Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31751) tresh válasza kutyu007 (#31750) üzenetére


tresh
addikt

Dzsi vs 4X között gondolkodnék :))

(#31752) w333 válasza kutyu007 (#31750) üzenetére


w333
félisten

LG Optimus G vagy Nexus 4 ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#31753) kutyu007 válasza w333 (#31752) üzenetére


kutyu007
csendes tag

Úgy tudom a Nexus 4-en nincs rádió.

[ Szerkesztve ]

"Az élet mint egy rossz kurva, csak elvesz, mocskos és durva."

(#31754) Misk15


Misk15
csendes tag

[link]
Az Optimus G-re nem lesz majd android frissítés a Nexusra meg lesz? :O

Alcatel OT-990 ---> Alcatel OT-C ---> Xperia GO ---> Lg OG—> Iphone 5–> Iphone SE—> Iphone 6S—> Iphone 7

(#31755) light0416


light0416
tag

Sziasztok!

Eléggé tanácstalan vagyok, ezért úgy döntöttem mert kérdezem a véleményetek, hisz úgyis jobban értetek hozzá mint én.Nos telefon vásárlás előtt állok és nem tudok dönteni.
Nem volt még sem androidos sem iOS-es telefonom.
A következő "példányokat" szemeltem ki :
- htc one
- galaxy s4 mini
- galaxy s 4
- iphone 5
- iphone 5s (szept 10.)
- iphone 5c (szept 10.)

Mind az android, és az iOS rendszer is nagyon tetszik.
Átlagos használatra lenne (net,alapszintű fotó,játékok,számomra fontos a gyorsaság)
Ha valaki tudna segíteni esetleg jobb ajánlattal szívesen fogadom, illetve aki ezek közül mondana egy jó választást annak is örülnék.
U.i: negatív értékeléseket is szívesen fogadok bizonyos telefonokkal kapcsolatban.
Köszönöm,

Iphone 14 pro

(#31756) arpii


arpii
aktív tag

ÁÁÁÁÁÁÁ, addig gondolkodtam, hogy 101e lett a 89 helyett a T-mobile-os S3 LTE, a fene egye meg... Lehet várok szerdáig, akkor szokott pár akciós teló lenni, hátha -20%-os lenne majd...

(#31757) kutyu007 válasza Misk15 (#31754) üzenetére


kutyu007
csendes tag

És esetleg tud valaki olyan készüléket, ami ezek tudásával rendelkezik+van fm rádió, és frissíthető lessz?
Ja, és 80-85ezer környékén van?

[ Szerkesztve ]

"Az élet mint egy rossz kurva, csak elvesz, mocskos és durva."

(#31758) salapp


salapp
addikt

Szervusztok!

Bátyám szeretne egy telefont, és tőlem kért tanácsot. Nem vagyok ideális válaszadó, mert én nem akarok mindent egy telefontól (van egy Defy minim+Kindle touch+notebook+médialejátszó+tévé:-).

Amit nem akar: Apple, Samsung, Motorola, Huawei, LG
ami szempont: gyors (volt S3 és Iphone4 is neki, ez a szint az alap sajna), min. 4"-os szuper képű kijelző, amit lehetőleg komolyabb természetes fény mellett is lehet látni, ne fagyjon, ne akadozzon, ne kelljen állandóan a töltőn tartani
Van olyan Sony vagy HTC, ami ezekre megfelelhet? Ja, és hab lenne a tortán, ha bírja a gyűrődést.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#31759) Radioactive


Radioactive
tag

Sziasztok!

Elköteleztem magam a telefonvásárlás mellett, ami valljuk be, egy Samsung Wave durván négy évnyi társasága mellett érthető is :) Igazából mint telefon, az még mindig kifogástalan, csak új kell, jobb kell, meg okos kell, elvileg az lenne a lényege... Na de erről majd egy bada topicban, talán.

Sony Xperia SP a kiszemeltem, pont azt hozza, ami nekem kell, a betekintési szög nem zavar, egyedül az a TFT kijelző... meg esetleg a built-in akksi. Inkább arról szeretnélek titeket kérdezni, hogy:
Van-e valakinek tapasztalata, vagy hallott-e olyanról, aki hallott olyanról, aki... akinek van tapasztalata az alábbi bolttal kapcsolatban:
http://nextelshop.hu/spd/unas_844109/Sony-Xperia-SP-C5303-Black-2-ev-gyari-garancia
Az árukeresőn 2700 véleménnyel (http://www.arukereso.hu/stores/nextelshop-s31844/velemenyek.html) elég jónak tűnnek. Mit gondoltok? A bolt linkje, mint látjátok, pont a telóra vezet, 89k-ért adják, ami csak egy 10essel drágább, mint bármelyik másik vállalati előfizuban, szolgáltatónál. Nem szeretném, ha kitolnának velem, bár azt írja, hogy a garancia gyári, és elég profinak tűnik az egész, ahogy leírja... Nekem ez nagy pénz, szóval minimális kockázatot szeretnék vállalni. :)

Köszönöm a válaszotok!
Radioactive

"Genius by birth, Evil by choice" - "Te csak ezt tudod szajkózni hogy reklám reklám? Ez könnyű, bejövök ide és madár, madár..."

(#31760) tresh válasza Radioactive (#31759) üzenetére


tresh
addikt

Megbízható bolt de ha meg veszed akkor ellenőrizd a sony-s gari jegy meg legyen és nem lesz gond :) Sok ismerős barát vett már ott telefont semmi gond nincs velük ha jelzed hogy gyári garis kell azt adnak minden tartozékkal és nem valami szürke importos szart ;)

(#31761) Radioactive válasza tresh (#31760) üzenetére


Radioactive
tag

És ha Pick-Packon veszem át? És nem jó a garijegy? Akkor mit kell csinálni? Felhívni őket, vagy rögtön küldeni vissza, mert lejár a 8 nap ha tökölnek? Ebben a netes vásárlási jogkörben elég béna vagyok.

De örülök, hogy ez jó bolt, meg ez egy nagyon jó ár lenne érte, de azért még írok nekik, hogy ez valóban arra vonatkozik-e, amit írnak.

"Genius by birth, Evil by choice" - "Te csak ezt tudod szajkózni hogy reklám reklám? Ez könnyű, bejövök ide és madár, madár..."

(#31762) w333 válasza kutyu007 (#31757) üzenetére


w333
félisten

Mezei okos telefonok kb. 2-3 frissítés kapnak aztán viszlát ... ;]
Nexus 4 Google telefon, így kb. 2 évig jönnek a legújabb frissítések ! :K

(#31755) light0416

HTC One ! :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#31763) Švejk válasza salapp (#31758) üzenetére


Švejk
őstag

Van, és ha még az árkategória is mindegy akkor még jobb :K
HTC-től a Butterfly S, vagy az One, szerintem inkább az előbbi, bár az One körül jóval nagyobb a támogatottság.
Sonytól meg Xperia Z, bár a kijelzője eléggé fakó, de meg kell nézni,szoftveresen is sokat javítottak már rajta. Ez víz és porálló, ennyiben még jobb, és az One-nál bár gyengébb, de olcsóbb is, emellett a sebességgel itt se lesz gond.
Egyébként a Sonykat az olcsóbb árkategóriában se érdemes kizárni, nézzétek meg az Xperia SP-t, bár nagyon függ attól, hogy mire használná, ha nem kiemelkedő, az id bőven-bőven elég.

(#31764) unreg1 válasza salapp (#31758) üzenetére


unreg1
tag

"Van olyan Sony vagy HTC, ami ezekre megfelelhet? Ja, és hab lenne a tortán, ha bírja a gyűrődést."

Nem tudom, mit értesz gyűrődés alatt, de az Xperia Z és V egyaránt ip57-es minősítésű, mindkettő megfelel a kívánalmaidnak
Kár, hogy kizárjátok a Motorolát, mert a Razr Maxx is egy elég fain telefon.

(#31765) kutyu007 válasza w333 (#31762) üzenetére


kutyu007
csendes tag

És csak gyárilag lehet updatelni, vagy esetlg más módon is lehet rá hackelni a frissítéseket?

"Az élet mint egy rossz kurva, csak elvesz, mocskos és durva."

(#31766) w333 válasza kutyu007 (#31765) üzenetére


w333
félisten

Vannak főzött romok de sajnos van amelyikben sok a hiba ! :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#31767) kutyu007 válasza w333 (#31766) üzenetére


kutyu007
csendes tag

Akkor ez így gondolom lutri? Lehet, hogy elb.....a a telót?

"Az élet mint egy rossz kurva, csak elvesz, mocskos és durva."

(#31768) DS39 válasza Morris (#31732) üzenetére


DS39
nagyúr

Internet/wifi jó (bár hogy nem jegyzi meg a jelszavakat az oldalakon, fájó pont, de kibírom).
de a sütikkel megjegyzi a bejelentkezést, nem? pl mint itt a PH fórumba egyszer bejelentkezel és úgy marad. jelszó megjegyzés nélkül is a PC-s böngészőkben. :B

(#31769) zoo8800 válasza DS39 (#31768) üzenetére


zoo8800
veterán

Igen, megjegyzi, de néha kiléptet a rendszer, és pötyögheted be újra.

rip and tear, until it is done

(#31770) DS39 válasza zoo8800 (#31769) üzenetére


DS39
nagyúr

köszi. akkor az részemről rendben van, mert PC-s böngészőkben sem használom a jelszó mentést csak a sütiket. (az meg hogy havonta kiléptet a PH, túlélem :) )

[ Szerkesztve ]

(#31771) Vermilion69 válasza Blackmirror (#31687) üzenetére


Vermilion69
aktív tag

Mondta a hölgyike, hogy a like díjcsomagokon belül tudok ugrálni, de gondolom ha telefont veszek részletre a like 300as mellé akkor már nem.. ez a gondom, hogy nem tudom megéri-e mondjuk 2 évig fizetni egy Xperia L-re összességében 50ezret. Olyan telefont szeretnék ami 2 év múlva is normális, használható, nem elavult.. árban, a like 300as mellé max 3000 forintos részletfizetést vállalnék ami 24 hónapra 72 ezerre jön ki, szóval maximum valahogy úgy.. de nem tudom a like 300ason belül milyen telefonok vannak amik megérnék ezt a részletfizetés dolgot, vagy inkább vegyek használt telefont vagy nem tudom..

Teljesen tanácstalan vagyok, mert eddig egy xperia ion-t szerettem volna venni, telenorost, viszont függetlenítettem volna a szolgáltatónál, de visszaírták, hogy akkor ha hűség van az előfizun akkor ködbért kell fizetnie annak akinek a nevén van + még a függetlenítés ára is.. szóval ez felejtős lehet.. :(

Nagyon nem tudom már, hogy mi érné meg jobban, remélem tudsz/tudtok valami tanácsot adni...
Sokat fogok utazni, úgyhogy filmet néznék rajta amíg vonaton vagyok, neteznék rajta.. alkalmazások is jól jöhetnek és játszanék is rajta néha, szóval mindenre használnám egy kicsit.. Eddig SE-m volt és hozzánőtt a szívemhez és nem tudom, hogy melyik márkára lenne érdemes esetleg váltani ha érdemes..

(#31772) pit stop válasza salapp (#31758) üzenetére


pit stop
addikt

HTC One vagy
Xperia Z1

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#31773) Morris válasza DS39 (#31768) üzenetére


Morris
veterán

Jah, cookie-k rendben vannak. Úgy működik a dolog.

Egyébként ha a WP mellett döntesz, nagyon fura lesz az első nap. Nekem többször is eszembe jutott, hogy vissza az egész, de aztán annyira átlendültem, hogy nem mennék vissza droidra semmi pénzért.
Ez a telefon és a rendszer használható! Tudja amit kell!

(#31774) Eraah


Eraah
tag

Sziasztok!! :))

Tudnátok segíteni az alábbi telefonok közül ár/érték arányban melyik érné meg legjobban. Tudom, hogy más árkategóriában vannak a telók, ezért kérdeztem ár/érték arányban, melyik éri meg.
Elsösorban netezesére, valamennyi játékra, és egy-két nemrossz kép készítésére melyik a legnyerőbb választás.

Galaxy s3 - 120.000 ft
lumia 920 - 110.000 ft
lumia 820 - 80.000 ft
lg optimus 4x hd - 90.000 ft
iphone 4 - 88.000 ft
ilyen árakon tudok hozzájuk jutni.
esetleg lg optimus g ez tetszene csak nem találom miskolcon forgalomba,csak a telenornál az pedig nekem nem nyerő.

más javaslatokat is szivesen fogadok, köszönöm szépen!! :DD

(#31775) batai15 válasza Eraah (#31774) üzenetére


batai15
félisten

Sajna eltérő rendszerek is... Wp baromira gyors és az lövi a legjobb képeket.iphone 4 az elavult a többi ilyen áron az s3 drága.
4x hd is jó képeket tol,kijelző is szép csak sajna a tegra procira nem a legjobban optimalizálnak. Tehát 920 v 4x hd szvsz.

[ Szerkesztve ]

(#31776) salapp válasza pit stop (#31772) üzenetére


salapp
addikt

One X Plus és Sony Xperia TX, ezek is jók lehetnek?

Z-re én is gondoltam, mi az, hogy Z1? Első verzió?

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#31777) lacex


lacex
tag

Androidos telefont szeretnék venni ~80k ért újonnan. Függetlent vagy T -set. Igények a 8mpx-es kamera, HD kijelző. :)
Eddigi kiszemeltem. :D

Nem vártam semmit, mégis csalódtam.

(#31778) maggi1886076 válasza lacex (#31777) üzenetére


maggi1886076
addikt

a 4x hd jo valasztas.igazabol ennyibol nem nagyon talalsz mast.vedd meg nyugodtan, nen fogsz csalodni!

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#31779) mikersz1 válasza salapp (#31776) üzenetére


mikersz1
senior tag

(#31780) salapp válasza mikersz1 (#31779) üzenetére


salapp
addikt

Szívből örülök ennek a Z1-nek, mint ajánlásnak, de nekem olyan kellene javaslatban, amit egy arukereso/argep legalább kidob :))
Hol lehet Z1-et kapni, és min. mennyiért?
Ja, látom, hogy egy napos hír, hogy 'lerántották a leplet' na, zsír.

A sima Z nem jó?

[ Szerkesztve ]

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#31781) mikersz1 válasza salapp (#31780) üzenetére


mikersz1
senior tag

Hivatalos árat még nem mondtak (?). Szerintem 200 meg lesz simán a kezdőára. Ez a telefon a csúcskategória felső része. :)

A Z is jó. Spórolnál sok pénzt, ha azt vennéd meg.

[ Szerkesztve ]

(#31782) salapp válasza mikersz1 (#31781) üzenetére


salapp
addikt

Jó, akkor mondanám, hogy a határ 140K, addig mit ajánlotok?
Vicces, én 22K-ért vettem vodásan a Defy minit, azzal kacsázhatok is, ha ahhoz van kedvem, ha kicsit koszos, jöhet a sikakefe, és víz alatt egy kis lögybölés :DDD
De hát bátyám más tészta, töpsi köll neki.

[ Szerkesztve ]

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#31783) mikersz1 válasza salapp (#31782) üzenetére


mikersz1
senior tag

Xperia Z az tepsi és lehet kacsázni a vízen vele. :D
Ha nem fontos a vízállóság, akkor HTC One.

(#31784) salapp válasza mikersz1 (#31783) üzenetére


salapp
addikt

Köszi!
Ezt a kettőt ajánlom akkor figyelmébe, én is ezekre gondoltam gyors kutatás után, de gondoltam, hátha valami elkerülte a figyelmemet.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#31785) Joker88


Joker88
őstag

szerintetek a Huawei Ascend Y300 vagy egy Nokia Lumnia 610 ?
melyik a jobb hétköznapokban,akkuidőben és mobilnettel főként ?

In loving memory of Garrett Lockhart

(#31786) edem96


edem96
senior tag

Üdv! Ismerős venne új telefont és ezek lennének:-Samsung Galaxy Ace 2 (esetleg) 51.990 HUF
-Telenor Smart Touch Pro 39990 HUF
-Huawei Y300 (Telekom) 29990 HUF (ha nem elírás ami a weben van)

Igazából ami fontos az az üzemidő, egy két játék, és zene. Előre is köszönöm! :R :R

Az áram alatt lévő kábel ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása. {NOKIA Lumia 630 Dual Sim Bright Green}

(#31787) edem96 válasza Joker88 (#31785) üzenetére


edem96
senior tag

Huawei Y300. Mert: újabb, gyorsabb, nincs lekorlátozva annyira mint a 610. A 610-re nincs Skype se.

Az áram alatt lévő kábel ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása. {NOKIA Lumia 630 Dual Sim Bright Green}

(#31788) silvergod válasza edem96 (#31787) üzenetére


silvergod
őstag

hát attól függ minél...az y300 telefonálni sms -re jó de egy facebook gyári kliens már akad rajta....a lényeg gyenge neki az 512mb és a hangja.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#31789) edem96 válasza silvergod (#31788) üzenetére


edem96
senior tag

Magyarul inkább hagyja ki ismerős a sorból ezt?

MOD: értem, akkor köszönöm a segítséget. Akkor marad a Telenor Smart Touch Pro vagy esetleg ha sikerül neki akkor Ace 2. Köszönöm a segítséged silvergod ! :R :R :)

[ Szerkesztve ]

Az áram alatt lévő kábel ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása. {NOKIA Lumia 630 Dual Sim Bright Green}

(#31790) silvergod válasza edem96 (#31789) üzenetére


silvergod
őstag

kidobott pénz hidd el..nem fog tetszeni neki..az ára szerint persze bestbuy..de ennél nem is ér többet biztosíthatlak...hosszú távon csak bosszúság van vele biztosan.

Ami közép kategóriában jó az az S Advance vagy az L7 II

[ Szerkesztve ]

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#31791) ricsike81


ricsike81
aktív tag

xperia z1-hez mit szóltok ?

(#31792) pit stop válasza salapp (#31776) üzenetére


pit stop
addikt

Később általad említett keretbe Z fér bele, az jobb mint ezek amiket kérdeztél. Azzal raftingolhat; jó képet lő emlékbe s pótevező se kell.

( #31791 ) ricsike81: Cép, jó, fullfull cak djága mint a veszedelem (még) szvsz. :D

[ Szerkesztve ]

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#31793) nggabi válasza pit stop (#31792) üzenetére


nggabi
nagyúr

pótevező mi?

"szenyor dzsíííí"

(#31794) buek1967 válasza Eraah (#31774) üzenetére


buek1967
tag

Én is hasonlókban gondolkodtam. Előbb Androidos középkategória (Acer CloudMobile) volt, de az egy hét nyúzás után nem vált be. Végül WP lett. De abból felsőkategóriás és nem Nokia, mert az üzemidő nekem fontos. Persze az ár is. Egyszóval ATIV S 200 Euróért, két év gyári garival (beregisztráltam a magyar samunál, megkaptam a +2 hónapot is). A kamera videóban kimagasló, fotóban S3. Üzemidőben, ami nekem fontos volt, elképesztóen jó. Nekem nagyon bevált. Ráadásul egyre jobb a rendszer, egy hét alatt is fejlődött. Nem mondom, hogy tökéletes, de egy hét Android után egyértelműen jobb. Pl. biztonságosabb, GPS villámgyors és offline, Office fullos, sorolhatnám még. Ezzel szemben a hátrányok (nincs rá pl. Wulala kliens, Norton Online Identity, fapados a zenelejátszója, nem játszik le annyi formátumot, mint az Android, nincs arcalapú védelem) eltörpülnek. Zavaróak, de nem annyira vészes. Cserébe még telefonként is jobb.
Más: miért éri meg függő telefont vásárolni Magyarországon, ha az EU-ban online sokszor a függetlenek is olcsóbbak? Tényleg nem értem, hiszen még a gari is megbízhatóbb.

[ Szerkesztve ]

Siemens SX1-el kezdtem 2005-ben

(#31795) L.C.S.


L.C.S.
tag

Telefonváltás előtt állok, és szeretnék némi tanácsot kapni.

Jelenleg egy zte skate-et használok, különösebb problémám nincs vele, de kezd az aksija meghalni ezért nézek új telefont. Általában egy éves előfizetéssel veszem a mobiljaimat, mert szseretem a változatosságot, és halt már be mobilom a két év lejárta előtt. Sajnos ezt a szokásomat a szolgáltatók nem igazán pártolják, mert szinte semmi engedményt nem adnak már az egy év hűségidőre.

A mobilok amiket kinéztem (t-mobil, mozaik L előfizetés két évre):

Huawei P6 19e
Sony xperia SP 0Ft
Samsung Galaxy Express 0Ft

Ezek közül egyértelműen a P6 tetszik a legjobban, és elég is lenne mindenre, csak nincs benne LTE. Nem tudom ez két éves távlatban mennyire jelent hátrányt, mert telefonálás után a legtöbbet internetezésre használnám. A sonynak a kinézete nem igazán fogott meg, és nem tetszenek az xperiák fakó színei sem. A samsungról nem tudok sokat.

Ti melyiket ajánlanátok? Lehet mást is, a lényeg, hogy max 20-30 ezret akarok költeni rá, és maximum a 11 ezres előfizetést használnám ki.

(#31796) Dhampir válasza buek1967 (#31794) üzenetére


Dhampir
félisten

A Samsung Ativba S-ből teljesen kimaradt az FM-rádió, illetve a nemsokára megérkező WP8 frissítéssel feléled majd?

Amúgy már nem 200-ba kerül, hanem 235,90 € ahonnan vetted.

[ Szerkesztve ]

(#31797) w333 válasza L.C.S. (#31795) üzenetére


w333
félisten

Esetleg egy Galaxy S3 LTE ? a 4 mag és 2GB/RAM miatt ! :K

Ez nagyon érdekes ... T-Mobile ismét alakított ? mert nem értem :(

S3 LTE > dominóban : 101 ezer / Mozaik L : 65 ezer !
Huawei P6 > dominóban : 106 ezer / Mozaik L : 21 ezer !

Mi van már ezekkel, be vannak b@szva ? :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#31798) L.C.S. válasza w333 (#31797) üzenetére


L.C.S.
tag

én az lg l9-en akadtam ki (az volt még tavasszal a kiszemeltem), 20 ezres előfizuval két évre fixen 54 ezer forint :C Kontárok, vagy csak szórakoznak

(#31799) Blackmirror válasza w333 (#31797) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Be,de nem kicsit.
Xperia sp két év hűség előfizetésre,nincs hűség díjcsomagra:91ezer
domino: 85ezer :DDD

iPhone X@R, iPad Pro

(#31800) w333 válasza Blackmirror (#31799) üzenetére


w333
félisten

Persze majd +6000 Ft fizetek a 2 év rabláncért ?

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.