Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38151) MurdR válasza Casanova* (#38149) üzenetére


MurdR
veterán

:D

Ordas: elég gyatra a piac dual-simes telefonokból.
[link]

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#38152) Casanova* válasza MurdR (#38151) üzenetére


Casanova*
veterán

a link nem jó :N

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#38153) motoflug válasza Zsinder (#38141) üzenetére


motoflug
őstag

(#38154) MurdR válasza Casanova* (#38152) üzenetére


MurdR
veterán

[link] na akkor ez e :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#38155) Casanova* válasza MurdR (#38154) üzenetére


Casanova*
veterán

itt mit nézzek? :) miért jó a dual sim?

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#38156) Marvinyo válasza mtcob (#38021) üzenetére


Marvinyo
aktív tag

Helló!

Hát ezzel most elgondolkodtattál. Kár, hogy egyik sincs kitéve a vodaboltokban, meg kéne taperolni alaposan mindkettőt, de addig is egy-két kérdés mindkét telefonra vonatkozóan:

Az app drawer-t root nélkül lehet cserélni? Annó a Sony-knál, csak külön ikonként engedte az "asztalon", az alappot megnyitó "gombot" sehogy nem engedte lecserélni (csak a drawert, a launcherrel magával egyiknél se volt bajom, sőt az Xperia mini pro-n kifejezetten tetszett a négysarkos megoldás - Remélem nem kevertem össze a dolgokat, és jól neveztem nevükön őket :-D).

Vagy ha azt nem, melyiknél enged mappázni? Jelenleg a Huawei G510-en (ez majd megy tovább a családban), is az Organized Drawer alkalmazást használom erre, nem is értem, hogy miért nem tud egyik gyári sem mappákat...:-(

Ezeknél is még tele van "szeméttel" a telefon? Gondolok itt olyan appokra, amik vagy abszolút fölöslegesek (Mint pl. a csak olvasó verziójú officesuite), vagy nem használom őket (pl. twitter), és mégis törölhetetlen. (Megjegyzem erről igazán leszokhatnának már...) Jó, tudom, sok helyet nem foglalnak (Legalábbis ha a több giga belső tárhelyre viszonyítva nézzük), meg ha az appkezelőben letiltom, akkor még az ikonja sincs ott, de engem maga a jelenség is zavar. Tudom, ez van...

Bónuszként: Az IP67 gőz/pára ellen is véd? Ha igen, mennyire jól? Erre szintén nem találtam választ...

(#38157) dokee78 válasza Casanova* (#38147) üzenetére


dokee78
félisten

Mi vagy te valami befolyásos személy?
Nem vagy te szerintem olyan fontos ember.
Vagy anyu lehallgat,kivel mit beszélsz?

(#38158) Casanova* válasza dokee78 (#38157) üzenetére


Casanova*
veterán

faternak kell,nem nekem. ;) fater üzletember...

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#38159) Csaby25 válasza Csaby25 (#38134) üzenetére


Csaby25
senior tag

Szerintetek jobb valasztas lenne mint a Nexus 4?

A kis emberek más emberekről beszélnek, a középszerű emberek eseményekről, a nagy emberek pedig ötletekről beszélnek.

(#38160) Nordik


Nordik
őstag

LG G2-t miért ajánljátok inkább mint az S4-et? Nekem jobban tetszik külsőre az S4. Meg kicsit félek az LG támogatottságától stb. Vagy mér nem kell?

(#38161) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Sziasztok!

Gyári garival samsungokat hol kapni a legolcsóbban? Sok kisebb mobilos bolt csak bolti garanciával árul a honlapjuk alapján.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#38162) kali válasza Nordik (#38160) üzenetére


kali
legenda

olcsóbb és erősebb (s800 kontra s600) vas a g2, viszont támogatás (firmware és szerviz) szempontjából sokkal jobb a samsung.

[ Szerkesztve ]

(#38163) hrvp válasza xtevo (#38146) üzenetére


hrvp
aktív tag

Vodánál 65ért már van s3, de kinek mi a jó ár...

(#38164) motoflug válasza Bdanyy (#38161) üzenetére


motoflug
őstag

Esetleg az Expansys?

(#38165) tojaaji


tojaaji
aktív tag

Melyik éri meg jobban a T-től?
Ace3 - 56 990 Ft
Sony Xperia L - 63 990 Ft

(#38166) Bdanyy válasza motoflug (#38164) üzenetére


Bdanyy
addikt

köszi, de Egyelőre ahogy nézem az S4 nextelnel samsung garival valamivel olcsóbb :)

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#38167) Ck.


Ck.
addikt

Van-e tökéletes megoldás netes filmek, sorozatok nézesere jelenleg droidon? Vagy mar itt sincs semmiféle flash pótló megoldás? Tabletet vennék es ez lenne az egyik legfontosabb szempont.
Köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#38168) quailstorm válasza Ck. (#38167) üzenetére


quailstorm
nagyúr

androidra flash 11.1 van jelenleg, és úgy néz ki nem lesz frissebb

(#38169) Ck. válasza quailstorm (#38168) üzenetére


Ck.
addikt

De azzal jelen pillanatban megyek vmire? Telefonban Almás vagyok, de ott csak a videók egy kis %-at tudom lejátszani. Ezért keresek tábletben vmi más alternatívát.

(#38170) quailstorm válasza Ck. (#38169) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Jelen pillanatban kb a flash cuccok 95%-át viszi, és támogatja a GPU-s gyorsítást. Viszont előbb utóbb biztos utoléri a végzet azt is. Pl vannak online játékok amik 11.5 vagy újabbat kérnek.

(#38171) Švejk válasza tojaaji (#38165) üzenetére


Švejk
őstag

Egyértelmű. Az Ace III hihetetlenül megéri ennyiért! :)

(#38172) Geri985


Geri985
tag

Melyik mobilt vegyem 70-80 ezerig?
Fontos a szép kijelző, jó kamera és akadásmentes működés. (Nem játékra kell.)
Lehetőleg Vodafone nál vennem, de T-mobile is szóba jöhet. Vagy újonnan, függetlenül, gyári garanciával (de akkor ahhoz linkeljetek is). Android vagy akár Windows Phone is jöhet

[ Szerkesztve ]

(#38173) dejv válasza Lecs@ (#38106) üzenetére


dejv
tag

azt hiszem lemondok a G2-ről, mert akármennyire is tetszik, sajnos csak a 16 gigás változathoz tudnék hozzájutni, ami azt jelenti, hogy nekem marad kb. 10 giga tárhely, bővíteni meg ugye nem lehet, szóval elég mínuszos a dolog :/

(#38174) rocks


rocks
aktív tag

Szevasztok!

Tanácsot szeretnék kérni.
Eddig csak Nokia telóim voltak, és most is egy 3 éves hibátlanul működő N8-00-asom van.(kopp-kopp :) )
Szeretnék egy új telefont venni, és ebben kérném a segítségeteket-tanácsotokat, mert én nem igazán értek hozzá..
Olyat szeretnék ami: stabil, megbízható gyors, működésű és bírjon úgy 1,5 napot normál használattal, ja és aránylag jó fényképeket csináljon.
Olvasgattam jó párról és ezek tetszenek
- a Nokia Lumia 925
- a Sony Xperia Z1
- és esetleg a LG-g2-es is...

Szerintetek melyiket éri meg igazán megvenni 2 éves lekötöttséggel ? :F

Még annyit, h aki váltott már így annak a nokia után mennyire könnyen lehet megszokni az androidos telókat?
Lehet nagyon láma vagyok, de ha androidra váltok akkor a térkép használat ingyenes, és mükik offline módban is, ha előre bejelöltem rajta pár dolgot online?
Hálás köszönet előre is

(#38175) atillaahun


atillaahun
veterán

Faternak vennék ajándékba valami 2 kártyás Android-ot 20e környékén használtan.
Egyik kártya hívásokhoz lenne, másik mobilnethez - már ha ez számít valamit.
Nagy méret és jó hívásminőség előny. Miket javasoltok?

[ Szerkesztve ]

(#38176) atillaahun válasza atillaahun (#38175) üzenetére


atillaahun
veterán

Plusz még a GPS-t felejtettem ki, hogy lehetőleg ne valami hulladék legyen benne, mint pl. egy LG OB-ban

(#38177) tengo24


tengo24
tag

Sziasztok!

Tudna valaki információval szolgálni azzal kapcsolatban, hogy az Iphone 4S vagy Samsung Galaxy S3 -al készített fényképek a jobb minőségűek?

Esetlegesen más alternatíva ebben a árkategóriában?

Válaszokat előre is köszönöm.

(#38178) deadelon válasza dejv (#38173) üzenetére


deadelon
aktív tag

ha az otg kábellel csatlakoztatott pendrivet felismeri a g2 ,akkor egyáltalán nem probléma a 16 gb.sőt talán még a 8 is elég lenne,persze ha létezne olyan,szerintem nézz utána,ennek a bővitési lehetőségnek.

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#38179) tzsolesz válasza atillaahun (#38176) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Emlékszem hogy neked vacakolt, de nekem meg jó volt a Black GPS-e. Ettől függetlenül én az Lg G2-t ajánlanám neked. Nagyon jó az ára, ahhoz képest hogy mit tud.

tengo24 iPhone4S jobb képeket készít, de ez egyébként felhasználó függő. Nekem vannak elég jól sikerült képeim az S3-al, nem lehet rá panaszom.

[ Szerkesztve ]

(#38180) kali válasza tengo24 (#38177) üzenetére


kali
legenda

szia,

az s3 jobb fényképeket készít.

(#38181) guftabi96


guftabi96
addikt

Sziasztok!

Úgy néz ki karácsonyra meglepem magam egy mobillal.
Szolgáltatónál venném(tmobile). (Feltöltőkártyásan)
A telefon ára nagyon max 40k legyen, de nem lenne hátrány, ha kicsit olcsóbb.
Fontos, hogy gyors legyen, akkumlátor simán bírjon egy napot, fekete legyen, a fényképező elfogadható képeket csináljon.
Wp-ból lumia 520-at néztem, android fronton nem tudom, mit érdemes szemügyre venni.
Játszani nem nagyon játszanék, max egyszerűbb, nem nagy rendszerigényű játékokkal.
Gps-nek is azeretném használni.
Lehetőleg minél nagyobb képernyője legyen.
Jack, micro usb legyen, bár szerintem ezek már szinte minden telefonon megtalálhatóak.
Nagyjából ennyi jut eszembe. Előre is köszönöm a válaszokat!

#KeepFightingMichael

(#38182) atillaahun válasza tzsolesz (#38179) üzenetére


atillaahun
veterán

Én már nexus 4-re váltottam, mint írtam most faternek keresek valamit ajándékba, de a G2 több feltételnek sem felel meg.

(#38183) motoflug válasza guftabi96 (#38181) üzenetére


motoflug
őstag

Szerintem az L520-ban megtaláltad a bestbuy kategóriát, kár tovább keresgélni. :K

(#38184) guftabi96 válasza motoflug (#38183) üzenetére


guftabi96
addikt

igen, nekem is tetszik a lumia, de fogalmam sincs mi a helyzet android terén ebben az árban.

#KeepFightingMichael

(#38185) motoflug válasza guftabi96 (#38184) üzenetére


motoflug
őstag

Hasonlítsd össze a t-nél a webshopon, hogy miket kapsz ennyiért. Siralmas az L520-hoz képest.

(#38186) david0111


david0111
tag

Hali!
ha választani kellene az lg nexus 4 vagy az lg optimus g között ti meiket választanátok??

(#38187) kali válasza david0111 (#38186) üzenetére


kali
legenda

szia,

attól függ, hogy mi a fontosabb szempont, friss firmware verziók tekintetében például az optimus g felejtős, ebben a nexus 4 a jó.
mivel memóriakártyával egyik sem bővíthető, így tárhely tekintetében a g a nyerő, hiszen az 32gb, amíg a nexus 4 csak 8gb vagy maximum 16gb.

(#38188) atillaahun válasza david0111 (#38186) üzenetére


atillaahun
veterán

Szoftverezettség miatt az N4-et választanám.
És ezt is választottam. ;)

(#38189) tvse1995


tvse1995
senior tag

Sziasztok, karácsonyra lehet meglepem magam egy telefonnal.
100ezer forint környékén (értsd max 110, alatta akármennyi :D ) mi most a legjobb vétel kártyafüggetlenül?
Nagy méret nem hátrány, sokat neteznék és játszanék rajta.
Ja és mindenképpen android. :)

Előre is köszi.

(#38190) atillaahun válasza tvse1995 (#38189) üzenetére


atillaahun
veterán

Nexus 4. Jóval 110 alatt.

(#38191) david0111 válasza atillaahun (#38190) üzenetére


david0111
tag

77-be a parterobol eltudod hozni a 16gb n4-et

(#38192) atillaahun válasza david0111 (#38191) üzenetére


atillaahun
veterán

Én má nem, de ő még talán.
Bár egy másik bolt 87-ért adja 2 év gyári garival, szerintem megéri a felárat.
Mondjuk nem egy bughalmaz, azt meg kell hagyni. De mégis, ekkora értéknél jobb a biztonság.

[ Szerkesztve ]

(#38193) mikersz1 válasza david0111 (#38191) üzenetére


mikersz1
senior tag

Jó lenne, ha hozzátennéd, hogy bolti garancia, ami általában nem ér sokat.

tvse1995: Ajánlok neked gyártói garanciásat: Sony xperia SP, Samsung galaxy S4 mini.
Windows phone vonalról Nokia Lumia 920.

(#38194) david0111 válasza atillaahun (#38192) üzenetére


david0111
tag

Bolt linket tudnál adni??

(#38195) atillaahun válasza david0111 (#38194) üzenetére


atillaahun
veterán

Hogyne.
Legördülőből választható ki a színnél.

(#38196) tvse1995


tvse1995
senior tag

Köszönöm a válaszokat.
Én is nexust nézegettem. Nagyon vállalhatatlanok a bolti garik?

(#38197) david0111 válasza tvse1995 (#38196) üzenetére


david0111
tag

Amit atilla adott linket ott 2 év gyártói gari van rá. Csak nem tudom h mennyire megbizható.

(#38198) otps


otps
aktív tag

Sziasztok!

Hol pörög a Firefox mobilos topik? Bocs, nem találom.

(#38199) dethroner


dethroner
veterán

Sziasztok!
Tudnátok segíteni ebben a problémában?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#38200) Vermilion69


Vermilion69
aktív tag

Hali,

Be tudnátok linkelni nekem azt az oldalt, ahol ott vannak a best-buy telefonok? Sehol sem találom :(

Köszi! :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.