Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32751) w333 válasza B-L-A-C-K (#32750) üzenetére


w333
félisten

Volt ilyen telefonom és tényleg szupergyors az Intel proci miatt !
De nagyon sok hibája van és nagyon nem ajánlom :(

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#32752) B-L-A-C-K válasza w333 (#32751) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Tudnál mondani pár hibáját? Lehet engem azok pont nem zavarnának. (Csak 2-3 hónapra keresek valamit, utána visszatérek iPhonra, nekem az az igazi, csak megakarom várni míg optimalizálósnak az árak.)

Vagy ha ez nem, 30 körül milyet ajánlanál, természetesen használtan.

[ Szerkesztve ]

(#32753) Morris válasza B-L-A-C-K (#32752) üzenetére


Morris
veterán

Ennyi időre egy butafon is jó lehet :U
Én nem költenék a helyedben, ha úgyis másik lesz!

[ Szerkesztve ]

(#32754) B-L-A-C-K válasza Morris (#32753) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

De nincs telefonom, így kell valami...:) (Na jó van Nokia 2700...:D )

4S-em volt eladtam hogy ne bukjak rajta sokat, mivel ugye itt vannak az új szériák. iPhone-t most nem veszek addig mivel buknék rajta csak...Így addig valami androidos miújság kellene...

cyberkind: Nem ismerem, illetve Vodás/Független kellene, nem tudom mivel telenoros alapból a neve, létezik e ebben a kivitelben...

[ Szerkesztve ]

(#32755) cyberkind válasza B-L-A-C-K (#32754) üzenetére


cyberkind
félisten

Telenor One Touch ?

Paranormal Cocktivity

(#32756) w333 válasza B-L-A-C-K (#32752) üzenetére


w333
félisten

1. Telefonálsz vagy fogadod a hívást és csak 3mp után hallod a másik felet !
2. Mobilinternet folyamatosan megszakad !
3. Hívás folyamatosan megszakad !
4. Hangszóró recseg !
5. Nagyon sok alkalmazás nem kompatibilis az Intel procival !
6. Gyenge rezgőmotor !
7. Néha magától kikapcsol a telefon !
8. Erősen porosodik az előlapi kamera !

És ezeken kívül még nagyon sok hibája van sajnos :U

Ebben az árkategóriában Galaxy S Advance / Huawei Y300 ajánlom ! :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#32757) B-L-A-C-K válasza w333 (#32756) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Pfff, hát akkor tényleg hanyagolom....:)

Esetleg valamit tudnál ajánlani ami jó is 30 környékén (használtan)?

Már látom írtad, utána nézek, köszi.

[ Szerkesztve ]

(#32758) zolnagy


zolnagy
őstag

Sziasztok!
Hosszabb távra szeretnék telefont venni (semmi játék, csak net, e-mail, GPS, zene)
Samsung Galaxy S Advance-t néztem több GSM boltban 50e körül van 1 év garanciával, ami ugye boltos gari.
Ezért kérdem, hogy tudnátok-e megbízható boltot ajánlani.

(#32759) Blackmirror válasza w333 (#32756) üzenetére


Blackmirror
senior tag

+ha jól emlékszem csak a t-mobile forgalmazta itthon a GXI-t.ha független vagy vodás kellene neki akkor az már egy garancia nélküli függetlenített készülék lehet.Rengeteg hibás készülék volt.

iPhone X@R, iPad Pro

(#32760) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Egy Samsung Galaxy S3 i9300 független mennyiért számít jó vétel?

(#32761) Artin


Artin
csendes tag

Szeretnék kérni kis segítséget. Új telefon vétel előtt vagyok és eddig az LG L7 II tűnt a befutónak, azonban a minap a kezembe vettem és kiderült, hogy kisebbre lenne szükségem.
Van valami, amit tudtok ajánlani egyel kisebb méretben (főleg a szélesség zavart), de hasonló árkategóriában és tudásban? Az akkumulátor fontos tényező, az erő kevésbé, de az L7 II tudása alá itt sem szeretnék menni.
Nem baj, ha még várni kell a megjelenésre, inkább várok, ha van mire. Pl. az Ace 3 LTE-re érdemes lehet várni? Ideálisnak tűnne még az LG F3 is, de az sajnos csak USA-ban van egyenlőre és függetlent ott sem találtam még.

(#32762) Chapel


Chapel
addikt

Megpróbálom a lehetetlen...tehát,telefont keresek :)
Nem rajongok a touch-ért, de ezt a békát lenyelem, legyen androidos, lehetőleg már újabb verziós.

Megfordítom a dolgot, mik azok a készülékek ( telenornál kell 2 éves hűséges árakat néznem) amiket ilyen 20-30k közötti kategóriákban (látom pl. jó pár Galaxy típus pl...) érdemes megvenni?
Eddig amit tapiztam és tetszett (és qwerty-s!) az a Nokia Asha 302.

Tehát egy megbízható - lehetőleg persze - minél jobb paraméterekkel rendelkező telót keresek. Méretben Galaxy Mini tetszik, sokkal nagyobbat nem akarok, gps még fontos. 2-3-4 tippet, jól bevált, megbízható vas érdekelne. :R

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#32763) maggi1886076 válasza Chapel (#32762) üzenetére


maggi1886076
addikt

melyek azok a Galaxy Típusok.minit felejtsd el.nokia sem nagy szám!
Akkor már inkább huawei y300.ha van ilyen a listában!

[ Szerkesztve ]

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#32764) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Sziasztok!
Ahogy látom a kínai telefonokon érintetlen Android fut. Ez azt is jelenti, hogy van olyan "jó", mint egy Nexus?
Köszi!

(#32765) Chapel válasza maggi1886076 (#32763) üzenetére


Chapel
addikt

Valóban jónak tűnik és ha minden igaz fillérekért adják az előfizu mellé. Még keresgélek, egyedüli gyenge pontja a média. Tablaten hozzászoktam, hogy nem gond a hd lejátszás, más kérdés hogy valszeg telefonon pont nem fogok nézni semmit...filózás.

Kösz, jó tipp, nézelődöm :)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#32766) maggi1886076 válasza Chapel (#32765) üzenetére


maggi1886076
addikt

ennyi pénzért sokat ne várjál!

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#32767) Chapel válasza maggi1886076 (#32766) üzenetére


Chapel
addikt

Nyilván, de sajnálom a pénzt rá. 99,99% ban telefonálok, sms-t írok. Tényleg basic kell, minden másra ott a tablet. Most látom hogy az Asha 302, az 3k így...azt hiszem ezzel nem lehet versenyezni ;)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#32768) nash2 válasza Teasüti (#32764) üzenetére


nash2
tag

Hogyne, ha a nexus Krait processzora is benne van....Dehogy. Ég és föld a különbség minőségben és sebességben a Nexus javára.

Nash

(#32769) agabe válasza Artin (#32761) üzenetére


agabe
addikt

sajnos ez van android fronton...egyszeruen nincs normalis hardver kis meretben.
ace3 is csak 3,9 mm-el keskenyebb. moto x mar jobb hardverben, de az meg mar tenyleg alig keskenyebb (1,3mm).. szoval tenyleg nincs sokkal kisebb keszulek ami nem gyengebb.

[ Szerkesztve ]

(#32770) dokee78 válasza Artin (#32761) üzenetére


dokee78
félisten

Xperia M?
Ace3-tól erősebb.
Igaz nem Amoled és nem IPS és még jelenleg az ára sem elfogadható,de eshet később.

Most látom az sem kissebb az L7II-től.

[ Szerkesztve ]

(#32771) haligali72 válasza w333 (#32724) üzenetére


haligali72
aktív tag

Üzemidőről meg csak annyit hogy 5 óra 49 perc kijelzőidőt ilyen árban nem sok telefon tud !
Ezt hogyan tudtad elérni? A tesztekben azt olvasom alig tudnak 3 órát kifacsarni belőle, meg hogy az optimus G aksija jobban bírja. Most ez hogy van?...Én is vásárlás előtt állok.

(#32772) kali válasza haligali72 (#32771) üzenetére


kali
legenda

friss teszteket is érdemes olvasni, és nem csak a régiekre hagyatkozni, mert 4.3 alatt javult az akkumulátoros üzemidő, bár annyit nem, hogy az írt példa az átlagos jellemző, 3g mobilinternettel például sokkal gyorsabban merül továbbra is, úgy meg sem közelíti adott értéket, de azért általánosságban elmondható, hogy javult valamennyit.

[ Szerkesztve ]

(#32773) dobrobesz


dobrobesz
csendes tag

Sziasztok! kb 25 ezer forintért szeretnék venni használt andoridos telefont, minimum 512 memóriát szeretnék bele. Melyik telefont ajánljátok? :)

(#32774) Simtu


Simtu
senior tag

Sziasztok!

50e körül vennék használtan androidos telót. Inkább a Sony telókat preferálnám. Elsősorban a sok zenehallgatás miatt, ill. ha néha fotóznék vele a képminőség sem utolsó. Ami fontos még a GPS. A SAMOLED nem jön be, max csak hd felbontástól.

Melyik telüt ajánljátok? Én az Xperia S-t néztem ki...

(#32775) Riuko válasza dobrobesz (#32773) üzenetére


Riuko
senior tag

Xperia ray?

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#32776) Morris


Morris
veterán

Na Urak!
Azt hiszem az S4 minit lefelejteném. Sajnos túl sokba kerül. Jól megnyomkodtam a MM-ba és nem igazán győzött meg. Ott volt mellette egy S3-as, na ez viszont nagyon kellemes teló számomra.
A kijelző nagyon szép.

És akkor ismét véleményeket kérnék.
Galaxy S advance vs Galaxy S3 mini (az árat ne nézzük, mert ennél pont nem szempont)

Az S3 vagy az LTE előreláthatólag mennyire lesz támogatott? Mert ezt néztem ki az S4 mini helyett. :U

[ Szerkesztve ]

(#32777) kali válasza Morris (#32776) üzenetére


kali
legenda

s advance kontra s3 mini esetén inkább utóbbi; több ram, újabb típus, és tovább is lesz támogatva.
s3 ellenében simán venném az s4 minit, főként a fenti indokok miatt is - viszont prociban meg kamerában gyengébb, bár utóbbi állítólag csak szoftveres, és javítva lesz -, meg az s3 ram kezelése nem a legbarátibb...
az s3 lte rendben van, jó/kell már az a 2 gigabyte ram, támogatva is lesz még egy ideig.

[ Szerkesztve ]

(#32778) dipeti


dipeti
senior tag

Szerintetek egy LG 4X vagy egy Nexus Prime éri meg jobban, ha mondjuk ugyanannyiba kerül mind a kettő?
Szempontok legyenek pl:
- kijelző
- böngészés
- játékok
- rendszer gyorsasága
- szoftver támogatottság
- zenehallgatás
- hanghívás minősége

[ Szerkesztve ]

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#32779) Morris válasza kali (#32777) üzenetére


Morris
veterán

Eddig én is azon az állásponton voltam, hogy S4 mini, de amióta láttam, nyomkodtam, rájöttem, hogy mégsem. Nem tudom mi miatt, de valahogy nem. Külsőre szép, de amikor a kezembe tartom az S3 jobban lenyűgöz. Talán a nagyobb kijelző, nem tudom. :F
A tudása bőven elég.
Korábban az advance-omat sem használtam ki 100%-ig, így az erőforrásai tuti, hogy elegendőek lesznek a számomra.

(#32780) Artin válasza agabe (#32769) üzenetére


Artin
csendes tag

Az a 4 mm megfelelő gombelrendezés mellett már pont elég lehet. Ma ismét kézbe vettem az L7 II-t és nyomogattam kicsit (nem hagy nyugodni), aztán elbeszélgettem egy eladóval, aki nagyon le akart beszélni róla és terelt inkább valami Samsung, vagy HTC felé. A Moto X sajnos első ránézésre is más árkategória.

dokee78: A Sony Xperia M szintén egy tetszetős dolog, főleg, hogy az ára is jó. Annak a szélessége nem gond, mert beljebb vannak hozva a funkció gombok, ami rengeteget segít a kezelésben. Lehet valahol kézbe veszem majd, megnézem milyen a kezelése és a kijelzője, mert a boltban sajnos csak nem működő bemutató darab volt kint. Mennyire megbízhatóak ezek a Sony-k? Elég jó az Android optimalizálása rajta? Az aksik mennyire jók?

Azt nem tudjátok, hogy az Ace 3 LTE mikorra várható, hogy ideér?

(#32781) Sonja válasza Artin (#32780) üzenetére


Sonja
veterán

Én pont az Xperia M és Desire 500-at néztem magamnak, de élőben kipróbálva az M-et, gyorsan el is felejtettem. Ennyire sz*r kijelzőt régen láttam, mint ami az Xperia M-nek volt. :( Amúgy minden másban tetszett, de így nekem nem kellett.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#32782) Steveke


Steveke
csendes tag

Sziasztok!

Alsó kategóriás telefont szeretnék venni. Elvárásaim a jól optimalizált oprendszer (legalább ICS) + böngészésnél se szaggasson. E-mail olvasás és telefonálás mellett ritkán navigálásra és viberezésre használnám. A lista amiből elvileg kedvezményesen választhatok:

LG Optimus L5 II - 30 ezer
Sony Xperia J - 38 ezer
Samsung Galaxy Trend - 38 ezer

Huawei Ascend G510 is van 38 ezerért, amit minden fórumon agyondicsérnek, de nekem a felhasználói felülete nagyon nem jön be. Pl.: 3x húzzam balra az alkalmazás menü eléréséhez stb... Tehát inkább a fenti 3ből érdekelne melyiket érdemes venni.

Köszönöm a választ!

(#32783) mtcob válasza Steveke (#32782) üzenetére


mtcob
senior tag

Szerintem vedd az L5 II-t, a rendszer nagyon jól van optimalizálva, sebességre teljesen smooth, hasznos kis funkciókkal,szép dizájnnal (bár ez szubjektív) ...:)
Xperia J-t felejtsd el, az egy borzasztó telefon, csak a szívás van vele, ráadásl a rendszer sincs túl jól optimalizálva..:U Galaxy Trend pedig hasonló mint az LG, csak Samsung dizájnnal (inkább nevezném negatívumnak :P), gyengébb kijelzővel, régebbi szoftverrel illetve egy laggolós TouchWiz felülettel...nem érdemes megvenni :N
Szóval L5 II amire írtad arra tökéletesen megfelel :K ;)

(#32784) Geri985


Geri985
tag

helo
max 70 ezerért melyik a legjobb választás?
(bár jobb ha inkabb 60... ez a max)fontos a kamera, meg az akadasmentes sebesség, es hogy legyen előlapi kamera meg vaku
leginkább mindennapi használatra kéne (facebook, instagram, tumblr, zene, sms stb )
vodafone vagy tmobile (semmiképpen se telenor) es ha nem szolgáltatotol akkor csak újonnan
a héten venném meg, szóval viszonylag sürgős tanács kéne, ha lehet ezt mondani

köszi, geri

(#32785) beni3d


beni3d
aktív tag

Sziasztok! A anyósomék meg akarják lepni a páromat egy telefonnal, a kiválasztásban kérném a segítségeteket!

Igény:
-max. 35- 40 000 lenne rá
-T-s, vagy független
-Hosszú távra keresünk
-Lehetőleg Android alapú
-3G, wifi legyen benne (mert fontos a fészbúk... :D )
(update: nem akarunk feltétlenül ROM-okat tenni rá, folyamatosan frissíteni, 1-1 program elég lehet)

Én eddig a ZTE Skate-t javasoltam, nekem is olyan van így tudok benne segíteni. (Bár lehet kapni vadi újat 20-ért másodkézről, ők a boltos megoldáshoz ragaszkodnak így olyan 36 körül beszerezhető)

Segítségeteket előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#32786) maggi1886076 válasza beni3d (#32785) üzenetére


maggi1886076
addikt

akkor ujan inkabb a huawei y300.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#32787) mtcob válasza Geri985 (#32784) üzenetére


mtcob
senior tag

LG Optimus 4X HD minden kérésednek megfelel bőségesen :K [link] Ha nem jön be, akkor egy F5 / L9 is jó lehet, bár szerintem inkább vedd a 4X-et, az időtállóbb modell ;)

(#32788) silvergod válasza beni3d (#32785) üzenetére


silvergod
őstag

ha akadós facebookot akarnak csak akkor vegyék az y300-at :)
amúgy nagy ívben kerüljék....

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#32789) maggi1886076 válasza silvergod (#32788) üzenetére


maggi1886076
addikt

nem hiszem, hogy jobban akadna, mint a skaten.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#32790) beni3d


beni3d
aktív tag

Na örülök, hogy máris megosztottam a népet :D Köszönöm, hogy foglalkoztok a témával!

(#32791) maggi1886076 válasza beni3d (#32790) üzenetére


maggi1886076
addikt

nem a legjobb, de a skatenel sokkal jobb.ujabb is.nyomkodjatok meg es eldontitek.de ennyi penzert sajnos csak hasznaltan johetnek szoba a jobbak.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#32792) T_Stark válasza beni3d (#32785) üzenetére


T_Stark
őstag

Csakis Droid jöhet szóba?
Mert T-nél Domino-val 28K-ért a Lumia 520 abszolút best buy.

(#32793) beni3d válasza T_Stark (#32792) üzenetére


beni3d
aktív tag

Az androidot azért mondtam, mert ahhoz értek valamennyire, ezzel a mozaikos történettel én személy szerint nem vagyok kibékülve. Megnéztem, és ár érték arányban eléggé ottvan a készülék, úgyhogy egy amatőr kérdést most megengedek magamnak: Milyen szinten telepíthetőek rá programok? Itt körülbelül a Pou-ról lenne szó.

(#32794) T_Stark válasza beni3d (#32793) üzenetére


T_Stark
őstag

Én egy nap alatt belejöttem a WP8 használatába.
Utánanéztem, Pou nincs, Mou van ami hasonló: [link]
Én egyébként szinte mindenféle alkalmazást találtam rá ami nekem kell.

(#32795) beni3d válasza T_Stark (#32794) üzenetére


beni3d
aktív tag

Engem teljesen meggyőzött a készülék, köszönöm a segítséget :)

(#32796) kurion


kurion
senior tag

30 ezer forinétrt milyen telefont ajánlanátok egy lánynak aki játékra használná nagyrészt? Lehet használt, új :D

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#32797) Tomi0703 válasza T_Stark (#32794) üzenetére


Tomi0703
őstag

És még két mozijegyet is kap hozzá. :DDD

(#32795) beni3d: Amúgy ma tapicskoltam egy ilyen 520-as Lumiát. Elég fasza cucc.

[ Szerkesztve ]

(#32798) mtcob válasza kurion (#32796) üzenetére


mtcob
senior tag

35k körül egy használt Xperia P :K

[ Szerkesztve ]

(#32799) w333 válasza haligali72 (#32771) üzenetére


w333
félisten

Így van a 4.3 -al nagyon sokat javult az üzemidő ! :K
Az 5 óra 49 perc kijelző idő = 720p film, böngésző, zene, és facebook ! :C

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#32800) dipeti


dipeti
senior tag

Muterom hasznalja nagy megelégedéssel a lumia 520-t. Nem jatszik, csak böngészik, fb-zik, időjárást megnézi, zenét hallgat, emailt olvas/küld, YouTube-t néz (bár most valamiért megmakkant a YT app WP8-ra).
Most is errol irok. Kellemes készülék, gyors mint a villam es végtelenül egyszerű.

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.