Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99451) peti9918 válasza pixelking (#99450) üzenetére


peti9918
csendes tag

Vernee Thor :)
Ha nem riaszt el az 1 év garancia

(#99452) MaxxDamage válasza Vica0712 (#99433) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nyugodtan rendelhetsz onnan, több telefont is vettem, minden ok és még telefonon is felhívnak, egyeztetnek, GLS hozza a telefont minden tartozékkal. Gari is rendben. Korrekt üzlet (gyors ügyintézéssel, nagy árukészlettel, raktáron lévő árúval) így csak ajánlani tudom őket!

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#99453) #81562624


#81562624
törölt tag

Nagy csalódás az idei év. Semmi értelmes telefon nem jelent meg. Fogalmam sincs mire cseréljem a Spiritemet. A kínai noname vackokat hanyagolnám. Nem specifikációt akarok venni, hanem olyan készüléket, ami normálisan használható a mindennapokban, nem kell romolni, updatelni a firmware-eket és normál support is van hozzá.

Kijelző: 4,5-5,5" (full HD)
Ram: min. 3 GB (utálom, ha újratölt egy alkalmazás...)
SoC: nem játszok telón, de valami jobb fajta, ami nem mtk (ezzel a kínai csodák kizárva)
Belső tárhely: 16 GB (legyen bővíthető microSD-vel)
Akku: min. 3000 mAh (ne kelljen már naponta töltőre dugni normál használat mellett)
+fontos: zenehallgatás minőség
-kevésbé fontos: kamera (azért ne a leggagyibb legyen benne :) )

Valami ilyesmi kéne. A huaweieket és honorokat néztem, de nem tetszik annyira. A Samsung s6 és s7 túl drága. Esetleg van most vmi bestbuy féle 70-100k között? :)

(#99454) Sungoo válasza #81562624 (#99453) üzenetére


Sungoo
addikt

LG G4?

(#99455) amol válasza csakany2001 (#99411) üzenetére


amol
addikt

Érthető, ami működik nem kell megjavítani, nem hiányzik mindenkinek a dttw.

Közben megnéztem az árakat ha mégis a kék szolgáltatótól veszem:
S7e 185k, Xperia X 162k, S7 155k, G5 153k, Z5 149k, P9 128k.
Olcsóbbak sajnos nincsenek esetleg az M5 65-ért.

(#99456) D1Rect válasza #81562624 (#99453) üzenetére


D1Rect
félisten

1+2 vagy 1+3?

(#99457) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Sziasztok,
itt teszem fel a kérdést mert nincs a telefonnak külön topikja, ( fura hogy itt nincs azonnali kérdések topikja, nah mindegy)

Adott egy Samsung Galaxy Core 2, több usernek is ilyenje van a cégnél és mindegyikőnk szív vele ugyanaz a probléma.
Valamiért ha hívnak nem a jó hívó nevét mutatja(esetek 50%-ban, aztán jó lesz), hanem random mutat a névjegyzékből egy kontaktot, van egy "élénk kapcsolatban csoport" rész a kedvencek alatt. Eszre vettem, hogy onnan mazsolázik legfőképp, ez még annyira nem is gáz, de volt hogy meglévő kontaktot átírt.
Így kb használhatatlan mert nem mindegy, hogy egy vezér igazgatóval beszélek vagy Hellozom le vagy egy havert...

Másik telefon mindenkinek lehúzta jól a névjegyet a google fiókról, lenovok voltak előtte a cégnél.
Nem jövök rá, én a fiókba száműztem emiatt ezt a "csodát".

Előre is köszi ha van tipp kipróbálom.
Nekem a többi telefonom, meg jó ugyanaz a fiók, tehát nem a szinkronizálásban keresendő a hiba, és nem a google féle címtárba, a többin hibátlan.

Ennyit találtam csak: [link]

[ Szerkesztve ]

(#99458) lezuvius válasza amol (#99455) üzenetére


lezuvius
őstag

Ezekbol S7 vagy P9 szerintem.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#99459) psg5 válasza koxx (#99406) üzenetére


psg5
veterán

Szia!
Közben sajnos hogy nehezebb legyen dönteni ajánlották hogy nézzem meg a one plus 3-at..nos árban is tetszik. S7 V10-hez rettentően elmarad?

F.K.T.

(#99460) Ájvé válasza #81562624 (#99453) üzenetére


Ájvé
veterán

Huawei és Honor (ezt is a Huawei gyártja) is kínai.
Másrészt sok kínai telefonba van Snapdragon SoC, pl Xiaomi is gyakran használja (sőt legtöbb telefonja SD-os).
Ha B20 nélkülözhető akkor Xiaomi Redmi Note 3 Pro 3/32-es 75-ért simán belefér a keretbe. Ebben is Snapdragon (650) van.

(#99461) #81562624 válasza D1Rect (#99456) üzenetére


#81562624
törölt tag

Nem tudom mire gondolsz ezek alatt. :)

(#99460) Ájvé: tudom, hogy azok is kínaiak... (kínai és kínai közt is van különbség). Ja, igen, a B20 kéne, mivel telenoros vagyok és vidéken lakom.

A G4 még jó is lenne, de LG után nem akarok megint LG-t. :B Semmi probléma vele, de kell a változatosság. :D
Talán a G5 érdekelne olcsóbban, de a moduláris baromság miatt is esélytelen.

Mindegy, nézelődöm még... Asus-ok közül van vmi értelmes? Samsung?

(#99462) amol válasza lezuvius (#99458) üzenetére


amol
addikt

Volt pár napig egy S6-om de visszavittem inhomogén kijelző miatt. Fehér helyett alul zöld, felül rózsaszín volt nem is kicsit. A home gombra is sokan panaszkodnak, könnyen karcolódik, lötyög, beragad, hangosan kattog, csak a közepén érzékel stb. és az OIS is zörög benne.
Ennek ellenére nagyon jó telefon és nekem semmi szoftveres bajom a Samsunggal (tekintve hogy nem volt más, lehet meglepődnék) ezért egyértelműnek tűnt az S7 de úgy veszem észre ez sem teljesen mentes sajnos ezektől a dolgoktól.

G5 nem lett jó? Engem nem zavar hogy festve van úgyis tok megy rá, az ujjlenyomatgyűjtő zsíros üvegnél nem rosszabb.

Látom a Sonyt továbbra sem szereti senki :) Persze az X nem ér többet mint az S7.

Bár telenoros vagyok és bp-i a város szélén lakom, a ház egyik felében már csak edge van ezért gondolom kell a B20.

[ Szerkesztve ]

(#99463) Yasofix válasza sNake^ (#99445) üzenetére


Yasofix
csendes tag

Szia!

Hol találtál 70e.-ért Lenovo Z2 Pro-t?

(#99464) Hannibal88


Hannibal88
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni HASZNÁLT telefon vásárlásban.

30K körül keresek SmartPhone-t
Androidosat
amivel rendelkeznie kell:
jó GPS
4,5" minimum
memória bővíthető legyen vagy min.: 32 Gb belső
min 5Mpix kamera
netezésre jó legyen
játékra nem használnám

(#99465) lionsdoors


lionsdoors
újonc

Sziasztok!Új Telefont szeretnék venni,ebben kérném a segítségetek

- Árkategória. (talán ez a legdurvább behatároló tényező) Max 100000 Ft,kis eltérés belefér.
- Használt vagy új? Elsősorban új,de ha van valami nagyon jó használt ajánlat akkor az is érdekel
- Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával,esetleg aprón.
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?Hosszú távra.
- Mire használnád? (ez egy másik sarkalatos pontja a választásnak, hogy körülbelül miről van szó, azt alul lejjebb olvashatod) Telefonálás,met és messenger,Ritkán filmézés
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Zárt
Vodafone-os kártyával lenne használva.

A segítséget előre is köszönöm.

lionsdoors

(#99466) Ájvé válasza #81562624 (#99461) üzenetére


Ájvé
veterán

"(kínai és kínai közt is van különbség)"
Ez teljesen igaz.
P9 Lite-ot mondanám, vagy 80-ért Honor 6 is jó.
Mellesleg MTK SoC-ok se rosszak azért, már nem szenvednek a régi hibáktól (GPS pontosság) és erőben se vallanak szégyent (persze itt is típus válogatja). Esetleg Honor 7 100k körül is van már.
Samsungot nem fogsz találni ilyen feltételekkel ennyiért.
Asus esetén Asus ZenFone Selfie van ilyen feltételekkel, S615 szerintem kicsit gyenge FHD-ra, de teszt szerint jól van optimalizálva és szoftveresen is jókat írnak róla. Most még powerbankot is adnak hozzá.
Vagy még Oneplus X is ott van, bőven megfelel az általad felsoroltaknak.

(#99467) d.mate08 válasza #81562624 (#99453) üzenetére


d.mate08
tag

Ilyen árba (260eu) van Z3+.A kamera nagyon jó, zene minősége csúcs és 3 GB RAM, Full HD.

iPhone XS - Apple Watch SE - AirPods 2nd gen.

(#99468) Swami


Swami
senior tag

Van tapasztalata valakinek Elephone s3-ról és Elephone P9000 Lite-ról?

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#99469) jel1


jel1
aktív tag

Sziasztok

Fater látta ezt a telót egy hírben
DOOGEE T6 Pro

ilyen áron, 40-45 ezer körül van ennél jobb telefon?
netezés-telefonálás a cél, és ennek bazinagy akksija van, 6250mah

vám az hogyan van most? hong kongból lehet rendelni.

köszönöm a segítséget :)

[ Szerkesztve ]

(#99470) Géjza válasza MaxxDamage (#99452) üzenetére


Géjza
őstag

Úgy általánosságban (nem csak erre a boltra kihegyezve): vásárlásokkal általában nincs gond. A gariztatás a kényes pont. Érdemes megnézni, beleolvasni az árukeresőn lévő boltértékelésekbe, abból azért már lehet következtetni, hogy mire számíthat az ember az adott webshoptól probléma esetén.

(#99471) amol válasza d.mate08 (#99467) üzenetére


amol
addikt

Én is azt néztem ki elsőre de elvileg túlmelegedéssel küzd.

(#99472) SybenX válasza Géjza (#99470) üzenetére


SybenX
őstag

Lg G4-re 1 év gyártói garit kapsz a mobilkereskedésnél,szóval lehet vinni a márkaszervizbe.A 2. év már 1 év bolti gari ami még mindig jobb mint a semmi.Szóval még mindig jobb 2 év garanciával a mobilkernél venni mint máshol 1 év garival.

(#99473) Ájvé válasza jel1 (#99469) üzenetére


Ájvé
veterán

Némileg fenntartással érdemes kezelni ezt a 6250-es akkut, de azért valószínűleg erős lehet. Teszteket érdemes lenne megvárni estleg. Ha nem szempont az LTE B20 akkor Xiaomi Redmi Note 3 Pro is ott van 55-ért (2/16-os), 4000-es akkuval ez sem rossz.

(#99474) kerxy válasza csaba1203 (#99443) üzenetére


kerxy
senior tag

Ez nagy butaság, egyedül a P9re van 3 év gari.

(#99475) MaxxDamage válasza Géjza (#99470) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Igen.
A gariztatás fontos szempont és az a hazai szervizhálózattól is függ (adott termék esetén - gyártói részről)
Bolt adja amit adnia kell és azzal érvényesíthető a garancia, vagy hozzá beküldve, vagy a hivatalos szervizhálózattal intézve (gyártói hivatalos szerviz) - Amennyiben a hivatalos szerviz elfogadja a számlát (amin minden adat rajta van, garancia doku is egyben!) abban az esetben személyesen intézhető a garancia , de ha nem fogadja el, akkor a vásárolt helyre kell eljuttatni és ők intézik a hivatalos garancián belüli javíttatást. (egyszerű és nagyszerű)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#99476) Ájvé válasza MaxxDamage (#99475) üzenetére


Ájvé
veterán

Ez így leírva jól hangzik, csak ez nem ilyen egyszerű.
Ha EU piacra szánt készülékről van szó, akkor általában van rá gyártói garancia, ez rendben van, bár hivatalos szervizekről se mindig jót hallani.
Viszont ha a fenti eset nem áll fent, akkor az eladó bolt ad garanciát. Itt lehetnek bajok már. Jobb esetben van egy szerződött normális szervizük, ahol szakember végzi a javítást és minden adott ehhez. Ha viszont nem akkor saját szervizt tartanak fent, ahol vagy van jó szakember vagy nincs, vagy van szerviz háttér vagy nincs. Ez mellett ki tudja milyen utángyártott alkatrészt szerelnek be (pl kijelző esetén), még egy hivatalos szervizbe csak gyári alkatrészeket használnak.
Úgyhogy elég fontos milyen garancia van rá, nekem legalábbis biztosan.

(#99477) Soma01


Soma01
veterán

P9 lite, Voda hálózaton jól fog menni?
800 MHz LTE? 2600-as LTE? 900-as 3G?

(#99478) gerii válasza Soma01 (#99477) üzenetére


gerii
addikt

Támogat mindent.

(#99479) Soma01


Soma01
veterán

Köszi!
Van valami ellenjavallat a P9 lite-tal kapcsolatban?
Általános felhasználás lesz. Játék nem lesz. Fényképezés is csak ritkán. A stabil, gyors, megbízható működés a szempont. Meg a Magyarországi garancia.

[ Szerkesztve ]

(#99480) SybenX válasza Ájvé (#99476) üzenetére


SybenX
őstag

A mobilker ha jól tudom a telemaxhoz küldi javítani a telefonokat.

(#99481) IMIIKE1998 válasza LámaZ (#99334) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Valaki tud erről valami újat? :)

(#99482) zsiz válasza szori (#99449) üzenetére


zsiz
őstag

Tegnap hallottam először róla. Utána is olvastam és tetszik, főleg ha nem hullik szét nekem pár hónap után. Esetleg van más jó vétel 40k-ig?

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#99483) koxx válasza psg5 (#99459) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Jó lett az OP3, de ha garis bajod lesz vele akkor a javítás/postázás hetekig is elhúzódhat :/

(#99484) psg5 válasza koxx (#99483) üzenetére


psg5
veterán

Na most aztán melyikbe harapjak:
- S7 drága hivatalos viszonteladótól, nem hivatalostól neccesen beleférne, de ott ugye a gari...
- OP3 jó lenne, de a gari akkor itt is necces
- LG V10 és Huawei P9 lassan kilőve, mert nem hivatalos értékesítőtől nem sokkal olcsóbbak S7-től.

Mennyire bírják a felsőkategóriásak? 2-3 évet ki lehet húzni velük? Persze tudom, ha pont 1 év és 2 hónap után üt be akkor gáz..., de a különbözet 60-70k abból meg is lehet talán javíttatni ha mégis...

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#99485) lezuvius válasza koxx (#99483) üzenetére


lezuvius
őstag

Hazhoz jon a futar es 1 heten belul kapod is vissza javitva, ha nem te miattad rossz... Ennel nemtudom mi tobb kell (szemelyes tapasztalat egy 1+2-vel)

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#99486) Deck válasza psg5 (#99484) üzenetére


Deck
titán

S7 gari 2 év. Ez hidd el kell a normális szerviz, házhoz mennek elviszik majd visszaviszik. Meg elvileg lehet hosszabítani +14k asszem a 3.év.

One Plus 3 125k erre semmi mást nem kell fizetned. Itt is növelhetsz garanciát, hogy bármi történik a telóddal lopás, betörik vagy akármi vonatkozik rá. Futár viszi és hozza is. Hivatalos oldalukról lehet megrendelni.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#99487) psg5 válasza Deck (#99486) üzenetére


psg5
veterán

Köszi, nem tudom.
Huawei g300, Samu Gio, Lumia 735, Samu A3 sosem volt 2 éven belül bajuk...ezért gondolkodom kell-e a plussz 60-70k ráfizetés...vagy rizikózzak..., de ha OP3 nem marad el annyira és hivatalosan 125k akkor azért....

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#99488) gerii válasza Soma01 (#99479) üzenetére


gerii
addikt

[link]
Gyroszkóp sincs benne, VR-hoz, egyébhez kellhet.
Én lehet inkább mást vennék, Honor, vagy LG G4.

[ Szerkesztve ]

(#99489) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Sziasztok!

Egyik ismerős akar telefont venni, max 4.5"-osat, 4" is szóba jöhet, mit érdemes? 15nél többet nem akarna rákölteni, hacsak nem érdekes még párezret plusszba. Telefonálásra használja, néha messengerezik.

(#99490) Deck válasza psg5 (#99487) üzenetére


Deck
titán

Ugye azt tudod, hogy ha eddig nem is volt attól függetlenül bármikor lehet? Én tuti nem vennék telefont rendes garancia nélkül. Mert, lehet sokkal többet fizetsz majd rá mintha normálisan vetted volna.

PS5

(#99491) D1Rect válasza psg5 (#99484) üzenetére


D1Rect
félisten

A gari olykor necces, én pont beszoptam, korábban kellett volna a live supportot piszkálni.
Azóta sinen van a dolog(még az 1+2), de van aki 1 hét alatt megkapta az új telefonját.
Sőt, maga a gari folyamata nekem is lezajlott 1 hét alatt.

Hozzá kell tenni, hogy az én ügyem lehet pont az 1+3 launch miatt húzódott el.

[ Szerkesztve ]

(#99492) koxx válasza psg5 (#99484) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

V10 most 129k, S7 sztem jóval drágább. Bőven ki lehet ezekkel húzni 2-3 évet.
OP3 topikjában írták a garis dolgokat, ettől még működhet a dolog.

(#99493) csakany2001 válasza PainKiller13 (#99489) üzenetére


csakany2001
senior tag

Ennyiért Lumia 435,de jobb lenne ha egy LG Leon legalább beleférne mert rengeteg kompromisszumot kell kötni.

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#99494) Ryoo válasza psg5 (#99487) üzenetére


Ryoo
senior tag

O+3-al jársz a legjobban, samsungot a telemax szervizeli, amivel pozitív tapasztalata kevés embernek volt. A oneplus 1 hetes szervize még mindig a leggyorsabb megoldás, egy szervizbe való leadás ígyis úgyis nagyon sokáig tart. Én biztos a O+3-at venném.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#99495) psg5 válasza koxx (#99492) üzenetére


psg5
veterán

Köszi mindenkinek!

Nem küzdök tovább a garival. (amúgy kellékszavatosság mindegyikre 2 év max 1 év után én állom a bevizsgálást, szerintem még mindig belefér a 70k különbözetbe és akkor még az új ptk szerint ott a termékszavatosság is..., de tényleg hagyom)

Azonban ha mindent nézek és ezért figyelnem kell az ár/érték arányra is, ez esetben és a kamera, aksi, szép kijelző, gyorsaság, hűvösség, legalább 3 évig megmaradó sebesség számít, akkor melyiket inkább így hogy az OP3-ról is egészen jókat olvasok,( bár azért pl az esti képekkel el van maradva az OP3, tudom-tudom ne a fényképező funkció legyen az elsődleges, de jelenleg nem utódlagos számomra az sem)?:
S7 vagy LG V10 vagy OP3, esetleg P9?

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#99496) m1lan válasza Ryoo (#99494) üzenetére


m1lan
őstag

Ez egy hatalmas nagy hülyeség. My Samsungon bejelented a hibát, kiválasztod a számodra legmegfelelőbb napot, amikor a futárnak át tudod adni a hibás készüléket, a következő munkanapon felhívnak időpontot egyeztetni, eljönnek a telefonért, másnap visszahozzák. Ennél jobb, gyorsabb megoldás nemigen van.

Negatív tapasztalata általában annak van, aki nem rendeltetésszerűen használta a készülékét, és a Telemax nem hajlandó garanciában javítani.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#99497) Ryoo válasza m1lan (#99496) üzenetére


Ryoo
senior tag

Aham, ok...neked ilyen tapasztalatod van, nekem és sok száz embernek meg nem. Elég csak beírni a keresőbe, hogy telemax.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#99498) Tomi_Ohl


Tomi_Ohl
veterán

Szasztok!
Egyik rokonom áll telefonvásárlás előtt. Annyi kritériumot szabott meg, hogy 4.5-4.7"-os legyen és dual SIM-es. Ahogy ismerem, hosszú távra tervez. Mit tudnátok ajánlani kb 200€-ig (~70k Ft)?
Előre is köszi!

Szerk: és persze legyen új, ne használt. Az sem árt, ha kicsit jobb a fényképezője, időnként arra is lesz használva.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#99499) lezuvius válasza psg5 (#99495) üzenetére


lezuvius
őstag

"legalább 3 évig megmaradó sebesség számít," Ezzel a P9/V10 parost szerintem kilotted (V10 a S808 miatt,mig a P9 a gyengecske GPU miatt),igy a felsoroltak kozul 1+3 vagy S7. Ekkora idore en Htc 10 ès iPhone 6s duobol valasztanek vagy meg esetleg Nexus 6p.

[ Szerkesztve ]

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#99500) m1lan válasza Ryoo (#99497) üzenetére


m1lan
őstag

Az, hogy Telemax, önmagában nem jelent semmit. :)

Javítanak ők Samsung mellett Lenovo, Alcatel, Huawei stb. készülékeket is. Minden gyártó más-más igény szerint köt velük szerződést, ebből adódóan hiába javítják egy helyen a készülékeket, elég nagy a szórás. A Samsung tulajok ritkán panaszkodnak, a Lenovo tulajok gyakran.

[ Szerkesztve ]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.