Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51600) jaanoo89 válasza Geller72 (#51598) üzenetére


jaanoo89
aktív tag

Nem, ez újonnan most 49.990 Ft! Íme
(Ha új gépet veszel és ott helyben megcsináltatod a törzsvásárlóit akkor még ebből is lejön 5%, de ezt kérdezd meg, én vettem már így objektívet tavaly, akkor ezt lehetett)

Én macro közgyűrűkkel nem szórakoznék, mert ez az objektív azoktól úgyis jobb képet fog adni. (Annyit megjegyeznék, hogy félős roharokhoz azért a 60-as objektív az ajánlott)

Ha nem kell az a 45-ös portré objektív, akkor ki kell számolnod, neked hogy éri meg. Vagy megveszed azzal és azt elpasszolod bontatlanként 50.000-ért szinte biztos, hogy el fog menni és kicseréled erre a macrora, vagy eleve nem is foglalkozol azzal az akcióval, megveszed a 100.000-es használt kitet és mellé rakod ezt a macro-t, ha kell.

Más rendszert is nézhetsz, de azok ennél nagyobbak lesznek, gyakorlatilag most 100-150 grammos objektívekről beszélgetünk, amit egy kb. 400 grammos vázra fogsz tenni, de menj be az Olympus Mintaboltba ha teheted és nézd meg őket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.