Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19189) jjeahh válasza Colonel993 (#19188) üzenetére


jjeahh
nagyúr

"Szeretem a valós képet, sőőt így a manuál fókuszálás is inkább életképes, illetve van hogy EVF-el szerelt gépek drágábbak kategóriájukban mint a tükrösek...
Amm mik ezek az egekbe rívó és persze valóban hasznos előnyök EVF-el, ellentétben a pentaprizmával?"

ha neked az ovf szimpi, akkor olyan gépet válassz, amiben az van, egyértelmű..de ha már kérded: a manuál fókuszálás evf-ben sokkal könnyebb, mivel az olcsó gépekben is akkora vagy nagyobb evf van mint a full frame dslr-ekben, és bele tudsz nagyítani a képbe, különböző fókuszsegédekről nem is szólva...én személy szerint eddig semmilyen digit ovf-ben nem tudtam rendesem manuálozni...
további evf előnyök: nincs szükség tükörmechanikára ezáltal kisebb lehet a váz, mindig 100%-os lefedést kapsz, gyenge fényben, ahol ovf-ben már majdnem semmit nem látsz, az evf még elfogadható, használható képet ad, sokkal több infó kitehető rá, mint ovf-re, pl élő hisztogramm, sőt ha fehéregyensúlyt állítasz is közvetlenül látod az eredményt...fejből most ennyi

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.