Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39551) -Faceless- válasza (Bundás) (#39549) üzenetére


-Faceless-
őstag

A Htc one mini, Samsung Galaxy s4 mini, Huawei Ascend P6, Sony Xperia Sp, esetleg Galaxy s3. Ha képes megszokni a WindowsP. rendszert, akkor Lumia 920 / 925 (főleg a kamera miatt).
Sok minden belefér a keretbe ezek közül szinte teljesen mindegy csak a külsőt, és méretet nézni.a többi adott.

Ha jó sejtem akkor végfelhasználóról van szó, így a külső miatt a P6-ot mindenképpen megnézetném vele (minden nagyobb T-mobilban, és Vodafoneban ki van állítva [utóbbiban fehér színben])

[ Szerkesztve ]

(#39552) tzsolesz válasza maggi1886076 (#39546) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Hagyjad már a hülyeségedet, ugyan úgy tud recsegni az S4 is, nem beszélve arról, hogy hogy ez egy egyedi szar eset amit belinkeltél, máshol nem ez a helyzet.

Ne hogy már rábeszéld egy rosszabb telefonra szegényt. Az s4 nem alternatíva a G2-vel szemben, Sokkal jobb telefon a G2.
A recsegős témáról meg igazán leszakadhatnál már. vegyél te s4-et és légy vele boldog, de másokat ne vezess már meg kérlek.

Úr isten ilyenek ajánlanak itt telefont? :W :W :W :W

(#39553) -Faceless- válasza tzsolesz (#39552) üzenetére


-Faceless-
őstag

Szabad fórum ez a hátulütője...

Ui.: A két telefon különben nagyjából egy szinten mozog egyik ebben, másik abban jobb, de mindkettő abszolut csúcs készülék, és recsegés meg ilyesmi csak a hibás modellekre jellemző.

(#39554) tzsolesz válasza -Faceless- (#39553) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Az S4 miben jobb, de most komolyan? :)

(#39555) maggi1886076 válasza tzsolesz (#39554) üzenetére


maggi1886076
addikt

Garanciában?talán házhoz jönnek?

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#39556) -Faceless- válasza tzsolesz (#39554) üzenetére


-Faceless-
őstag

Most kifejezetten a végfelhasználók szemszögéből nézve az S Health (azt hiszem így hívják) hasznos dolog, ha sportolásról van szó, a háztól házig garancia még egy jó pont, egyesek igénylik a bővíthető tárhelyet, vagy éppen a cserélhető aksit azoknak is plusz pont, legtöbbeknek viszont a népszerűség miatt tetszik annyira. Száz meg egy víz / ütés álló tokot árulnak hozzá, kiegészítőket, és kis nem útólsó sorban egy elég frankó kis okos órát.

Ha már nem végfelhasználó szemszögéből nézzük, hanem valaki aki kicsit is jobban ért hozzá, akkor azoknak G2 a jobb vétel, mert azok ezeket a dolgokat élből 1. nem igénylik 2. pótolni tudják más forrásból.
(de előfordulhat, hogy valaki nem akarja pótolni, és igényli azok is inkább s4 mellett állnak)

Az egész fórum azért van, hogy mindenkinek igény szerint ajánljunk telefont, ha ilyen egyértelműen el lehetne a dolgokat dönteni, hogy ez jobb és kész, akkor nem kellene fórum, hanem kiírjuk, hogy vegyél G2-t, vagy s4-et, és kész ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#39557) kali válasza tzsolesz (#39554) üzenetére


kali
legenda

- bővíthető memóriakártyával
- 26 hónap prémium garancia (akik nem tudják; díjmentesen házhoz megy a szervizes és ott javítja a készüléket)
- cserélhető az akkumulátor
- mozdulatok, gesztusok, intelligens funkciók általi vezérlések
- néhány különleges kamera funkció, például; dual shot
lehetne még sorolni néhány apróságot, és ha egy részükre azt is mondja valaki, hogy nem használja ki azokat, az első kettő azért fontos szempont lehet sokak számára!
amit fentebb írtál, az fontos szempont, van néhány hónap a két típus megjelenése között, ezzel az erővel majd pont így fogják összehasonlítgatni az s5 típussal néhány hónap múlva, és ott már más lesz az eredmény...

[ Szerkesztve ]

(#39558) tzsolesz válasza maggi1886076 (#39555) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Ezen kívül? :F

Ez sajnos nagyon kevés a G2-vel szemben.

Nem is kell hogy az S4 jobb telefon legyen a G2-től, fél év van közöttük. De legalább ne állítsátok már be annak. ;)
A felsorolásom még mindig ott van (hogy miben jobb), ha valamelyik pontjával nem értesz egyet, akkor azt fejtsd ki bővebben, szakmailag.

THX. :R

kali:
mozdulatok, gesztusok, intelligens funkciók általi vezérlések

Ezeket már a Black-em is tudta, emlékszel, hogy ott debütált a gesztus alapú vezérlés, még külön gombot is kapott. Azóta az összes LG tudja, sőt lehet neki tanítani új mozdulatokat, és lehet fejleszteni is az LG-kben.

cserélhető akkumulátor G2-ben minek? Asszem a legjobb ezen a téren droid vonalon. Ha meg valami baja van, ott a garancia.

Muffman01 Nyugalom van. :)

[ Szerkesztve ]

(#39559) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Ezt a vitát itt fejezzük be valamiben az S4 a jobb, valamiben a G2 akkor csinálok a vitának egy topicot, és mehetünk oda. Ne offoljuk már szét ilyenekkel ezt a fórumot... :W

(#39560) maggi1886076 válasza tzsolesz (#39558) üzenetére


maggi1886076
addikt

Számomra az előítélet is elég. Frissítenek? NEM! Garanciáztatás normálisan működik? NEM! (Igaz lehet egyedi eset, de ha normálisan is gariznának akkor is elég gyatra lenne a Samsung Prémium garanciájával szemben), Anyaghasználat? FOSTALICSKA! (Ez nem is lenne baj, mert a többi is sz@r minőségű műanyagból van, csak azok nem recsegnek, és egy állítólagos csúcskészüléknél ilyet nem engedhetnének meg).

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#39561) Bogyooka


Bogyooka
tag

Szerintetek melyik lenne a jobb döntés? Egy S3 LTE készülék vagy egy S4 mini?
Melyik telefon gyorsabb? Nagyjából olvasgattam (nem nekem lesz, egy nagyon kedves barátnak és nem szeretném ha csalódna). Ugye mind a 2 készülék 2 magos de az egyikbe másfél giga ram van a másikba pedig 2. Ez sokat számít? Sokat gyorsít az a fél a giga a készüléken? Mind a kettőben 8 megpixeles a kamera, de valóságban melyik csinál szebb képet? Az s4 mini egy frissebb készülék ezért esélyes ha jól sejtem, hogy arra tovább lesz hivatalos szoftveres támogatás? A méret az S4 mini fele viszi, de ha az S3 LTE jobb, akkor nem gond a nagyobb kijelző. Tehát lényegében a való életben melyik készülék a használhatóbb? Melyik lő szebb képeket és mennyit számít az a plusz fél giga? Nem szereti piszkálni a készüléket így a támogatás se mindegy. Meddig esélyes, hogy még kap az LTE hivatalos támogatást? A 4.4et még megfogja kapni?
Szereti cserélgetni a launchereket, a képernyőzár mindig widgetlockere van cserélve és billentyűzetben sem alapot használ, ezért érzem kicsit úgy, hogy talán a 2 gb ram miatt jobb választás lehet, de a kamera is számítana.
Nem tudok dönteni melyiket ajánljam inkább neki. Nekem most S4 minim van előtte S3mam volt ( de a sima!) és annál nem érzem lassabbnak a minit viszont szerintem kamerában nagyon alul marad.

Iphone 5 16GB White

(#39562) GeryFlash válasza maggi1886076 (#39560) üzenetére


GeryFlash
veterán

Régóta figyelem a fórumos múltadat, és egyre biztossabb vagyok benne, hogy te valami Samsung viszont eladó vagy, esetleg fizetett fórumozó, de minimum egy vesszettül elvakult fanboy vagy :U

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#39563) tzsolesz válasza maggi1886076 (#39560) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

- A frissítést inkább most hagyjuk a Samu oldaláról........ Pffff......... :N

- Garanciában cserélik a telefont ha recseg a hátlap.

- Anyaghasználat.
Lényegében az összes S3 LTE készülék recseg ropog, lötyögnek a gombok már a vásárlás napjától. de van példa sok ugyan így az S4-re is.

Mindegyik gyártónak vannak kicsit recsegősebb, és vannak jobban összerakott telefonjai. Szerintem senki nem csavargatja erőből a telót. Addig fel sem tűnt senkinek ez a recsegés téma, amíg el nem kezdte valaki erőből csavargatni. Akkor neki kezdett mindenki. De végül akit zavart az cseréltette, ennyi.........

GeryFlash Én is mondtam már neki. Amúgy szerintem is. :)

Bogyooka S3 LTE mindenben jobb mint az S4 mini. Én is a kettő között vacilláltam, és az S3 LTE mellett döntöttem. Jah, és a fenti pár sort ne olvasd el légyszi. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#39564) maggi1886076 válasza GeryFlash (#39562) üzenetére


maggi1886076
addikt

Nem, nem vagyok fanboy... fizetett?talán :D
Vannak nálam sokkal elveteműltebb LG fanok!

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#39565) Kasya


Kasya
nagyúr

Nem szokvanyos kerdes kovetkezik:

Melyik eri meg jobban? Kicseréltetni a törött kijelzőt egy S3 miniben 30k-ért vagy venni egy Lumia 520-at (vagy mást)?

[ Szerkesztve ]

(#39566) maggi1886076 válasza Kasya (#39565) üzenetére


maggi1886076
addikt

Mire van szükséged? két különböző rendszer.Ha meg tudsz barátkozni a windows-al akkor nem lehet rossz választás. Bár az új készülék mindenképpen tartósabb, lesz és persze újabb. Én sztem a Lumia 520-at venném meg, most elég jó áron van a T-mobil-nál dominóban!

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#39567) RaZroX


RaZroX
addikt

40-50k körül milyen telefont tudtok ajánlani ? (vagy független vagy tmobile)
WP és Android is szóba jöhet. A lehető legjobbat szeretném.

És persze nem használtan :D

[ Szerkesztve ]

This is the way

(#39568) tzsolesz válasza RaZroX (#39567) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Vannak különösebb elvárásaid?
- kijelző méret, kamera, tárhely, hardver (játékok) ???
T-Mobilnál csak Dominó játszik?

[ Szerkesztve ]

(#39569) Bogyooka válasza tzsolesz (#39563) üzenetére


Bogyooka
tag

Akkor eddig 1-0 az S3 LTE javára. Nem olvasom a fenti sorokat mert Samsung párti az egész család (igen lehet ez is elvetemültség, nem normális dolog és csukott szemmel járás, de eddig mi még nem csalódtunk bennük) :)

Iphone 5 16GB White

(#39570) w333 válasza tzsolesz (#39563) üzenetére


w333
félisten

Hatalmas +1 volt S3 LTE telefonom és sógornőmnek van S4, LG -vel nem kéne hasonlítani mert nagyon nem egy kategória ... Samsung full gagyi 5ft -s műanyagból van, az LG sokkal minőségibb és sokkal jobb mindenben :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#39571) RaZroX válasza tzsolesz (#39568) üzenetére


RaZroX
addikt

ami mindenképp kell:
-minimum 1GB ram
-legalább 720p videófelvétel
-minimum 3 MP Kamera
-2 magos proci
-minimum 480*800-as felbontás

Kamera fontos hogy jó legyen, mert sokat használnám, szeretném ha jó lenne a zenelejtszás minősége is.
Minél szögletesebb legyen a készülék és minél nagyobb.

Ez nem feltétlen kikötés, de jó lenne ha IPS kijelzője lenne.

This is the way

(#39572) Kasya válasza maggi1886076 (#39566) üzenetére


Kasya
nagyúr

Maga az ertek ami lenyeges, nem a rendszer. Az s3mini igy hasznalhatatlan marad, ugyanakkor olcsobb venni egy 520-at, mint javitani a hasznalt keszuleket. A rendszerrel semmi baj igazabol, sot, en szemely szerint jobban kedvelem (de nem nekem lesz).

(#39573) gazfickó


gazfickó
tag

Nyugi van srácok, nem akartam hitvitát kirobbantani, én csak érdeklődtem hogy ki mit ajánl és hogy szerinte mi éri meg jobban. Köszönöm válaszaitokat, de azért ne tépjétek meg egymást, elolvastam eztis aztis, figyelembe fogok venni mindent, és majd szólok úgyis hogy mire jutottam! ha meg lesz még kérdésem akkor meg úgyis előbb jelentkezem Písz! :)

(#39574) maggi1886076 válasza gazfickó (#39573) üzenetére


maggi1886076
addikt

Ne érezd magad rosszul. Igazából egyikkel sem jársz rosszul, nem alsó kategóriás készülékekről van szó!

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#39575) tzsolesz válasza gazfickó (#39573) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Menj el egy helyre, és nyomkodd meg mind a kettőt. Az alapján válassz. Mind a kettő durva jószág. Rosszul nem jársz egyikkel sem.

(#39576) -Faceless- válasza RaZroX (#39571) üzenetére


-Faceless-
őstag

Mindenképpen BlackBerry z10, ha az nem, akkor S3 mini ezeknél olcsóbban jó kamerás használható telefon nem igen van.

(#39577) RaZroX válasza -Faceless- (#39576) üzenetére


RaZroX
addikt

A BB-t utálom, Samsungot meg nem veszek :D Úgyhogy ebből Lumia 525 lesz valószínűleg.

This is the way

(#39578) tzsolesz válasza RaZroX (#39577) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Nekem most nem jön be a T-Mobil oldala rendesen, ezért nem is tudtam válaszolni.
Ahogy említetted a minél nagyobb méretet nekem a 625 ugrott be hirtelen, de gondolom az már nem férne bele.

[ Szerkesztve ]

(#39579) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Sziasztok!

Mit érdemes venni 10e Ft alatt? T-set keresek, nem baj ha régi a készülék. Egy hosszú üzemidejű régi okostelefon tökéletesen megteszi nekem, tartalékba kellene.

(#39580) RaZroX válasza tzsolesz (#39578) üzenetére


RaZroX
addikt

Hát még kiderül… lehet hogy aztán az lesz belőle :D

This is the way

(#39581) tzsolesz válasza BloodyEddie (#39579) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

LG Optimus One P500, Samsung Galaxy Gio

(#39582) BloodyEddie válasza tzsolesz (#39581) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Esetleg candybar kialakításúak közül, pl régebbi Nokiák?

(#39583) varydave


varydave
tag

Sziasztok!

Jelenleg egy BlackBerry Z10 STL-2esem van, de gondolkodom a cseréjén főként a BB World miatt. Ezt megelőzően Androidos készülékeim voltak, de egy SGSA vásárlása után kellően elment a kedvem a rendszertől, főként a döcögő sebesség miatt.

Jelenleg milyen készüléket tudnátok ajánlani ehelyett, amik az alábbi szempontoknak megfelelnek?
- 4.3"-os, vagy nagyobb kijelzőméret
- 2GB RAM
- 2/4 magos nehezen megakasztható processzor
- igényes formatervezés, anyaghasználat (nem szeretnék játéktelefont)

Amire használom:
- Napi 20-50 email,
- Napi 1-3 óra böngészés,
- Offline navigáció (iGO, vagy Sygic)
- a többi a szokásos sms, telefonhívás

Nem játékos, hanem megbízható és gyors telefont keresek 100-150e Ft-os kategóriában. Van ilyen manapság? :)

(#39584) tzsolesz válasza BloodyEddie (#39582) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Hmm, ezt a Candybar kialakítást nem ismerem még.

Nokiából szerintem csak az 5800, vagy X6 ami megéri tartalék telónak.
A többi C széria, meg a többiek nem gyere be.

(#39585) dokee78 válasza varydave (#39583) üzenetére


dokee78
félisten

"Ezt megelőzően Androidos készülékeim voltak, de egy SGSA vásárlása után kellően elment a kedvem a rendszertől, főként a döcögő sebesség miatt."

Igen ez jellemző,egy rossz élmény miatt elfordulni egy mellesleg használható rendszertől.
Pont,mint egy ismerősöm,aki áttért Iphonra,mert az Android sz@r,persze jelzem,hogy egy LG GT540 volt neki az Iphone előtt.

(#39586) hoffman_ válasza varydave (#39583) üzenetére


hoffman_
nagyúr

WP8 játszik? Lumia 820, 920?

igaz, hogy csak 1gb ram van bennük, de a wp kicsit jobban bánik vele, mint az android, szépen vannak frissítve, megbízhatóak, és full ingyen offline navi van rájuk, nem térkép, navi. anyaghasználat, kijelző méret is pipa. árban bőven jók.

ha dorbézolni akarsz, akkor lumia 925 is belefér.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#39587) jooker82 válasza maggi1886076 (#39555) üzenetére


jooker82
nagyúr

Hagyjuk már a samsung garanciáját..Nem egy eset volt,hogy megvonták és az illető nem tehetett róla... erről ennyit. Azt a Jacis kollégával történt esetet meg job,ha elfelejted. Kecskeméten a samsungot is ugyanott szervizelik...Persze,ha nem a csúcstelójról van szó. Szóval ezért nehogy az LG-re verd már a sarat....
Frissités? A G2-re már egyes régiókban elérhető a 4.4..jobb,ha tudod.. ;)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#39588) maggi1886076 válasza jooker82 (#39587) üzenetére


maggi1886076
addikt

oké, nem kell magyarázkodni :) ezek mind alátámasztható tények...

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#39589) motoflug


motoflug
őstag

Ez elég jó ár,nem?

(#39590) varydave válasza hoffman_ (#39586) üzenetére


varydave
tag

WP8 nekem kifejezetten tetszik, de nem tudom milyen normális offline navigáció van erre a platformra. 920/925 tetszetős számomra, kérdés, hogy ez az ár mennyire reális?

(#39591) dokee78 válasza varydave (#39590) üzenetére


dokee78
félisten

Van Nokia gyári Offline navigáció,azt beszélik elég jó.

(#39592) -Faceless- válasza RaZroX (#39577) üzenetére


-Faceless-
őstag

Akkor nincs is más csak majd az, így elég egyértelmű.

#varydave keresztapám oda-vissza körbe vezette már vele Európát, és a végéig jó véleménnyel volt róla, szóval szerintem elég jó

[ Szerkesztve ]

(#39593) hoffman_ válasza varydave (#39590) üzenetére


hoffman_
nagyúr

a nokia kedvessége wp8 alá a saját fejlesztésű navijuk, ami beszél, akár magyarul is, teljesen offline és free, bármilyen országot le tudsz rá tölteni. én nem használtam még, nekem is csak jön valamikor decemberben, de igencsak szeretik, olvasottak alapján.

az ár majdnem reális, én inkább drágábban venném meg, olyan üzletben, amiben biztos vagyok, hogy megbízható.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#39594) varydave válasza hoffman_ (#39593) üzenetére


varydave
tag

Remek, köszönöm a segítséget. Utánanézek még mélyebben a készülék pro/kontra dolgainak, de eddig számomra meggyőző. :)

(#39595) jooker82 válasza maggi1886076 (#39588) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ez is alátámasztható.És itt valóban a samsung a ludas. Ő meg ugyanott szervizeltette a samsungját,ahol Jacis kolléga a te linkelésedben... :)
Szóval ne éltesd annyira a samsungot... :N
off vége.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#39596) maggi1886076 válasza jooker82 (#39595) üzenetére


maggi1886076
addikt

Örülök, ha munkára késztetlek :DDD keresgélj, csak remélem az egész délutánod rámegy ;] a lényegen nem változtat... :P :D

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#39597) MazsolaTade válasza hoffman_ (#39593) üzenetére


MazsolaTade
tag

Nem tudom, mennyire illik ide a kérdés / van-e külön topik, azért OFF.

Melyek a megbízható boltok?

1.

2.

3.

Ezekről vélemény? Vagy Ti mit ajánlotok? Mintha az 1-t még régen láttam volna, hogy megbízható hely.

Ha nem illő a kérdés, akkor kérlek hagyjátok figyelmen kívül :)

(#39598) hoffman_ válasza MazsolaTade (#39597) üzenetére


hoffman_
nagyúr

van, bár nem pörög túlzottan.

ezek nálam mind sufni gsm-nek minősülnek, nem nézek árakat itt soha. bár kétségkívül ezek a jobbak/nagyobbak/ismertebbek. igazából nem tudom, hogy változott-e a hírük az elmúlt pár évben. azt tudom, hogy mobilaréna tesztekhez sokszor jön telefon a vip-phonetól. én maradok a szolgáltatónál, illetve extreme digital, aqua, ipon, stb nagy, ismert és igen jó megbízhatósági rátával dolgozó boltok mellett.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#39599) janisjoplin1


janisjoplin1
tag

Sziasztok..
Barátnőmnek szeretnék venni okostelefont.
Igazábol egy table pc.és egy telefon kellene neki.
de én arra gondoltam akkor inkább veszek egy nagyobb
okostelefont.Nagy elvárások nincsenek.Ezért minél olcsóbb
kellene.25-30 ezer.Minél nagyobb annál jobb.Androidos.
Amire lenne használva:Telefonálás.Egy két recept böngészés.
Buszon filmnézés.Valami golyós játék .vagy puzzle játszás.
Esetleg használtat venni?Ha igen akkor hol?˛Vidéki vagyok.
Szegedhez közel.
Köszön előre is a válaszokat.
Zsolt..

[ Szerkesztve ]

(#39600) MazsolaTade válasza hoffman_ (#39598) üzenetére


MazsolaTade
tag

Köszönöm!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.