Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8482) fezsoo


fezsoo
aktív tag

Sziasztok.

Én találtam egy ilyen hirdetést. Írtam neki kíváncsiságból és ezt válaszolta:
Szia,

A Nikon Cameras vadonatúj és hiteles. Ez a teljes tartozékok és 2 éves jótállás közül mindegyikkel jön.

NIKON D90 (500€)
NIKON D700 (1200€)
NIKON D300 (670€)
NIKON D80 (420€)

Azt fogom szeretni, hogy tudd, hogy a boltunk Lincolnshire-ben van, Anglia de szállítani fogjuk a Camerát neked, ha az veled OK. Azt kézbesíteni fogják a címednél a szállítás 48 óráján belül ez.Minden, amit neked tenned kell, van elküldi a teljesen szállító címedet és telefonszámodat és mi kézbesít neked. Szállítunk a FedExen keresztül 24 órás éjjeli expressz küszöbkézbesítés-szolgáltatás.
Ha te ezzel OK vagy, azután azt válaszolod annyira, hogy tudunk, járj el. Várakozás hamarosan híreket kapni tőled. Köszönöm.

Majd a szállításra is rákérdeztem:

Hello,

Szállítási költség 30 €.
Fizetni kell a parkolásért a kiszállítás előtt. Fizetni kell átutalásra Western Union. Részletek is sor kerül.
Szállítás után kezdődik fizetési megerősítésre került, és szállít a 48-óra.
Visszatér hozzánk, ha elégedett a fizetési és szállítási feltételeket. Mi lesz Önnel a fizetési adatokat.
Harry.

Megvan az angol szöveg is, ezt így kaptam lefordítva.
Lehet valakinek hasznos lehet. Ezért gondoltam hogy megosztom. :)

Samsung Galaxy A70; Hp 8440p; HISENSE 58A7100f

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.