Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39601) gergo5991


gergo5991
őstag

androidos telefonok közül melyik rendelkezik a legjobb fényképezővel? ami kb MEGKÖZELITI a lumia 1020 szintjét? ma volt a kezemben egy sony xperia sp, háááááát. mennyivel jobb tőle a z1 es?

(#39602) tzsolesz válasza gergo5991 (#39601) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Az 1020 szintjét egyik sem fogja tudni megközelíteni..

A legjobb fotós gépek android vonalon. A sorrend nem hierarchikus, tehát felcserélhető.

LG G2, Samsung Galaxy Note 3, Nexus 5, Galaxy S4, Xperia Z1

(#39603) s4tch válasza gergo5991 (#39601) üzenetére


s4tch
veterán

Ezt olvasd át alaposan:
http://www.gsmarena.com/six_way_camera_shootout-review-998.php

(#39604) takacsbotond válasza batai15 (#200) üzenetére


takacsbotond
őstag

Ctrl+C Ctrl+V
Ugye??Megeröltetted magad??
Esküdni merek, hogy valamelyik mobilos fórumon az új Jolla híreknél szó szerint ezeket az érveket hozta fel, és ez meg csak kimásolta a hozzászólásokat onnan!!!Mindjárt meg is találom!
Egyebek közt én is Android párti vagyok, de nem ragaszkodok hozzá foggal ,körömmel, ha úgy adódna egyszer szívesen kipróbálnék egy BB-t vagy egy IPhonet, vagy Nokiát is...

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#39605) Prodidzsáj válasza takacsbotond (#39604) üzenetére


Prodidzsáj
tag

Végig olvastad a 40000 hszt :F
Több mint 1 éves hsz re válaszolsz?

[ Szerkesztve ]

(#39606) Al3xT válasza tzsolesz (#39602) üzenetére


Al3xT
tag

A Nexus 5-ot es a Z1-et az angolnyelvu tesztekben lehuzzak. Nem rossz egyik sem, de nem olyan jo, mint amire az ember szamitana a specifikacio alapjan (OIS, illetve 20mpixel). Valoszinuleg szoftveres problema all a hatterben.

[ Szerkesztve ]

új Motorola Moto E eladó

(#39607) tzsolesz válasza Al3xT (#39606) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Igen, sok teszt meg dicséri. Nagyon is jónak számít droidos körökben. :)

takacsbotond Akkor igyál egy jó erős feketét, és ess neki újra. Vagy eddig tartott válaszolni neki? Ha igen akkor jövőre küldj már egy privit hogy válaszoltál erre. :DDD

Am csak viccelek nyugi.... ;)

[ Szerkesztve ]

(#39608) guftabi96


guftabi96
addikt

Sziasztok!
Szerintetek melyik telefont érdemesebb megvenni?
Zte Blade V vagy Alcatel OT997D?
(Leginkább WP-t szerettem volna vásárolni, de ilyen árban nem kapok olyat, amelyiken van vaku, és előlapi kamera, ezek elég fontosak számomra)

Fontos, hogy minél gyorsabb, stabilabb legyen (az Alcatel ''csak'' két magos, de gyorsabbnak tűnik, mint a ZTE)
Nagy rendszerigényű játékok felejtősek, csak kisebb játékokkal játszom. (temple run, angry birds)

Fontos lenne a minél jobb betekintési szög.

Leginkább interneteznék rajta, illetve facebook, instagram.

Ezeknek fejében, szerintetek melyik a jobb vétel?

#KeepFightingMichael

(#39609) Haby válasza -Faceless- (#39541) üzenetére


Haby
tag

Köszi a segítséget, az sp lett végül, eddig nem csalódtam, persze még most vettem meg 2-3 órája. :DD

(#39610) Ryder62


Ryder62
őstag

Hali

Nem vagyok képben az okostelókkal, úgyhogy... :D

Szóval ha jól értelmezem akkor ha megveszek egy készüléket a boltban teljes áron, akkor havonta fizetnem kell x összeget havidíjként.
Viszont ha drágább áron veszem a készüléket akkor nincs havi díj, így az egyenleg feltöltésekor a lebeszélhető összeg mellé belföldi, internetezésre alkalmas adatmennyiséget is kapok.

Jól értelmezem vagy valamit benéztem?

(#39611) petszol


petszol
tag

Sziasztok.Ajánlanátok valami megbízható okostelefont 40-50k-ig ?
Kártyafüggetlen legyen.Op rendszer mindegy.Egyetemistának lesz ,aki most kis időre külföldre megy.
Fényképezésre,internetre,játékokra,zenehallgatásra használná.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Petszol

(#39612) Supr@


Supr@
senior tag

Sziasztok!

Kis segitseg kellene telefon valasztasban. Elso sorban ami a legfontosabb nekem, a zene hallgatas, csak fulesen ( beats studio ) hangszoro nem erdekel, tehet inkabb mondhatni a fuleshez keresek telefont, de persze azert a tobbi kepesseg sem elhanyagolhato! Jelenleg egy Htc One X-em van, ezt kellene zeneben uberelnie, vagy ugyanazt nyujtania, es leginkabb aksiban legyen erosebb, az nem az erossege sajna a jelenleginek

Ar: az ugymond mind1, mert elofizuval szeretnem majd megvenni, de ha nem lehet kapni, akkor kp lesz, ha lehet felso kategoria legyen, tehat 200k korul is lehet kartya fuggetlenul.

Akku: egy napot azert birjon ki, allando 3-4g/wifi mellett, es kb 2-3 ora zene hallgatas, kb 1max 2ora netezes (nem youtube, olvasas), es kb 30-50 perc telefonalas.

Meret: 5"-nal lehetoleg ne legyen nagyobb, se zsebem, se kezem nincs olyan nagy, ha nagyon nincs mas lehetoseg lehet 5"nal valamivel nagyobb, de azert ne tablet legyen.

Szoftver: android vagy wp8

Jon a fekete leves, mik NEM johetnek nalam szoba: iphone es semmilyen mas almas termek, htc one, samsung s3 s4 (asszony pajtinak van s4, elbujhat jo messzire zeneileg).

Jelenleg az asus padfone infinity a86-al szemezek es LG G2-vel, esetleg ezekrol velemeny, tapasztalat?

Elore is koszonom segitsegeteket!:R

(#39613) jooker82 válasza Supr@ (#39612) üzenetére


jooker82
nagyúr

Mivel a G2-ben van a jelenlegi legjobb hangchip,ha jól tudom a note3-ban is ez van,(24-bit, 192 kHz Hi-Fi playback) igy ez a legajánlottabb egy jó fülessel zenehallgatásra. egészen boztos,hogy jobban szól mint az Onex-ed.
Aksiban a G2 a legjobb a csúcstelók közül.
2-2,5 napot a te használatoddal elmegy simán.

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#39614) migabi24 válasza Supr@ (#39612) üzenetére


migabi24
nagyúr

Honnan vennél infinityt? Nem egy kategória a 2 teló szerintem

(#39615) batai15 válasza takacsbotond (#39604) üzenetére


batai15
félisten

mivan veled? én nem másolgatok, egyedi vagyok :?D

(#39616) Supr@ válasza migabi24 (#39614) üzenetére


Supr@
senior tag

szerencsere nalunk (anglia) kaphato, bar nem elofizetessel. kp-ra vennek, es arra hajlando lennek kicsit tobbet aldozni a tablet miatt, mar ugyis oreg a motorola xoom-om, na meg nagyon bejon a koncepcio, viszont a hangzastol felek, mivel azert annyira nem suru termek, hogy kirakva kiprobaljam, max a padfone 2-t.

(#39613) jooker82: koszonom szepen az infot:R, +1 pont az lg-nek.

(#39617) mr.tamasbiro


mr.tamasbiro
őstag

Feleségemnek kellene androidos telefont venni de nem tudom milyet.
Sony SP,Samsung valamelyik,Lg valamelyik.
Mit mondtok mi legyen?
Min.1giga Ram,Memóriakártyás,Min.5mp kamera,Jó akksi,Folyamatos netezés és sűrű játék.
Középkategóriás telefonra gondoltam.

(#39618) Zsolty001


Zsolty001
tag

Hali! Lehet, hogy picit off a kérdésem, de mivel sosem volt okostelefonon és nem is neteztem soha telefonon így fogalmam sincs, hogy 100MB adatforgalom mire elég.

A szolgáltatóm 100MB-os adatforgalmat 1000Ft-ért, 500MB-t 1625Ft-ért kínál. Melyik éri meg jobban szerintetek? Nem tervezek sokat netezni a telefonon, csak néha néznék meg ezt-azt, akkor bőven elég a kisebb?

(#39619) jooker82 válasza mr.tamasbiro (#39617) üzenetére


jooker82
nagyúr

LG F6?? az csak a telenornál van még

Zsolty001: Kb napi 5 percre elég a 100 mb,ráadásul utána is tudsz netezni,csak lassabban tölt be. A lényeg,hogy le ne nagyon tölts semmit és videónézést kerüld...de,ha nyugodtabban többet szeretnél netezni,akkor az a 600 ft nem sok érte.

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#39620) Zsolty001 válasza jooker82 (#39619) üzenetére


Zsolty001
tag

Értem, köszi szépen!

(#39621) lungerdani22 válasza kali (#39534) üzenetére


lungerdani22
csendes tag

Ohhh, de káááár :(( mekkora bűn megvenni az i9300-s telót? azértt el lehet vele lenni?

(#39622) quailstorm válasza lungerdani22 (#39621) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Jól tud laggolni a gyári rendszer :DDD
Egy Cyanogenmoddal persze jó. i9305 még elmegy gyárival is, mert 2GB RAM.

(#39623) greg83


greg83
csendes tag

Melyik telefon most a legjobb vétel, ha az alábbi szempontok szerint kell dönteni?
- felhasználás: telefonálás, sms, internet, email (nem érdekel, hogy jól fényképezzen vagy hogy a legújabb játékok menjenek rajta)
- minél kisebb méret, férjen el a tenyeremben
- minél hosszabb üzemidő, minél nagyobb kapacitású akku
- megbízható műszaki tartalom, lehetőleg 3-4 évet azért bírjon ki előreláthatólag
- kedvező árfekvés (40ezernél ne legyen drágább, Vagy T-mobilnál meglévő előfizetéshez véve, vagy függetlenül)

(#39624) MmDorian


MmDorian
őstag

sziasztok!

tanácsért jöttem.mind sokan, addig foglalkoztam vele, amíg nekem kellett, de mostmár nem tudom, hogy mit is kéne venni. karácsonyra kéne venni anyukámnak telefont. megunta az alcatelt. fontos neki, hogy fehér legyen, legalább 4 col, lehetőleg droid, és 50-60k közötti cimke.

én az s3 minit néztem neki. van ennél jobb mostanába?

[ Szerkesztve ]

(#39625) MurdR válasza greg83 (#39623) üzenetére


MurdR
veterán

40.000 ott vérzik el, hogy 3-4 évre akarod.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#39626) greg83 válasza MurdR (#39625) üzenetére


greg83
csendes tag

Oké, akkor mondjuk fölé mehet a 40nek, ez olyan hozzávetőleges összeg volt...

(#39627) buek1967 válasza greg83 (#39623) üzenetére


buek1967
tag

L 620. Ezekre nem találsz jobbat most. (L520 Kicsit nagyobb, Droid ezekre felesleges.)

Siemens SX1-el kezdtem 2005-ben

(#39628) Vermilion69 válasza greg83 (#39626) üzenetére


Vermilion69
aktív tag

Milyen op rendszert szeretnél?
Androidból az inkább 60 ezer, ami több évig bírja, vagy wp-ből esetleg egy olcsóbb pl. nokia 520, az most jó áron van a T-nél kártyásan.

(#39629) greg83 válasza Vermilion69 (#39628) üzenetére


greg83
csendes tag

Nem rajongok a nokiákért túlzottan... inkább androidos lenne a befutó

(#39630) MurdR válasza greg83 (#39626) üzenetére


MurdR
veterán

T-mobile 2éves hűség:
Galaxy ACE3 LTE 55k
Galaxy S3 mini 60k

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#39631) Sholom


Sholom
tag

Sziasztok. Havercsaj venne telefont.

Huawei P6
vagy
Samsung S3

Egy árban vannak. Ért a kütyükhöz, iPhone 4-ről váltana. Szerintem az S3 egy romhalmaz, mindenféle hibával (még a gyári töltők nagy rèsze is hibás) a Huawei meg nevesincs márka 0 frissítéssel és custom rommal. Másra nem lehet rábeszélni, mindenképpen androidozni akar

(#39632) jooker82 válasza Sholom (#39631) üzenetére


jooker82
nagyúr

Lg optimus G?? stabil és jól is néz ki... :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#39633) MurdR válasza Sholom (#39631) üzenetére


MurdR
veterán

Ha már mindenképp a kettő közül akkor én az S3ra tenném le a voksomat. De mindenképp az LTE verzióra.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#39634) buek1967 válasza greg83 (#39629) üzenetére


buek1967
tag

Android tényleg a végtelen lehetőségek tárháza. De amiket írtál, arra jobb a WP. Plusz stabilabb, gyorsabb és telefonként, emailre, netre, hétköznapi felhasználásra jobb. Nekem mondjuk 3-4 app hiányik az Androidhoz képest, de a stabilitás, az üzemidő és a GPS miatt miatt mégis a WP8-t választottam. Symbian után először a Droidot próbáltam, majd a WP-t. Nem pár óráig, hanem hosszabb távon (családtagok :) ) kísérleteztem és csak utána döntöttem.

Siemens SX1-el kezdtem 2005-ben

(#39635) stevve


stevve
nagyúr

Megkérnék mindenkit, hogy ajánlataival vegye figyelembe, hogy ha saját érzelmei alapján ad tanácsot és nem végiggondolva, érvekkel, az nem feltétlenül jó annak, aki hallgat a tanácsra. Másfelől a felesleges és szándékos feszültségkeltést is mellőzzétek.

Köszönöm

(#39636) MurdR válasza stevve (#39635) üzenetére


MurdR
veterán

Az itt nem fog menni :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#39637) lalyoska


lalyoska
tag

KEDVES FÓRUMOZÓK!

KÉRLEK SEGÍTSETEK A DÖNTÉSEMBEN...
LG G2 vagy Nokia Lumia 925

Ami nálam a Nokia mellett szól:
-INGYENES navi
-6 lencsés optikás képek (sokat fotóznék a leendővel és fontos lenne a minőség)
-rengeteg letölthető alkalmazás a Nokia oldaláról
-Legalább 30e a zsebemben maradna...
-Viszont félek mert rosszakat olvastam az aksiról és a zenelejátszó is gagyi állítólag.

Ami nálam az LG mellett szól:
-Szuper minőségű zenelejátszó
-Gyönyörű kijelző
-Nagyobb kijelző
-Sok ideig bírja az aksi
-Van torzításos videókészítési lehetőség
-Viszont félek a képek minőségétől, sötétben kifejezetten pocsék
-Jóval drágább mint a Nokia 925

Ti melyiket választanátok és MIÉRT??
Köszi előre is.

(#39638) MurdR válasza lalyoska (#39637) üzenetére


MurdR
veterán

Azt Neked kellene eldönteni, hogy melyik fontosabb. Én G2 felé húznék, de ha Neked fontosabb a kamera akkor már el is van döntve. :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#39639) -Faceless- válasza lalyoska (#39637) üzenetére


-Faceless-
őstag

Ez csakis a te döntésed, hogy mi a fontosabb. Menj be egy t-mobilba itt Szegeden közvetlen egymás mellett van a két telefon fogd meg a 925-öt és rakj mellé 30 ezret, majd a G2-őt, és amelyik jobb hatást gyakorol a végére azt a lehető leghamarabb vedd meg, hogy ne gondold meg magad.
(szerintem +1 a 925-nek, szerintem elégedett lennél vele :) )

(#39640) hoffman_ válasza lalyoska (#39637) üzenetére


hoffman_
nagyúr

én a Lumiát. főleg azért, mert wp8. a külső szubjektív, a g2 baromi jó kis ellenfél, de nekem jobban bejön a fém ház, meg kicsit kiegyensúlyozottabbnak érződik a dolog.

kraftban mind a kettő pazar a saját rendszeréhez.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#39641) Vermilion69 válasza lalyoska (#39637) üzenetére


Vermilion69
aktív tag

+1 nokia 925nek :-)

(#39642) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

ZTE Nubia Z5s és Xiaomi Mi3 között agyalok.
Szerintetek?

(MurdR)
Haláli az arcképed. :C

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#39643) MurdR válasza fi:zi'k (#39642) üzenetére


MurdR
veterán

Én inkább a Xiaomi felé nyitnék. :)
Köszönöm az ő nevében is :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#39644) SirRasor


SirRasor
őstag

Hoi!

Androidos okostelefont szeretnék venni, amivel fényképezni, netezni meg telefonálni szeretnék. Végignéztem csomót, de még nem találtam olyat, ami minden tekintetben megfelelne. Lehet elmentem valami jó mellett. Játékok nem izgatnak.

Igények:
4.0-nál nagyobb, 5.0-nál kisebb kijelzőméret
IPS panel (sajnos itt a Sonyk kiestek, pedig azok tetszenek a legjobban :( )
Legalább 1 GB RAM
Nem gagyi fényképező (legalább galaxy S3 mini szint)
Legalább 2 mag 1.2 GHz-vel (Snapdragon 4, vagy hasonló erejű, hogy ne akadjon a böngészés. Talán egy MTK6589 is megteszi)
Állapotjelző LED
Minimum 2000 mAh akksi (bár ebből inkább engedek, ha tényleg találok jó telefont
MicroSD bővíthetőség 32 GB-ig

Ha tudtok ilyen telóról, kérem írjatok :)

Make Love not war!

(#39645) zlatan77 válasza stevve (#39635) üzenetére


zlatan77
aktív tag

Ha-ha.
Fél éve mondom,hogy pont az általad említett okok miatt semmi értelme ennek a topiknak.
Több ember van itt megvezetve, mint akinek tényleg segítenek.

(#39646) MurdR válasza SirRasor (#39644) üzenetére


MurdR
veterán

Nexus4?

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#39647) tzsolesz válasza SirRasor (#39644) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Ilyen telefon nem létezik. Van pont ilyen, majdnem körül írtad az LG Optimus G-t, vagy a Nexus4-et. Csak sajnos azok nem bővíthetőek, de elérhetőek 32GB-os verzióban, legalább is a G.

Ha bővíthető kell akkor ott van hasonló áron a Samsung Galaxy S3, vagy az S4. De megnézheted a 4X HD-t is.

[ Szerkesztve ]

(#39648) MurdR válasza tzsolesz (#39647) üzenetére


MurdR
veterán

Hupsz, a bővíthetőségen átsiklottam.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#39649) alderaan_


alderaan_
csendes tag

Az edigital kinálatából melyik alsókategoriás okostelefont ajánljátok?
Amire kellene: zenehallgatás, netezés (nem facebook). Fontos, hogy ne akadjon, gyors legyen, fussanak rajta kisebb progranmok, de semmi extra. Viszonylag nagy kijelző..

Erről mi a véleményetek: http://www.edigital.hu/Okostelefon/LG_Optimus_L4_II_kartyafuggetlen_okostelefon_Black_%28Android%29-p362484.html

Tudtok esetleg mást is ajánlani max. 30-ért?

[ Szerkesztve ]

(#39650) DS39 válasza alderaan_ (#39649) üzenetére


DS39
nagyúr

jó kis alap droid lenne ez, csak az a kijelző méret / felbontás párosítás nagyon gáz.
amiket leírtál, arra inkább a Lumia 520-at mondanám (ne akadjon, gyors legyen, net, zene), 37k-ért a MediaMarkt-ban kapni függetlenül.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.