Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31651) Piloss


Piloss
senior tag

Üdv, egyik ismerősöm telefont szeretne vásárolni és ezek közül kellene választani:

Xperia P
Xperia U
HTC Desire X
Samsung Ace 2

Ő személy szerint az Xperia P-t venné, de ha van valami ellenérv, vagy jobb ajánlat ebben az ársávban akkor szívesen meghallgatjuk :)

Szerk: Újonnan, függetlenül szeretné vásárolni

[ Szerkesztve ]

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#31652) mikersz1 válasza Finnugor (#31647) üzenetére


mikersz1
senior tag

Bár a nokia kérdéses jövőjével kapcsolatban már nem vagyok annyira biztos benne. :F

(#31653) Dhampir válasza mikersz1 (#31652) üzenetére


Dhampir
félisten

Véleményem szerint minden ugyanúgy megy tovább, legfeljebb Microsoft logo alatt. Már régen megszünt a Nokia "Nokiának" lenni. A kirúgott ex-Nokiások Jolla mobilja viszont nagyon tetszik. Androidos alkalmazások futtatására is képes lesz a Sailfish OS. Remélem, hogy év végéig kijönnek a gyártósorról az első darabok.

[ Szerkesztve ]

(#31654) w333 válasza Piloss (#31651) üzenetére


w333
félisten

Xperia P ! de +10 ezert Ft -ért inkább LG Optimus 4X HD ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#31655) Riuko válasza w333 (#31617) üzenetére


Riuko
senior tag

Hivatalos független telefonra szóló "LG" garancia 1ÉV, aki mást mond az hívja fel 06-40-54-54-54-es számot, az LG ügyfélszolgálatot és győződjön meg maga is, hogy valóban csak 1 év a garancia. Ezek után ne tessék tévesen 2 évet "reklámozni" :N

Ha telenor-nál veszel LG készüléket akkor 2 év LG garanciád lesz, ezt csináltam én is. A teljes 2 év alatt az LG végzi a javítást. Más szolgáltatóról nem tudok nyilatkozni, de lehet, hogy náluk is ez a helyzet.

[ Szerkesztve ]

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#31656) mikersz1 válasza Dhampir (#31653) üzenetére


mikersz1
senior tag

Origo írta, hogy lehet kilépnek az okostelefonok piacáról, nem tudom mennyire lehet igaz.

(#31657) jooker82 válasza mikersz1 (#31656) üzenetére


jooker82
nagyúr

ilyen nem irtak,igy terjed a rossz pletyka. Max annyi lesz,hogy nokia néven csak butafonok futnak majd és a nokia okostelefonok pedig a microsoft saját nevét kapják,. De olyanról is lehetett hallani,hogy még 10 évig használható lesz a nokia,mint név.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#31658) mikersz1 válasza jooker82 (#31657) üzenetére


mikersz1
senior tag

Írtam, hogy "lehet", és, hogy "nem tudom mennyire lehet igaz". Csak az okostelefont írtam, buta telefont nem. :U

(#31659) w333 válasza Riuko (#31655) üzenetére


w333
félisten

Igen itt leginkább a törtvény betartatása a gond ! az EU szerint két évig KÖTELESEK az unió területén forgalmazó cégek a garanciát biztosítani, bármilyen speckó garanciával jön egy termék, lokális vagy céges szinten, a kétéves garancia uniós alapjog ! :U

Itt a Törvényrendelet és a részletes magyarázat ! ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#31660) evo87 válasza Revolit (#31643) üzenetére


evo87
őstag

Akkor ezek szerint nem csak nekem tűnt fel a dolog. És akkor ha minden igaz, akkor nem egy adott terméknél igaz, hanem jelenség.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#31661) Gergőke88


Gergőke88
addikt

Sziasztok! Milyen por utes cseppallo mobil van 140e Ft kornyeken? Csak uj erdekel, kartyafuggetlen, hivatalos magyar garival. Android rendszerrel.
Koszi
Udv.

(#31662) Švejk válasza Gergőke88 (#31661) üzenetére


Švejk
őstag

Galaxy S Active, és a Sony Xperia Z, bár ez utóbbi csak por-és cseppálló.

(#31663) w333 válasza Švejk (#31662) üzenetére


w333
félisten

Nem létezik ütéssálló okos telefon ! :N
De azt nem értem hogy minek az ip67 ha nem érvényes rá a garancia ? :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#31664) Riuko válasza w333 (#31659) üzenetére


Riuko
senior tag

Azt te is tudod,hogy Magyarországon hová mehetsz az EU-s jogoddal.....

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#31665) agabe válasza w333 (#31600) üzenetére


agabe
addikt

na azert ebben ne remenykedj...mas keszulekeknel is volt, hogy ugyanarra a hardverre nem adtak ki minden sw frissitest, igaz nexus mas, de valahogy fura lenne, hogy kb 3 evig lenne tamogatas mikozben mar nexus5 utani keszulek is lesz. A hardver birni fogja nem ketseges. A kerdes csupan, hogy google akarni fogja-e.

(#31666) RMZ250


RMZ250
senior tag

Hali srácok. Huawei G500-at lehet kapni nálunk :F Vagy honnan lehetne beszerezni? Esetleg használt is szóba jöhet. Tetszik a formája a hardver is elég lenne nekem de hiába guglizom nem igazán találok.

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#31667) silvergod válasza RMZ250 (#31666) üzenetére


silvergod
őstag

vegyél s advance-t vagy L7II jobban jársz szerintem...már abban is hogy azokat lehet itthon kapni :D

más Azért ez a NOTE3 nem lett gyenge na,nekem bejön pedig nem vagyok oda az ilyen batárokért....de amit tud az elég pofás....már is lett kihivója a G2 nek megtört az egyeduralom,
és akkor még jön majd a nexus 5.és az Iphone-ok amik szintén nem lesznek kispályás szériák..
érdekes verseny ígérkezik kíváncsi vagyok ki áll majd az élére

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#31668) HuMarc válasza RMZ250 (#31666) üzenetére


HuMarc
addikt

G510 van a Vodafone-nál, G500 nincsen.

(#31669) Švejk válasza silvergod (#31667) üzenetére


Švejk
őstag

Samsungék aranyos megfigyelni, ahogy lenyugodtak a kedélyek az Apple-per körül, szépen sunnyognak visszafele a szögletesebb, SII-sebb irányba. Egyébként jó lett, tetszik, a műbőr hátlap, meg lehet hogy sznobéria, de bejön, követhetnék a többi modellnél is, végre valami egyedi.

[ Szerkesztve ]

(#31670) Piloss válasza w333 (#31654) üzenetére


Piloss
senior tag

Köszi! :)

[ Szerkesztve ]

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#31671) zkosaras válasza w333 (#31663) üzenetére


zkosaras
aktív tag

Majd ha véletlenül eláztatod a Nexus 4-et, megtudod. ;]

(#31672) silvergod válasza Švejk (#31669) üzenetére


silvergod
őstag

és az is érdekes hogy úgy tűnik néptelefonként szeretnék ha befutna (senki nem huhog az 5,7" méretű kijelzőn például mint anno mindenki röhögött a sima note megjelenésekor)..... ez már mutatkozik a 3 alapszínben +a 9 hátlap a 10 fajta flip tok és a design tervezők hátlapjaiban is..és persze ráment a közösségi funkciókra is..de mellette belevitte a tudást. Ezzel most úgy tűnik a fiatalabb generációt célozzák meg nem úgy mit az eddigi note szériákkal.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#31673) w333 válasza agabe (#31665) üzenetére


w333
félisten

Különben annyira nem zavar :N "Cyanogenmod" lesz az a lényeg :P

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#31674) Casanova*


Casanova*
veterán

LG L5 ll telómat pc-re kötöttem. netről töltök,telepítek alkalmazást telóra. miért megy ez kurva lassan? azt írja,hogy lassú töltés. az akkumulátortöltés lassú a TA/USB kapcsolat alacsony elektromos áramszint... :F

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#31675) RMZ250 válasza HuMarc (#31668) üzenetére


RMZ250
senior tag

Úgy érted nem létezik G500 vagy csak nálunk nincsen?

http://www.telefonguru.hu/keszulekek/keszulek-guru_Huawei_Ascend_G500.asp

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#31676) 78zolika


78zolika
senior tag

Sziasztok ! Pár nappal ezelőtt írtam hogy 1 db pixel nem működik a Lg 7 ll Az üzletbe 1 nap után visszavitm de nem cserélték ki . Jooker 82 fórumtárstor ( köszönet érte ) kaptam ötletet hívjam fel a Lg ügyfélszolgálatot ( hát sajnos ők sem cserélik a szolgáltatóval + üzletel egyeztessek ) ( a Lg szervizben is ezt a választ kaptam ) Tehát a szolgáltató nem cseréli a jogszabályokra hivatkozva ( a hiba nem befolyásolja a telefon használatát ) , az üzlet pedig nem akarja ( nem látják a hibát ) nem is akarták látni . De hazafele menet bementem Allé Telenor üzletbe , elpanaszoltam a bánatomat , megnézték látták a hibát és kicserélték :C :C :C :C Azóta boldog Lg 7 ll tulajdonosa vagyok , ajánlom mindenkinek a telefont

Telefon 3 nap használat után , fagyás nem volt eddig , aksi 2 napot bír ( egész nap szól a rádió ( néha recseg ) , ( a füles sem rossz ) , közben telefon , cset , face , fényképezés ) a kijelzője nagyon szép , csengetés hangereje kicsit halk ( az előző telefonomhoz képest ( Nokia 6303 ) .

(#31677) Gergőke88 válasza Švejk (#31662) üzenetére


Gergőke88
addikt

Ezek hivatalos garanciaval dragabbak... Esetleg opcsobb Sony?

(#31678) jooker82 válasza Casanova* (#31674) üzenetére


jooker82
nagyúr

pc-ről,mindig lassú töltéssel tölt.
Ha másolni szeretnél rá adatokat tedd MTP módba úgy cserélhető lemezként átod a tárhelyet. Amúgy van topicja a telefonnak. :)

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#31679) Casanova* válasza jooker82 (#31678) üzenetére


Casanova*
veterán

ok,köszi szépen! ;)

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#31680) papesz5


papesz5
tag

Üdv! Tönkre ment a telefonom(SE Live with Walkman).

Az utódon gondolkozom nem nagy pénzért előfizetéssel.Telenor.
-Telenor Smart Touch Pro
-ZTE Blade III
-Huawei Ascend Y300
-Nokia Lumia 520

Melyiket miért ne pl.,vagy miért igen.Okos érveket szívesen olvasok. :R
Nem ragaszkodom az androidhoz.
Telefonálás,zenehallgatás,néha fotózás,pár sms havonta,wifi-s netezés,smart tv-vel összeköthető legyen.

Köszi a segítséget. :R

Bazinga!!

(#31681) pit stop válasza Gergőke88 (#31677) üzenetére


pit stop
addikt

Xperia V.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#31682) edem96 válasza papesz5 (#31680) üzenetére


edem96
senior tag

Kamerában egyik se remekel, és jó kérdés, hogy melyik köthető össze a tv-vel. Amúgy kamera miatt én kilőném a Blade III-t és az 520-t a vaku hiánya miatt. Esetleg az Ace 2 nem fér bele a keretbe? Az a legjobb ezek közül. Amúgy ha nem akkor Telenor Smart Touch Pro (alias: ZTE Blade G) :)

Az áram alatt lévő kábel ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása. {NOKIA Lumia 630 Dual Sim Bright Green}

(#31683) Cyberpunk válasza papesz5 (#31680) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nokia.:) Gyors és az igényeid kielégítheti. Tehát olcsó és jó.:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#31684) edem96 válasza edem96 (#31682) üzenetére


edem96
senior tag

Jav: a Samsung szvsz 1000%, hogy összeköthető tv-vel.

Az áram alatt lévő kábel ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása. {NOKIA Lumia 630 Dual Sim Bright Green}

(#31685) Vermilion69


Vermilion69
aktív tag

T-nél like 50es vagy like 300as előfizun gondolkodok.. még nem tudom melyik érné meg jobban számomra.. ehhez amit lehet venni részletre telefonokat melyik érné meg a legjobban? Hosszú használatra kéne szóval szempont, hogy 2 év múlva is gördülékeny legyen.. (megjött a sony M is, meg is tapogattam az üzletbe, de a nő nagyon rámenős volt, hogy most kössem meg és vegyem meg, úgy hogy nem kötöttem semmit emiatt, és gondoltam előtte titeket kérdezlek meg, hogy mit tanácsoltok melyik készülék éri meg részletre amit lehet kapni a like csomagokban..)

Kösziiii

(#31686) pit stop válasza w333 (#31645) üzenetére


pit stop
addikt

Árakat nagyon félrenézted: "a kisebbik objektív 250 dollárt kóstál majd, addig ez már (a nagyobbik) 450 dollárba kerülhet".
Vagy honnan van az a brutál ár?

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#31687) Blackmirror válasza Vermilion69 (#31685) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Szerintem a like 300 jobban megéri,de kérdés hogy te kihasználod-e.
pl ezt:0 Ft-os percdíjjal hívható számok
like50:3óra/hó
like300:havonta 100 óra erejéig+ kedvezőbb percdíjak
percdíjak is kedvezőbbek.2690 havidíjat meg én pl leforgalmazok mint a huzat :DDD
De ha te nem használod ki és elég a kisebb díjcsomag akkor értelemszerűen...

Én a webshopon úgy látom,hogy nem mindegyik készüléket lehet like300-zal részletre venni.Nem nagyon értem miért.Esetleg ha leírnád hogy mennyi a keret rá ill mely készülékek tetszenek v melyiket tudnád így részletre megvenni akkor könnyebb lenne. :)

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#31688) Zsolthy88


Zsolthy88
csendes tag

Sziasztok!
készülékvásárlás előtt állok, jelenleg SE X8 van, és amióta 2 éve megvettem, nem is nézegettem a telefonokat, így nagyon lövésem sincs, mi legyen a következő.

Nagyot szeretnék ugrani az X8 után kategóriában, egy ismerős ajánlott egy LG Optimus 4X HD készüléket, de érvek nem igazán mondott, csak: ez jó, mert jó! :)

kicsit utánanézve tetszik a készülék, de nem tudom, hogy ebben a kategóriában, és árban van-e, ami jobb nála, ebben kérném a segítségeteket.

Mindenképp androidban gondolkozom, és a 80K körüli az az összeg, ameddig el tudok menni. Függetlenül vennék készüléket újonnan.
Remélem megerősítitek a vonzalmam a 4X HD felé, vagy ajánlotok olyat, ami ebben az árban jobban megéri.

Előre is köszönöm a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

Xbox Live - Zsolthy88HUN ------UFC3, Forza4

(#31689) Cyberpunk válasza Zsolthy88 (#31688) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Szia az egy jó készülék. De nem csak ezért jó, mert azt mondjuk rá, hogy jó.:d Erős hardver, bár már nem mai, szép kijelző, és jó anyaghasználat jellemzi.

Helyette javaslatom egy Nexus 4, hasonló árban, talán inkább a 90k felé haladva már, de az jobban megérné ilyesmi árban. ;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#31690) agabe válasza Zsolthy88 (#31688) üzenetére


agabe
addikt

csak uj jo biztosan? szolgaltato fuggoseg nem lehet?
T-mobile-nal xperia sp 85ezer dominosan. Ujabb keszulek, jobb hardver, tovabb lesz tamogatva.
Kijelzoje oldalrol jobb az LG-nek...kameraban is affele dol a erleg de cska kis mertekben.
ja igen nexus 4 (azert inkabb ne bolti garisat vegyel 90-ert szerintem) nehol telenorbol feltoltokartyasan vasarolt is felbukkan mar 80ezer korul hasznaltaknal, es az fuggetlen is raadasul.

[ Szerkesztve ]

(#31691) Zsolthy88 válasza agabe (#31690) üzenetére


Zsolthy88
csendes tag

Vodás vagyok, így csak az, vagy független játszik.

tetszik a Nexus 4, 80 körül meg is lehet venni, de ráakadtam a mobilarenás tesztben az Optimus G-re, amit jobbnak/újabbnak tartanak, és 85 körül az is megvehető.

na vagyok bajban...

Xbox Live - Zsolthy88HUN ------UFC3, Forza4

(#31692) Cyberpunk válasza agabe (#31690) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Sajnos nem csak oldalról jobb. A Sony kijelzője kifejezetten fakó, és élettelen az LG-éhez képest.

Zsolthy88: ha fontos a frissíthetőség Nexus, ha több tárhely, kicsit szebb kijelző kell, akkor az LG.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#31693) w333 válasza pit stop (#31686) üzenetére


w333
félisten

Innen vannak az árak : Link ! ;]

Most nézem az árakat ... átírták ! még a délelőtt a QX10 : 2580$ volt !
Valószínű hogy a 8 -as valahogy odakerült ... :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#31694) Riuko válasza agabe (#31690) üzenetére


Riuko
senior tag

"Kijelzoje oldalrol jobb az LG-nek" :C

Oldalról nézve és nem csak onnan jobb.

[ Szerkesztve ]

"A nagy ember azzal mutatja meg nagyságát, hogy miképpen bánik a kicsikkel."

(#31695) papeti01


papeti01
senior tag

Segítesetek légyszíves...

Nexus 4 vagy htc 8x vagy lumia 720? Illetve gondolkodok a lumia 520-on is, és akkor marad 100 eurom :)
Tudom almát almával kellene de akkor az menne egyedül is...

Köszi

#proudfather

(#31696) sellerbuyer


sellerbuyer
őstag

Sziasztok!

Lehet, hogy fura lesz a kérdésem, de azt kérem, csak az válaszoljon rá, akinek kézzel fogható tapasztalatai vannak, nem csak olasott vhol vmit! Köszi előre is!
Második telefont keresek, céges célokra. Az lenne a lényeg, hogy nagyon olcsó legyen és semmi faxni, meg csilli-villi nem érdekel, DE:

a "föld alól is" lehessen vele telefonálni és engem is elérjenek mindig, minden körülmények között!

Cellahatáron lakom, állítólag ezért van gond állandóan nálam a mobillal. Hol én nem tudok hívni délutánonként, hol engem nem tudnak elérni (Galaxy S-em van jelenleg, de az összes eddigi telómmal fennált ez a gond ugyan így, tehát nem a teló hibás). Minden úgy történik, hogy fullos a térerő, tehát nem alapvetően térerő gond. Ezért mondták hozzáértők nekem azt, hogy nagy eséllyel cellahatáron vagyok. Van itt mellettünk egy nagy áramelosztó/fejlesztő telep is, plusz panelben vagyok, szóval minden összejátszik.

Tehát a lényeg:
- egyszerű (nem kell érintő képernyő sem, semmi)
- nagyon olcsó (10e FT max.)
- atomstabil, kiválóan lehessen vele telefonálni és mindig elérjenek
- jó, érthető hangminőség oda-vissza
- sokat bír egy töltéssel, bár ez nem létfontosságú
- az is jó lenne ha kis méretű lenne, mert mégiscsak második teló lesz, ne kelljen "cipelni"

Lehet, hogy lehetetlent kérek, de ha van ilyen teló, akkor segítsetek megtalálni plíz!
Köszönöm előre is!

(#31697) metaldog


metaldog
aktív tag

Sziasztok

Szeretnék új okostelót venni mégpedig wP8-ast. Most galaxy S2 van nem tudom érdemes-e lecserélni de pl most a samasung ativ elég jól néz ki nagy kijelző, bővíthető memória stb. Érdemes lenne erre cserélni?

(#31698) w333 válasza papeti01 (#31695) üzenetére


w333
félisten

Egyértelmű hogy Nexus 4 ! :K

(#31696) sellerbuyer

ZTE Blade ! :K

(#31697) metaldog

Ezt csak te tudhatod hogy mennyire szimpatikus a WP rendszer (ajánlom hogy előbb menj el egy Media M. -be és ott nyomogasd egy kicsit / teszteld) és ha mégis úgy döntesz hogy kell a WP akkor mindenképp "Nokia" -t vegyél, Lumia 820 / 920 / 925 ! :K

De ha mégis maradnál az Android -nál akkor ilyen áron : Nexus 4 ! ;]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#31699) RMZ250 válasza sellerbuyer (#31696) üzenetére


RMZ250
senior tag

Szerintem eltévesztetted a totyikot. :K

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#31700) sellerbuyer válasza w333 (#31698) üzenetére


sellerbuyer
őstag

Köszönöm! :R

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.