Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10276) Fasten


Fasten
tag

Sziasztok!

Régről visszatérő vendég vagyok ebben a topikban, kb 3x futottam már neki úgy, hogy most biza megveszem életem első DSLR-jét, de mindig visszatáncoltam. Most viszont tényleg akarom! :-D

Újra elolvastam a teszteket, néztem a képeket, árakat és a következőkre jutottam.

Pentax K-r
Nikon D3100
Nikon D5000

Elolvastam fórumokat, olvastam Pro- és kontrákat, és tudom, hogy én fogom eldönteni, de akkor is szívesen fogadnék szakértő tanácsokat :-)

Szóval most ott járok, hogy D3100 + 18-55VR. De mivel elég nagy lapátkezem van, lehet, jobb lenne a D5000 + 18-55VR. A Pentax-ról igazából már lemondtam, még ha tudom, hogy jobb is, mint a D3100 ( nikonosok bocsesz ), de a későbbi könnyebb bővíthetőség és szélesebb választék oltárán feláldozom a K-r által nyújtott előnyöket. na ma akarok elmenni a media-ba, még egyszer megtapizom a 3100-at, az a baj, hogy 5000 már nincs kiállítva, a d5100 meg fogásban annyira nem hajaz az 5000-re... Jó volna egy fogáspróba.

De ki mit mond? :-)

( szerk. Árban 150- max 200-ig szeretnék elmenni )
üdv,

[ Szerkesztve ]

Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.