Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Digitális fényképezés  »  Micro Four Thirds (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#84603) b.vr válasza mpierre (#84600) üzenetére


b.vr
őstag

Hát, csak ismételni tudom amit már ott is írtam: ha nem valamilyen kimondottan speciális célra csak egy objektívet vihetnék, akkor az a 12-40 lenne :) Szóval ha pénzben belefér, akkor mindenképp érdemes beszerezni!

(#84601) MrChris: Köszi! Hú, én viszont nagyon szívesen élnék ott egy-két évet! :)
Izland egyébként igazi fotós paradicsom. Ez egy tavaly őszi túra volt, két hét, de nem fotósokkal, illetve mindenképp egy nehéz választás lett volna, mert így lényegében az egész szigetet bejártuk, viszont annyi a látnivaló, meg hát közben utazni is kell, hogy egy-egy helyre 1 óránál több nem jutott. Namost az egyébként is kevés, de ráadásul annyira változékony az idő (és ezzel együtt fények) hogy ha egy helyben letáboroznál és egész nap csak azt az egyvalamit fotóznád, akkor is mindig más képek lennének :) És akkor még nem beszélve arról hogy más évszakban milyen lenne. Csak hát innen Magyarországról az egy baromi drága hely, azóta sem sikerült újra eljutnom, talán jövőre összejön majd egy jó fotós csapat az ismerősökből.

[ Szerkesztve ]

"Oscar bácsi meg nem gyütt"

Útvonal

Fórumok  »  Digitális fényképezés  »  Micro Four Thirds (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.