Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39851) tony_snow


tony_snow
tag

Sziasztok.

Nálam is esedékessé vált egy új telefon vétele, és ezt most nem szeretném elszúrni, ezért a segítségeteket kérném.
80-nál többet nem szeretnék költeni, és nem szolgáltatótól szeretném venni. 2 telefont néztem ki.

Blackberry Z10
Sony Xperia SP

Illetve még egy harmadik telefont néztem, Nexus 4.

Én egy picit az SP felé hajlok, de egyelőre döntésképtelen vagyok, kíváncsi lennék ti milyen telefont vennétek 80 körül? A Z10-ről van valakinek valamilyen tapasztalata?

(#39852) mtcob válasza GribMate (#39849) üzenetére


mtcob
senior tag

Ebben az esetben ennyiért tökéletes az M, illetve ha meg tud békélni esetleg a vaku hiányával és a WP rendszerrel, akkor Lumia 520 :) persze csak ha benne van a kedvezményes listában ;)

[ Szerkesztve ]

(#39853) gezu1025


gezu1025
tag

Sziasztok!

Független, dual sim, 30k, android ár/érték.

Amit én kinéztem:

Prestigio MultiPhone 3350 (3.5" 320x480, MT6572M, 512mb) 25k
BeeX M1G (4" IPS 480x800, MT6572, 512mb) 28k

Esetleg más van ebben a kategóriában a fent említett feltételekkel?

(#39854) DS39 válasza gezu1025 (#39853) üzenetére


DS39
nagyúr

Alcatel-nek van még ilyen kategóriában telefonja. bár nem mondanám ajánlottnak.

(#39855) mtcob válasza tony_snow (#39851) üzenetére


mtcob
senior tag

Szerintem elég egyértelmű, ennyiért Nexus 4 a legjobb, mind hardveresen,mind szoftveresen :K SP be a kijelző ami nem a legjobb (TFT tehát kicsi betekintési szög és fakó színek), plusz az 1GB RAM is kevés lehet a későbbiekben (igazából néha már most is érezhető hogy nem 2GB)...:(
Z10 egy jó telefon, de én nem venném ezt, több okból: egyrészt elég funkciószegény, kevés app van rá, másrészt mivel a BB most eléggé haldoklik, így nem vagyok benne biztos hogy a végletekig támogatnák....ha nagy gebasz van, simán lehet hogy dobják a támogatást....:U
Nexus 4 mellett több minden is szól: bőven felsőkategóriás hardver, 2GB RAM, garantáltan azonnal jönnek a frissítések (jelenleg 4.4 fut rajta míg az SP n pl 4.1.2) illetve az egész rendszer folyamatosabb,mint a legtöbb androidos telefonon....anyaghasználatban szintén jobb a felsoroltaknál :)
Annyi hogy siess vele mert már nagyon kevés helyen szerezhető be, fogynak a készletek és nincs utánpótlás :N (PartNeroGsm nél még azthiszem van 77k ért ;) )

(#39856) quailstorm válasza DS39 (#39850) üzenetére


quailstorm
nagyúr

drága és gyenge

(#39857) psg5 válasza dokee78 (#39820) üzenetére


psg5
veterán

Köszi!

F.K.T.

(#39858) DS39 válasza quailstorm (#39856) üzenetére


DS39
nagyúr

ugyanaz a SoC mint az L7 II, és árban is azonosak (55k gyári garival függetlenül), igaz kamera-aksi jobb az LG-nél.
(az LG-t általában ajánljátok)

persze kicsit többért már a Moto G a favorit.

[ Szerkesztve ]

(#39859) quailstorm válasza DS39 (#39858) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Régebben SOKKAL drágább volt a HTC, azért volt ajánlva az lg. Mert vannak telefonok amik ugyan erősebbek, újabb rendszerrel, csak nem stabil meg akad. Na az se jó. Mert ezeknél a Sola nyers erőben jobban áll. De szoftverben (meg RAMban) nagyon nem.

[ Szerkesztve ]

(#39860) -KP- válasza mtcob (#39855) üzenetére


-KP-
addikt

kevés app blackberry z10-re? mennek rajta a droidos programok...

(#39861) fntastic


fntastic
aktív tag

Moto G-t hol lehet kapni vagy mikortól?

(#39862) mtcob válasza DS39 (#39858) üzenetére


mtcob
senior tag

Leginkább szoftveresen és akksi üzemidőben van elmaradva az LG től...és régi a szoftver.
Egyébként L7 II-t se ajánlunk (legalábbis én biztos nem) függetlenül, mivel annyiérz kevés a RAM és a hardver sem a legjobb....általában viszont előfizuval vagy akciókban egész jó áron hozzá lehet jutni, míg a Desire X hez nem ;)

(#39860) -KP- Azért ez így nem teljesen igaz....futtatja egy részüket....de nem hiszem h mindet, már csak azért sem,mert nem arra készült...oké hogy mindenféle trükközéssel megoldotta a BB, de sosem lesz olyan, mint egy androidoson....hibák lesznek/vannak a progikban....ugyanígy a Sailfish OS is hiába futtatja, jópár program nem megy rendesen....

[ Szerkesztve ]

(#39863) DS39 válasza mtcob (#39862) üzenetére


DS39
nagyúr

rendben, akkor nem írom ezentúl :)

fntastic: expansys-t tudom ahol van.

[ Szerkesztve ]

(#39864) tony_snow válasza mtcob (#39855) üzenetére


tony_snow
tag

Nagyon szépen köszönöm a választ, sokat segítettél.
BB az általad írtak szerint asszem kilőve, bár szerintem nagyon jól néz ki, de nem ez az elsődleges szempont.
A Nexus a 3. választásom lett volna, de lehet ezt fogom venni és nem az SP-t. :)

(#39865) fntastic válasza DS39 (#39863) üzenetére


fntastic
aktív tag

Köszi, hú elég jó áron van, ez lesz az új bestbuy teló? Elgondolkodok a vásárlásán. :D

(#39866) Shoo


Shoo
senior tag

Sziasztok!

Jelenleg egy Prestigio 5044-et használok, mert eredetileg két simmel akartam használni. Sajnos nekem két active simes telefon kellene.

Dual active telefonnál viszont szempont lenne az, hogy legalább 2 óra beszélgetést kibírjon egy nap.
Jelenleg visszatértem a két telefonos használatra, hogy minden simább legyen, viszont így már jobb lenne egy kisebb telefon vagy egy tetszetősebb ugyan ekkora méretű.

Tudnátok segíteni, hogy milyen telefont válasszak?

A keret olyan 120-130 ezer lenne rá maximum, ezért ha jól láttam már S4-et is lehetne venni. Bár nem muszáj ezt a keretet felhasználni, ha van olcsóbban dual active-os vagy egy ütősebb telefon.

Köszi!

Üdv!

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#39867) dokee78 válasza Shoo (#39866) üzenetére


dokee78
félisten

Desire 600 azt hiszem tudja vagy Galaxy S4 Mini Duos?

(#39868) mtcob válasza Shoo (#39866) üzenetére


mtcob
senior tag

Dual Active ból van ennyiért a Desire 600, de nem nagyon ajánlja senki, mivel amennyibe kerül, annyiért gyenge hardveresen....
Egy SIM esből már jóval nagyobb a választék, S4 helyett én az LG Nexus 5-öt ajánlanám, hardveresen erősebb, plusz a frissítések is garantáltan jönnek még, ráadásul ez kapja meg elsőnek is őket (S4 jelenleg 4.3on van, N5 pedig 4.4 en)...
Másik alternatíva lehet az LG G2, hardveresen szintén jobb, kb ugyanaz mint az N5 , csak ugyanakkora házba itt sikerült egy 5,2" os kijelzőt belerakni (ami sokak szerint a jelenlegi legszebb a piacon)+ ezen nem a gyári stock android van, hanem az LG által megálmodott kezelőfelület....ennek vannak előnyei, például sok extra feature-t tud, pl QRemote, QSlide, QuickMemo, amik könnyebbé teszik a használatot, viszont a frissítések jóval lassabban jönnek plusz vannak fölösleges dolgok is, amit törölni nem tudsz de foglalja a tárhelyet és fut a háttérben is...kamerában nagyjából az S4 szintjét hozza (androidosok közül az egyik ha nem a legjobb), akksiban pedig szintén ez a legjobb a csúcskategóriában....
Én a garantált frissítések és a jobb romolási lehetőségek miatt N5 öt vennék, de a G2 is egy kiváló telefon, egyikkel sem nyúlsz mellé ;)

[ Szerkesztve ]

(#39869) dokee78 válasza dokee78 (#39867) üzenetére


dokee78
félisten

Del

[ Szerkesztve ]

(#39870) Shoo


Shoo
senior tag

Válaszolva az előző két hsz-re:

Csak a HTC tudja és elég gyengécske akku terén is meg a hardver is...
Nexus 5-öt is néztem meg a G2-t is. Az 5 valóban megtetszett, a G2 is tetszik, sőtt jobban használja az erőforrást, de valamiért mégse fogott meg.
S4-ben az a sok kis apró plusz tetszett meg (pl hőmérő, páraérzékelő) és ha jól tudom a Nexus 5-ben ez nincs meg. És a bővíthető memória sincs.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#39871) mtcob válasza Shoo (#39870) üzenetére


mtcob
senior tag

HTC valóban nem túl jó vétel....:(
Nexus valóban nem tud ilyet.....pont ez a lényege: a stock android :) nincs telerakva sokszor fölösleges dolgokkat, csak teszi a dolgát, sok esetben jóval gyorsabban, mint más telefon...De ha plusz funkciók kellenek, nagyjából 10 perc alatt rá lehet pakolne egy CyanogenMod ot, amiben jobban testre tudod szabni a dolgokat mint egy gyártói rendszerben...;)
Párát, hőmérsékletet valóban nem mér a G2 (pontosabban de, időjárás app al :D ), de egyébként ezeket leszámítva hasonlóan funckiódús mint az S4...tud távirányító lenne, különböző kameramódok, profi jegyzetelő, stb...
Szerintem menj el pl egy MediaMarkt ba, és próbáld ki őket (N5 nem lesz ott mert még egy jó ideig nem árulják), melyiknek tetszik a rendszere, a külseje, stb, sokat segít a döntésben :K
Egyébként S4 sem rossz, sőt....egyedül a hardver miatt nem venném (plusz az AMOLED kijelzőnek is van egy pár hátránya...)..:)

(#39872) baluka26


baluka26
veterán

Sziasztok!

50 max 60-ért mi tekinthető a legjobb vételnek? Független vagy T-Mobile függő ajánlatokra lennék kíváncsi :)
Fehér legyen és androidos, lehetőleg :)

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#39873) mtcob válasza baluka26 (#39872) üzenetére


mtcob
senior tag

Függetlenül Motorola Moto G Expansystól, esetleg ha bejön a WP, egy HTC 8X / Lumia 820 PartNeroGsm től :)
Szerk: most látom android kell :B

[ Szerkesztve ]

(#39874) baluka26 válasza mtcob (#39873) üzenetére


baluka26
veterán

Motorola G nem lenne rossz. Nem várható fehérben is?
Barátnőm nézelődik, és csak fehéret szeretne lehetőség szerint. WP kizárva, Android kellene.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#39875) ginola válasza mtcob (#39873) üzenetére


ginola
addikt

Ace 3 LTE?

(#39876) dokee78 válasza baluka26 (#39874) üzenetére


dokee78
félisten

Moto G vs. Galaxy Ace 3
Nem tudom LTE verzió,de most mellékes.

(#39877) mtcob válasza baluka26 (#39874) üzenetére


mtcob
senior tag

Van fehérben, de ahogy látom expansys csak hátlapot árul hozzá, fehér alapszín nincs :( Nem hiszem hogy sokat kéne rá várni, általában minden elérhető színben forgalmazzák a telefonokat :) Egyébként vannak hozzá egész jó színes hátlapok hozzá, hátha úgy megtetszik neki pl lilában ;)

(#39875) ginola
Az LTE verzió nem rossz, ennyiért korrekt, bár a Moto G mindenben jobb nála...de ha a G nem játszik, akkor az a második legjobban ajánlott :K

[ Szerkesztve ]

(#39878) -Faceless- válasza baluka26 (#39874) üzenetére


-Faceless-
őstag

Nincs fehérben, csak feketét árulnak, és ahhoz lehet venni fehér hátlapot. A különböző színű verziókat a boltok, és szolgáltatók rendelhetik.
Különben t-mobilenál még hozzá lehet csapni az xperia L-et, és a galaxy ace 3-at is, ha nem olyan fontos a hardver, akkor kamera miatt még desire 500 is mehet.

Én speciel a desire 500-at ajánlom, mert a hardcore játékokat egyáltalán nem bírja az alap feladatokra több, mint tökéletes, és ha hozzászokik az ember a sence 5 elég pofás tud lenni.

[ Szerkesztve ]

(#39879) ginola válasza -Faceless- (#39878) üzenetére


ginola
addikt

Mondjuk én se játékra használnám!
Legyen gyors, jó hangminőségű, jó kamerája..Ezeket figyelembe véve max. 70-ig mit érdemes venni?

(#39880) -KP- válasza ginola (#39879) üzenetére


-KP-
addikt

Érdemes most nézegetni T-nél a karácsonyi kalendáriumot meg a többi akciót. Minden nap új akció van, ami tán csak 1-2 napra szól. Persze lutri az egész, de lehet befut egy Xperia SP akció is domino csomagban. Most 75 kártyásan, előfizuval meg olyan 65 körül van talán. 80-ért van Ascend P6.

(#39881) kali válasza -KP- (#39880) üzenetére


kali
legenda

elvileg lesz xperia sp, és 75 e ft helyett 60 e ft lesz domino csomagban.

[ Szerkesztve ]

(#39882) -Faceless- válasza ginola (#39879) üzenetére


-Faceless-
őstag

Öhm nem tudom írtál-e hamarabb most nincs időm visszanézni attól függ, hogy exansys jöhet-e, függetlenül, vagy szolgáltatónál (csomaggal).

Ami tuti, hogy belefér ez a desire 500. Szépen van optimalizálva van, és az árához képes a kamerája se rossz. Viszont az abszolut legjobb az lenne, ha előfizuval összejönne egy Galaxy s3, az egyik legjobb hangchip van benne, nagyon jó a kamerája, és a gyorsaság itt már alap.

(#39883) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Sziasztok!

35ig mi a best buy okostelefon újonnan itthon függetlenül vagy praktikummal? Semmi extra igény nincsen, első okostelefonja lesz a leendő tulajnak, jelenleg s40 nokiája van, ha nincs ennyiért értelmes, akkor lehet új asha lesz.

[ Szerkesztve ]

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#39884) hoffman_ válasza Bdanyy (#39883) üzenetére


hoffman_
nagyúr

lumia 520, esetleg droidon huawei y300

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#39885) -KP- válasza kali (#39881) üzenetére


-KP-
addikt

ez valami belsős info? :D

(#39886) Bdanyy válasza hoffman_ (#39884) üzenetére


Bdanyy
addikt

Köszi, a lumiat ajánlottam, de a huaweit nem is tudtam hogy van ennyiért.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#39887) kali válasza -KP- (#39885) üzenetére


kali
legenda

nem, bárki megnézheti a honlapon, aki ismeri a módját.

(#39888) gergo5991


gergo5991
őstag

120k ft-t megér egy xperia z1? tiszta uj, tegnap lett feltéve netre, és még alkudni is lehet az árból. Írtam a feladónak, van-e hozzá blokk+ garancia papír, egy városban lakunk, még a fólia is rajta van, állítaása szerint egyszer volt csak bekapcsolva. Az érdekelne még, hogy az xperia SP meg a Z1 kijelzője ugyan olyan? havernak van SP-je és tök cép a képe, állítólagos fakulást nem is látok, amire sok ember panaszkodik.
Neten esetleg nem lehet leellenőrizni az IMEI szám alapján valahol, hogy eredeti, nem-e másolat?

[ Szerkesztve ]

(#39889) LvaráZsolt


LvaráZsolt
csendes tag

Kedves szakértő Társaság!

Szaktanácsot kérnék Tőletek. Telefont szeretnék venni, ami fix, hogy 4"-os kijelzővel. Fontos lenne, hogy szép képeket ill. videót csináljon és azért 1-2 játék sem ártana, ha elmenne rajta. Itthon Wifi-ről netezgetnék vele esetleg. Viszonylag sűrűn írok sms-t, nem ártana, ha ez is könnyen kezelhető lenne. (nem befolyásolnám a válaszadókat, de eddig a Samsung SIII mini; a Samsung S Advance és a Sony Xperia M, amit kinéztem)

Előre is köszönöm a válaszokat!!!

Zsolt

(#39890) mtcob válasza LvaráZsolt (#39889) üzenetére


mtcob
senior tag

S3 mini egész használható képeket lő az 5mpx es mezőnyből, bár én ezek közül az Xperia M et mondanám a legjobbnak az erős hardver miatt :) az S3 mini /S Advance páros már nem számít túl jónak, kb a középkategória alja...
De S3 mini alá semmiképpen ne add, kell az androidnak az 1GB RAM :K
Ha megtudsz békélni a 4,3" al, akkor sokkal jobbat is tudsz venni, pl S4 mini-t, képekben is jó, akksiban is jobb a többinél, hardveresen meg középkategória teteje, elég lesz bőven 2 év múlva is ;) a nagyobb méret ellenére viszonylag kompakt, nem sokkal nagyobb az S3 mininél....

(#39891) ginola válasza -Faceless- (#39882) üzenetére


ginola
addikt

Dominos, vagy független jöhet szóba!

(#39892) Khaal válasza quailstorm (#39835) üzenetére


Khaal
őstag

Tehát akkor Galaxy Young alá nem érdemes adni? Itt a tesztben az Xperia E jobb számokat hozott: [link] Vagy a plusz 256mb ram a fontosabb?

-KP- Y300 sajnos már nem fér bele a keretbe, azt mindenhol 40 körül adják.

DS39 Postaköltséggel együtt az L4 II is kifutna a keretből sajnos (itt helyben meg nincsen sehol 30 alatt)

(#39893) lenox válasza w333 (#39833) üzenetére


lenox
veterán

De akkor nem ertem, miert irod, hogy a nexus 4-nek jo az uzemideje, a sony m meg szetzabalja az akkut, a sony masfelszer annyi ideig tud netezni, ketszer annyi ideig videot lejatszani.

(#39894) MurdR válasza gergo5991 (#39888) üzenetére


MurdR
veterán

Ne az SP-t vedd etalonnak...
Ha megvannak a papírjai akkor az a legegyszerűbb ha felhívod a boltot, hogy mit tudnak a telefonról. (Bár én ekkora összegnél nem lennék szégyenlős, és meg is kérném az eladót, hogy együtt menjünk be. Mégis csak egy havi fizetést kívánsz elkölteni kéz alatt...)

Khaal.
Tessék kompromisszumokat kötni. Fiatal gyereknek lesz a telefon. Játszani akar. Nem éri meg szenvedtetni egy olyan telefonnal, ami szókeresőre jó csak meg AngryBirdsözni. Ne érts félre, nem leszólom a keretet, semmi gond, ha valaki 30000 forintot akar költeni telefonra, a magyar fizetésekhez mérten az az összeg lenne az ideális amit telefonra kéne költeni. De azt értesd meg az illetővel, hogy 30-35000 forintért már egy jól használható telefont lehet venni használtan, akár minimum egy év garanciával. Pl 35000ért már lassan S2-t veszel, 30000ért meg makulátlan S Advancet. (Én konkrétan kettő hete vettem egy makulátlan állapotú Advancet 32000 forintért.)
Kell a kompromisszum. Sajnos. Csak hasonlításképp nézd meg ezeket a telefonokat, és azokat amiket Te írtál.
S Advance, Ace 2, S2, Atab5 (25000 környéke). Köszönő viszonyban sincsenek azokkal.

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#39895) w333 válasza lenox (#39893) üzenetére


w333
félisten

Azért írom mert ez így van ... vagyis a TFT kijelző sokkal többet zabál mint pl egy IPS, párom Xperia Go telefonja 1 óra kijelzőhasználat = 60% míg a Nexus 4 kb. 25% szintén 1 óra kijelzőhasználat után :U

Nem szabad ezeknek a teszteknek hinni :N Android 4.3 és 4.4 -el sokat javult az üzemidő, én már csak azt hiszem el amit látok, pl Nexus 4 simán 5-6 óra kijelzőidőt bír, Xperia M szerintem nem bír ennyit, és különben is a 2 telefon nagyon nem egy kategória ... :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#39896) mtcob válasza w333 (#39895) üzenetére


mtcob
senior tag

Azt is tedd hozzá hogy a GO nak HVGA a felbontása, míg az N4 HD....Ezenkívül kijelzőméretben van 1,2" eltérés+a két telefonban más kapacitású akksik vannak.....
Szóval hatalmas baromság összehasonlítani a két telefon üzemidejét, semmi következtetést nem lehet ebből levonni :DDD
Úgy lenne fer ha azonos kijelzőméret és felbontáson, azonos kapacitáson és azonos hardver mellett lenne lemérve (mert ugye a hardver folyamatosan dolgozik benne)......:U
Ettől függetlenül tény, hogy a TFT-LCD zabálja az energiát, de az IPS is....:)

[ Szerkesztve ]

(#39897) -Faceless- válasza ginola (#39891) üzenetére


-Faceless-
őstag

Akkor desire 500 annál jobbat nem igen fogsz találni. :)

(#39898) kali válasza w333 (#39895) üzenetére


kali
legenda

szabad hinni, csak ha valaki nem tud viszonyítani, akkor olvassa el, hogy miként készülnek a tesztek, és az alapján bizony pontosak a mérések.
más típusú telefont teljesen felesleges - de inkább butaság - csak a kijelző technológiájának a milyensége alapján viszonyítani, hiszen a kijelző csak egy tényező a sok közül.

(#39899) lenox válasza w333 (#39895) üzenetére


lenox
veterán

Igy van, nem egy kategoria. Az Xperia M egy kisebb kijelzos, sokkal gyengebb, lassabb, de sokkal kevesebbet is fogyaszto telefon. Ertem, hogy kedvenced a nexus 4, es elhiszem, hogy 23 tulajdonsagban jobb, de pl. a hitelessegednek nagyon nem tesz jot, hogy azert, mert szinte mindenben jobb, meg a fogyasztasra is azt mondod, mert ez marhasag. Nem is ertem, hogy gondolod, hogy kb. minden review hasonlo 7 ora web es 9+ ora videot mer, de inkabb neked kellene elhinni, hogy 5 ora alatt bir, de neked nincs ilyen, hanem arra alapozod, hogy egy tok mas telefon egy regi soc-cal mit tud.

#39896: Miert is lenne az jobb info egy telefonrol, ha valaki megmondana, hogy masik kijelzovel, masik akksival, masik hardverrel mit birna? Akkor az mitol is lenne az adott telefon uzemideje? Szerintem pont az az erdekes, hogy sajat kijelzovel, sajat akksival, sajat soc-cal mit bir. De kivancsian hallgatom az erveket, hogy ez miert nem fair.

(#39900) sid87


sid87
senior tag

Srácok, haveromnak ellopták telóját pár hete, és akar venni most egy olcsóbbat.

Lenne 50 ezer forint lenne rá max, 1 forinttal se több. Melyik telót tudnátok ajánlani?
Minél nagyobb kijelzővel. Kijelző méret és kamera fontos.

S4 klónt akar venni, de próbálom lebeszélni. Vagy EZT az oldalt ismeri valaki, és ajánlja? :)

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.