Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39451) mike1334 válasza HuMarc (#39448) üzenetére


mike1334
veterán

Pcö..:D
És a fentiek android nélkül? Lehet régi típusú teló is, vagy win vagy akármi :)

Az egyszeri megvétel nem probléma, csak ne kelljen hozzá aktív net kapcsolat használat közben, hanem mondjuk wifiről heti 1x frissítem vagy vmi..nem értek hozzá :)

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#39452) Locktide


Locktide
újonc

Hali!
Telefont szeretnék vásárolni és e kettő között vacillálok: Nokia Lumia 920 vagy Galaxy S3.
Melyik a jobb választás?

(#39453) Algotis válasza mike1334 (#39451) üzenetére


Algotis
addikt

A Lumiák között nézelődj, 620, 720 megbízhatóak!
És ezekhez van offline gps.

Androidos Outlookból küldve

(#39454) Devas válasza mike1334 (#39447) üzenetére


Devas
őstag

Ha nem fontos az android, akkor vess egy pillantást a Lumia 520-ra. 40 ezerért bárhol kapni kártyfüggetlenül, és jó cucc.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#39455) dokee78 válasza Locktide (#39452) üzenetére


dokee78
félisten

Amelyik rendszer neked bejön.

(#39456) HuMarc válasza Algotis (#39453) üzenetére


HuMarc
addikt

És az 520 még jobb, mert olcsóbb ;) mondjuk a 620 kisebb nála 0,2"-lal.

(#39457) mike1334 válasza HuMarc (#39456) üzenetére


mike1334
veterán

Köszönöm a válaszokat.
Nagyon átgondolom a jelenlegi szolgáltatómmal a közös jövőm..:)
Megnéztem a jelenlegi tarifámmal és számommal mennyiért hozhatnék el telefont..és ugyanannyiért, mintha most kötnék velük szerződést...és ha jól számolom 10 éve van előfizetésem..a számláim változóak voltak 3000-6000ig általában néha több egy kicsit...és ez semmi, de semmi kedvezményt nem jelent...utoljára kb 7-8 éve hoztam el tőlük új telefont, de úgy látszik ez se számít..

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#39458) Ace owner


Ace owner
addikt

Ha mar elofizukrol van szó.
thomenal van 2800 valamennyi pont meg valami platina Kártya. Az mire Jó?

Galaxy Fold 4

(#39459) pinnacle válasza pinnacle (#39425) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Nincs valami ötletetek? Még az LG G-re is gondoltam.

(#39460) tisn válasza mike1334 (#39457) üzenetére


tisn
addikt

hat en is igy jartam a westelnel, aranykartya, 6 eve naluk van a cegem (elotte egy nagyobb ceg reszekent meg meg 6 ev), es 4k kedvezmeny volt a majd 80k-s telora 2 ev elofizetes huseggel.

De sajnalom a 8ft-os mindenhova percdijamat a teljes lebeszelhetoseggel es 50 ingyen sms-el :)

(#39461) prosoftware


prosoftware
csendes tag

A Huawei Ascend Y300ről írtátok, hogy halk a hangja, ami engem nagyon eltérített ettől a telefontól. Belegondoltam, hogy a telefont azért mégis csak telefonálásra használnám elsősorban, de ugyanakkor az extra funkciók se nagyon mennek rajta.
Viszont az Alcatel M Popról még nem írtatok semmit. Tapasztalatok, vélemények?

(#39462) MurdR válasza edem96 (#39450) üzenetére


MurdR
veterán

Már megint hülyeséget beszélsz.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#39463) edem96 válasza MurdR (#39462) üzenetére


edem96
senior tag

Miért is?

Az áram alatt lévő kábel ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása. {NOKIA Lumia 630 Dual Sim Bright Green}

(#39464) Kercsi17


Kercsi17
tag

Hello
Ha pl. veszek egy használt garanciális T-mobil függő telefont, és oké írunk papírt stb, hogy nem fogják letiltani..
DE teszem azt mégis letiltják, akkor az megoldás lehet, hogy kifüggetlenítem? Igen garancia úszik, de tudom használni a telót? Vagy ez nem lehetséges megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#39465) quailstorm válasza Kercsi17 (#39464) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Attól még az IMEI nem változna, szóval nem megoldás csak annak a cseréje, ami még drágább, és kb 3x olyan illegális mint függetleníteni.

(#39466) pit stop válasza Kercsi17 (#39464) üzenetére


pit stop
addikt

Bíróságra tudsz menni pereskedni - arra jó az a papír. De az is akkor ér valamit igazán, ha 50 ezer forint feletti a telefon.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#39467) jooker82 válasza pinnacle (#39459) üzenetére


jooker82
nagyúr

A sima G is jó teló. Fél éve használom,nagy elégedettséggel. :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#39468) blex


blex
senior tag

Hello
Húgom szeretne új telefont magának és persze engem nyaggat vele, de én nem ismerem ki magam a droidok között, szóval itt vagyok..
Tudtok ajánlani valami relatíve olcsó (mondjuk 50k, max 70 körüli) androidos telefont? nem tudok különleges igényekről, gondolom nem árt ha tűrhető képeket lehet csinálni vele, meg ha bővíthető a memória (bár az gondolom viszonylag alap), de a legfontosabb, hogy elég stabil legyen ahhoz, hogy ne kelljen nekem javítgatni meg flashelgetni kéthetente :P
szóval szerintetek melyik a legjobb teló ebben az árkategóriában?

[ Szerkesztve ]

(#39469) lungerdani22


lungerdani22
csendes tag

Szerintetek egy Samsung Galaxy SIII vs Huawei Ascend P6 párharcot ki nyerne? Fotózás, játék, netezés, akkuidő szempontok alapján?

(#39470) dokee78 válasza lungerdani22 (#39469) üzenetére


dokee78
félisten

S3 LTE

(#39471) w333 válasza lungerdani22 (#39469) üzenetére


w333
félisten

+1 S3 LTE :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#39472) Kercsi17


Kercsi17
tag

Milyen max 4,3' -as okostelót tudnátok ajánlani max 50 ezerig T-s (csak új) vagy független (új/használt) tulajdonságokkal? Hétköznapi felhasználásra: megbízhatóság, netezés, zene, kamera, akkuidő szempontokkal? A rendszer mindegy milyen.

(#39473) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Hali!
Tesóm mobilt venne a jövő héten, az Lg l7 II és az Xperia M között vacillál, megnézte élőben a képernyőket is, egyikkel se volt baja. A döntő szempont a hangszóró lenne, illetve az, hogy fülhalgatóval melyik a hangosabb?
Esetleg van valamelyik telefonnál valami nagy szériahiba, vagy olyan negatívum amit a cikkekben nem írtak le?
Köszi
Üdv:R

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#39474) hoffman_


hoffman_
nagyúr

üdv,

kis dilemma. két telefon között vacillálok.

lumia 920
- használt, fél éves, szép állapot, egy-két leejtés, minimális nyoma látható
- 1.5 év garancia még

lumia 820
- 0 perces, makulátlan
- 2 év garancia még

mind a kettő 55 rugó lenne, nem tudok dönteni. talán a 820 felé húzok, mivel ugyanaz a hardver van benne, de a kisebb felbontás miatt talán időtállóbb picit, nem tudom mennyit számít telefontéren, hogy wvga vagy wxga felbontást kell meghajtani, gondolom itt is elég sokat nyom a latba.

a 920 nem bővíthető, bár ez nem akkora gond, 32gb nekem több, mint elég. illetve azon hogy lehet házat cserélni, lehet egyáltalán? az nem ártana.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#39475) Devas válasza Kercsi17 (#39472) üzenetére


Devas
őstag

Nokia Lumia 520, 620?

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#39476) tecsa74


tecsa74
tag

Sziasztok!

Közeljövőben szeretnék vásárolni egy kártyafüggetlen okos telefont.
A lentebb említett márkákat nézegettem,azok közül szeretnék választani,ebben kérnék egy kis segítséget.
Az igényeim a következők lennének:
Külsőre a nagy kijelzős annyira nem jön be,inkább 113-118 mm között tetszene,s alkatilag mint a xpéria M-es,Lg L, téglalap alakú,s nem lekerekített.
Márkában LG,Sony,Samsung amiben gondolkozom,s ilyen sorrendben.
Nokia sajnos páromnak a második megy tönkre két év alatt,azt nem szeretnék.
Jó lenne 512 Mb-nál nagyobb ram,illetve bővíthető külső memória.
Átlagos felhasználó vagyok,néha fotózok,videózok,viszont nem kell profi szintű kép,de ne legyen gagyi sem.
Netezést is kihasználnám,de nem vagyok az a töltögetős fajta,egy,két emil,yutube ,szörfözgetés,de ezek azért gördülékenyen menjenek,ne fagyjon,ne kapcsoljon ki,stb.......
A zenelejátszó -ennek hangzása számomra nem fontos,de azért lehessen használni.
Wifi mindenképp kell.
Örülnék,ha átlag felhasználóként az akksi legalább 2 napot kibírna.
Nagyon fontos a strapabíróság,masszívság,illetve a megbízhatóság.
Nyilván nem extrém használatra keresek,de azért ne törjön el egy kisebb esésnél.:-)
Operációs rendszerről nem tudok igényt írni,mert se androidos,se windowzos rendszerű telefonom nem volt.
Színben mindenképp fekete érdekelne,árban max 70-75 ezer ftig,s függetlenül,újonnan.
Ha tudtok elképzelésemnek hasonló készüléket,akkor megköszönném az infót.

Üdv:
tecsa74

Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

(#39477) Devas válasza hoffman_ (#39474) üzenetére


Devas
őstag

Játékokat tudtommal nem tudod nyomatni SD kártyáról, talán ez is szempont a 920 mellett. 920-as akksija elvileg többet bír (papíron), kijelző használatnál lehet egyformán teljesítenek, meg a 920-ban van gorilla glass hogy ne törjön ripityára., + 4G ha kell.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#39478) jooker82 válasza tecsa74 (#39476) üzenetére


jooker82
nagyúr

az L7 II jó lehet számodra....edigitalnál 55-ért meg tudod venni.
4,3-as a kijelzője. fehérbe és feketébe is van és ingyen kiszállitják.
vagíy az F6 lenne jó számodra,ha függetlenül megjelenik. Most még csak a telenornál kapható.

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#39479) hoffman_ válasza Devas (#39477) üzenetére


hoffman_
nagyúr

4g-t tud a 820 is. játék szinte irreleváns, pár lesz fent, de nem sok. a gg az egy érdekes dolog, volt okostelóm azzal is, meg nélküle is, én nem tartom annyira jónak, mint amennyire nyomják.

ha tmobil függő a 920, és oda szól a gari, akkor ott a házát lehet vajon cseréltetni? vagy hogy lehet megoldani azt garanciavesztés nélkül? csak mert közben utánanéztem, aztán láttam, hogy nem nagy cucc.

köszi a választ azért. beljebb nem lettem, de ez nem a te sarad, ez egy nehéz szülés lesz :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#39480) belajkl


belajkl
tag

Sziasztok új telefont vennék karira den nem tudok dönteni.
Nokia lumia 625 vagy lumia 720 vagy lg optimus f6? :F ---> :W
A nokiák felé húzok a wp stabilitása miatt(mellesleg nekem tetszik is) viszonta az lg-ben 1 giga ram van.
A 720-at hol tudnám kipróbálni?sehol nem látom kirakva viszont másik kettőt már ki tudtam próbálni szerencsére.
Előre is kösz

A szavak nem számítanak !

(#39481) Arween válasza Švejk (#39446) üzenetére


Arween
senior tag

A Samsung S4 Zoom, randa egy jószág:( A Z1-nek pont a kameráját húzzák le a tesztben,a G2 sajna már túl nagy :(

(#39482) Devas válasza hoffman_ (#39479) üzenetére


Devas
őstag

Valóban tud 4g-t elnéztem bocsi. :) Tényleg nehéz a választás. Wireless charging-ot tudja a 920, azt olvasom, és a HERE Drive+ szoftvert viszont nem tudom melyikek kapják meg. Hátha szempont. De itt gondolom egyértelmű a 920, csak kicsit rizikós bevállalni, azok alapján amiket írtál (érdemben segíteni sajnos nem tudok).

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#39483) mike1334 válasza tisn (#39460) üzenetére


mike1334
veterán

Én is ezért nem váltottam eddig...20ftért hívok mindenkit mindig +1 szám féláron, és teljesen lebeszélhető a havidíjam, és utána is marad a tarifa

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#39484) hoffman_ válasza Devas (#39482) üzenetére


hoffman_
nagyúr

wireless charging mehet a 820-al is, 5k a hátlap. csak ahhoz olyan töltő kell, ami egy 20-as, szóval annyira nem hoz lázba. heredrive+ mindben benne van az 520-on kívül. itt igazából az állapot fog dönteni szerintem, meg esetleg ha tudom cserélni a 920 házát garivesztés nélkül.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#39485) Ricsko :D válasza Arween (#39481) üzenetére


Ricsko :D
aktív tag

Elárulom hogy a Z1 nagyobb mint a G2.... Amúgy jött frissítés a Z1-hez és jó a kamerája... Illetve még a Nexus 5-nek a kameráját dicsérik :))

LG 4X HD The Best Phone :DDD

(#39486) tecsa74 válasza jooker82 (#39478) üzenetére


tecsa74
tag

Szia!

Köszönöm szépen a tippeket,mindkét telefon tetszik,szerintem ezek közül fogok választani:)

Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

(#39487) jooker82 válasza belajkl (#39480) üzenetére


jooker82
nagyúr

az f6 iszonyat stabil,olvass,vagy kérdezz be a topicjába és akkubajnok. :)

tecsa74: nincs mit.. :)

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#39488) jooker82 válasza Arween (#39481) üzenetére


jooker82
nagyúr

A G2-nek az egyik legjobb kamerája van és nem nagyobb,mint egy átlagos 5 inch méretű telefon,köszönhető a nagyon keskeny kávának,ezt te is láthatod..:)
És a legszebb kijelző is ezen telefont illeti. :)

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#39489) Devas válasza jooker82 (#39488) üzenetére


Devas
őstag

Leejtésnek, törésnek mennyire áll ellen a G2, valakinek van tapasztalata?

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#39490) hoffman_ válasza Devas (#39489) üzenetére


hoffman_
nagyúr

ezt egyik telefon se szereti, amikor ma csak egy kijelző az összes telefon, akkor sose értem ezt a kérdést. nem kell leejteni :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#39491) pinnacle válasza jooker82 (#39467) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Akkor majd az S3 LTE, LG G közül fogok választani. Olvastam az LG topicjában, hogy panaszkodtak az akkura, ugye ez csak a H ROM miatt van?

(#39492) jooker82 válasza Devas (#39489) üzenetére


jooker82
nagyúr

e törésről tudok,hassal esett a földre,nyilván a gg is üveg és törik,de ez minden telónál igy van..
ha kijelzővel esik betonra 1 méterről sok jót ne várj. :N

pinnacle: nincs semmi baj az aksijával....egyedi esetet láthattál,beragad vmi... az s3-tól,biztosan nem rosszabb.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#39493) karandip


karandip
tag

Egy lumia 800-ra akrok beruházni mostanában, de mindenki mondja hogy a wp 8 sokkal többet tud.
Mégis mi az amiben több? (nem vagyok nagy igényű)

(#39494) MazsolaTade válasza Komarz19 (#39404) üzenetére


MazsolaTade
tag

Köszönöm a választ!

A Nokiáról, amit írtam amúgy mi a vélemény?

(#39495) -Faceless- válasza karandip (#39493) üzenetére


-Faceless-
őstag

A lumia 800 támogatása megszűnt, alig lesz rá több app, és sok kis apróság hiányzik, ami a a 8-ban benne van. Nem mellesleg ma már egy alsó kategóriás wp8 is sokkal jobb, mint a 800-as (kamerát kivéve).

(#39496) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Hali!
Tesóm mobilt venne a jövő héten, az Lg l7 II és az Xperia M között vacillál, megnézte élőben a képernyőket is, egyikkel se volt baja. A döntő szempont a hangszóró lenne, illetve az, hogy fülhalgatóval melyik a hangosabb?
Esetleg van valamelyik telefonnál valami nagy szériahiba, vagy olyan negatívum amit a cikkekben nem írtak le?
Köszi
Üdv:R

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#39497) quailstorm válasza Devas (#39489) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Azt még a galaxy xcover sem bírta, bár közvetetten halt bele, a vízállóságát vesztette el.
Szóval ha nem full gumi a cucc, vagy régebbi feature phone, nem érdemes elejteni, ahogy írták fölöttem is.

(#39498) pinnacle válasza jooker82 (#39492) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi!

(#39499) Vezér válasza belajkl (#39480) üzenetére


Vezér
tag

Én a lumia 720-at választanám. Gyors, stabil és az akksija is jó.A Nokia progikrol nem is beszélve.(Offline Navi) Tapasztalataim szerint, 512mb rammal bármelyik wp8 készülék gyorsabb mint egy dupla annyival szerelt android.

(#39500) Elechie


Elechie
csendes tag

Üdv!

Új telefont fogok venni decemberben és ehhez szeretnék segítséget kérni, hogy mit ajánlanátok nekem a következő feltételek mellett.

-Max. 100k-t költök rá és független érdekel vagy esetleg telenor
-Ne legyen lakkozott műanyag a telefonon
-Ne legyen WP
-Legalább 4 hüvelykes kijelző
-Legyen jó a kamerája, sajnos elég sokat fényképezek de nem szeretek magammal hurcolászni fényképezőgépet, természetesen nem arra gondoltam hogy fényképezőgép szintű fotókat lőjön hanem csak normális képeket
-Normális működés ahogy kivettem a dobozból és ne azonnal romolgatással és egyéb dolgokkal kelljen kezdeni mert az ilyesmi nem érdekel.

Előre is köszönöm a válaszokat, és remélem hogy létezik az elvárásaimnak megfelelő telefon. :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.