Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48574) simauser


simauser
tag

Köszönöm a válaszokat és a segítséget!

A dslr gépektől (a kiinduló ponttól) azért fordultam el, mert ahogy utánaolvastam, nyilvánvalóvá vált, hogy nem feltétlen kell ez nekem, vannak alternatívák. Pl. a MILC-ek terén, kezdőknek jobban ajánlották azt a fórumokban. A cserélhető objektív sem szükséglet, ami azt illeti, nem hiszem, hogy cserélgetni fogom, a próbagép 18-105-ös objektíve jó volt. Ezért indultam el más irányba, milc, utána bridge vonalon. A cipeléssel kapcsolatban vannak korlátozott tapasztalataim, és azok nem jók: egy-egy helyre kitelepülve nincs gond, de spontánabb dolgokhoz, városi fotózáshoz, sétához a dslr, ami nálam volt, nagyon kényelmetlen. Viszont képminőségben meg azok a gépek, amelyeket alternatívaként nézegettem, amelyek ideálisabbnak tűntek a méret, hordozhatóság miatt, nem érik el a kezdeti nikont, bár vannak olyanok, amelyek jó alternatívának tűnnek, kifejezetten csúnya próbaképekkel is találkoztam. Pl. az egyik jelölt Canon PowerShot G9X Mark II.

[ Szerkesztve ]

Are you threatening me, Master Jedi?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.