Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#914) Szten Márs válasza rumos14 (#912) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Azért nem K200D, mert 130 lenne az árhatár leginkább. Az eredeti árhatár 100, na jó esetleg 120 volt, majd lett 130. Ennél több már foghúzásos. És ennyiért nincs K200D duplakit. :(
Na meg nekem semmi bajom a Sony A200-al, szvsz jó kis gép az, az illetőt pedig nem túlzottan hatja meg az az anyaghasználat, amitől nekem leesik a hajam és ami miatt én soha nem vennék A700 alatti Sonyt.

Azt tudom, hoy a 18-70 is gyenge obi. Még a kitobik között is elég rendesen. De a 75-300 obi mellete annyira rossz lenne, hogy nem éri meg kitben sem? :F Ez elég kellemetlen.

Sajnos az illető használt terméket nem hajlandó venni. Amikor nem is olyan rég számítógépet építettem neki, akkor ezt megtapasztaltam, ami azt illeti szarabbul is járt így, de hát az ő dolga :(

Erősen gondolkodom rajta amúgy, hogy ebből valami Oly lesz... majd meglátjuk.

priusz:
Köszi a linket valóban van, nem tudom hogy sikerült nem megtalálnom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.