Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33901) The-Mechanic válasza Riuko (#33899) üzenetére


The-Mechanic
csendes tag

Nokiás kor nem volt. Nem volt olyan, hogy mindenkinek Nokiája lett volna. Olyan volt, hogy népszerű volt a Nokia és sok embernek volt. Egyébként abban az időben is volt Samsung a családomban és semmi baj nem volt vele. A probléma ott van, hogy egyetlen olyan emléket sem tudok visszaidézni, amiben a Samsung szerepelne és úgy beszélnek róla az emberek, hogy "Olyat ne vegyél...". Az LG-ről vannak olyan emlékeim.

Nem fogok belemenni a személyeskedésbe sem veled, sem mással. Leírtam tisztán és érthetően, hogy semmi bajom az LG-vel, főleg a G2-vel. Ha te ezt nem értetted meg, akkor nem akartad megérteni.
Ugyan úgy más sem akarta, aki három készülékkel akarja összehasonlítani az LG és a Samsung palettáját. Három készülékkel az LG részéről. Persze más kérdés ezt a három készüléket vajon hány ember használja.

Nem kell itt köpködni, de engedtessék meg nekem, hogy fenntartásaim legyenek az LG telefonjaival kapcsolatban.

(#33902) bads1


bads1
aktív tag

Nexus 4-en vacilálok, csak az a gondom hogy nincs benne FM rádjó :O Gondolom a Nexus 5-be sem raknak majd.. :F
Van még ehhez hasonló kaliberű telefon amibe raktak? HTC One lenne az igazi csak az ára..

(#33903) Cyberpunk válasza bads1 (#33902) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Veszel egy ilyet [link]aztán a probléma megoldva, rádió is, meg headset is egyben.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#33904) matyi0323 válasza jooker82 (#33852) üzenetére


matyi0323
csendes tag

Szia.
Kártyafüggetlenül, és igen, teljes körű 2 éves garanciával néztem.
( és tényleg teljes körű, ismerem a bolt tulaját, vittek vissza már készüléket ismerőseim és "mindent" megcsinálnak ingyen )

Értem én, csak leszarom!

(#33905) bads1 válasza Cyberpunk (#33903) üzenetére


bads1
aktív tag

Ja ez is igaz, csak nem akartam ennyi cuccot magammal hordani, de akkor lehet ez lesz.

Cyberpunk: Senhheiser CX500-am van.

[ Szerkesztve ]

(#33906) Cyberpunk válasza bads1 (#33905) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát egy füles amúgy is kell nem?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#33907) pumukli21 válasza The-Mechanic (#33881) üzenetére


pumukli21
csendes tag

Végigolvashatod az LG Optimus G forumot, eddig egyetlen telefont sem kellett szervízbe vinni.
Megnézheted viszont mennyi gond van az S4 telefonokkal pl.
Nekem is Lg g-m van, semmi baj nincs vele.

[ Szerkesztve ]

(#33908) Cyberpunk válasza pumukli21 (#33907) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Mert többen is veszik? Az LG is ugyan úgy elromolhat, és ugyan úgy kicsi kínaiak gyártják, mint a Samsungot. Viszont sokkal jobb a Samsung prémium gari, ha netán valami mégis elromlana.

Nem szeretem ezt a féle "tanácsadást" mert szemellenzősek vagyunk!

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#33909) pumukli21 válasza Cyberpunk (#33908) üzenetére


pumukli21
csendes tag

A csapból is a Samsung folyik, Lg optimus G-t egy szolgáltatónál lehetett csak kapni; hogy lehetne eladni valamiből sokat ha nem is lehet megvenni ahogy Oppot, Xiaomit sem.
Lg g2-t szintén nem lehet csak 16 Gb-ttal megvenni :( Ami miatt ismét nem fog a kutya sem Lg-t venni:D
Amúgy Note 3-at terveztem venni, de elég elcseszték a kamerát és az aksit - ezért tekingetek g2 felé.

Válasz erre:
Mert többen is veszik? Az LG is ugyan úgy elromolhat, és ugyan úgy kicsi kínaiak gyártják, mint a Samsungot. Viszont sokkal jobb a Samsung prémium gari, ha netán valami mégis elromlana.

Nem szeretem ezt a féle "tanácsadást" mert szemellenzősek vagyunk!

[ Szerkesztve ]

(#33910) Cyberpunk válasza pumukli21 (#33909) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát a 16GB az tényleg kevés, igaz én annyin vagyok most a szifonnal. Igaz én nem játszok, és nem nézek filmet mobilon.:)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#33911) kali válasza pumukli21 (#33907) üzenetére


kali
legenda

több hibás/meghibásodott g is cserére szorult már, korábban lett is linkelve ilyen abból a témából.

[ Szerkesztve ]

(#33912) pumukli21 válasza kali (#33911) üzenetére


pumukli21
csendes tag

Enyémmel viszont semmi gond. :P

(#33913) pit stop válasza pumukli21 (#33907) üzenetére


pit stop
addikt

Az, hogy a G nem volt meghibásodásra hajlamos abból ne vonjunk már le arra következtetést, hogy G2 milyen lesz! Egy a gyártó de két különböző modell. Reménykedjünk, hogy G2 megbízható lesz, de várjuk meg a szélesebb körű tapasztalatokat és ne mondjuk előre hogy tuti nem lesz hibás.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#33914) Asbee


Asbee
veterán

Sziasztok! Telefon vásárlás előtt állok. HTC One S-t cserélem, max 100k-ig nézelődtem, használt telókat.
Egy évre tervezek.

Nexus 4 , Galaxy S3 ami szimpatikus bár inkább Nexus felé hajlok. Illetve felmerült az Iphone 4S is. Amióta tabletet is használok, telefonon szinte semmit sem játszok csak néha-néha ilyen angry birds szintűekkel+ email, kisebb netezés. Pár év után lehet kicsit váltanék iOS-re, kérdés ma még érdemes-e i4S-t venni. Régen i4-em volt így nagyjából tudom mit nyújt. Picit félek a kijelző mérete zavarna, viszont amire jelenleg használom a telefont elég lenne az biztos. (Azóta csak nagyobb kijelzős telefonjaim voltak). Nektek mi a véleményetek? Esetleg más típus? :R

[ Szerkesztve ]

(#33915) maggi1886076 válasza Asbee (#33914) üzenetére


maggi1886076
addikt

Nexus 4 egyértelmű. Ha galaxy S3 akkor az LTE verzió (2 giga ram miatt). 4S-t már ne vegyél.van nála már 2vel újabb is. Annyit nem ér, amennyiért adják!

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#33916) izomhod


izomhod
senior tag

mi az hogy

Light Box
Full Box
Original Box

meg oem1
oem2....?

webáruházaknál olvasom

(#33917) maggi1886076 válasza izomhod (#33916) üzenetére


maggi1886076
addikt

csak nem bolti telefonokat nézel? sztem gyáriakat nézegesd:)

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#33918) kali válasza izomhod (#33916) üzenetére


kali
legenda

linkelhetnéd azokat a "webáruházakat", úgy egyszerűbb lenne, de általában olyasmit értenek rajta, hogy csak telefon és töltő, vagy tartozékokkal együtt...stb.
már kezdésnek sem jó, ha valahol ilyeneket olvasol...

[ Szerkesztve ]

(#33919) fireman123


fireman123
őstag

Sziasztok!

Az alábbi webshop-al van-e valakinek tapasztalata, mennyire megbízható hely?
[link]..... árusítanak 2 év gyártói garis telefonokat is.

(#33920) maggi1886076 válasza fireman123 (#33919) üzenetére


maggi1886076
addikt

Számlát adnak hozzá, és gyári garanciát.abból baj nem lehet!

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#33921) izomhod válasza maggi1886076 (#33917) üzenetére


izomhod
senior tag

dede bolti

hogyhogy gyári?

nézek mindent, csak mondjátok:)

(#33922) agabe válasza izomhod (#33916) üzenetére


agabe
addikt

sokfele megnevezese van annak ami szurkeimprotos, es nincs ra rendes (azaz gyartoi) garancia, csak olyan, hogy a bolt ir egy papirt miszerint hozzajuk kell vinni meghibasodas eseten...aztan, hogy javitjak-e az mas kerdes (sokszor nem, vagy nem szakszeruen, de a dragabb javitasokat alapbol elharitjak maguktol). Ha meg megszunik a bolt, (barmelyik barmikor bezarhat) akkor meg a harmatgyenge remenysugar sem marad meg a javitas ingyenessegenek esetleges lehetosegerol.
egy szo mint szaz barmely helyen is veszed, es az nem nagy muszaki aruhaz, vagy hivatalos forgalmazo, akkor mindig kerdezd meg, hogy gyartoi garancia es hivatalos gyartoi magyarorszagon ervenyes garipapir (amit ki is tolt es le is belyegez az elado) is jar a termekhez a 27%-os afat feltunteto szamlaval egyut vagy sem.
Ha valamit nem adnak, akkor nem gyari a gari, es nem javasolt ott olyat venni. Ettol meg lehet, de csak sajat felelossegre, es tudnod kell, hogy nagy a riziko.

[ Szerkesztve ]

(#33923) Artin válasza agabe (#33922) üzenetére


Artin
csendes tag

Azt lehet tudni, hogy a 0%-os ÁFA-s számlát adó boltok hogy oldják meg a hirdetett/beígért gyári garanciát? Általánosan kamu, vagy lehet valós? Vagy ha lepecsételik, akkor mindegy, hogy milyen számla van mellette?

(#33924) agabe válasza Artin (#33923) üzenetére


agabe
addikt

Papirt lehet szerezni, belyegzojuk meg van.
Akkor van gond, ha a hivatalos szerviz ker szamlat is. Elviekben nem kerhetnek, mert a jogszabaly szerint a garancia/jotallas ervenyesitesehez csupan a megfeleloen kitoltott es hivatalos garancialevel kell (amit tudnak prezentalni a szurke importos gsm boltok is) ami a keszulekhez tartozik, de ennek ellenere van olyan ceg (pl samsung a premium szerviz igenylesenel) aki ker szamlat is, es ha az nem normal afas akkor mondhatjak, hogy nem hivatalos beszerzesu a cucc.
Persze ha valakitol keri es mondjuk samsung boltban vette, de a szamla nincs meg csak a garipapir akkor ez szivas lenne, viszont nemileg erelyesebb fellepessel, es a konkret jogszabalyra valo hivatkozassal mar el lehet teriteni a samsungos ugyfelkezeloket is attol, hogy ragaszkodjanak a szamlahoz...csak macera.
Ha szervizbe viszed be magad, akkor samsungnal sem szoktak kerni a szamlat csak a garipapirt.
Van olyan telo amihez papir sem kell, mert gyari szam, imei alapjan beazonositjak a szervizben es aszerint kezelik, de annal meg meginkabb nehez lehet utanajarni (foleg elore), hogy az gyari garis vagy sem.
Osszesegeben a valasz, hogy nem valos sok esetben, de a vevo megis tudja javittatni gyari szervizben a 0% afaval vett telot ha adnak hozza gyari garipapirt...de 0%-oshoz nem hiszem, hogy surun adnanak, ettol meg elofordul.

[ Szerkesztve ]

(#33925) jooker82 válasza kali (#33911) üzenetére


jooker82
nagyúr

Összesen 2 amiről tudunk és gyárilag jött ki mindkettő,tehát nem menet közben romlott el. Pixelhiba volt az egyik. Ez qrva nagy hiba,hogy neked mindig be kell vésni ide..
Összességében akár a hozzászólások,akár a tulajok számát nézzük,toronymagasan az LG Optimus G a legmegbizhatóbb telefon.. A samsung nyomába se ér...
Ha gondolod összeszámolhatjuk,de nagyon beégnél...(mint a samsung) :C

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#33926) kali válasza jooker82 (#33925) üzenetére


kali
legenda

azóta van már ott újabb hibás példány is, de nem is ez a lényeg, meg nem is az arány számít, hanem az, hogy az lg optimus g sem tökéletes, mint ahogy más olyan típus sem létezik, amiből egy sem romlott el, vagy adtak el úgy hibásan.
bevésem, ahányszor leírja itt valaki, hogy nem volt még hibás/meghibásodott darab, mert ugye ez nem igaz!
pláne csúnya a - majdnem - hibamentességre való hivatkozás akkor, amikor valaki ezzel akarja eladni a bolti gari megfelelőségét.

[ Szerkesztve ]

(#33927) Asbee válasza maggi1886076 (#33915) üzenetére


Asbee
veterán

Köszi a választ. iS4-et akkor ejtem. Még egy kis olvasgatás aztán döntök is. :R

(#33928) The-Mechanic válasza pumukli21 (#33907) üzenetére


The-Mechanic
csendes tag

Leírtam a véleményem, szerintem úgy hogy látszik senkit nem akarok itt megtéríteni. Engem miért akar mindenki?

Asbee: Igazuk van, i4S-t ne, ha iPhone, akkor legalább az 5-ös. Egyébként gondold át azt is, és nézz körül az andriod, iOS szoftverkínálatában, hogy milyen alkalmazásaik vannak, még akár ez is segíthet a döntésben. Egyik alkalmazásfogyasztó barátom azért döntött egyik rendszer mellett, mert ott az alkalmazásokat ingyen, vagy sokat olcsóbban megkapott. Egy csúcs droidos telefon és egy iPhone sebessége között már szinte semmi különbség.
Ha rám hallgatsz, akkor még el is mész egy üzletben normálisan megtapizni az esélyes telefonokat. Nem csak a logikus döntések a fontosak, mára már a telefon hozzánk van nőve. Éppen olyan fontos, hogy jó érzés legyen kézbefogni, jól érezd magad a használata közben.

[ Szerkesztve ]

(#33929) jooker82 válasza kali (#33926) üzenetére


jooker82
nagyúr

tény,hogy mindet cserélték a gsm boltok kötözködés nélkül,itt meg az ellenkezőjét vallják sokan. Holott sok gyártói garis esetnél is volt már,hogy visszaélve a hatalmukkal nem segitettek az ügyfelen.. Pont legutóbb az S4 esetét láttam. A tulaj annyira kiborult,hogy topicot nyitott a segitségünket kérve.
Szóval,ha egyik se tökéletes garancia,akkor mért fizessünk érte 30-40 E ft-al többet. :U :F Mert,ha csak 8-10 e ft lenne,akkor azt mondom,oké..
Én ezt egyébként csak LG telefonokra szoktam ajánlani. Mert ott amúgy is csak 1 év a gyártói garancia,meg elég jól ismerem a tipusokat,meghibásodási eseteket.
a samsungra én se ajánlanám a gsm garanciát. Mert ott több a kétes meghibásodású darab

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#33930) tothl


tothl
addikt

Na egyebkent LG-t pont mernek venni bolti garral, amik voltak 2x, 4x, ha a hibaikkal meg a frissitesek hianyaval egyutt tudott elni az ember, agyoncsaphatatlan darabok voltak.

(#33931) lenox


lenox
veterán

Vettem egyelore egy s4 minit, gondolvan, hogy ha megsem lesz jo valamiert, akkor odaadom az asszonynak. Van valami, amit erdemes megnezni/megvizsgalni? Pl. dead pixelt mar neztem, jonak tunt. Beeges ellen milyen progit erdemes hasznalni?

(#33932) agabe válasza tothl (#33930) üzenetére


agabe
addikt

Én semmit nem vennék bolti garral...csak ha nem érdekel, hogy ha elromlik akkor esedtleg kell egy újat vennem.

Függetlenül a gyártótól, és a bolttól.

Nem az a lényeg ki mit tenne (az sem számít én mit), mert nem azt kell megosztanunk mi az egyéni preferenciánk, és ne ringassuk már tévhitekbe azokat akik örömmel megvennék olcsóbban boltból gyári gari nélkül ... pont itt kell felhívni a figyelmet arra, hogy ok lehet, de rizikós.
Próbálni kellene objektívnek lenni ha már (úgymond) segíteni akar bárki bármiben.

(#33931) lenox:
beégés ellen az a legjobb ha full képernyős videókat nézegetsz rajta.... de nem kell parázni ha rendes a gari, akkor samsung cseréli 26 hónapon belül.

[ Szerkesztve ]

(#33933) drexler92


drexler92
tag

Sziasztok!
Egy kicsit bonyolítom a topic címeként is szereplő kérdést:
Tehát,januárban van lehetőségem készülékváltásra a vodánál,de addig is agyalok,hogy milyen telót vegyek:
Igazából hogy mire használnám,arra azt tudnám írni,hogy mindenre,amire egy androidos okostelefon használható. A keret az max 70.000 HUF,jelenleg egy xperia mini pro-m van,de ez már lassú nekem,és a kijelzője is kicsi,és feltétel még,hogy lehessen frissíteni Android KitKat-re,és flotta előfizetésem van,amit természetesen szeretnék megtartani.
Na de itt jön a bonyolítás része: azokat a telefonokat is próbáljátok meg belekalkulálni,amik januárig még kijönnek :D
előre is köszönöm a segítséget.

(#33934) agabe válasza drexler92 (#33933) üzenetére


agabe
addikt

Januárig előre kalkulálni nem lehet sajnos, és az akkori árakat sem lehet most tudni (ki tudja minek megy fel/le az ára, mi lesz akciós), és mivel az még több mint 3 hónap (gondolom nem január 2. -án fogsz pont telót venni) az már elég ahhoz, hogy sokat változzon mind a voda kínálata mind pedig az ajánlható készülékek (ártól függetlenül) listája.

(#33935) kali válasza jooker82 (#33929) üzenetére


kali
legenda

az az s4 nem volt teljesen rendben gari szempontjából - éljen a gsm üzletben eszközölt vásárlás, ott már a gyári gari sem az, aminek látszik -, de amellett nagyon sok esetet találsz itt a fórumon - olcsóbb samsung típusokat is -, akiknek méltányossági alapon, gariban javítottak törött kijelzőt, házat...stb.
melyik gyártó szervize csinál még ilyet?
ezért kell normális helyen vásárolni, megfelelő gyártói garanciával!

(#33936) silvergod


silvergod
őstag

mai mapi érdekesség aki nem látta volna...

na így kell felfuttatni valamit :D ....... ajándék G2!... itt miért nincs ilyen?? :O
[link]

Lizzy a G2 kamera fejlesztője...gondoltátok volna? :D
[link]

[ Szerkesztve ]

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#33937) harry3


harry3
őstag

Üdv.
Komolyabb telefon vásárlása előtt állok. Több telefont néztem, a lényeg, hogy az ár változó. A telefont hosszútávra tervezem(legalább 1-2 év).
LG Optimus L9: Nagy, 1GB ram, FHD kamera. Előfizetéssel havi 4500 Ft lenne, ennél nem szeretnék többet.
Xperia P: használtan, független 45e Ft
Lumia 620: szintén használtan, független, garanciával 30e Ft, igazából ez az egyetlen telefon innen, ami biztosan gyors(a rendszerből adódóan), a legolcsóbb
iPhone 4: Igazából félek, hogy már kicsit öreg telefon, mert már az iOS 7-et is butították rajta és csak folyamatosan avul, bár nagyon tetszik 52e Ft
Esetleg van más, ami jobban megérné?

(#33938) jooker82 válasza kali (#33935) üzenetére


jooker82
nagyúr

Akkor 5 ilyen esetet mutass légyszives... Ne legyen kevesebb..
Az illető samsung garanciával,samsung szervizbe vitte épp az általad irt esettel kapcsolatba.. Pontosabban a futár ment ki, és a kijelzősérülésre nemet mondott,majd a központi szervizbe is nemet mondtak..A szenvedő tulaj szerint melegedés miatt repedt meg és külföldi oldalakon is olvasott ilyet. A samsung nem hitt neki.
Azt irtad,hogy sok eset volt ahol kijelzősérülésre cserélték a kijelzőt. lássunk 5-öt.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#33939) jooker82 válasza silvergod (#33936) üzenetére


jooker82
nagyúr

Dubaiba meg ha beviszel bármilyen használt idei 5 inch,vagy afeletti teleefont G2 -őt kapsz....
A tyúkos eset jó, :D az OIS-t mutatja be..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#33940) pit stop válasza drexler92 (#33933) üzenetére


pit stop
addikt

Még be sem mutatták hivatalosan - így hivatalosan nem tudni mi lesz benne - de neked Kitkat Android kell :F
Mivel be sincs mutatva, végképp kiszámíthatatlan melyik készüléken lesz - a csúcskategóriát kivéve, de árban meg nem azt a kategóriát adtad meg.
Ha nagyobb előfizetéshez vennéd, akkor ok, de még januárban sem biztos hogy tudni lehet hogy mi frissül biztosan arra. Egyébként melyik csomaggal lenne?

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#33941) drexler92 válasza pit stop (#33940) üzenetére


drexler92
tag

Nem azt mondom,hogy nekem feltétlen KitKat kell,de mivel 2 évente van lehetőségem készülékváltásra,ezért valahol természetes,hogy szeretném,hogy legyen lehetőségem frissíteni a legújabb Androidra a telómat,amennyiben az tényleg jó. Amikor legutóbb vettem készüléket,akkor ott is szempont volt,hogy lehessen frissíteni ICS-re,amit nagyon nem bántam meg. Amúgy Business Extra 2 Flotta csomagban vagyok,havi 100 megás mobilnettel,amit majd természetesen legalább 500 megásra szeretnék változtatni a készülékvásárláskor,majd januárban.

(#33942) tothl válasza drexler92 (#33941) üzenetére


tothl
addikt

Vegyel S4et az tuti megkapja meg a kitkatot...vagy varjunk csak...ne vegyel mert szar a gari... :)

(#33943) pit stop válasza drexler92 (#33941) üzenetére


pit stop
addikt

ICS az valóban nagyobb változást hozott, de Kitkat várhatóan nem. Azért sem változik fő verziószám.
Amíg kinnt nincs, addig viszont kicsit értelmetlen róla beszélni.
Formára érdemes körbenézelődnöd, mi jön be. Esetleg mostani felsőbb kategóriások - amiknek csökken akkorra az ára - milyen tapasztalatokkal bírnak majd tulajok.
És év végén, vagy januárban lehet választ adni kérdésedre.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#33944) kexksz válasza kexksz (#33769) üzenetére


kexksz
addikt

Azóta annyit változott a dolog, hogy a keret 120k, illetve WP-re még nem nagyon kaptam semmi ötletet, de ahogy nézem nem is nagyon van más itt 920-925-ön kívül... (Világosítsatok fel, ha nem így van. :) ) LG Optimus 4X HD-ről váltanék amúgy.

(#33945) drexler92 válasza pit stop (#33943) üzenetére


drexler92
tag

Egyébként jelen pillanatban a Sony Xperia SP tetszik a legjobban,csak ugye nem hiszem,hogy 3 hónap alatt csökken az ára 20.000 Ft-tal

(#33946) pit stop válasza drexler92 (#33945) üzenetére


pit stop
addikt

Nem elképzelhetetlen, és az jó vétel lenne.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#33947) Blackmirror válasza kexksz (#33944) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Ha telekomos vagy akkor ebbe egy s4 beleférhet vagy sony xperia z Lg o.G/ vagy a nexus4.Wpből pedig az amit írtál.

iPhone X@R, iPad Pro

(#33948) burasu4


burasu4
senior tag

Még mindig nem tudtam dönteni...

Következő feltételekkel:

-android
-LED villano (kamera mindegy)
-kijelző mérete max.4.3
-használtan venném max 50 000,-
-FB, e.mail, netezés
-FM-rádió
-jó akku

Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#33949) mikersz1 válasza burasu4 (#33948) üzenetére


mikersz1
senior tag

sony xperia L, M

[ Szerkesztve ]

(#33950) kali válasza jooker82 (#33938) üzenetére


kali
legenda

használd bátran a keresőt, nem csak a lehúzós, hanem a pozitív tapasztalatokat is kidobja számodra is, hiába samsung a téma!
mire fel szabod meg, hogy hány esetet mutassak pontosan?!?!
segítek, hogy melyik témákban keresgélj; s2, s3, s3 lte, note 2, s4, s advance - van még, de csak ezekben többet fogsz találni.
nem csak a kijelző sérülésére, de még csak annyitól is cseréltek szinte mindent, hogy sérült/ütődött/karcos volt a keret, vagy csak rámondták, hogy beégett - pedig nem -, és így kacsintva cserélte a karcos kijelzőt a szervizes, mert ugye a tulajnak az volt az igazi problémája, hogy összekarcolta a kijelzőt.
az már csak hab a tortán, hogy a szervizes segített a hibára hivatkozáskor, ha olyan hibát mondott az ügyfél, amire papíron nem jár a csere, ráadásul ajándékot is számtalanszor adott; fóliákat, törlőkedőt...stb.
ez a korrekt hozzáállás!
teszek azért be néhány pozitív tapasztalatot, hogy legyen kiindulási alap, legalább kulcsszavak, meg néhány eset a korábbi állításom alátámasztására, hogy ne csak jártassam a számat; link, link, link, link, link, link, link, link, link
nincs kedvem tovább keresgélni, fog az menni neked is, ha nem esik nehezedre jókat olvasni samsung témában.
ahol nem tiszta az előzmény, ott olvass vissza bátran, és kérlek ne engem fárassz ezzel a későbbiekben!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.