jo egy tablet, mivel nekem is van egy intuos3, es hihetetlenul jo. Csak annyit mondok, hogy vannak olyan muveletek amit gyorsabban elvegzel egerrel, mint tollal. Van olyan eset amikor teljesen felesleges elovennem a tollat es gyorsan megcsinalom egerrel.

(#21682) janor


janor
csendes tag

Üdv!

GENIUS Gila GX-ről van valakinek tapasztalata? Mennyire tűnik jó választásnak WoWhoz?

(#21683) Mr. Erikszon válasza janor (#21682) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Pont ebben a másodpercben akartam én is pont ugyanezt kérdezni,:D Én valami shooter alá gondoltam.

(#21684) stefyY


stefyY
őstag

Nem vagyok patkányguru, de ez ugye most 12-13k...öcsém is ebben a kategóriában nézegetett egereket, és végül ő is G400-at vett, nem ok nélküli...oké, hogy szebb, meg minden, de na... :)

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#21685) deadelon válasza Mr. Erikszon (#21683) üzenetére


deadelon
aktív tag

szinte biztos hogy ti egymástól elválasztott egypetéjű ikrek vagytok.

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#21686) Mr. Erikszon válasza deadelon (#21685) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Elképzelhető.

(#21687) Mr. Erikszon válasza deadelon (#21685) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Csak én utálom a wowot.:)

(#21688) Synthwave válasza stefyY (#21684) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mármint melyik a szebb? Mert az a Genius valami förtelmesen ízléstelen, az ára meg vicc.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#21689) stefyY válasza Synthwave (#21688) üzenetére


stefyY
őstag

"Szép." :DDD

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#21690) Synthwave válasza stefyY (#21689) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mint a lemmingtakonyba csürüszkölt majomhányás. :DDD

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#21691) Mr. Erikszon válasza Synthwave (#21690) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

:DD

(#21692) NY124 válasza Halfer (#21654) üzenetére


NY124
tag

Egy minőségi egér nem feltétlen kerül 10e forintnál többe (újonnan sem).

(#21693) stefyY


stefyY
őstag

Ez + ez = 13000 forint, és 3 évig legalább semmi gondja nem lesz az embernek... :))

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#21694) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Melyik lenne a legdrágább gémer egért?

(#21695) ng0ofy válasza stefyY (#21693) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Ezzel a 3 évvel vitáznék. Van az 5 is, némi odafigyeléssel és rendszeres kezmosassal :)

Persze napi 16 órás "gamer" használattal lehet, hogy csak 3 év...

[ Szerkesztve ]

(#21696) stefyY válasza ng0ofy (#21695) üzenetére


stefyY
őstag

Hasamracsaptam. :)

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#21697) janor


janor
csendes tag

Köszönöm ezt a számtalan releváns hozzászólást. Ismerem a g400-at, tudom hogy mennyire jól összerakott rágcsáló, mindezek ellenére számomra kevés a programozható gomb rajta. Ezért kerestem egy első ránézésre nekem jobban megfelelőt, viszont tapasztalatom nem volt még a gyártóval és túl sok értékelést sem találtam az egérrel kapcsolatban. Ilyen irányú valóban releváns hozzászólásokat szívesen fogadok.

(#21698) Synthwave válasza janor (#21697) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ha ez releváns, én Genius-nak csak egyes (fadobozos) hangfalait / házimozijait venném, mást nem - 18 év tapasztalata.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#21699) panpeter92


panpeter92
tag

Sziasztok,
Vettem egy ModeCom WM4 egeret notebookhoz, hogy alvó-, illetve hibernált állapotból felnyitva nem működik az egér(nem is világít, mintha ki lenne kapcsolva). A problémát csak az oldja meg, ha kihúzom az USB-t, kikapcsolom az egeret, majd vissza és bekapcsolás.
Dell 5521-el használom, Win8-al. Lenovo Y500-nál(szintén Win8) nem volt ilyen probléma, de olvastam, hogy már másnál is előjött a dolog. Valaki tudja mi lehet a megoldás?

(#21700) Zigi válasza panpeter92 (#21699) üzenetére


Zigi
senior tag

Nincs W8-am de pl. W7-ben az eszközkezelőben jobb gomb az egérre és tulajdonságok/energiagazdálkodás fül alatt van olyan hogy a sz.gép kikapcsolhatja az eszközt energiamegtakarítás céljából és az eszköz felébresztheti a sz.gépet. Próbáld meg kivenni a pipát/kipipálni. Az is lehet hogy W8-ban nincs is ilyen......

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.