Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89220) Retekcloud


Retekcloud
tag

Sziasztok!
Előszóban jelezném, hogy sose volt jobb billentyűzetem a Logitech legolcsóbb darabjánál.
Szeretnék picit feljebb lépni és eléggé utolért az úristen melyiket válasszam érzés.
1.Mekkora összeget szánsz rá? Egyelőre nincs meghatározva, de pl egy Q1max 210 dollár alapon plusz szállítás. Ha egyedileg Isot raknék össze bőven 320 fölé megy. Ezt a részét irreálisnak érzem kezdésnek, ha megkaphatom ugyanazt 210 ért….
2.Használt szóba jöhet? Nem
3.Milyen billentyűzetet használsz most? / Miért cseréled le? Kb 5000 ft os Logitech
4.Mire használnád a billentyűzetet? Otthoni netezgetés, időszakosan képszerkesztés, játék
5.Milyen típusú billentyűzetet keresel? Mechanikus de nincs tapasztalatom semmilyen kapcsolóval…. Szó szerint csak olvastam róluk. Elvileg a sima pirosat ajánlják kezdésnek. Gépelési munkám nem igazán van szóvan nem szöveg írasra lenne használva.
6.Van konkrét modell ami tetszik? Először nézelődtem a nevesebb gyártók (asus, steelseries, razer) között, de hamar megugrottak az árak és nem éreztem azt hogy ennyiből azt lehet csak kihozni. Ahogy olvasgattam a Keychron Q sorozata megterszett, de a magyar forgalmazónál szembejött a Monsgeek M1W-SP. A keycronból kinéztem a Q3 Maxot, mert pár dollár a különbség a pro között, de lehet jól jönne a wifi vevő. Amúgy a Keychron Q3 Pro Special terszik a legjobban, a bal oldalon lévő plusz gombok miatt, de abból nincs wifis. Azért egy kategóriával olcsóbb a Monsgeek és wifis is. Megér ennyivel többet a Keychron?
7.Milyen kiosztást szeretnél? Nyilván Iso lenne a legjobb, de látva a piacot ott tartok, hogy megbarátkoznék az Ansi val. Sokkal több elérhető alkatrész stb van hozzájuk. Van ebben tapasztalat, könnyű megszokni?
8.Milyen méretű billentyűzetet szeretnél? 75-80 körüliek tetszenek, hogy jobban elférjek az egérpad mellett.
9.Extra igények Rgb benne van ezekben. A bluetooth lehet elég, csak ezt sem tudom, hogy nagyon rossz játszani azon? A wifisa Q3 special nem elérhető,, aminek van baloldalt 4 extra gombja.

ha ezeken kívül van ami szóba jöhetne ne tartsátok vissza :R
későbbi moddolhatóság részek cseréje fontos lehet számomra, lehet évek mire megtalálom az igazit, viszont ezek a böszme fémházasok nagyon tetszenek :)
Bocsi ha hosszú lett, de tényleg nem tudom melyikbe érdemes beszállni.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.