Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37491) #31733248 válasza Skynet258 (#37451) üzenetére


#31733248
törölt tag

(#37451) Skynet258

"115-ért megvennétek egy Sony A5100-ast úgy, hogy nincs rá gari, doboz (Belgiumból hozták be)? :U"

Én inkább A6000-et vennék keresővel, de Te tudod, milyen igényeid vannak.

"Na de. ;] Akkor már 2 kilóért van Pana GX80 is, ami meg tud 4k videót is - mondjuk egyelőre csak azt néztem meg Youtube-on, baromi szép videót produkál (képeket nem tudom)."

Tudom, a 4K nagy hívószó, de a gyakorlatban sokkal több múlik a normális autofókuszon és a stabilizáción, meg azon, hogy motoros-e a kitobjektív, úgyhogy inkább a Sonyt ajánlom.

(#37472) mikrofon

Jó vétel a Sony A6000, az ajánlott fixekkel. Megjegyzem, csak a Sonyhoz elérhetőek azok a nagyszerű, vázra letölthető alkalmazások, amelyekkel még nagyobb élvezet lesz a "művészkedés" is. A Capture One Express nevűá nagyszerű raw feldolgozó program is ingyen elérhető hozzá.

(#37475) INTELligent

"Tudom, a Pana az raw-only szinte, de nem félek az utómunkától :D."

Nem arról van szó, félsz-e az utómunkától, hanem hogy a Panához nincsenek színprofilok a Lightroomban és sajnos igen gyenge a szoftveres támogatottsága...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.