Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99201) X Factor válasza gerii (#99191) üzenetére


X Factor
addikt

Köszi szépen,

Igen apum, tegnap kapott listát a vodától, abban volta felső 3 készülék, de egyikse volt túl szimaptikus. Redmi note 3 lesz valszeg belőle.

Sungoo Köszi :R

[ Szerkesztve ]

Make things work

(#99202) Bigemperor válasza CactuS (#99192) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Ja, bocsánat én a Moto G4-re gondoltam, sorry. :R
Ha minden igaz, az mostanában lesz elérhető (legalábbis a Plus).

[ Szerkesztve ]

(#99203) Ryoo válasza csakany2001 (#99197) üzenetére


Ryoo
senior tag

Én pont a másik oldalról közelíteném meg, ha Telekom vagy Telenor a szolgáltatód, akkor lesz 4G-d a nagyobb városokban, autópályákon és városok között nem, ha Vodafone, akkor nem lesz egyáltalán, mert 95%-ban a 800 MHz-es frekit használják.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#99204) Imurai


Imurai
tag

Sziasztok!

Kb 40k alatt keresek telót. Aliexpress és hasonló oldalakon nézelődnék. Legalább 3G RAM és 32G háttértár, esetleg SD-bővíthető legyen. Jó konstrukció, mert sokszor elejtem, de nem feltétlen strapafon, úgyis rakok rá gumitokot (így az LG L9 II-m már 5 éve bírja)
Kihagytam valamit?

Kösz a segítséget!

(#99205) Bigemperor


Bigemperor
senior tag

A BestBuy lista mikor lesz újból elérhető? :U

(#99206) Ájvé válasza Ryoo (#99203) üzenetére


Ájvé
veterán

De Vodafonnak van azért egy 98%-os 3G lefedettsége.

jano_77:
S801 ma sem számít rossznak, alapvetően mindenre elég (játékra is, sőt GPU még mindig nagyon erősnek számít). Fogyasztása nem vészes, nyilván terhelés alatt gyorsan szívja az akkut, de ha nincs nagyon terhelve akkor egész takaros tud lenni. Nincs kimondott melegedési problémája, terhelés alatt azért érezhető lesz a készüléken, de teljesítménybe nem fogja korlátozni (mint S810 esetén).

[ Szerkesztve ]

(#99207) Ryoo válasza Ájvé (#99206) üzenetére


Ryoo
senior tag

Ez tény, ezért egyszerű a kérdés ilyen szempontból, ha kell a 4G és vodás, akkor nem jó a b20 nélküli telefon neki, ha nem kell, akkor jó.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#99208) Ájvé válasza Ryoo (#99207) üzenetére


Ájvé
veterán

Persze, B20 nélkül szinte nincs 4G vodán, azt én is láttam már.

(#99209) Dhampir válasza csakany2001 (#99197) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszi, utánanézek! :R

(#99199) Sungoo

Max. harmincezer, de lehetne olcsóbb is (még ha szemtelenül is hangzik), viszont annyiért nem tudom, hogy létezik-e olyan mobilkamerával, ami nem rosszabb a Lumia 520-nál. Például van tapasztalatom Sony Xperia E4 kamerájáról, ami fotóban borzalmas (HD videóban még éppen csak elmegy, de szerintem a Lumia 520 jobb volt), és hasonló árkategóriában a Doogee-k sem győztek meg kamera tekintetében.

(#99210) LámaZ válasza jano_77 (#99198) üzenetére


LámaZ
addikt

Snapdragon 801: ócska, kivénült, hiába volt valamikor jó.
Túl magas az órajele (>2 GHz, tehát melegszik), és csak 32 bites.

Ma azok a telefonok jók, amelyekben minimum 4 db. 64-bites órajelű CPU van.
Ezeknél a készülékeknél a frekvenciát alacsonyan lehet tartani, így nem melegszenek, cserébe gyorsak.
Ha az operációs rendszer megfelelően támogatja őket, valamint a párhuzamos feldolgozást, akkor ezekkel készült készülékek a legjobbak.
Aki mást mond, az hazudik.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#99211) Ájvé válasza LámaZ (#99210) üzenetére


Ájvé
veterán

Inkább ne hirdesd az igét ...

(#99212) haddent válasza jano_77 (#99198) üzenetére


haddent
addikt

Snapi 801 flagship volt anno, pár éve. Most is elég jó cucc, szvsz. a 810 és a 820 közt van, pusztán azért, mert a 810 egy szar. A 10 magos kínai csodáknál ugyancsak biztosan erősebb szerintem, legalábbis konzisztensebb. Energiatakarékosságban is elég jó volt, Sony Xperia Z2 -ben használtam 5.2" -en 3200mAh akksival brutálisan sokáig bírta. Szerintem jó SoC, de talán kicsit idejétmúlt ma megvenni, szerintem biztosan van hasonló teljesítményű új magokkal még takarékosabb.

LámaZ :W az órajel és a melegedés nem áll semmilyen kapcsolatban. A 32/64 bit és a "gyorsasság" sem. Ez nem csak SoC -ok esetében igaz, hanem mindenhol.. Az órajel csak az architektúra/"milyen mag" tudatában ér bármit, a melegedés meg a fogyasztástól függ ami a legjobban a gyártás tech.-el van összefüggésben. Minimum 4 db processzor? Nem mondom, hogy "nem szabad" többet, de hogy nem "kell" az biztos. Snap 820 is 2+2 mag és agyonver bármit :F A legfontosabb továbbra is a single core jó nagy százalékben

[ Szerkesztve ]

(#99213) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

sziasztok!

megunván a windows phone-t váltanék androidra. 40-50 között gondolkoznék elsősorban. külföldi rendelés, vagy használt is játszhat, ha megéri.
leginkább általános elvárásaim lennének, ne legyen nagyon lassulós/szaggatós, és az is nagy plusz pont ha a telefonhoz elérhetőek frissítések (nem baj ha nem azonnal de azt nem szeretném ha a gyártó lesz*rná a dolgot). azt hiszem nem valószínű, hogy ebben az árkategóriában jellemző, de lumia735-ön nagyon imádtam az amoled kijelzőt, szóval ha ilyen panellel szerelt modellt tudtok ajánlani az is plusz pont. nem baj ha a fényképezője nem a legjobb, arra van céleszköz, valamint zenehallgatásra is. mivel nincsenek medve-mancsaim, max 5colos modellt szeretnék.
először a xiaomi redmi 3(s) volt kinézve de sajnos vodás vagyok, így a B20 támogatását szeretném megkapni.
előre is kösz az ötleteket!

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#99214) csakany2001 válasza Ryoo (#99203) üzenetére


csakany2001
senior tag

De a Vodafone-nak ki van építve normálisan a 3G-je úgy hogy ez nem gond,a Telekom esetén pedig legtöbb helyen csak B20-as 4G van és nincs ami pótolja.De a lényeg ugyan az hogy akinek fontos a mobilnet az olyan telefont is vesz.
FireKeeper
Ennyiért ha a 4G is fontos akkor Samsung Galaxy J5 2015 vagy LG Spirit.

[ Szerkesztve ]

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#99215) LámaZ válasza haddent (#99212) üzenetére


LámaZ
addikt

„az órajel és a melegedés nem áll semmilyen kapcsolatban”
A te virtuális világodban biztosan.

Legyen minden jó!

(#99216) Remiel válasza Imurai (#99204) üzenetére


Remiel
őstag

40k alatt, legalább 3G RAM és 32G háttértár, esetleg SD-bővíthető legyen és jó konstrukció? Azért csodákat nem kell ennyiért várni :D

vedd ezt és még csak kínáig se kell elmenni

[ Szerkesztve ]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#99217) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Hírolvasásra és játékra szeretnék 5,5-5,7 körüli phabletet venni.
Jelenlegi jelültem a HomTom HT7, de ez csak az első ötlet.

Játék alatt nem kell szuper 3D-s játékokra gondolni, nem ilyenekről van szó, inkább egyszerűekről.
Ez azért fontos, mert szeretném, ha az érintője jól érzékelne, és a giroszkópjával is lehessen jól irányítani az ilyen játékokat.

Ezen kívül nincsenek elvárások. Legfeljebb annyi, hogy ne legyenek kirívó gondjai; pl. rossz hangminőség, hálózatok eldobálása, stb.

Kössz!

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#99218) haddent válasza LámaZ (#99215) üzenetére


haddent
addikt

:DDD Fájsz. Az órajel önmagában semmit nem mondd el sem az "erősségről" sem a "melegedésről". Emellé ismeri kell a mag architektúráját, típusát, magok számát és akkor már lehet elképzelésed - esetleg. A melegedésről még ekkor sem, ahhoz konkrétan a fogyasztást kell tudnod és akkor már lehet tippelni, de csak tippelni, mert a hőelvezető megoldások (és azok hiánya) igen sokféle lehet ami már mobilgyártó függő :U
Röviden: órajellel csak akkor dobálózhatsz szabadon, ha konkrétan két ugyanolyan cpu/soc -ot hasonlítassz össze és az órajel más csak. Akkor nyilván a magasabb melegebb, várhatóan.

(#99219) Ryoo válasza Bici (#99217) üzenetére


Ryoo
senior tag

Ha jó minőségű érintőt és normálisan működő giroszkópos telefont akkor ne a kínai B brandek között keress, mert ezeknél jellemzően ez a 2 dolog a gyengepontja, már ha egyáltalán giroszenzor van benne. Amit írtál még csak nem is B brand, sokkal inkább Z :) Kínaiből inkább Meizu, Xiaomi, Huawei, Honor, ZTE, LeEco, Lenovo...stb.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#99220) csakany2001 válasza Bici (#99217) üzenetére


csakany2001
senior tag

Xiaomi Redmi Note 3 Pro.

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#99221) Imurai válasza Remiel (#99216) üzenetére


Imurai
tag

Esetleg adjam lejjebb és 2GB RAM elég? A jelenlegi telómban 1 van és marha kevés. Egy Zenphone Max?

(#99222) Kolty


Kolty
aktív tag

Milyen telefont éri meg megvenni max 35.000.ft,ig amire van kettő év garancia és androidos?
Alap dolgokra, de azért ne akadozzon.

(#99223) Ájvé válasza haddent (#99218) üzenetére


Ájvé
veterán

Akkor mégis lényeges az órajel. Értem mit akarsz mondani, de az órajeltől is függ a fogyasztás, persze ahogy írtad is sokminden mástól is függ és tényleg csak pontos (hardveres) méréssel hasonlítható össze két különböző architektúrás processzor.
32/64 bitnek van jelentősége, nem is kicsi, de ehhez sok minden adottnak kell lennie és ma még nem biztos, hogy fennálnak ezek.
Órajel és teljesítmény arányosan nől alapvetően (fogyasztás pedig még inkább), persze adott architektúrán belül, egyébként meg csak teszteredményekből látszik a különbség. A53 pl jóval gyengébb a Krait 400-tól, viszont sokkal kisebb a fogyasztása, A72 viszont sokkal jobb már, de ez viszont sokat is fogyaszt már.

[ Szerkesztve ]

(#99224) Remiel válasza Imurai (#99221) üzenetére


Remiel
őstag

ne add fel ott van amit linkeltem, a 32 gigán kívül kb mindent tud amit akarsz és 40k és magyar garis

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#99225) csakany2001 válasza Kolty (#99222) üzenetére


csakany2001
senior tag

LG Spirit ha belefér.1 év garanciával van Doogee X5 Pro.Esetleg még LG Leon 4G(Snapdragon-os verzió!).

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#99226) Imurai válasza Remiel (#99224) üzenetére


Imurai
tag

Oké, köszi!

(#99227) Kolty válasza csakany2001 (#99225) üzenetére


Kolty
aktív tag

Hát igen.
Sajnos úgy néz ki, h nem maradt más számomra mint az X5pro tok nélkül minimum 31.000.ft.
Vagy X6 pro 30.000.ért. tokkal. (eustock)
Kérdés, h jobb-e az X6.
Ráadásul X5 már van egy a családban ha egyszer kettőből egyet kéne csinálni.
Sajnos az eustockos x5 pro.ról már lecsusztam.

(#99228) csakany2001 válasza Kolty (#99227) üzenetére


csakany2001
senior tag

Találtam egyet.

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#99229) LámaZ válasza Ájvé (#99223) üzenetére


LámaZ
addikt

Na, gyűlnek az exomókusok, mint a szúnyogok a lámpafényre. :D

Legyen minden jó!

(#99230) draco31


draco31
veterán

Hello!

Haverom telefon vásárlás előtt áll, 16. hónapban van, így hosszabbítani még nem tud. Csak vodás érdekli, és így csak kártyásan. A keret 100e. Függetlent nem akar, mert tart a szerviztől. Sony SP-t cseréli le.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#99231) rzerge


rzerge
aktív tag

Sziasztok!
Asszonynak kéne valami telefon 50k környékén.
Használt is szóba jöhet. Viszonylag jó kamera, 5" max, 1,5nap üzem idő, ne kelljen mokolni, működjön, és magyar menü teljesen, b20 nem lényeg. Viszonylag hosszú távra, sgs advance cserélné le.
P8 lite, honor 6 eddig ezeket néztem.
Sajnos xiaomi redmi 3 hivatalos magyar nyelv hiányában kilőve (nekem redmi 2 Pro van, ez is kilőve) . Ez az új vernee szintén.
Köszi

[ Szerkesztve ]

"Olyan szarul nézel ki! Iszol te rendesen?"

(#99232) csakany2001 válasza draco31 (#99230) üzenetére


csakany2001
senior tag

LG G4,esetleg Huawei P8.
rzerge

Lenovo Vibe P1m.

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#99233) fleetcmd


fleetcmd
tag

Sziasztok!

Két készülék között gondolkodok:

Lenovo Vibe P1m
Microsoft Lumia 650

Korábban mindig Androidos készülékem volt, de a helyzet az, hogy csúcstelefonra nincsen jelenleg keretem, a középkategóriás Androidokkal (most egy Samsung Galaxy Trend Plus-om van, az még vásárláskor "elment", de korábban volt HTC Rhyme-om is) az a tapasztalatom, hogy egy idő után csupán a Play Áruházon keresztül érkező Gmail/Chrome/Hangouts frissítések szinte a használhatatlanságig képesek belassítani a készüléket. Most például már böngészésre sem tudom használni a Samsungomat, pedig a weboldalak nem lettek bonyolultabbak, mióta megvettem a telefont... Attól félek, hogy a Lenovo-val is így járnék, pedig nagyon szimpatikus kis készülék. Sokmindenre nem vágyom, csak arra, hogy a készülék használható legyen. Ezért gondolkodok azon, hogy kipróbálnék egy Windows Phone-t.

A Lenovo mellett szól, hogy 2 GiB RAM van benne, a Lumia-ban viszont csak 1 GiB. Mennyire elég 1 GiB RAM egy Windows Phone-nak? Korábban a Windows Phone szóba sem jöhetett, mert nem volt rá Steam Authenticator. Most már van.

Ugyanakkor Gmail-fiókom van, ott vannak tárolva a névjegyeim is. Gondolom, a Gmail-lel nem lenne gondom. De pl tudom-e a névjegyeket szinkronizálni a Google-fiókommal? Tudom-e a naptárat szinkronizálni a Google-fiókommal?

Nem tudom.. tanácstalannak érzem magam. Hajlok nagyon a WP felé, csak félek, hogy úgy járok, hogy hirtelen azokról a szolgálatások, amiket most természetesnek veszek és fel sem tűnik, hogy vannak, kiderül, hogy nem azok és az elég kellemetlen lenne. Van valami ötletetek? :)

--- Steam Controller + Steam Link // Logitech F310 játékvezérlők; Tel.: Nokia 5 (Android 8.1)

(#99234) Bici válasza Ryoo (#99219) üzenetére


Bici
félisten

Ryoo + csakany2001: Sajna annyi pénzem nincs telóra. Akkor - ha az ilyen olcsó vackok között véletlenül sincs olyan, ami erre a célra megfelelne - akkor inkább nem veszek.

Köszi a tippeket! Legalább nem fürödtem be valami hulladékkal. :R

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#99235) amol


amol
addikt

Sziasztok, korábban már kérdeztem de nekifutok újra hátha most több szerencsével járok :)

100 környékén (±25) keresek snapis telefont 5-5,5" FHD kijelzővel, értesítési leddel, ami tudja a B20-at is.
Jó választásnak tűnik a Nexus 5x, kár hogy csak 2 gigás és kihagyták belőle a vezeték nélküli töltést. Ugyanakkor hasonló áron van Z3+ ami papíron szinte minden paraméterében jobb nála és kapható hozzá Qi tok, mégsincs róla soha szó. Mi a gond vele? Ez esetben gondolom nem a túlárazás. S810 melegedés probléma?
Mit érdemes még nézni ebben a kategóriában?

Köszönöm.

(#99236) Tothgera30 válasza Tyer (#99085) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Sajnos az nagyon drága számomra, nem szeretnék kiszaladni a rá szánt összegből.

Ui.: Sehogy sem tudok dönteni. Tehát:

- Árkategória - 100k alatt.
- Használt vagy új - Mindegy, használt garanciális is szóba jöhet.
- Hol vennéd meg? - Aprón, itthon vagy külföldről.
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? Minimum 3 évre.
- Mire használnád? Telefonálásra/SMS-re (főleg), netezésre, heti 2 óra filmnézés, Skype, Viber, fényképezés és napi szinten zenelejátszás.
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Android vagy IOS.

További igények/kritériumok:

- Ne legyen nagyobb 5,0"-nál.
- Fém házas legyen.
- Masszív, strapabíró kialakítás.
- Kivehető akksi előny.
- Dual Sim (egyik lehetőleg Micro SIM).
- Gorilla Glass.

A Honor 7 és a Xiaomi Redmi 3 Pro közel áll hozzám, nem tudom milyen megfontolásból. Egyik sem teljesíti tökéletesen a kritériumokat, de eléggé best/buy telefonoknak tűnnek.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#99237) lezuvius válasza amol (#99235) üzenetére


lezuvius
őstag

OnePlus 3 esetleg?

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#99238) Elikiraly


Elikiraly
újonc

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek manapság Honor 6-ot még megérheti venni? Mai nap is olyan jo értéket képvisel , mint az 1-2 éves teszteknél meghatározták?

Jelenleg egy hulladék Lumia 630 idegesít teljesen, de 07.01-el lejár a hűségidő a vörös seregnél, és úgy néztem, hogy tarifát tekintve nincs értelme elpártolnom. Viszont, ha ott igényelek új telefont a legelső nem teljesen hulladék telefont felsorakoztato kategoria esetén havi 3 ezerrel kéne többet fizetnem a tarifáért, mintha készülék nélkül használnám a go+-t 26 év alatt 2 giga adatforgalommal. Ez 24*3k= 72K plusz a telefon további felszámított ára készülénkenként amivel kalkulálnom kell.
Megnéztem egy két elemzést, és az alapján a Honor 6-ot elég jonak minősítették, kártyafüggetlenbe kb 80 az ára, szal lényegében egy árat fizetnék érte, mint a vörösknél a Huawei p8 lite és a galaxy a5 ára.
Szeritnetek?
A telefonon a szorakozás a meghatározo, fb, streamek, videok, filmek de ezis olyan szinten amit többé kevésbé kisebb-NAGYOBB idegrohamokkal tudtam végezni egy darabig a lumiámon is, szoval semmi pro felhasználo.

Válaszotokat előre is nagyon köszi.

(#99239) amol válasza lezuvius (#99237) üzenetére


amol
addikt

Az is benne van a pakliban ha rendben van a garancia és többen szidták a kijelzőjét is.
Szeretnék erre a Z3+ kérdésre választ találni, jó lenne a vezeték nélküli töltés meg a (viszonylagos) vízállóság és a hazai szerviz, meg persze olcsóbb is.

(#99240) Black Smile válasza Postas99 (#99089) üzenetére


Black Smile
csendes tag

Postas99 és Sungoo, köszi a válaszokat!

(#99241) gyandras10 válasza Black Smile (#99240) üzenetére


gyandras10
csendes tag

Szerintem 100.000ft körül már nem számit a gyártó. Ott már nincs gagyi készülék.

(#99242) npnp válasza fleetcmd (#99233) üzenetére


npnp
tag

Szia

Mint Lumia 640-es és Lumia 930-as felhasználó csak bátorítani tudlak a Windows Phone kipróbálására, használására.

Döntés előtt azért nézd meg az Áruház kínálatát, megvan-e minden, amire szükséged van ( vagy a forumban érdeklődj). A Gmail fiókkal nem lesz gond, nekem is így működik: outlook.com és gmail fiók párhuzamosan...

A kisebbik 192 napja megy újraindítás nélkül :)

üdv

P

(#99243) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Sziasztok. Három telefon között vacillálok.:

Iphone 5S
Galaxy A5 (2016)
Sony Z3 compact.

Melyik lenne a legjobb vétel ha csak a kamerát és a képminőséget nézzük. Fontos hogy a kamerája ne torzitson (pl az arcot) és jól használható legyen.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#99244) Haapaet


Haapaet
csendes tag

Sziasztok
melyik telefont ajánlanátok, ezek közül?
OnePlus2
Huawei P9 Lite (dual)
Huawei Honor 7 dual
LG G4 H818P (dual)
ami fontos B20 támogatottság, átlagnál jobb kamera, jó üzemidő, dual sim, 2 de inkább 3 GB ram, akadás mentes működés
mindennapi használatra lesz (net, fb, zenehallgatás, navigáció, néha egy kis film/játék)
van esetleg egyéb alternatíva így 100e környékén ami megfelel az elvárásaimnak?
mobilkereskedes.hu-ról mik a vélemenyek?
köszönöm szépen

[ Szerkesztve ]

(#99245) amol


amol
addikt

Most olvastam hogy a Nexus 5x nem tudja a dupla koppintásos ébresztést :F

(#99246) Alastair' válasza fleetcmd (#99233) üzenetére


Alastair'
nagyúr

A Galaxy Trend plus sosem volt középkategória, az csak belépőszint, ami újonnan is bajos.
A Lumia 650 nem lenne rossz, de erősen túl van árazva és egy mezei S212 van benne ami szintén belépő szint, akár win akár droid. A win 10 is sok gondot okoz a felhasználóknak mert még most is sok a hiba benne, és valahogy nem is látom, hogy valaha is kijavítják ezeket a hibákat. Jönnek a frissítések szépen, de ha valamit kijavítanak, akkor elcsesznek egy addig jól működő dolgot.
Én egy korábbi szériás csúcskészüléket ajánlanék, amibe normális hardver van, nagyrésze még most is veri a jelenlegi középkategóriát is.
A Lenovo Zuk Z1 jelenleg is kapható az eustock-on 69.900-ért, elég komoly még most is.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#99247) Outblast


Outblast
tag

Bakker csak ne lenne ilyen nehez donteni a V10 es az lg g5 kozott. :( :O

(#99248) Soma01


Soma01
veterán

Sziasztok!

Normál felhasználásra szeretnénk venni egy, két sim kártyás, lehetőleg Samsung telefont a barátnőmnek. A Kínai márkák nem jöhetnek szóba. Magyarországi vásárlás és garancia feltétel. Sufni GSM boltos garancia nem érdekel.
Jó volna ha lenne "arany" színben is, mint pl. az S5. Kb. 4,5 és 5 hüvelykes kijelző kellene. Csak új készülék érdekel, az ára kb. 100 ezer forint körüli legyen. Ha kicsit több az még nem gond. A lényeg, hogy megbízható, kiforrott, stabil és gyors legyen. Játék nem lesz rajta, csak normál felhasználás, de ezekben a feladatokban pörögjön!

Most úgy néz ki, hogy leírtam az S5 DuoS-t. :-) De azt olvastam a tesztben, hogy nem kapható itthon. Akkor most mi a helyzet? A gari akkor gsm boltos lesz? (pl. innen megvehetem? [link])

..esetleg alternatíva?

[ Szerkesztve ]

(#99249) koxx válasza Outblast (#99247) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem nehéz, V10 :)

(#99250) kerxy válasza Soma01 (#99248) üzenetére


kerxy
senior tag

S5 duos valóban nincs hivatalos forgalmazásban. Ha rendes Samsung garit szeretnél és dual sim kell, akkor szerintem J5 jön csak szóba. A szériából sincs dual hivatalosan.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.