Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6222) Throme válasza rumos14 (#6217) üzenetére


Throme
veterán

Ott a pont :R !!
Tetszett, és igazad van, bár a "cserélhető" az feltételes mód (vagyis nem muszáj)! ;)

Én lemondtam a 18x zoom-ról.
Igaz ennek is megvan a "szépsége". Pl lekapod Lomnicot 27mm-el, majd 486mm-el és hopp előtted egy lanovka... csak hát nem túl jó minőségben...

Egyébként annyira tetszik ez a dslr, hogy nem sírom vissza a nagy zoom-ot.
A mostani, majdnem 6x elég lesz.

Én úgy érzem (semmilyen statisztikai adatom sincs) nagyon sokan bridge-ről váltanak dslr-re és így érthető, hogy valahol keresik a 10x - 20x zoom lehetőségét.

Na jó, bevallom már keresgéltem makró obinak valót :B .
Az ára viszont elriasztott. ami fix az kb 90k-tól indul (50mm, 0,19m közelpont).
Ami meg zoom, de oda van írva, hogy "macro" az meg nem tud többet, - szerintem - mint a mostani (közelpont 40 - 50 cm között).

Másrészt az én obim műanyag csatlakozóházas. Talán nem túl célszerű sűrűn cserélgetni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.