Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98151) Zsivi válasza Deadpool73 (#98149) üzenetére


Zsivi
tag

A Lenovo a legjobb választás ezek közül!

(#98152) harry


harry
veterán

Koszi az infot mindenkinek, szerintem akkor marad a Samsung A3 2016 :)

(Elirtam, most Lumia 625 van, de gyanitom ahhoz kepest is elorelepes. Marmint OS tekinteteben is, szerettem volna mar droidra valtani).

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#98153) Synna


Synna
újonc

Sziasztok! :DD

Telefon vásárlás előtt állok, és jelenleg főleg Elephone P8000, amin gondolkodok. Van itt esetleg olyan, akinek már van tapasztalata vele? Sajnos ez a telefon elég zsákbamacska.
És még egy off kérdés. Az androidmobileshop.hu-n néztem a rendelési lehetőséget, mi a véleményetek róla? Rendeltetek már tőlük, vagy esetleg ismeritek?

Előre is köszönöm a segítséget! :)

(#98154) Deadpool73 válasza Alastair' (#98150) üzenetére


Deadpool73
csendes tag

Köszönöm a válaszokat Vader nagyúr! :) Így könnyebb lesz nekifutni!

(#98155) Zsivi válasza Synna (#98153) üzenetére


Zsivi
tag

Esetleg próbálkozz a telefon saját fórumában, ott nagyobb eséllyel kapsz információt, erről a konkrét típusról, és valószínűleg jobban is ismerik az esetleges hibáit (mivel tökéletes telefon nincs), mint Mi itt. És persze ott olvasgathatsz visszafele, ha jobban bele akarsz mélyedni. :)

(#98156) zsolti.22


zsolti.22
senior tag

Sziasztok!

Lehetőségem lett új céges telefont venni, viszont nem tudom, hogy melyik készülék lenne számomra a jó választás. A szempontjaim a következőek:

- dual simes legyen
- főként voip telefonálásra, egy kis netezésre használnám a normál felhasználás mellett
- nem ragaszkodom az Androidhoz
- maximum 50.000 forintot költenék rá (mégiscsak céges) (kicsit túllóghat az összeg, ha egy kicsivel többért egy jobb telefont lehet kapni)
- nem baj, ha az akksi jól bírja :B

Sajnos lövésem nincs, hogy milyen márkát érdemes egyáltalán választani, nemhogy azon belül típust. Tudnátok utat mutatni, melyiket érdemes megvásárolnom?

(#98157) Deadpool73 válasza Zsivi (#98151) üzenetére


Deadpool73
csendes tag

Köszönöm! :)

(#98158) Alastair' válasza zsolti.22 (#98156) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Redmi 3 (B20 nincs)

Alister from Hell

(#98159) Viktor0610 válasza Alastair' (#98158) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nekem, mint Xiaomi fannak is eszembe jutott a Redmi 3, de a B20 hiánya eléggé megnehezítheti a VoIP-telefonálást, ami a fő felhasználási területként lett megjelölve...

Az sem elég, ha tudod, hogy a használat helyén nem B20 LTE van, mert ez változhat. A lakótelepünkön az elmúlt pár hónapban átváltottak a B20 4G-re, így sokkal kisebb arányban "látok" LTE-kijelzést, mint korábban... :O

Samsung Galaxy A54

(#98160) Alastair' válasza Viktor0610 (#98159) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Ha a vodát használja (nem írta) H+ szinte mindenhol van, az meg elég sz. bőven.
Nekem az S4-embe kifingott valami és E felé nem is megy azóta :O :DDD , de még ez se nagyon izgat, mert szinte mindenhol van wifi. Az 500 megás mobilnet csomagogat meg dugja fel magának az összes MO.i szolgahajcsár 4G-n. 1 nap alatt lemegy.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#98161) Alastair' válasza zsolti.22 (#98156) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Ez a Vernee is jó vétel lenne, B20 is van, csak olyan sok megrendelés érkezik rá, hogy nem tudni mikor kapod meg. Pár emberke megkapta már, érdemes beleolvasni a topikjába, elég dicséretes a készülék, pláne ennyiért.

Alister from Hell

(#98162) gab.gergely


gab.gergely
tag

Sziasztok. Középkategóriás telefont keresnek, ami :
- ha van még ilyen akkor 5 col alatti képernyő😁
- inkább megbìzhatò mint izmos(hardver)
Ja ès androidos.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#98163) Alastair' válasza gab.gergely (#98162) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Galaxy A3 2016

Alister from Hell

(#98164) A guru válasza gab.gergely (#98162) üzenetére


A guru
addikt

Huawei p9 lite vagy Galaxy A5 2016 illetve A3 2016.

(#98165) gab.gergely


gab.gergely
tag

Köszi, nagyon gyorsak voltatok. Nem is keresek tovább, a fémváz nagyon tetszeni fog a mamának. :D

(#98166) t.imi


t.imi
addikt

Sziasztok.

Kb G4-el kb árban, tudásban egy szinten lévő droidos telefont milyet ajánlanátok?
A kamera szoftver, képminőség, legyen ezen a szinten v fölötte.
Köszönöm :)

(#98167) psg5 válasza BenHans (#98122) üzenetére


psg5
veterán

Megnézem ezt is, tetszetős.

(#98117) andris188: Köszi, telefonálás, szükségszerű fényképezés, netezés, e-mail-ezés. Erre használnám. Az sem baj, ha egy alacsonyabb árkategóriájú is tudja. Lumia azért tetszett, mert minden droidos elődjéhez képest sokkal gyorsabb és fagyásmentes volt. (egészen a win10 frissítéséig, bár az akkor keletkező akadások még elfogadhatók az előd droidokhoz képest). Ja és fontos, hogy napfényben is amennyire lehet használható legyen a kijelzője. Valamint ne csúszkáljon könnyen a kézben. S ahogy írtam a onedrive-ról és onenote-ról nem mondanék le vagy valahogy droidra is meg kellene oldani ha az lesz.

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#98168) btudos válasza psg5 (#98167) üzenetére


btudos
veterán

OneDrive és OneNote is teljes értékűen használható Androidon is.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#98169) kezman


kezman
őstag

Sziasztok, van egy Lumia735-öm ami összetört, a biztosító , mivel nem javítható a következő készülékeket ajánlotta:
LG G4c H525N, Gold, White, Silver
Samsung Galaxy Grand Prime G531F, Grey, White
Microsoft Lumia 640 LTE, Black, White
Szerintetek melyik lenne a legjobb megoldás? :F

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#98170) zsolti.22 válasza Alastair' (#98158) üzenetére


zsolti.22
senior tag

Köszi. Megnéztem most a boltban, ahol venném, de nincs Xiaomijük és Vernee Thor-juk sem. Ezen kívül milyen márka/típust lenne jó választani?

(#98171) Ájvé válasza zsolti.22 (#98170) üzenetére


Ájvé
veterán

Redmi 3 az van (arany/classic színben nincsen csak), Vernee Thor az viszont tényleg nincs.

(#98172) Szólista válasza zsolti.22 (#98170) üzenetére


Szólista
senior tag

Itt a Xiaomi és itt a Vernee van raktáron.

Nem vagyok normális. Na és?!

(#98173) Ájvé válasza Szólista (#98172) üzenetére


Ájvé
veterán

Hát 50-ért inkább Xiaomi Redmi 3 már, ez kicsit sok a Vernee Thor-ért.

(#98174) Szólista válasza Ájvé (#98173) üzenetére


Szólista
senior tag

Árat nem néztem csak azt,hogy raktáron van.Gondolom a Redmi 3 is drágább mint az eustocknál.

Nem vagyok normális. Na és?!

(#98175) Ájvé válasza Szólista (#98174) üzenetére


Ájvé
veterán

Igen, azért írtam, hogy szerintem akkor már inkább Redmi 3 az eustockról, ha B20 nem életbe vágó persze.

(#98176) btudos válasza kezman (#98169) üzenetére


btudos
veterán

Ezek közül, ha a 735 megfelelt, a 640-et választanám. A G4C szoftveresen katasztrófa, a Grand Prime kijelzője pocsék, marad a 640.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#98177) #33846528


#33846528
törölt tag

Sziasztok!

Hölgynek keresek iphone SE ár környékén telefont. tudnátok ajánlani néhány versenytársat? jó lenne, ha nem akkorák lennének, mint lapát.

Esetleg az olcsóbb kategóriában van valami mostanság, ami egyértelműen best buy? nincsenek különösebb igények.

Köszönöm előre!

(#98178) kezman válasza btudos (#98176) üzenetére


kezman
őstag

A katasztrófán mit értesz?

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#98179) zsolti.22 válasza Ájvé (#98171) üzenetére


zsolti.22
senior tag

Az a baj, hogy nem vehetem meg akárhol, és ahol megvenném, ott nincs Xiaomi abszolút. Így a Xiaomin és a Vernee-n kívül milyet érdemes venni?

(#98180) Alastair' válasza kezman (#98178) üzenetére


Alastair'
nagyúr

A G4c-nek nem a szoftvere rosz, ez tanyasi duma, hanem az 1/8-as ram/rom, ami kevés.

Alister from Hell

(#98181) bbalazs84


bbalazs84
csendes tag

Sziasztok!

50.000+-5000Ft környékén melyik a legjobb (csak kamera minőség szerint) android teló mostanság?

[ Szerkesztve ]

(#98182) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Htc a9
M9
Xiaomi redmi note 3 pro
Xiaomi mi note

Vagy mit ajanlotok? 80 ezerig, max 90
S6 lenne csak nagyon rossz az akksija

Legalább 4.5 óra fölötti képernyő idő kellene és jó kamera, ami egy z3 szintjét hozza, este is

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#98183) lezuvius válasza enginev3.0 (#98182) üzenetére


lezuvius
őstag

Moto X Play vagy a ketto Xiaomi. htc-nek gyenge az akkuja.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#98184) enginev3.0 válasza lezuvius (#98183) üzenetére


enginev3.0
félisten

Melyik xiaomi jobb és miért

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#98185) btudos válasza Alastair' (#98180) üzenetére


btudos
veterán

Van ami mukodik normalisan ilyen parameterekkel, droidnal is. A G4C nem. Innentol kezdve nem csak a vas a problemas.

kezman: Lassu, docog, fagyogat, nem fekszik a G4C-nek az elet.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#98186) kezman válasza Alastair' (#98180) üzenetére


kezman
őstag

Kérdés hogy mire, átlag felhasználónak talán elég, de valószínű eladom, és a G4c-t könnyeben mint a Lumia 640-et :D

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#98187) hemaka


hemaka
nagyúr

Xiaomi RN3 pro vagy Meizu MX5?

Csak hétköznapi használatra lenne, alap dolgokra. Játszani nem akarok, kamera is teljesen mindegy milyen, ahogy az is, hogy angol/magyar a menüje...

(#98188) Alastair' válasza btudos (#98185) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Kollégámnak G4c-je van, naponta látom. Nem lassú, megkapta a 6.0-át, teljesen jól használható. 1/8 miatt kicsit elgondolkodik néha, és nagyon hamar tele a tár nála :D

Alister from Hell

(#98189) #20655360


#20655360
törölt tag

Üdv! Sos van. Max 30k-ért kéne vmi androidos teló anyukámnak. Keresgélek, de nem értek hozzá, annyi látszólag egyforma speces készülék van. 4,5 körüli kijelzőméretre gondoltam.
Semmi speckó igény nincs, totál átlagfelhasználásra lesz. A kamera mondjuk nem baj ha nem a legtrágyább, de ennyiért ugye...
Több modellt is lehet javasolni, sztem személyesen akarja beszerezni vhol. Nem tom neki megvenni mert messze lakok tőle.

szerk: Ja, kihagytam h telekomos, de lehet független is felőlem. Sőt, azt preferálnám, ha nem jár jelentős pluszköltséggel. Ahogy a telókat, az árazásukat se vágom már.

Köszönöm előre is!

[ Szerkesztve ]

(#98190) ElShid


ElShid
csendes újonc

Sziasztok, Egy kis segítséget kérnék nem tudok dönteni:

LeEco Le 2 vagy Elephone p9000, vagy Lenovo Zuk z1 vagy OnePlus One?
Kinek mi a véleménye?

(#98191) d.mate08


d.mate08
tag

Melyik legyen? Z5 compact(340eu) vagy Nexus 5X(250eu)?

iPhone XS - Apple Watch SE - AirPods 2nd gen.

(#98192) zsolti.22


zsolti.22
senior tag

[Erre] az igényre melyik telefont ajánljátok a Xiaomi Redmi 3-mon és a Vernee-n kívül? Ezeket sajnos nem lehet kapni abban a boltban, ahol telefont kell vennem. :( Köszönöm előre is még egyszer!

(#98193) Alastair' válasza zsolti.22 (#98192) üzenetére


Alastair'
nagyúr

A Lenovo A7000 le van most árazva az extreme digitalban 49.990-re. klikk

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#98194) klepto


klepto
addikt

Sziasztok!

Szeretném lecserélni a mostani Nokiámat egy phabletre.
A következő telefonokat néztem ki:
Acer Z640
Alcatel Pixi 4(6) 8050D
Honor 4X
Lenovo A7000
Umi Rome
Esetleg más ajánlat 50-55.000.-Ft alatt?
A két SIM kártya nem izgat, az SD-re való telepíthetőség viszont létszükséglet!

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#98195) #70516736


#70516736
törölt tag

hi

vibe 1s-ről mi a vélemény?

(#98196) csoki46


csoki46
aktív tag

Sziasztok, anyumnak kellene egy telefon, pár hónapon hosszab távra megy Angliába ezért fontos, hogy majd ott is tudja használni a készüléket.
- Árkategória. 50.000Ft-ot tudok rászánni
- Használt vagy új: használt
- Hol vennéd meg? Hardverapro esetleg EUstock :)
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? 1,5-2 évig tuti meglenne, fontos lenne, hogy stabil legyen a rendszer, több száz kilóméterről nehéz segítenem.
- Mire használnád? Böngészés, email olvasás, skype , navigáció
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Android a cél
Mivel nőnek lesz fontos lenne, hogy ne legyen hatalmas, kijelző max 5" de ha kompakt a készülék akkor 5,5" is belefér.

Köszönöm a segítséget! :R

(#98197) tzsu


tzsu
csendes tag

hello!
olyan okostelefont keresek aminek van billentyűzete lehet összecsukhatós is. a kijelző mérete nem számítana de jó volna ha az akkumlátor sokáig bírná. vibert is szeretnék használni rajta. 60 ezer alatt keresek. tudnátok segíteni? köszönöm!

(#98198) balazska92


balazska92
senior tag

Sziasztok! Jelenlegi xperia z1 compactom szeretném cserélni, egy újabbra, jobbra. Fontos lenne hogy szép kijelzője legyen, 4,5-5,5 inchig, ne fagyjon, szakadozzon, szép fényképeket csináljon, és legyen jó gps rajta. Összességében egy, a mostaninál jobb telefont szeretnék. 80 ezer környékén szeretnék vásárolni, csak T jöhet szóba, ott van hűség. Néztem a jelenlegi felhozatalt, ilyen ár körül huawei p8 lite, p9 lite, lg k10 van. Ezek közül p9 literól mi a vélemény? Mást nem igazán találtam a T kínálatában ami ilyen árban lenne.
Remélem tudtok segíteni, minden tanácsot szívesen fogadok! :)

(#98199) Zsivi


Zsivi
tag

Ezek közül egyértelműen a P9 Lite a legjobb (itt a MAnás teszt róla) . Az teszt alatti hozzászólásokban (vagyis a telefon fórumában), biztos segítenek neked, elmondják az eszköz esetleges gyenge pontjait.

(#98200) Zsivi válasza csoki46 (#98196) üzenetére


Zsivi
tag

Nekem így elsőre rögtön a Nexus 5 ugrott be, 50 körül meg áll használtan, stabil rendszer (mi stabilabb mint a gyári android?), kap frissítést is. Szerintem 2év múlva is telefon lesz. :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.