Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34051) Ricsko :D válasza den dro (#34050) üzenetére


Ricsko :D
aktív tag

Hát android 40 ezerért arról fog szólni a történet hogy: LAGG LAGG és AKADÁS.....
Nem azért mondom mert WP-s vagyok ( nekem is androidos telom van) hanem azért mert a lumia 520 nagyon szép és jó telefon is...
Nem akarok beleszólni de a helyedben meggyőzném hogy WP-t vegyen.... ennyiért :DD

U.i: A testvérem 1 év garival most vett 38K-ért SONY Xperia U-t az is szép nőies telefon :)

cyberkind: A Blade 3-om azt kipróbáltam és az télleg jó telo meg az viszonylag jól is néz ki :) De akkor is inkább egy Lumia 520...

[ Szerkesztve ]

LG 4X HD The Best Phone :DDD

(#34052) cyberkind válasza Ricsko :D (#34051) üzenetére


cyberkind
félisten

A ZTE telók úgy hallottam hogy jók ebben az árkategóriában és Androidos . :)
Az 520 valóban jó, csak a WinPhone-ra szinte semmi sincs, meg nem is biztos hogy lesz, pont ez a bajom az új Nokia-val, léptek volna inkább Androidra . :(((

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#34053) Ant@


Ant@
senior tag

Üdv!

Egy ezeréves olcsó telefont szeretnék leváltani és mivel teljesen fogalmatlan vagyok a témában kérném a hozzáértők segítségét. Elképzelés a következő: új, kártya független; max 3,5 colos kijelző; legyen vékony és könnyű; bővíthető memória; 720p kijelző; op rendszerek közül az androidot preferálom, de bármi jöhet; keret 100e. Ha sok opció van, az összes érdekel.

(#34054) Blackmirror válasza den dro (#34050) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Ha lehet(ne) telenoros akkor még [link]
De a lumia is megfontolandó ám.Amiket írtál azok közül y300 talán.

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#34055) DrDr.


DrDr.
csendes tag

Sziasztok! Iphone-ról váltanék Androidra és arra lennék kíváncsi , hogy szerintetek megéri e nexus4 helyet kivárni a nexus5öt , lesz e annyival jobb , hogy kivárjam, valamint érdekelne , hogy az ioshez hasonló módon tudok e lementeni weblapokat applikáció formában , pontosabban ilyen kis ikonokat...Ja és még annyi , hogy a pdf-ek amiket én az ibooks-ba be tudok rakni ,meg tudom e oldani ezt androidon(n4,n5) is?

(#34056) albiosz válasza cyberkind (#34052) üzenetére


albiosz
őstag

Mesélj, hogy mi nincs WP8-ra? :)
Tudom tudom szaracsempe...

(#34057) Tyer válasza DrDr. (#34055) üzenetére


Tyer
őstag

offline böngészésre gondolsz?
Az ibooks az mi? pdf olvaso? Az van kismillió.

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#34058) cyberkind válasza albiosz (#34056) üzenetére


cyberkind
félisten

Őszintén megmondva se Androidom se Win8-as telóm nem volt még, de nagyon sok alkalmazást csak Androidra adnak ki ha jól tudom, + a kezelőfelület könnyebb az Androidon, na jó én játszani is akarok a telón mondjuk a GTA 3-mal, és az már nincs rá . :K
Nekem még gépen se jött be ez a csempézés, nemhogy telón . :U
Win8-at is egyszer dobtam fel, aztán dobtam kukába, kb ennyit is ér a 8, a 8.1 remélem már többre valóbb lesz.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#34059) mikersz1 válasza den dro (#34050) üzenetére


mikersz1
senior tag

Most, hogy a microsoft felvásárolta a nokiát, LEHET, hogy nyomatni fogják az. appokat nagy mennyiségben.

(#34060) Ricsko :D válasza cyberkind (#34058) üzenetére


Ricsko :D
aktív tag

Nem volt még WP-s telefonom de mikor nyomkodtam a Lumia 920-at akkor nagyon jó volt.. ezt a kezelőfelületre értem.. nem a sebességre mert egy több mint 100k-s telonál azért azt elvárom :D ( amugy nagyon gyors volt )

[ Szerkesztve ]

LG 4X HD The Best Phone :DDD

(#34061) albiosz válasza cyberkind (#34058) üzenetére


albiosz
őstag

:W
Elég sok hülyeséget írsz le azért. :)
Kezelőfelülete sokkal egyszerűbb a WP-nek, mint Androidnak. De ha neked nem volt egyik se, akkor biztos neked van igazad.
Valóban több alkalmazás van androidra, ebben igazad van. De ami fontos, az mind megvan WP-n is. Játékok meg mostanában sok esetben előbb debütálnak, mint a másik 2 rivális platformon.

Nem való mindenkinek a WP8, de az biztos, hogy sokkal folyamatosabb a rendszer, meg kiveszed a dobozból és használod, nem kell romcserékkel hülyéskedni stb.
De persze neked nem tetszik a csempés felület, ezért nyilván sz*r. :)

Én meg azt látom, hogy itt is egyre többen ajánlanak WP-t és ez jó dolog. Van választási lehetőség. Remélem hamarosan lesz Jolla meg Firefox OS is! :)

[ Szerkesztve ]

(#34062) cyberkind válasza albiosz (#34061) üzenetére


cyberkind
félisten

Akkor erre azt írom ajánljatok nekem 100ezer Ft körül jó WP8-as telót !
Esetleg Lumia 925, 920, vagy nem tudom ?
Kíváncsivá tettél . :P :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#34063) mikersz1 válasza Ricsko :D (#34051) üzenetére


mikersz1
senior tag

Nem értek egyet, blade 3 teljesen alsókategóriás telefon, de ha figyelek rá, akkor nem laggolgat. Szóval 512 rammal is el lehet lenni, csak ha a rendszert átalakítják pl. touchwiz, akkor jóval kevesebb ram marad.

cyberkind: 925

[ Szerkesztve ]

(#34064) Ricsko :D válasza mikersz1 (#34063) üzenetére


Ricsko :D
aktív tag

mikersz1 te hogy olvasod el a válaszokat??
Én ha nem nézted akkor alulra pont azt irtam hogy a Blade III az még elég jó telefon ilyen árban... olvasd el jobban a hozzászólásomat

cyberkind: nem mondtam csak azért a 920-at mondtam mert azt nyomkodtam: D

[ Szerkesztve ]

LG 4X HD The Best Phone :DDD

(#34065) albiosz válasza cyberkind (#34062) üzenetére


albiosz
őstag

920-nak most szépen lement az ára. Komolyabb WP8-as vasak közül most az lehet a best buy szerintem. 925 könnyebb, vékonyabb, szebb, de még elég magas az ára. Belül szinte ugyanaz a két telefon. Ha AMOLED fan vagy és megér annyi többletet a vékonyság és kisebb súly, akkor 925, minden más esetben 920.

(#34066) pit stop válasza Ant@ (#34053) üzenetére


pit stop
addikt

Szia!
Ilyen méretben nem gyártanak Használható okostelefont mostanság.
Androidból ami legközelebb áll méretben és már jó: Xperia P. Bár nem bővíthető.
Wp-nél Lumia 520.
Vagy apple de az már kirúg kereten

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#34067) cyberkind válasza albiosz (#34065) üzenetére


cyberkind
félisten

920-nak nem porosodik belülről a kamerája, vagy valami ilyesmi ?
Valahol ezt írták . :F

Paranormal Cocktivity

(#34068) kali válasza cyberkind (#34067) üzenetére


kali
legenda

elég sok példa volt rá.

(#34069) Riuko válasza albiosz (#34056) üzenetére


Riuko
senior tag

1.Elmulasztott hívásértesítő hanggal :F
2.White/Black list? :U
3.Kezdő képernyő hátterek :C :C :C
4. Menü témák és ikoncserék. ;]
5. elfáradtam, sajnálom..... ;)

[ Szerkesztve ]

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#34070) mikersz1 válasza Ricsko :D (#34064) üzenetére


mikersz1
senior tag

Éreztem, hogy ezt fogod írni. Azt is írtad, hogy 40k-s android laggol. Ez 35k-s és kis odafigyeléssel nem laggol, van ami igen, azt nem kell megvenni. Nehogy már csak ez ne legyen laggos. Egyébként nem ajánlom a bladet mert újraindulgat. Silvergod szerint az y300-ban nagyon kevés ram marad.

(#34071) Ant@ válasza pit stop (#34066) üzenetére


Ant@
senior tag

Köszönöm a választ :R

(#34072) den dro


den dro
csendes tag

Köszönöm mindenkinek a választ, most már van miből választania! :D

(#34073) cyberkind válasza kali (#34068) üzenetére


cyberkind
félisten

925.1-nél vannak valami idegesítő problémák ?

Paranormal Cocktivity

(#34074) Ricsko :D válasza mikersz1 (#34070) üzenetére


Ricsko :D
aktív tag

De alatta irtam hogy a blade III az jó ilyen árba...
Nem akarok kötekedni de te kötöttél belém..

LG 4X HD The Best Phone :DDD

(#34075) albiosz válasza Riuko (#34069) üzenetére


albiosz
őstag

1. Led valóban nincs WP8-as gépeken, de glance screenen majd értesít gdr3-tól elvileg.
2. Hívás és sms szűrőre gondolsz? Mert az már amber óta van.
3. Láttál már csempés felületet? Oda minek háttér? Zárképernyőre meg bármilyen képet kirakhatsz.
4. Akinek ez kell annak valóban nem ajánlott WP8, de az eredeti egyszerűsége sokak számára nagyszerű.
5. Jó éjt! ;]

[ Szerkesztve ]

(#34076) mikersz1 válasza Ricsko :D (#34074) üzenetére


mikersz1
senior tag

Jó, de van jobb is. Ezeknek a zte telefonoknak betegsége az újraindulás (grand x in, blade III).

(#34077) Riuko válasza albiosz (#34075) üzenetére


Riuko
senior tag

Én csak leírtam mi nincs WP-re, a teljesség igénye nélkül.
Használtam WP-t 2 hónapig 710 személyében.
Jó politikus lennel, nem a kérdésre válaszolsz, de sebaj......

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#34078) Eraah válasza Ricsko :D (#34033) üzenetére


Eraah
tag

Ahogy látom mindenki mindehol S3-ból az LTE verziót javasolja, lte és a plusz ram miatt.
Nem tudjátok azt hol lehet beszerezni, ha újonnan szeretném, megbízható gyári garival.
Mert Media, Euronics, Edigtal.. stb. nem forgalmazza. Még a sima S3-at is 120 ezren tartja. :S

(#34079) kali válasza Eraah (#34078) üzenetére


kali
legenda

s3 lte magyarországon (hivatalosan), csak a telekom kínálatában kapható.

(#34080) albiosz válasza Riuko (#34077) üzenetére


albiosz
őstag

4-es pontnál nálad a pont, az teljesen világos.
1-esnél esetleg fél pontot kaphatsz, mert megoldás van rá, csak nem olyan, amit felvázoltál. Többire viszont korrekt választ kaptál. Amúgy a kollégának appokkal kapcsolatban válaszoltam.

WP7 (7.5, 7.8) és a WP8-as kütyük két külön világ. Sokat fejlődött azóta a platform.

De ez itt már nagyon off.

(#34081) cyberkind válasza albiosz (#34080) üzenetére


cyberkind
félisten

Amúgy neked milyen telefonod van hogy ennyire a WP8-at javaslod ? ;]

Paranormal Cocktivity

(#34082) FabioeM válasza FabioeM (#33690) üzenetére


FabioeM
csendes tag

Sziasztok.
Pénteken megyek BP-re és szeretnék venni, légyszi segítsetek telefon/bolt választásban.
Köszi előre is.

(#34083) albiosz válasza cyberkind (#34081) üzenetére


albiosz
őstag

820 van, de a családban 520 is akad. Nem javaslom én mindenkinek, néhány esetben valóban nem jöhet szóba WP8 adott igényekre. Viszont idegesítő, hogy sok a téves/fél infó róla. Pedig sok ember igényeinek tökéletesen megfelel. A változatosság híve vagyok, éppen ezért örülök, hogy itt is látok már WP8-at ajánlani.

(#34082) FabioeM: a lényeg, hogy gyártói garanciával vedd, ne boltival!

[ Szerkesztve ]

(#34084) cyberkind válasza albiosz (#34083) üzenetére


cyberkind
félisten

Én szerintem benevezek egy LG Optimus G-re, vagy ha addig jönne a Nexus 5 az lenne a legjobb . :)
Biztos jó a WP8, de nem nekem, én a Telenorban nyomogattam, de nem jött át az egész, nekem egy nagy csalódás hogy a Nokia ide jutott, azóta meg már oda hogy felvásárolták . :(

Paranormal Cocktivity

(#34085) albiosz válasza cyberkind (#34084) üzenetére


albiosz
őstag

Ízlések és pofonok. :) Én WP8 előtt el sem tudtam képzelni, hogy E szériás Nokiát ismét Nokiára váltsak le. Aztán WP8 megfogott, nekem megfelel.

LG G2 nem jön be? Elég komolynak tűnik. Csak az a rusnya hátlap nem tetszik benne.

(#34086) Tyer válasza FabioeM (#34082) üzenetére


Tyer
őstag

Amit leirtál, arra tökéletes a Nexus 4. Rádióval én ugy vagoyk, hogy idegesitö, ha nincs, de ha van nem használom:D Jelenleg is ez a helyzet, mármint, hogy van, de nem használom.
16 Giga meg elég lehet. Nekem most a 32-böl 12 foglalt, és simán tudnék szelektálni belöle, ha helyhiány lenne. Nem filmeket kell feltenni rá, és akkor elég. 4,7' még kevés filmezésre SZERINTEM.
S3 LTE-t, meg az LG G-t nézd még meg, hogy mennyiért van használtban, ha nem oké a 16 os N4.

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#34087) cyberkind válasza albiosz (#34085) üzenetére


cyberkind
félisten

Az a baj hogy drága lesz, meg a 16 Gb belső memória kevés nekem, a Nexus 5 azért lenne a legjobb mert ahhoz 2-3 évig van folyamatos támogatás . :)

(#34088) Dhampir
Nem is úgy tűnik hogy most kezdem meg arra az átállást, még az Androidra is nagyon nehéz lesz, pedig csak 19 vagyok . :U

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#34088) Dhampir válasza cyberkind (#34084) üzenetére


Dhampir
félisten

Symbi után keményen fapad a WP8. :)

(#34089) kali válasza cyberkind (#34073) üzenetére


kali
legenda

egyelőre nem tudok ilyenről, de csak futólag volt nálam ilyen típus, szóval ez nem mérvadó.

[ Szerkesztve ]

(#34090) albiosz válasza Dhampir (#34088) üzenetére


albiosz
őstag

Symbiről váltottam, fordítva gondolom. :)

(#34091) #54715584 válasza Eraah (#34078) üzenetére


#54715584
törölt tag

Google első pár találat, árukereső tele van vele 100-ért :)

(#34092) Dhampir válasza albiosz (#34090) üzenetére


Dhampir
félisten

WP-ben nem sokat lehet állítgatni. Symbianban azért több lehetőség van erre.
A csempe-élményen túl alapból nem sokat nyújt a WP8. Erre értettem a fapadot. :)

(#34093) junior11 válasza Dhampir (#34092) üzenetére


junior11
veterán

Nem rossz a WP8, csak még rengeteget kell fejlődnie, sok hiányosság van benne. Én azért drukkolok nekik.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#34094) Dhampir válasza junior11 (#34093) üzenetére


Dhampir
félisten

Megfér a többi mellett. Én főleg a Sailfish OS-re leszek kíváncsi. :D

(#34095) Sokimm


Sokimm
senior tag

Lenne megint egy kérdésem.
Ha használtan veszek telefont, és idő közben nem fizeti az igazi tulaj a számlát, tehát letiltja a szolgáltató, akkor mi történik? Sony xperiánál azt hallottam, hogy fel megy a hálózatra, de nem bonyolít forgalmat, tehát a készülék használható továbbra is minden másra. Egyszer egy iphone-t fogtam a kezembe, ami a biztonsági híváson túl nem engedett, mert le volt tiltva. Windows-os telók viselkedését nem láttam.
Melyik hogyan viselkedik? (Nekem nem lenne gond, ha nincs benne sim- kártya, ezért kockázatot vállalok, és veszek egy használtat, ha le is tiltják, menjen tovább a wifi, appok, stb. :) )

(#34096) agabe válasza Sokimm (#34095) üzenetére


agabe
addikt

mindegyik ugyanugy viselkedik.
Nem lehet rola hivast inditani (kiveve a segelyhivas) es fogadni, nincs termeszetesen mobilnet, igy lenyegtelen felmegy-e a halozatra vagy sem. (amugy nem megy fel, a segelyhivas az mas teszta)
A tobbi funkcio elerheto tovabbra is...kb olyan lesz mint egy ipod touch, vagy samsung galay s wifi, vagy barmilyen csak wifis tablet, de erre inkabb olcsobban vennek egy ilyen kutyut mint telefont, hacsak a telefon nem nagyon olcso.

[ Szerkesztve ]

(#34097) Sokimm válasza agabe (#34096) üzenetére


Sokimm
senior tag

Köszönöm a választ.
Ha mutatsz nekem 20 környékén xperia p színvonalú (teljesítmény, kijelző, kontraszt, márka) kütyüt, akkor nem gondolkozok hálózatról letiltott dolgok vásárlásán. :) Jah és attól, hogy az egyik szolgáltató letilt, még ha kifüggetlenítem (már ha lehet), akkor a többi hálózatra felmegy (ezt hallottam, nem tudom biztosra), de külföldi hálózatokra teljes mértékben probléma mentesen fel tudok menni. (ezt már mint tény, úgy mondták).

Szóval várom a lehetőségeket... ;)

[ Szerkesztve ]

(#34098) pit stop válasza Sokimm (#34097) üzenetére


pit stop
addikt

Te most ennyire a tolvajok/átcerők mellett vagy, vagy valamelyik megmosta fejed?
Telefonálni eredeti állapotában azzal már nem fogsz. Ha egyszer valami hivatalos szerv ellenőrizne (nem szokás sajnos) joggal jelentene is fél.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#34099) Sokimm válasza pit stop (#34098) üzenetére


Sokimm
senior tag

Én a pénztárcám mellett vagyok. A külföldi telefonálás az megtörtént eset, nem tudok mást mondani. Valószínű, hogy hivatalos szerv nem ellenőrizte az előfizetéssel járó fizetési kötelességet, amit elfelejtett az eredeti tulaj, így a második tulajdonos (aki mit sem tudott erről, csak amikor már le volt tiltva a készülék) "pórul járt".
Ettől függetlenül várok ötleteket, akár privátban, hogy miként tudom megoldani, hogy legyen a zsebemben egy jó kütyü, amivel wifi-n tudok netezni, filmezni, gps-ezni... :)

(#34100) zlatan77 válasza Sokimm (#34099) üzenetére


zlatan77
aktív tag

Made in Hungária :P

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.