Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41837) 1501N


1501N
tag

Helló!
Nem igazán értem a gúnyolódást a 100d, 200d irányába. Valahol olvastam, hogy élőképpel jobb és gyorsabb az élességállítás, mint az optikai keresővel. Na ja, de pont itt olvasom gyakran, hogy a még tükrös fényképezőgépet használók többsége, már rég az élőképet használja. Jó, kicsit "parasztos milc"... De ott vannak a többi gyártó áraihoz képest rendkívül kedvező áron az stm-es üvegek. 24mm, 40mm, 50mm... 10-18... 18-135... Stb. Az árak meg 36.000 forinttól indulnak, a tesztek alapján meg nem is rosszak. Az élőkép is egész komoly, ami az arcfelismerést és követést illeti. Szóval, ha nincs szüksége valakinek az optikai keresőre és bem sportfotós az illető, szerintem egész jó kis rendszer ez. És bármely ef üveg rámegy. Ha olyan obi választék lenne a Sony-nál árban és választékban, mint a Canon stm üvegek...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.