Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52479) Neck válasza Mr.Csizmás (#52478) üzenetére


Neck
veterán

Az akciós árat ne hasonlítsd össze, az nem ez a történet, mivel a Sony is folyamatosan akciózik, előbb-utóbb ennek is lesz akciós ára. Persze inkább utóbb, tekintve, hogy új. De BF környékén lehet hogy megtolják majd egy kicsit, ha az első X early adopter ember már megvette teliáron :D

Én kivárnám, mit tud az a G(M) obi, biztos oka van, hogy a Fuji fölé lett pozícionálva árban (1400 vs 1200).

Ne érts félre, szerintem se olcsó a bejelentés alapján, de pont ezért akkor tegyék oda a kiváló minőséget az asztalra (amire egyébként FF-en képesek, és elvileg a nyilatkozatok alapján azt hozták le APS-C-re). Egyébként meg úgyis megtalálja majd az árát :B

Ugyanakkor napokkal ezelőtt még ilyen hsz-ek röpködtek, mint:
..."A Sony nem azt mondta amúgy is az A7 III megjelenésekor, hogy FF-re koncentrálnak? Én így emlékszek :) Aki komolyan (akár profin) APS-C-zni akar, az most Fuji-t vesz"...
"Az egyre tisztább, az A6400 kiesik a limitált objektívpark miatt, és ha APSC akkor valamelyik Fuji lesz a befutó"

Szerintem a tegnapiak után eléggé egyértelmű, hogy a Sony az APS-C-re is fókuszál, és ha előbb-utóbb még a kitobit is cserélik, akkor igazán jó versenyt látunk majd :C

A "Sony-ra nincs üveg" érvelés is unalmas, és szerintem APS-C vázakra lassan itt lehet a legtöbb obit aggatni (még akkor is, ha némelyik FE üvegnek persze nincs sok értelme)

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.