Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39021) simon89


simon89
csendes tag

Sziasztok!

Barátnőmnek szeretnék telefont vásárolni a közeljövőben. Alapvetően számára annyi a fontos, hogy megbízható és gyors legyen a készülék (a meglévő Samsung Galaxy S Plus sajnos már nem ilyen), elérhetőek legyenek rajta a legfontosabb alkalmazások (irodai, közösségi, messenger) viszonylag nagy kijelzője legyen (én teszem hozzá, hogy az ő esetében ez mondjuk 4.5") és valamelyest legyen "csajos" (nem fekete, vagy egyéb sötét szín). Mivel nem ragaszkodik egyik operációs rendszerhez sem, így nyitott váltásra Androidról, így ezek alapján az alábbi készülékeket gyűjtöttem össze, ami megfelelő lehet:

Windows Phone 8x by HTC; Blackberry Z10; Nexus 4 (ha még lehet egyáltalán kapni valahol újonnan).

(Tudom, ne hasonlítsak almát a körtéhez... :D )

Mi a véleményetek? Ha esetleg vannak köztünk lányok, ők melyiknek örülnének a legjobban? :) Esetleg más ötletek? Inkább az ár/érték arány a fontos számomra, de nyilván magát az árat is szeretném értelmes keretek közé szorítani (mondjuk 100k max.). Köszi szépen a segítséget. :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.